bohhous22

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 23.9.2018  23:22
    Bezva finta (1985)

Příjemná Veberovina. Kim Cattrall moc půvabná,Bebel jednička!!!

• 23.9.2018  23:17
    Zvíře (1977)

Nejlepší Belmondo!!!

• 20.9.2018  02:53

Je to kultovní!Debilni a jednoduchý,ale narvaný gagy,který mě vždycky rozbijou,když nemám chuť na náročnější kousky.Ani dabing to nekurvi (ten původní zn.Vazbič) a hlášky jako horko v Aspenu,kde pivo teče jako víno:-)Prdel na hrnec!

• 4.9.2018  15:50
    Mělký hrob (1994)

Hele debut jako řemen.Sice možná ne tak svěží,ale rytmické,nekompromisní,vtipné i smradlavé!!!!

• 23.8.2018  14:37

Jeden z nejbezcitnejsich headshotu v dějinách seriálu!!!Lepší seriál neznám.

• 14.7.2018  13:22
    Anne (TV seriál) (2017)

Moira Walley-Beckett je snad nejlepší seriálová režisérka současnosti, což ji dává velkou šanci byt nejlepší režisérkou na světě vůbec.Rukopis je čitelný, vedení herců ,práce výhradně s dobrými scénáři,tohle jako jo.

• 12.6.2018  18:46
    Escobar (2017)

Těžko říct ,čím nám po vynikajících Narcos zavřou gumáky .....snad je nebudem mít od hoven a budeme se brodit další výbornou životopisnou gangsterskou.Popravdě Javier Bardem vypadá jako Escobar daleko víc než Wagner Moura.

• 31.5.2018  21:13

Jeden z nejhezčích filmů nejen o lásce...Stone udělal dobře , že s chlapama upravil scénář!!!

• 26.4.2018  15:54

Dagu ,vůbec jsi to zřejmě nepochopila.Zkus to znovu třeba za pul roku,taky se mi to občas stává a v drtivé většině obratim kormidlo o 180°!!

• 25.4.2018  19:23

To byl džu......Já ti dam dżu😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• 22.4.2018  21:15
    Jak vznikala Pustina (TV film) (2016)

Krátkometrážní film o seriálu ,jež vas emočně vycucne a udivý!!!(

• 14.3.2018  20:44

Teď nemá cenu hodnotit, režiséra se scenáristou.Chevy Chase je přirozenej jako hovno , Beverly D'Angelo se mi fakt v tomhle období líbí,ale volba udělat z nich manžely byla zkrátka famózní.Pátou dávám pro trvanlivost gagů a neotřelost byť absolutně banálního děje.Zkrátka to sedí a směju se tomu už dvacet let na stále stejných místech.

• 21.2.2018  14:20

Moc smutný a mrazivý, zároveň vtipný a uvěřitelný.Paradoxně téměř neznámý...

• 18.2.2018  17:28
    Rebelka (2012)

Mě to nebaví. Animace jako vždy parádní, ale tou je Pixar proslulý. Originalita ,gagy a fantazie jsou v případě Brave ty tam.

• 6.2.2018  21:49
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Mám fakt dilema,ale první 4 série jsou skutečně super!!!Od 5. do 8. nadprůměr, parádní komedie,9. mě minula celá.Z 10. a 11. jsem viděl dohromady tři díly,ale kvalitativní sestup prdí do uší jako Sheldor z Azerothu po růžičkové kapustě!!!!!V každém případě se Big Bang stal nejpřehodnocovanějším seriálem,co jsem kdy viděl,ale trvanlivost humoru a nesmrtelnost nespočtu výborných gagů v prvních čtyřech sériích strčí do kapsy 90% sitcomů včetně slabších epizod vlastních!!! Tudíž zůstávám na plný polní a nic už s tím nehne!!!!

• 22.1.2018  21:20

Stejně jako všechno i pan Zelenka stárne a jeho poetika a humor jsou na cestě jinam než bych šel já,aby jsme se opět všichni po letech setkali.Pana Krobota mám sevšímvšudyrád a Voříškovou bych lízal odzadu dopředu celý hodiny,ale bohužel,hlavní tahák pro mě byl Zelenka a ten zatím neoslnil.

• 1.1.2018  17:58
    Súmrak bossov (TV seriál) (2017)

První série dokumentů o SK mafiánech baví a mnohdy bere můj dech za genitálie.Otevřeně, veřejně, poutavě tvůrci rozehráli i druhou sérii a ta na mě působí stran faktických příběhů a kauz ještě otevřeněji .Víc mrtvol ,kyseliny,pohřešovaných a prapodivně propuštěných .Hodnocení se zákonitě musí zvedat vážení. Tohle je neuvěřitelné dílo.

• 13.12.2017  08:58
    Šňup (2002)

Nic ,krásná Brittany ,nic.....Konec

• 9.12.2017  20:38

Hůř se u filmu cítit nemůžete. Tohle překonal jen Dogani. Nechci tady soutěžně porovnávat či zlehčovat jedno nebo druhé téma. Kdo viděl chápe.

• 8.12.2017  22:37
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Sarah Jessica Parker s chůzí nesmrtelné osmnáctky zvítězila v anketě nejnepřitažlivější žena hollywoodská. Moje otázka zní... Proč až teď????!

• 8.12.2017  22:33
    Futurama (TV seriál) (1999)

Hoši a děvčata kam se vám poděla 5.série?????

• 8.12.2017  22:27
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Od 13.ty série nebo vlastně 14. jede úplně jinej seriál než jak ho mám rád. Stačilo by deset sérií a vše, co se podařilo do nich nacpat by už navždy zavřelo hubu všem trapným rádoby nekorektním shitcomům,který bezduše bagrujou cash.Těch trapáren už mám pokrk.

• 8.12.2017  21:00

Po letech konečně doceňuji a zvedám navzdory několika protivným ksichtům.Nikdy mě nebral přílišný sentiment, ale tady zázračně hraje prim. Je to miloucké,příjemňoučké a............. Vypadá to jako prst mrtvýho dítěte, mlask mlask,taky to tak chutná.

• 20.11.2017  17:19
    Absolvent (1967)

Dýchá to, atmosféra napjatá,pan Hoffman má na kontě Jednu z nej debutových rolí, jaké jsem kdy viděl,je to sexy lovely i happy ,ale musím to vidět ještě jednou.

• 7.11.2017  15:42

Seagal je samozřejmě osobnost obřích rozměrů.Vsichni dobře ví, že Aikido , že scénáře, že hraní.....Ale málo se prý ví, že je skvělý kytarista, zpěvák , vtipálek, jehož výklad buddhismu mě víc než nadchnul, charita , učení , plácá si po ramenou s Dalajlámou....Nevychazim z úžasu.Filmy jsou převážně pitomý i na tu dobu,ale scénaz baru je fakt nezapomenutelná.Pro mě osobně hlavně kvůli nekompromisní figuře Gina,kterej mi leze na nervy mnohem méně než v ostatních bijacich se Seagalem a českej dabing tomu nandal takovou dávku srandy, že dávám a tři.

• 5.11.2017  15:23
    Velký šéf (1969)

Z poloviny geniální zbytek nuda.Tak nevím. Snad druhá projekce bude proziravejsi.

• 26.10.2017  01:36

Škoda, že v současné době (a posledních několika letech) děvčata odevzdala kulky na úkor kvality jejich děl=předěl=hele poděl!!! Nechat si každá aspoň jednu, nebyla by potřeba těch Tykwerových kustovnic ani příležitostně.Je to už jen hutná soulož bez mrdu,macatá prdel bez prdu ba dokonce Řitka bez Brdů!!! Což postrádá smysl a logiku s ohledem na minulosti se jmény Matrix, výše uvedená V či dokonce pár vybraných Animatrixů,jak jsem konečně zjistil.A Řitka bez Brdů????

• 25.10.2017  22:28
    Network (1976)

Jsem upřímně v šoku nebo spíš v několika šocích najednou už několik let,co jsem začal sledovat párparů snímků od pana Lumeta.Dlouho mi hrálo v hlavě 12 angry men jako první viděný od výše uvedeného a netrvalo krátkou dobu než jsem se vypořádal s předávkou(nikoli balíku či pervíku) kontroverze,s kterou se pan režisér pustil do společnosti Uncle Sama...V padesatkách tvl...Ta prozíravost mě do teď děsí.Serpico ,Dog day afternoon, Network.... i za sto let dokonale aktuálně vonící skvosty... Navíc jsem díky panu Lumetovi pochopil mistra Kubricka,kterej na mě teda byl hodně silnej model.Souvislost obecně v tom zřejmě není,ovšem mě to SL civilní a maloměšťácké vykreslení charakterů postav , jenž průměrnému občanovi s alespoň minimem sociálního cítění mluví z duše při otázce morálního hnití , krásně připravilo na Mastera Blastera všech kontroverzí a nekonvenčních témat,jakýho kdy svět poznal!!!

• 20.10.2017  13:35

Newim jak tohle hodnotit. Klusak je vrcholné arogantní a nepříjemná osoba. Takhle povrchní scénář kterej se vydává za autentickej kus je urážka všem co se zajímají o filmy.Přesto nedokážu dat odpad.

• 18.10.2017  17:19
    VALL-I (2008)

Moc mi nejde do hlavy, že zrovna náš národ vlezdoprdelitu je tak hnidopišskej.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17