Hádej, kdo je vrah (2022)

Keby boli tie pipiny aspoň fešné, ale nie. Okrem toho že boli škaredé jak noc, museli byť ešte aj švacnuté jak hovado.

Lovec hlav (2022)

Nečakal som, že od majstra Waltera Hilla sa dočkám najhoršieho westernu roku. Šestákový scenár vycucaný z negerskej prdele, ultrameganudná "akcia", prehrávajúci herci, no a vizuál jak z košickej TV (čo tam preboha stratil herec rangu Dafoe som nepochopil -  nerátam Walza, ktorý hrá v každom filme prakticky to isté, tu si zopakoval rolu z Djanga, ale Hill nie je Tarantino).

Pozvánka do pekla (2022)

Prvá polovica filmu pripomína Jamesa Wana, no akonáhle sa to prenesie do upírskej roviny, stáva sa z toho fraška (keď ukázali senilných Jonathana & Minu Harker išiel som do kolien).

Vesper Chronicles (2022)

Sympaticky depresívne sci-fi. Keď si pozriete, kto sa podieľal na produkcii filmu, tak nad vizuálom musíte smeknúť klobuk.

Lou (2022)

ZiváSmrť u seba nemal sestru... nemal koho vyprstiť.... pozerateľna na 1x. Na daždivú neďeľu na Prima kanále. Nepozerajte trailer. Women Power Spice Girls Netflix.... To ale bole drsňačka! Na druhú stranu, nezaspal som pri tom. Taký tradičný netflixovský odjebek, na ktorý zajtra zabudnete. Niektorí kokoti tu spomínajú prírodu, aká bola pekušká... vy paká, veď tam choďte, alebo si pozrite National Chanell, predsa sa film nehodnotí podľa prírody! Berte to jako pokračovanie Keeping Mum

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Prostě Jen (2022) (epizoda) odpad!

Katasrophen-Hilfe! (vyvolá sa to v Nemecku v prípade pohromy). Hrá to na sex, ale je to "šíhal" na obidve Žižkové očká, s odporúčaním vyhodiť komplet očný ansábel! Niektorým hovadám tomu nevadia (a furt neveria) bez oztychu prásknuť 5✮ (ano, kokotný filmfanouch, ktorý sem dáva "velice" erudované komentáre pomaly na PDF, ktoré nikto nemá chuť čítať), len aby mal vyhonenú extázu z Marvelu... Sa čudujem, že to nezatrhli už aj po natočených epizódach. Na každom relevalntom film serveri to jde do žumpy! Prostě ODPAD! S každým dielom do prken! Možno by ako jedenásta časť "Shrecka" zelená Fiona aspoň potešila decká...

Základna (2019) odpad!

Nepochopili to ani Rusi, ani Američani... Načo sa tam jebete?! Dobre vám tak, ste skončili, mali vás odjebať vácej bez tých medajlý. Absolútne nemám súcit s tymino Náckami a kurevsky cool rečami (odjebal tam Amík psa - to neznášam - v tom momete by som tomu kokotovi prirožil AK47 a stisol, jebem na tvojich Army friends a hodnosť)! Vás tam dali dobre do LATY!

Kde zpívají raci (2022)

Kde zpívají raci a kde sú unudení diváci! Pre mňa nefungovala ani minulosť, ani súčasnosť. Hodne overrated movie! Zas sa tu niektorí kokoti rozplývajú nad prírodou.... to jako vážne?!

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (2022) (epizoda)

Tomuto blivajzu môže nafúkať 4★ len čistý kokotíno s akné na xichte bez slnečného svetla, bez zmyslu pre reálnu reflexiu, čo za hovadinu to vlastne sleduje! Celú epizódu totiž sledujeme "bombastickú" súdnu drámu ohľadom copyrightu mena Fiony... áno, presne na toto fanúšikovia čakali, že bude prelomovým prvkom v seriáli. A ono sa to podarilo - už viac klesnúť sa snáď ani nedá. Ak má niekto dojem "hejtingu", preboha, pozrite sa na okolité movie databázy, kde je seriál taktiež v potupnom ratingu! Problém bude v tom, že toto neni ani "teeny", ani "adult". A tá medzera medzi tým sa volá PIČOVINA! Síce je v ich "móde "Women in Charge" ale takto cesta nevedie. A to by si už mali uvedomiť aj marveláckí kravaťáci, ich posledné filmy a seriály sú proste na zaplakanie.