Resident Evil: Afterlife (2010)

Resident Evila jsem měl vždycky rád ale toto pokračování je jen přehlídka 3D efektů. Velké zklamání!

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Kraus je nejlepší. 4x už jsem byl v divadle Ponec na natáčení jednotlivých dílů a celé publikum se tam válelo smíchy. Kraus je jedna z mála českých celebrit, které si lze vážit. Ostatní jsou jen rádoby umělci, co se tváří že něco umí.

Skečbar (2010) (pořad)

Na Zdeňka jsem se opravdu moc těšil. Vždycky jsem ho měl rád a jeho humor se mi líbil. Po shlédnutí prvního dílu, mi to ale přišlo trochu jako nuda a i na Zdeňka dost jednoduchý a místy i trapné. Pro mě velké zklamání.

Sociální síť (2010)

Vynikající drama, které pro mě navíc táhne geniální soundtrack. Shlédnuto 4x a film tak putuje do mé TOP10.

TRON: Legacy 3D (2010)

Totální nářez!!! Tenhle film nemá chybu a můžu jen litovat, že jsem na něm nebyl v kině a neviděl tu dokonalost 3D a úchvatný hudební doprovod pod taktovkou Daft Punk. Tenhle soundtrack mi asi bude hučet v hlavě pěkně dlouho :-) 90%

Vrahouni (2010)

Vcelku bezproblémová oddychovka, která sází na sexy hlavní dvojici. Luketic ale zřejmě už nic lepšího než Oko bere nenatočí, na druhou stranu film nenudí, má docela spád a myslím si, že z kina určitě naštvaní neodejdete. Katherine Heigl zraje jak víno :-) 70%

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Bezchybné, špičkové dílo. Wall Street 1 to sice podle mě nepřekonalo ale vidím to jako plnohodnotné pokračování, které si i po těch letech drží laťku velmi vysoko. Oliver Stone to dokázal a nezklamal mě. 90%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Naprosto neškodný filmový kousek, který si užijete ale po shlédnutí ještě rychleji zapomenete. Cruise je ale pořád dobrej :-)

Andělé a démoni (2009)

Mnohem lepší než Šifra Mistra Leonarda. Zajímavější, akčnější, se skvělým scénářem a několika nezapomenutelnými scénami. Jako mínus bych viděl v příliš nataženém konci, kdy nám tvůrci servírují další zvrat, který je ale dle mého názoru trochu zbytečný a akorát ve výsledku snižuje celkový dojem z filmu. Tento film bych hodnotil 4 hvězdičkami, když ale vidím to podhodnocené hodnocení přikláním se k 5. 90%