Big Lebowski (1998)

Po dlouhé době jsem zase shlédl starší filmový hit, který jsem předtím neviděl a můžu říct, že to bylo sice hezky natočené, herecké výkony suprové, ale příběh byl pro mě podprůměrný. Stovky vulgarismů během necelých dvou hodin mě opravdu už tolik nebere. Asi jsem vyrostl. 70%

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Velké zklamání se mi dostalo od Hunger Games. Tušil jsem, že to bude asi trošku průšvih, když se poslední díl rozdělí na dva, ale že to bude tak moc hrozné jsem opravdu nečekal. Prostě nuda. V podstatě se nic neděje. Jediné co mi přišlo fakt dobrý, bylo navození atmosféry strachu, který režisér opravdu navodit umí. Ale film je to v podstatě o ničem. Kdyby to bylo na jeden film, tak by tohle stačili dát do půl hodiny a vypadalo by to ok. Doufám, že aspoň udělají pořádné finále, když se tak striktně drželi předlohy. Za mě 30%

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Pro mě, jako fandu všeho ohledně Marvelu, je těžké soudit seriál optimisticky. Proto to také kritizovat nebudu. První série až na pár vyjímek 100%. A druhá si podle mě nezaslouží tak malou sledovanost, protože mi to snad přijde ještě lepší než první série. :)

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Opravdu skvělý film, skvělá hudba, pro někoho nepříliš dobrý příběh (pro mě naopak ano), ale. je tu velké ALE! Ten konec? To mě doopravdy, vysloveně nasralo!! Bylo to epický, parádně překombinovaný, prostě všechno co mám rád na super hrdinech, ale. Dám tomu plnou palbu, protože sem se opravdu nenudil a všechno bylo super, ale. SPOILER -> Proč do hajzlu musela umřít Gwen?! Sem opravdu zvědavý jak to chce Webb napravit. Dá tam příště tu kravku M.J.Watson? Doufám, že aspoň to ne!

Komorník (2013)

Film opravdu špičkový, na konec sem se těšil a vůbec mi nevadí, že to bylo celkem přeslazený. Takovéhle filmy jako je tento, Django unchained, 12 years a slave a další, mě prostě berou za srdce a v podstatě mi dávají hřejivý pocit v břiše, že to je tak jak má být. 90%

Sněžný drak (2013) (TV film)

Film se mi nijak zvlášť nelíbil, o obsazení ani mluvit nebudu, o dračím souboji na konci nemá taky cenu nic povídat, kdo viděl, tak je mu jasný, že na ten film nebyli peníze. Ale na druhou stranu jsem to dokoukal. Říkám si, že kdybych tomu chtěl dát odpad, tak to v půlce vypnu a radši pustím něco jiného. 10%

Rivalové (2013)

Mezi moje nejoblíbenější filmy to určitě nezahrnu, ale i tak si tento snímek zaslouží aspoň z mé strany plné hodnocení 5 hvězdiček. Bylo tu vše, co jsem čekal. Počínaje od stále výborné hudby Hanse Zimmera konče výborným hereckým výkonem jak Hemswortha, tak Brühla. Jediné, co mi tady trošku vadilo bylo téma. Mám rád auta (ještě aby ne, jsem chlap přeci!), ale formule mi nic neříkají.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Takovouhle kravinu sem snad doposud neviděl. Ani to nebyla úplně nuda, ale tohle prostě nemá ani na jednu hvězdičku. Na party s nejmíň třemi promilemi by to možná jednu hvězdu dostalo :D

Spring Breakers (2012)

Tenhle film mě vysloveně štval. Dokola ty samé, opakující se zhulenecký kecy, které mi lezli opravdu krkem. Dalo se to přežít jedině díky konci, který byl celkem překvapující.