Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

Žraločí invaze (2012)

"Horrory" typu Mega-, Sand-, 2Headed-,...,Shark fakt nemusím, tak vlastne ani neviem, prečo som sa pozeral na toto. Ale, hopla, vykľulo sa z toho vcelku slušné prekvapenie. Sú tu síce nechcene smiešne scénky a dialógy, herci toho talentu moc nepobrali, no intelektuálny výplach som nečakal, bavil som sa dobre a skvelé gore scénky tiež mali niečo do seba..

plakát

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Premrhaný potenciál a sklamanie. Vcelku originálny nápad, ale katastrof(ické)álne spracovanie. Scenár si požičiava takmer zo všetkých žánrov, chýbal mi tam už len balet a muzikál. Vlastne z toho vzišlo nepodarené road-movie, druhýkrát si radšej znova pozriem Alvina Straighta na traktore.

Stalker (1979) odpad!

Nikto nevie o čom ten film vlastne je, ale radšej spraví každý zo seba hovädo a napíše sem encyklopedickú esej o nesmrteľnosti chrústa za 5 bodov.Ja sa vôbec čudujem, že som to dopozeral.

plakát

Dva a půl chlapa (2003) (TV seriál)

Bol by som zvedavý, ako sa tunajším kritikom pozdáva seriál po odchode Charlieho. Pretože to, čo predvádza Káčer a spol už s humorom nemá nič spoločné.

plakát

American Horror Story - Murder House (2011) (série) odpad!

Horor-nie,thriller-nie.Čo je to vlastne?To nevedia ani sami tvorcovia a ani tuná rádoby intelektuáli.Z hovna tortu nespravíš!

S ledovým klidem (2012)

Akčný thriller roka! Bruce Willis v hlavnej úlohe! Sigourney Weaver s plameňometom v ruke! Hops, a potom som sa zobudil. Nudná zlátanina.

Freelancers (2012) odpad!

Tak ako minulý rok šliapol do hovna Al Pacino s filmom "Son of No One", tak si to tento rok zopakoval De Niro. Chlapci, pýtam sa prečo?! : starecká demencia, alimenty, dlhy? A to už vôbec nekomentujem "cameo" Vinnieho Jonesa, ktorý bol asi rád, že má vo filmografii film s De Nirom. Toto je vtip do plaču (v negatívnom zmysle slova).

plakát

Falling Skies (2011) (TV seriál)

Ďaľší zo seriálov, ktorý nevie, kedy má skončiť. V polovici 2. série ma už absolútne prestalo zaujímať, ako sa to celé skončí. Koho zaujíma, ako sa z portorikánskeho automechanika stane odborník na transfúziu krvi alebo ako horí kyslík, nech si poslúži. Ja si už neprosím.

plakát

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Priemerná komédia, akých tu už boli stovky a v lepšom spracovaní. Kvalita vtipov je kolísavá, od vydarených, až po vyslovene trápne scénky. Ale aj napriek tomu dvojhodinová stopáž nenudila. Kto ešte nevidel Marshallovu holú tlstú riť, tak nech sa páči.

plakát

Eddie - náměsíčný kanibal (2012)

"Severní vítr je krutý..." a hlavne skvelo čierno-humorný! Svieža dánska facka po spánku v tomto žánre.