Larrysbride

Larrysbride

Kristina Friday

okres Praha

homepage
Twitter: TGIKristina

60 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  The Flash (TV seriál) (2014)

  CW se za dobu její existence podařila jedna věc: Vzít to, co WB vytvořila a udělat z toho jedno velký klišé. Smallville, Supernatural, stačí vybrat. Snaží se být jako WB, být moderním odkazem WB, jestli však tohle znamená vzít ta největší seriálová klišé a dochutit je ultratrapnými rádoby procítěnými scénami, tak to si ráda odpustím. Aktualizace 18/03/2014: V druhé polovině seriálu se producenti a scénáristé zřejmě poučili z vlastních chyb a dostává se nám pořádné akce. Sice stále s tradičními klišé pro tuto stanici tak typickými, ale na solidních 70% to stačí.

 • poster

  Star Trek (TV seriál) (1966)

 • poster

  Daredevil (TV seriál) (2015)

  V mnoha ohledech jsem si takto představovala Agents of SHIELD. Temnou, surovou atmosféru s hrdiny, kteří nejsou ani svatí ani vyloženě špatní. Prostě tak nějak uprostřed. Problémem Daredevila je však to, že si neuvědomuje, že jen toto nestačí a po třetí epizodě spadne do naprosté nudy plné zbytečného násilí a zdlouhavých monologů o tom, co a kdo komu patří, kdo je ten zlobivější a jak je tento svět nespravedlivý...NV druhé části série se však kolečka příběhu přeci jen trochu rozpohybují a seriál spíše než cokoli ze stáje MCU (na kteréžto narážky více než potěší!) začne připomínat ságu o Temném rytíři. Daredevil tak vytvoří krásně temný celek, který potěší i komiksové fanoušky, kteří více než rozmanitost a odlehčovací humor Marvelu preferují temnotu konkurentů z DC.

 • poster

  Lovci duchů (TV seriál) (2005)

  Horor, rodinné pouto, vtip - Supernatural má vše a dokáže s tím pracovat jak žádný jiný seriál. Již deset let mě děsí, baví i napíná a já doufám, že mu to přinejmenším dalších deset let vydrží. Hvězdičku navíc za holt, který svým fanouškům každoročně vzdává!

 • poster

  Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

  Jednoznačně zklamání sezóny hodné možná tak Disney Channelu... Po 11. epizodě hodnotím 55% a doufám, že zbytek série bude alespoň o trochu akčnější... Update: Série 2 a 3 pokračovaly v relativním zklamání. Se čtvrtou sérií se však seriál posunul na jednoznačně nejpůsobivější akční seriál současnosti. Třemi slovy: HELL F*CKING YES!

 • poster

  Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  1. série: 85%; 2. série: 100%; 3. série: 70%

 • poster

  Já a robot (TV seriál) (2013)

 • poster

  Dům loutek (TV seriál) (2009)