Larrysbride

Larrysbride

Kristina Friday

okres Praha

homepage
Twitter: TGIKristina

62 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 6.3.2017
  Eddie's Life Coach (2017)

  Eddie čelí ultimátu - buďto absolvuje seminář o tom, jak se postavit na vlastní nohy, nebo jej vyhodí z domku u bazénu...

  • 6.3.2017
  Gunter Babysits (2017)

  Aby si Rosita a Norman konečně dopřáli chvilku od dětí, Gunter jim nabídne, že jim na večer pohlídá všech 25 selátek. Když se však věci vymknou kontrole, Gunter musí sáhnout po své nejsilnější zbrani.

  • 6.3.2017
  Love at First Sight (2017)

  Během jedné z lekcí hry na klavír slečna Crawlyová vzpomíná na staré dobré časy plné romantiky. Johnny ji přesvědčí, že na lásku není nikdy pozdě, a společně jí vytvoří profil na seznamce.

  • 24.2.2017
  Quantum Is Calling (TV film) (2016)

  Zoe Saldana má jediný úkol - postarat se o kočku Simona Pegga, Vše však nabere nečekaných otáček, když otevře balíček obsahující záhadný tessaract.

  • 22.11.2016
  Nightmare Wedding (2016)

  Nic není tak pohádkové, jak se zdá. To brzy zjistí Sandy, která si má konečně brát muže svých snů. Brzy ji však dožene vlastní minulost, když se ukáže, že svědkem jejího snoubence je její bývalý milenec, který se nezastaví před ničím, aby ji dostal zpět.

  • 13.5.2016
  Za každou cenu (2016)

  Bratři Toby (Chris Pine) a Tanner (Ben Foster) se v zoufalém pokusu o záchranu rodinné farmy v Novém Mexiku rozhodnou vyloupit banku. Do cesty se jim však připlete texaský šerif (Jeff Bridges), který je nehodlá nechat odejít bez postihu.

  • 7.5.2016
  I'm Not Here (2017)

  Stevův život (Sebastian Stan, J. K. Simmons) nabere nečekaných otáček, když potká ženu, která se skutečně nebojí žít.

  • 27.8.2015
  Stonewall (2015)

  Film, inspirovaný skutečnými událostmi, vypráví o potyčkách mezi gayi a policií v New Yorku léta roku 1969, které vedly k diskuzi o právech homosexuálů.

  • 22.4.2015
  A Sunny Morning (2012)

  Grace je na zlomu velkého rozhodnutí. Cítí se sama, zrazená a žárlí na úspěch svých přátel. Po hádce se svým manželem Adamem se musí rozhodnout: Opravdu je ochotná vzdát se svého současného života pro šanci konečně dosáhnout svého snů?

  • 16.2.2015
  The Hitchhiking Game (2008)

  Film inspirovaný povídkou Milana Kundery sleduje dvojici na líbánkách, jež se pro zkrácení dlouhé chvíle rozhodne zahrát si hru, kdy na sebe žena vezme roli svůdné stopařky. Ovšem na první pohled nevinná hra se rychle zvrhne v test vztahu mezi oběma partnery.

  • 29.1.2015
  Two Nights (2007)

  Frank se dozvídá, že za chvíli umře. Jeho doktor mu radí, aby byl s těmi, které miluje, avšak problém tkví v tom, že Frank žádné blízké nemá. Jeho žena jej opouští, s rodinou se nestýká. Jednoho dne však potká Alison, balerínu rozhodnutou, že s ním zůstane až do konce. I té se však Frank bude muset vzdát...

  • 29.1.2015
  The Boy in the Plastic Bubble (TV film) (1976)

  Inspirován skutečným příběhem, snímek vypráví příběh Toda Lubitche, který se narodil s poruchou imutního systému. Právě kvůli této nemoci je chlapec nucen strávit svůj život v naprosto sterilním prostředí. Jeho pokoj je hermeticky uzavřen, aby se zabránilo vniku virů a bakterií, jeho jídlo speciálně upraveno a kontakt s ostatními lidmi udržuje pouze přes speciální oblek a rukavice.

  • 28.1.2015
  Dutch Master, The (1994)

  Teresa žije zdánlivě idylický život. Má dobrou práci jako sestřička na stomatologii, zábavné kamarádky a milujícího snoubence. Přesto je ale jiná, než její okolí. Nedokáže si užívat popíjení v barech či pánský striptýz. Jednoho dne se však rozhodne navštívit muzeum, před kterými obvykle obědvá, a nalezne holandskou malbu, která jí navždy změní život. Malba ji natolik fascinuje, že u ní sedí hodiny a ovlivní nejen vztah s přítelkyněmi, ale i pacienty, rodinou a snoubencem.

  • 26.1.2015
  The Bronze (2015)

  Před deseti lety získala olympijská gymnastka Hope Ann Greggory bronzovou medaili a stala se tak americkou superhvězdou. Dnes však žije se svým otcem a sotva někdo zná její jméno. Krom mladé nadějné sportovkyně, pro kterou je Hope hrdinkou, u které by chtěla trénovat. Hope se ocitá na rozcestí: Vtáhne mladičkou atletku pod svá ochranná křídla a pomůže ji stát se hvězdou, nebo se rozhodne zničit tu holku, která tolik ohrožuje její statut maloměstské celebrity?

  • 26.1.2015
  Pig (2011)

  Muž se probouzí sám uprostřed pouště s kuklou přes hlavu a svázanýma rukama. Netuší kdo je, ani co v poušti dělá, jediné vodítko k jeho identitě je lístek s nápisem "Manny Elder". Jméno jej zavede do Los Angeles, kde se snaží přijít na kloub vlastní minulosti. Brzy však zjistí, že lidé, které potkává, nejsou tím, kým se zdají, a jeho cesta jej zavádí do stále větších a neobvyklejších situací.

  • 12.1.2015
  Ghoul (2015)

  Parta americký filmařů se vydá točit dokument o kanibalismu dnešní doby, když se setkají s jedním z nejmilosrdnějších vrahů všech dob - Andrejem Romanovičem Čikatilem, kanibalem, který zabil více než padesát lidí. Filmaři se vydají na Ukrajinu, kde se odehrává série záhadných zmizení, a právě zde zažijí boj o holý život.

  • 23.7.2014
  Johan Falk: Spelets regler (2012)

  Je to dva roky, co se Frank přestal stýkat s Johanem a ukončil svou spolupráci s GSI. Tentokrát musí riskovat budoucnost svého baru, aby pomohl Kevinovi, bratrovi své ex-přítelkyně Marie, od dluhů z hazardu. Mezitím se Johan a GSI snaží chytit gang, který obchoduje s novou formou vysoce návykové drogy. Frankovo a Johanovo odloučení však netrvá dlouho a jejich cesty se znovu protnou, když Kevin záhadně zmizí.

  • 22.7.2014
  Johan Falk: Barninfiltratören (2012)

  Policie vyšetřuje již několikátou loupež mladého gangu, který se specializuje na obchodní centra. Těm se zdá vše hladce prochází, dokud však nezabijí nevinného svědka, který jim v jejich akci chce zabránit. Kvůli časovému skluzu mladíci nestačí zabránit obarvení bankovek bezpečnostním zařízením a rychle hledají někoho, kdo by je vyčistil ještě před tím, než dojde k setkání s bossem, který si u nich loupež objednal.

  • 22.7.2014
  Johan Falk: Alla råns moder (2012)

  Poklidný důchod stavebního inženýra Arthura Jönssonsa znenadání naruší ozbrojení lupiči, kteří jdou po jeho sadách výkresů. Z lupičů se však později vyklubou bývalí členové švédské armády, kteří chystají loupež, která nemá v celé historii Švédska obdoby.

  • 22.7.2014
  Johan Falk: De 107 patrioterna (2012)

  V parku Slottsskogen v Göteborgu probíhá zdánlivě poklidný den, když zde najednou dojde k přestřelce, která vyústí ve válku gangů. GSI tak před sebou má nový cíl: pokusit se identifikovat nový klan, který se zdá být větší a lépe vyzbrojený než ostatní.

  • 13.7.2014
  Tjenare kungen (2005)

  Mladá Abra už má dost svého rodného maloměsta a jejích přízemních obyvatel, a tak není divu, že když potká mladou roadie Millan, rozhodne se vše opustit, přestěhovat do Göteborgu a s Millan založit punkovou kapelu.

  • 13.7.2014
  I skuggan av värmen (2009)

  Drama natočené dle autobiografie Lotty Thell vypráví příběh policistky (Malin Crépin), jež bojuje se svou závislostí na heroinu, kterou se marně snaží skrývat nejen před svými kolegy, ale i před svým novým přítelem Erikem (Joel Kinnaman).

  • 19.6.2014
  Velká šestka (2014)

  Hiro Hamada je čtrnáctiletý kluk žijící v San Fransokyu, jenž ze starého robota svého bratra vytvoří nového bojového robota Baymaxe. Baymax se po smrti Hirova bratra stane jeho nejlepším přítelem a vytvoří spolu tým Big Hero 6, aby našli bratrova vraha a pomstili jeho smrt.

  • 27.4.2014
  Life After Beth (2014)

  Když Beth po nečekané smrti jednoho dne znovu obživne, chopí se její přítel Zach příležitosti a rozhodne se s ní podniknout vše, co za jejího života nestihli. Avšak jak Zach brzy zjistí, Beth není taková, jakou si ji pamatuje a brzy mu obrátí svět vzhůru nohama. Inspirovaný příběhem Mary Shelleyové, režisér a scenárista Jeff Baena natočil film kombinující elementy mladé lásky, zlomeného srdce a zombie komedie.

  • 12.4.2014
  Tony 'n' Tina's Wedding (2004)

  Komedie inspirovaná stejnojmennou populární interaktivní hrou popisuje příběh středoškolských lásek Anthonyho a Valentiny, kteří se rozhodnou, že to nejlepší, co mohou po škole udělat, je se vzít! Avšak nic není tak jednoduché, jak se zdá, a pár se brzy ocitne uprostřed nelítostného boje vlastních rodin o kontrolu nad velkou událostí.

  • 6.4.2014
  Johan Falk: Kodnamn Lisa (2012)

  Zdá se, že Frank nikdy nebyl tak blízko svému snu o poklidném životě s rodinou na pobřeží Francie daleko jak od mafie tak policie. Jeho Göteborský byt je připraven na vystěhování. Připraveny jsou i peníze, které si našetřil ze své tajné spolupráce s GSI, kterými si má u Setha vykoupit svou svobodu. Nic však není tak klidné, jak se zdá a do jeho bytu večer vniknou ozbrojenci, kterým se svou rodinou jen stěží unikne a vydá se za jediným mužem, kterému může věřit - Johanem Falkem. Přestože tomu Frank zpočátku odmítá uvěřit, vypadá to, že jeho pravá noční můra se nyní stává skutečností. Skutečná identita krycího jména Lisa byla odhalena.

  • 5.4.2014
  Cowards & Monsters (2010)

  Krátký snímek Tristana Golighera o podvodech, zbabělosti i odvaze ve vztazích i mimo ně.

  • 12.10.2013
  Ospalá díra (TV seriál) (2013)

  V tomto moderním zpracování klasického příběhu Washingtona Irvinga od tvůrců Star Treku se Ichabod Crane (Tom Milson) dostane o dva a půl století v čase, aby odhalil roucho záhad, které sahají až do dob zakladatelů Spojených států. Ichabod však není jediný cestovatel, spolu s ním je oživen i Bezhlavý jezdec, který si dal za cíl vyvraždit současné městečko Ospalá díra, a který hraje důležitou roli v pověsti o Čtyřech jezdcích Apokalypsy. Ichabod tak musí ochránit nejen Ospalou díru, ale i zbytek světa.

  • 4.10.2013
  Locked In (2010)

  Nezávislé drama o lásce, ztrátě a vykoupení popisuje příběh rozpadající se rodiny, kterou sblíží až automobilová nehoda, po které zůstane malá Brooke v podivném kómatu. Josh má však pocit, že s ním jeho dcera komunikuje. Je tomu skutečně tak, nebo pomalu přichází o rozum?

  • 29.5.2013
  Iron Man: Vzestup techniky (2013)

  Když mladý terorista Ezekiel Stane pomocí nebezpečných biotechnologií napadne Stark Industries a vyhrožuje, že následovat bude zbytek světa, je řada na Iron Manovi, aby jej a jeho biomonstra Technovores našel dříve, než bude pozdě.

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace