Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Bavilo len zo začiatku. Potom však prišli mimózne epizódy ako Dvojité rande (E04) a Vztahová terapie (E06), kde sa len vykecávalo, a všetko išlo do hovien. "Prekrásna" Yoko Ono v hlavnej úlohe bola rovno na tyčku.

Duna: Část druhá (2024)

Prvé 2 hodiny ezoterické náboženské kecy, kydy, tlachy a záverečný fight to z biedy nevytrhol. Oproti Lynchovej Dune fiasko. Najviac ma uchvátila záverečná scéna, keď sa stádo fundamentalistických Fremenov, ktorí doteraz jazdili len na červíkoch, vybrali do HI-Tech vesmírnych lodí a započali hviezdne války... Watafak! A čo tí Fremeni vôbec žrali... piesok a kamene, a na hajzel sa len vysrať iba plýživým krokom (to už neukázali).... aby nevyplašili červíkov....

Ted (2024) (seriál)

Pre skalných fandov filmov bude sérka sklamaním. Už je dávno známejšie, že Sethovi zvlhol pušný prach (najmä pri seriáloch - viď Orville). Niektoré epizódy sú dokonca podpriemerné. A pozor - hlavným ťahúňom seriálu nie je Ted, ale Johnov foter Matty so svojimi rasistickými a homofóbnymi názormi. Čakal som teda viac.

No Way Up (2024)

Keď nechám celú tú debilitu za sebou - po havárke a smrti hlavnej "hviezdy" tohto kabaretu musíte byť idiot, aby ste nevedeli, kto skape a kto prežije! Nabudúce si treba dávať pozor už len pri prijebanom mene režiséra... Claudio Fäh (a hlavne jeho predošlej "špičkovej" tvorbe)!

Argylle: Tajný agent (2024)

Preplácané ešte horšie než poslední Kingsmani. Scenár (zbierka nevydarených kabaretných skečov) z kategórie "varila myšička kašičku", za ktorý by sa hanbil aj študent prvého ročníka filmárčiny. No a Bryce Dallas Howard dávam ešte pár rokov, než bude vernou kópiou Melissy McCarthy.

Lovci z konce světa (2024)

Takýto dementný scenár som teda od Kórejcov fakt nečakal.

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Bohužial, miesto samotného Reachera tu máme ešte partičku 3 nímandov (samozrejme z rodnej línie Highlandera - nesmrteľných), ktorí akurát tak zavadzajú. Vraj "best friends forever", kopec flahbackov, ale hlavne, že o nich v S01 nebol ani prd... Toto bolo vycucané z hodne hlbokej riti! Trúfam si povedať, že za takýto scenár a akciu by sa hanbili už aj nemecké kriminálky v poobednej TV. Zatiaľ čo pri S01 si každý robil prdel z Toma Cruisa, tak teraz sa na oplátku musí Tom ujebávať do kolén, aká kokotina sa to natočila.

The Bricklayer (2023)

To tu fakt niekto plače, že sa z Eckharta pomaly ale isto stává “hviezda” nenáročných a tupých béček/céček...?! Preboha živého, a kedy bol áčkovým hercom?! Mňa skôr zamrzí réžia Renny Harlina - tak tu sa už môžeme baviť o páde do hovien. Na jeho remake The Strangers som už radšej ani neni zvedavý...

T.I.M. (2023)

Budget filmu je prakticky nulový - pár black kafé so Starbucksu. Štáb si najal "kůl! haus a anemického herca (ktorého by ste najradšej pri najbližšej príležitosti odjebali s vývrtkou - niečo ako dospelý CHUCKY s prijebaným "HAIL HITLER BLOND" účesom bez fúzikov).  Na jedno kuknutie stačilo. Kto čaká nejaké T-1000 ekšn - osrúháte - z TIMa neodpadne ani šroubek ani po údere Golf Drive Wood 7 (na to už proste neboli lováše!).