Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

Wander (2020)

Čipy vybuchujú - hlavne v B-Movies (už tu boli obojky, končatiny, celé telo). Tuná vybuchlo všetko - vrátane scenáristu... dúfam! Neni to na odpad (prvá polka), ale potom sa dostavil dávivý grc efekt! Ruky preč!

Black Widow (2021)

Po žalobe na Disneyho zostáva len dúfať, že toto bola posledná úloha Skarletky Johansson v MCU.

Kancl (2005) (TV seriál)

Seriál mi vôbec nesadol (pozrel som komplet S01). Od komediálnej epizódy čakáš, že sa párkrát schuti zasmeješ, tuná len párkrát - "hm, no dobre" s úškrnom. A Steve Carell je skôr trápny ako vtipný (a toho som sa vlastne z trailerov aj obával).

Penguin Bloom (2020)

Penguin Tante volali v Blues Brothers (1980) bratia Elwoodovci starú mníšku, ktorá ich drbala s trstenicou.

Seobok (2021)

Chlapčisko Seobok mi až moc pripomínal Majku z Gurunu. Hlavne svojim "kýblom na hlave" a správaním. Vľavobok - Vpravobok = Seobok - škoda tej omáčky o nesmrteľnosti chrústa a už trademarkovým ázijským záverečným emociálnym výplachom.

Krvavě rudé nebe (2021)

Keď vám scenár napíše pán Holz, tak si píšte, že to bude prkenno drevenné. Čo dodať... jednoruký Fahrid ((bol by som zvedavý, ako mu komando nasadilo želiezka) sa až podozrivo dobre vyznal v rozbuškách a detonátoroch a krpatý Elias mi pil krv od začiatku do konca.

Čas (2021)

Nebudem to tu zbytočne rozpytvávať (človek by sa nevyhol spoilerom) - OLD je najlepší vo svojej strednej tretine - od príchodu na pláž, po halušky. Tie pomalé švenky kamery (nie slowmotion) ovláda Shyamalan dokonale - neviete, čo vám ukáže ďalším políčkom filmu. Zvyšok je vata, v ktorej sa (bohužial) topí už pomaly 2 desaťročia. Resumé: do marketingu a reklamy sa vsypalo viac grošov než do samotnej realizácie filmu.

plakát

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

Síce zlo bolo zažehnané a pipiny si dali na záver francúzáka, ale pachuťová tvorba Netflixu pokračuje ďalej. Každopádne, odradiť ma malo už len meno autora predlohy R.L.Stine, ktoré figuruje pri podobnej teenee pičovinke s názvom Goosebumps.

Výbušnej koktejl (2021)

Ďalší z GirlPower výplachov, kde 40kg pičunda k smrti ujebáva metrákových slonov. Toto bola "DRSNÁ" sračka!