majo0007

majo0007

okres Trnava

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 9.2.2019  06:49

Na to, že už máme 21. storočie, džin aj na tých pár sekúnd, čo sa objavil, vyzeral hodne latexovo (dokonca aj v stroboskop efekte, a aj to len torzo), čo by sa ešte dalo prekúsnuť, keby film stál za niečo. Nestojí. A keď poviem, že sa mi viac páčil z minulého roku podobne ladený podpriemerný Wish Upon, netreba k tomu čo dodať.

• 6.2.2019  07:08
    Prospektor (2018)

Film ubíja veľmi lacný vizuál. Nízky budget sa tak snaží aspoň zakryť akým-takým filtrom, aby ste si nemysleli, že sa to točilo v lesíku za mestom. Zrejme najdrahšou položkou v inventári bolo pár skafandrov z bazáru. Potešilo aspoň herectvo hercov.

• 27.1.2019  12:50
    Polar (2019)

Ono je to skôr komédia, úloha bossa Bluta je dokonca až fraška. Po výbornom BirdBoxe sa Netflix opäť vracia do hovnistých vôd.

• 27.1.2019  10:02
    Suspiria (2018)

2 a pol hodinový tanec sv. Víta v podaní najškaredších "herečiek" planéty!

• 23.1.2019  11:37

WOW!

• 21.1.2019  18:25

Zatiaľ najhoršia Salanderka a samé prevarené klišé - univerzálny super pc program, supernadaný fagan a samozrejme v poslednej dobe obligátny neger v jednej z hlavných úloh. Po týždni si spomeniem akurát tak na ukradnuté Lamborghini Aventador LP 740-4 S! Fede Alvarez zrejme pochoval celú Milénium sériu.

• 12.1.2019  07:28

Hovoril som si - do tretice všetko dobré. Najnovšia spolupráca Ferrella & Reillyho (Ricky Bobby, Bratři z donucení) je však zlepencom kabaretných čísel 3. cenovej skupiny pre ožralé publikum. Občasné záblesky humoru sa tu síce nájdu - scénka z Ducha pri pitevnom stole, kalkulácia čúrania ala Downey Jr, ale väčšina filmu znamená trápne utrpenie. Horúci kanditát na ocenenie "Najnevtipnejšia komédia roku".

• 10.1.2019  16:14

Zaujímavé... Podľa skutočnej udalosti, ale pritom sa všetci stratili. Tipujem, že sled udalostí na ostrove potom každému vyrozprával pes.

• 7.1.2019  13:36
    Rust Creek (2018)

Ozaj amatérske divadlo za pár šupov točené tuto pri Váhu. Najväčší kredit mali asi za demolition oldie Jeepu do jarku. Hneď ma chytali "tušáky odpadu" pri Sawyerovej (to je hlavná, nie moc pohľadná ženská) sebevrave... Milá Jen, toto si dojebala! A bacha! - na kyselinu len s mliekom, odporúča chemický odborník neľútostne 0/100. Rust in Peace!

• 6.1.2019  08:01
    Speed Kills (2018)

This movie kills (and sucks)!

• 4.1.2019  12:36

Základná premisa "odpozeraná" z Kaurismäkiho Najal jsem si vraha, tentokrát s humorným nádychom. Pobavilo, ale určite by bolo zaujímavejšie, čo by s touto látkou spravili majstri britského humoru Monty Pythons.

• 3.1.2019  07:33
    Diablero (TV seriál) (2018)

Triky a efekty ozaj na "mexickej" úrovni. Pri re-animácii krysy som myslel, že sa jedná o komédiu.

• 28.12.2018  15:57
    Madam Bette (1998)

mirek.vanis & jrd.nov jsou maximální hovada!

• 27.12.2018  11:20

Študentský filmík, kde forma dominuje nad obsahom. Pomerne znepokojivé.

• 23.12.2018  06:46
    Aquaman (2018)

Indiana Jones & Tomb Raider pod vodou.

• 16.12.2018  07:58

Oliver Stone pre súčasných tínejdžerov. Bohužiaľ, musíte pretrpieť prvú sračkoidnú hodinu, než sa rozbehnú jatky.

• 11.12.2018  10:34

LONDON has fallen. Prosím režiséra, aby si najprv dobre prečítal jednostránkový scenár a potom netočil takúto kockotinu!

• 11.12.2018  10:06

Základná premisa tu bola nedávno - Tajemství smrti slečny Neznámé, ktorý bol omnoho viac "creepy"!

• 1.12.2018  08:18
    Halloween (2018)

Paradoxne najotravnejšou postavou filmu bola hlavná postava - Laurie Strode.

• 1.12.2018  08:12

Eli Roth sa nám zbláznil, podobne ako kedysi svojho času Rodriguez s jeho Spy Kids.

• 20.11.2018  06:27

Nie je to síce taký průser ako Hail, Caesar!, ale nemá to k tomu ďaleko. Poviedka s Neesonom, kriplom a slepicou, alebo posledná v dostavníku sú dokonca na hranici odpadu. Zvyšok sú ozaj priemerné záležitosti. Keby nebolo v kreditoch meno Coenovcov, tak po tom ani pes neštekne. Ak chcete vidieť ako znejú fakt BRITKÉ! dialógy z Divokého západu - pozrite si ešte raz Tarantinových The Hateful Eight.

• 19.11.2018  14:46
    Tabula rasa (TV seriál) (2017)

Psycho-horror jak lusk. Som rád, že aj mimo Netflixu sa niečo takéto urodí.

• 7.11.2018  09:08
    Replicas (2018)

Keanu ako moderný Viktor Frankenstein oživuje svoju rodinu, v závere niečo z Ja, Robot. Zdalo sa mi to celé tak nejako narýchlo zlepené, ale keď si spomeniem na posledné Reevesove "herecké výstrelky", tak toto ešte celkom ušlo. Thriller čakajte až v závere, keď si pre jeho tajné genetické výtvory prídu chlebodarcovia. Popkornová jednohubka jak vyšitá.

• 7.11.2018  07:39

"Som Patrick a som závislý...". Nuž, nejedná sa o chlast, fet alebo gambling, ale o mordovanie. A takýchto postavičiek sedí za stolom ešte zopár. Nie je to síce modré z neba, ale zato správne ujeté.

• 7.11.2018  07:30

Nemám nič proti čistokrvnému popcorn kinu a ponorkových filmov je ako šafránu, ale to by sa celá polovica filmu nesmela odohrávať na súši - 4Rambo komando zrazilo film do kolien. To, že sa Rusi už tradične medzi sebou rozprávajú perfektnou angličtinou už beriem ako samozrejmosť.

• 7.11.2018  07:16
    Kin (2018)

Takto nejako by dopadol Terminator (pochopíte až v závere), kebyže ho Cameron natočí ako sociálnu drámu o chudákoch z predmestia...

• 23.10.2018  07:56
    The Haunting of Hill House (TV seriál) (2018)

Na Netflix seriálovú tvorbu je to až pod priemer. Nič prevratné, ku koncu epizód ma tie časové slučky dosť srali! Cakom prásk - za celých 10 častí nejaké 2 vydarené scary Bu-Bu scény. Strata času pre fandov horroru... alebo 10 hodín pozerajte na sociálne problémy a obkecávačky jednej pošahanej rodiny.

• 18.10.2018  11:08
    Slender Man (2018)

Hovno Rovno do záchoda!

• 14.10.2018  08:07
    Apostle (2018)

Škoda toho mystery prvku - tá Baba Jaga bola chvíľami do smiechu. Ak by sa film držal v rovine reálnosti, bola by to doteraz najlepšia filmová produkcia Netflixu (čo vlastne nie je pochvala, ale na rozpačité zamyslenia sa).

• 14.10.2018  08:03

Najväčším problémom je už tradične Kate McKinnon, ktorej výstupy v každom filme majú 1% humoru a 99% trápnosti.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16