Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Biografie (9)

Margot Robbie (herečka / producentka / účinkující)

16.11.2013

Australská herečka Margot Robbie se narodila na jihovýchodě Austrálie v městě Gold Coast, kde strávila spoustu volného času na farmě u svých prarodičů. Vystudovala školu Somerset College. V jejich pozdějších letech se stěhuje do Melbourne, kde se snaží prosadit v herecké kariéře.Navštěvuje herecké konkurzy a její první šance… (více)

Brooklyn Decker (herečka / účinkující)

23.04.2011

Brooklyn Decker se narodila 12. dubna 1987 v Ohio, USA. Jejím manželem není nikdo jiný než jeden z nejlepších tenistů světa američan Andy Roddick, za kterého se provdala v dubnu roku 2009.Její cesta k filmu vedla přes práci modelky v které sklízela jeden úspěch za druhým. Už v 16 letech se stává tváří modní značky Mauri Simone… (více)

D.J. Caruso (režisér / producent / scenárista)

23.06.2008

D.J. Caruso se narodil 17. ledna 1965 a vystudoval filmovou univerzitu Peperdine. Po úspěšném dokončení studia pracuje jako asistent produkce ve filmech režiséra Johna Badhama. Mezi nejznámější filmy na kterých se podílel je například ZABIJÁK , SLEDOVÁNÍ (1993) nebo akční thriller ZÓNA ÚNIKU (1994) s Wesley Snipesem.Práci u… (více)

Amber Heard (herečka / účinkující)

14.10.2006

Amber Heard se narodila v Austinu 22. dubna 1986. Navštěvovala St. Michaels Catholic Academy, kterou ale kvůli herectví musela opustit. V 18 letech získává první zkušenosti před kamerou. Zpočátku se objevuje v menších seriálových rolích jako například v SMALLVILLE, O.C. nebo CALIFORNICATION s Davidem Duchovnym.První velká… (více)

Megan Fox (herečka / účinkující / tvůrce)

14.10.2006

Megan Fox se narodila a už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví.Sny se jí začaly plnit už v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí v rodinné komedii Sestry na Bahamách (2001). Zde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových. Její další role byly spíše seriálové, a to v Ocean Ave (2002)… (více)

Sarah Roemer (herečka)

14.10.2006

Sarah Christine Roemer se narodila 28.srpna 1984 v San Diegu, USA. Ve volném čase ráda surfuje, jezdí na koni nebo poslouchá muziku. Mezi její nejoblíbenější patří australská skupina Heir to Apollo.Už v 15 letech si Sarah všimnul modellingový agent a proto se díky své dlouhé, štíhlé a atraktivní postavě začíná věnovat aktivně… (více)

Piper Perabo (herečka / producentka / účinkující)

14.10.2006

Její matka je Norka a otec Portugalec. Má dva sourozence a to mladšího bratra Adama a sestru Noah. Je zarytá vegetariánka.Piper Perabo se narodila roku 1977 v Toms River New Jersey. Zde navštěvovala střední školu Toms River High School North Class, kterou roku 1994 úspěšně zakončila. Její velkou láskou bylo ale herectví a proto… (více)

Kelly Brook (herečka / účinkující / producentka)

14.10.2006

Kelly Brook se narodila 23. listopadu 1979 v Anglii v městě Kent. Její matka Sandra pracovala jako kuchařka a otec Ken jako konstruktér.Kariéře modelky se začíná věnovat už v šestnácti letech, kdy ji její matka přihlásí do modelingové soutěže. Kelly ji samozřejmě vyhraje a soutěž ji otevírá brány do světa modelingu. Zanedlouho… (více)

Marg Helgenberger (herečka / účinkující)

14.10.2006

Mary Margaret Helgenberger se narodila 16. listopadu 1958 jako dcera otce Hugha a matky Kay Helgenbergrových ve Freemontu v Nebrasce USA.V mládí vystudovala školu Kearney State College v Nebrasce a poté univerzitu Northwestern v Illinois. Už od mala se chtěla věnovat hraní ve filmech.Její očekávaná první herecká role přichází… (více)

Reklama

Reklama

Reklama