Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

Neviditelný (2020)

Záver mohol byť trochu spektakulárnejší, ale ináč v pohode. Dobre zahrané, kvitujem výber Cecilie, ktorá teda určite nie je sexbomba "miss mokré tričko", ale suseda od vedľa. Pozerať do prázdna (kamera spolu s hlavnou postavou) a čakať, kedy na vás niečo vyblafne, bolo fakt desivé. S týmto sa Whannell ozaj pohrajkal.

plakát

I Am Not Okay with This (2020) (TV seriál)

I Am Not Okay with This! Komu sa páčia tínedžerské tlachy o hovne, nech radšej siahne po The End of the F***ing World. A pri najnovšom liberálnom "módnom trende" - pichneme tam lesbu alebo buzeranta, okorenený "čokoládou" alebo "suši" mi už vypadávajú zuby.

plakát

Fantasy Island (2020) odpad!

Po vzhliadnutí zostanete v nemom úžase tak ako herci v závere filmu...

VFW (2019)

Joe Begos + Fangoria = vskutku rozkošná kombinácia!

plakát

Zámek a klíč (2020) (TV seriál)

Hodne deravý scenár, s pribúdajúcimi časťami pribúda čím ďalej tým viac nelogičností.

21 Bridges (2019)

Na môj vkus prepísknutý happy-end, ktorý vôbec nepasoval k celkovému deju.

Děs v hlavě (1992)

Predstavte si Mad Maxa 2 pod zemou šmrncnutého Total Recallom, tak dostanete MindFuck... pardon, Warp. Film držia nad vodou poctivo šťavnaté efekty KNB grupy.

plakát

Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy (2019)

Ned Kelly ako Priscilla - Queen Of The Desert... Rádoby umelecko-avantgardný blábol s "pupuš" feelingom o najznámejšom austrálskom vrahovi. Pre lepšie pochopenie - skúste si predstaviť Jurka Jánošíka v šatách grófky Erdödyovej ako reže pandúrom uši a vo voľnom čase laškuje s Uhorčíkom - True History! "Čerešničkou" na torte je Rusty Crowe - vypasený ako Cartman zo South Parku (a že to určite nebol make-up).

plakát

Barva z vesmíru (2019) odpad!

Tešil som sa na druhú Mandy, ale toto točil Švankmajer podľa Pavla Országa Hviezdoslava. Očividne sa pri tom niekomu postavil.