Doom: Annihilation (2019) odpad!

Tak proti tomuto "majsrštyku" treba na obranu použiť len BFG! Oscarový DOOM z 2005. Tentokrát už amatér Tony Giglio nezohnal ani len Danny Treja (ktorý robí radšej reklamu na mexické pivné sračky).

Hodina vlka (2019)

Naomi ako bývalá úspešná spisovateľka, teraz psychicky na dne kvôli agorafóbii v bronxovom pajzli, v čase keď vyčínal Zodiac killer a teplomery praskali od horúčavy. Nečakajte žiadne napätie (ak vás nerozhodí furt zvoniaci bzučák), komorná dráma sa odohráva slimačím tempom na ploche 70m², ale svoje čaro to určite má, kvôli historickým súvislostiam, ale hlavne kvôli skvelej Naomi Watts. Na záver som sa dokonca pristihol, že držím palce černochovi, ktorý utekal s jediným exemplárom manuskriptu zdemolovanými ulicami.

Jako zvířata (2019)

Kto dal filmu nálepku horor by si zaslúžil zožrať zaživa. Scénky ako samohonná lampa, Britney Spears spievajúca Toxic v gangrénovej nohe, zaverečná "som Brandonova snúbenica" (potom čo ho zjedli) si ešte nejaký ten týždeň zapamätám. Škoda, mohlo ich byť viac. Kto znenávidel Demi Moore v Disclosure, tento film si zamiluje, hrá tu ešte väčšiu bitch.

Rambo: Poslední krev (2019)

Najhorší Rambo z celej série. Nech sa Silvo nehnevá - 15min akcie v závere je fakt kurevsky málo!

Pevnost Šanghaj (2019) odpad!

Hneď na úvod trenažér pilotov. Hovoríte si... ok trenažér, to sa zlepší. Sorry, nie, tá cgi grafika z polovice 90! rokov je po celý film... a je vražedná. A keď už aj film stojí za starú belu, zbohom.

The I-Land (2019) (seriál) odpad!

Prvé dve epizódy ešte ako tak ušli, bohužial akonáhle sa v E04 objavili Bonnie & Clyde išlo to s logikou deja a správaním sa postáv do (mega)sračiek. Netflixovský průser - Bosworthová & Martinezová v hlavných úlohách a zároveň producentmi... holky, za tie prachy ste si radšej mali nechať otvoriť nechtový salón a security kamera na hajzli v ňom by bola zábavnejšia!

Haunt (2019)

Partička teenagerov sa na Halloween vyberie do strašidelnej atrakcie, aby na vlastnej koži zistili, že mordy sú tu skutočné. Námet podobný ako v Talon Falls z 2017 (alebo komediálne ladeným The Funhouse Massacre z 2015), ale v o triedu kvalitnejšom scary prevedení (hoci flashbacky hlavnej hrdinky boli úplne zbytočné). Keďže produkoval Eli Roth, dočkáme sa aj nejakého toho gore. Cez end credits potešila coververzia Dragula Roba Zombieho.

To Kapitola 2 (2019)

Stopáž totálne cez čiaru, záverečný hodinový! digitálny fight 3-hodinového filmu doslova nudil. Dávno som tak často nepozeral na hodinky a zbožne čakal na koniec.