Bez soucitu (2010)

Hodně slabé a s 96hodinami to nemá nic společného. Velká škoda

Black Books (2000) (seriál)

Zatím jsem viděl jen pár dílů ale už teď je jasné, že jde o další hodně nadějný britský seriál s výborným britským humorem z prostředí knihkupectví. Není to sice vynikající IT Crowd ale i tak je to super seriál na odreagování. Nelze než ho každému doporučit. Postavy v Black Books jsou skutečně výborné a velmi osobité a jsem moc zvědavej jak se budou dál vyvíjet. Dylan Moran je fakt týpek!. Výborná záležitost.... Kdo tohle ještě neviděl, ať to co nejrychleji napraví.

Blafuj jako Beckham (2002)

Pohodová romantická komedie o indické fotbalistce, která se snaží být hvězdou fotbalových stadionů jako David Beckham. Jde sice spíš o takovou průměřnou komedii ale každý správný fotbalový fanda kulatého nesmyslu jako jsem já, si musí přičíst hvězdičku navíc :-)

Blesk (2011)

Neurazí, nenadchne. Zkrátka film na jedno podívání, který splní svůj účel. Pokud ale nemáte Stathama moc v lásce tak se tomuto snímku spíše vyhněte. Nic zajímavějšího už v něm totiž nenajdete. 60%

Bourneovo ultimátum (2007)

Dokonalé zakončení Bournovi trilogie. Greengrass moc dobře ví co na diváka platí a s Mattem Damonem předvádí pořádnou akční podívanou, která má vše co by k ní mělo patřit. Jednoznačná záležitost jak už pro skalní fandy Jasona Bourna, tak i pro nezaujaté diváky, kteří se doteď s Bournem neměli tu čest potkat. Jeden z nejlepších filmů letošního roku. GENIÁLNÍ

Box (2009)

Velmi originální thriller. Matně si vzpomínám, aby mě nějaký film takhle zaujal a děsil a při sledování jsem byl jak na trní. Film má neuvěřitelnou atmosféru, kostýmy, postavy jsou snad všechny divné a děsivé a to se mi líbí. Atmosféra a pocity, které jsem měl během a po shlédnutí mi připomínaly filmy Osvícení od Kubricka a 12 Opic od Gilliama. Bohužel film je od druhé půlky tak překombinován, přeplácán až to vážně přestává být normální. Na tomto filmu je to neuvěřitelná škoda, protože každému je hned od začátku jasné, že tenhle snímek rozhodně nepatři do škatule typických sci-fi filmů, které máme možnost vidět 100x do roka. Ve výsledku tedy naprosto nevyužitý potenciál ale i tak má svoje kvality a minimálně 3 hvězdičky si zaslouží.

BrainStorm (2008) (TV film)

Na české poměry neuvěřitelně zajímavý a originální film. Vynikající režie Jiřího Stracha a skvělý herecký výkon Terky Voříškové. 90%

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší válečný seriál všech dob a jeden z nepřekonaných klenotů.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Jeden z nejlepších westernů, jaký byl kdy natočen. Výborné obsazení, skvělé herecké výkony. Nemám víc, co dodat..

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Nenapadá mě moc filmů, které by svojí neuvěřitelnou trapností překonali trojku Majora Maisnera. Už první díl byl velice rozpačitý, dvojka ještě horší a třetí díl je naprostý propadák.... Pod CSFD hodnocením "odpad" si nedokážu představit lepší film, který by toho hodnocení lépe vystihoval..