Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

plakát

American Horror Story - Murder House (2011) (série) odpad!

Horor-nie,thriller-nie.Čo je to vlastne?To nevedia ani sami tvorcovia a ani tuná rádoby intelektuáli.Z hovna tortu nespravíš!

S ledovým klidem (2012)

Akčný thriller roka! Bruce Willis v hlavnej úlohe! Sigourney Weaver s plameňometom v ruke! Hops, a potom som sa zobudil. Nudná zlátanina.

Freelancers (2012) odpad!

Tak ako minulý rok šliapol do hovna Al Pacino s filmom "Son of No One", tak si to tento rok zopakoval De Niro. Chlapci, pýtam sa prečo?! : starecká demencia, alimenty, dlhy? A to už vôbec nekomentujem "cameo" Vinnieho Jonesa, ktorý bol asi rád, že má vo filmografii film s De Nirom. Toto je vtip do plaču (v negatívnom zmysle slova).

plakát

Falling Skies (2011) (TV seriál)

Ďaľší zo seriálov, ktorý nevie, kedy má skončiť. V polovici 2. série ma už absolútne prestalo zaujímať, ako sa to celé skončí. Koho zaujíma, ako sa z portorikánskeho automechanika stane odborník na transfúziu krvi alebo ako horí kyslík, nech si poslúži. Ja si už neprosím.

plakát

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Priemerná komédia, akých tu už boli stovky a v lepšom spracovaní. Kvalita vtipov je kolísavá, od vydarených, až po vyslovene trápne scénky. Ale aj napriek tomu dvojhodinová stopáž nenudila. Kto ešte nevidel Marshallovu holú tlstú riť, tak nech sa páči.

plakát

Eddie - náměsíčný kanibal (2012)

"Severní vítr je krutý..." a hlavne skvelo čierno-humorný! Svieža dánska facka po spánku v tomto žánre.

REC 3: Počátek (2012)

Veľký prúser.Že celá séria pôjde dole záchodom naznačil už druhý diel.Kalich sklamania pretiekol,keď sa na scéne objavil mladomanžel Don Quichotte so sluhom,ehm čašníkom Sancho Panzom v "plnej" zbroji.Prečo sa skvelé hororové filmy v pokračovaniach zmenia na komediálnu frašku(Evil Dead,Living Dead,Reanimator,...)?! 2 hviezdy za to gore.

Méďa (2012)

Nemôžem si pomôcť-veľmi mi to pripomínalo ALFa - v "zhulenom" vydaní!Macík je jednoznačne ťahúň filmu.Šňupe,chlastá,súloží(!!),o slušnej reči ani nehovorím - kto by nechcel mať takého kamoša.Fóriky-či už odpozerané(a je ich tu dosť) alebo originálne(aj tých je tu dosť) fungujú slušne.MacFarlane nesklamal,filmový debut ako lusk.

plakát

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (TV seriál)

Montagues vs. Capulets (vs. Corleones, Borgias,...) na Divokom západe. Skvelé. Ústredná "stará" garda hercov si spomenula na svoje slávnejšie dni a rozbalila to v plnej paráde.A kvitujem rozhodnutie tvorcov, že z toho nespravili seriál, čo sa naťahuje 6 sezón ako sopel, ale ostali pri mini sérii.

Bez záznamu (2012)

Chutné a príjemné prekvapenie.Takto sa má uvariť dobrý thriller.Pán kuchár nezakopol prakticky ani v jednej ingrediencii.Mne chutilo.