bohhous22

• 8.11.2020  14:46
    Mlha (2007)

No kundovina

• 2.11.2020  12:59
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Proč jsou některé díly vynikající a některé k uzívání???Pilot je perfektní rozjezd a konec ?????To se zkrátka nevidí a největší genialita poslední scény je v tom, že si ji nikdo nedovolí kopírovat ,jako se to děje u většiny děl na téma mafie, které jedou z 80% přes kopírák doslova!!! Finální scéna je jedna z nejděsivějších,co znám a to mám většinu nejlepších gangsterek pod palcem!Jo zaslouží plnej kotel.

• 1.11.2020  14:00
    Dámský gambit (TV seriál) (2020)

Jestli to nedáte jedním dechem,tak na to ani nekoukejte! Doteď nechápu,čím mě to tak uhranulo (krom Anyi),ale nemůžu to dostat z hlavy!Je to dosti jinak převyprávěné než na co jsme zvyklí,je to zkrátka zvláštní a podívejte se na to!!..................11.11. 20 - 16. nejlepší seriál???To teda ne!Je to skvělý,ale tohle je hype

• 18.10.2020  00:34

Nejen, že se mi chtělo 3x řvát,ale demonstrace na Pripjati ,kdy člověk zmizí a příroda se zmátořií a najde si cestu...To je geniální myšlenka!!!

• 10.10.2020  23:25

To nízký hodnocení mi nejde do hlavy.Taková perlička ,jedna z nejlepších sci-fi crazy komedií na světě!!!

• 8.10.2020  20:35

Provázanost ve stylu Pulp Fiction v českých podmínkách, ovšem žánrově i humorem docela jinde.Originální humor, ujetý figurky, nezapomenutelný hlášky , zkrátka až tohle někde poběží,tak nic neřeš a hlavně nepřepínej!!!

• 1.10.2020  00:06
    Cimrman v říši hudby (divadelní záznam) (2006)

Není v kompetenci nikoho z nás, ohodnotit DJC hru méně než 4mi hvězdičkami,i když je možno slabší !!!Ale uznejte! Slabší v kontextu DJC tvorby pořád znamená nadstandart v záplavě Nicoty Prázdné ,vydávající se za inteligentní humor, jejž jsme obklopeni ze všech stran!!!

• 24.9.2020  15:35

Miluju hudební dokumenty přesně v takovým podání jako je Lemmy!!!

• 23.9.2020  11:42
    Ratchedová (TV seriál) (2020)

Zatím zklamanej!!!Čekal jsem vývoj hlavní postavy,ale dostalo se mi schizofrenických zrůdnosti , těžce neopodstatněných!!! Související s Kukaččím hnízdem je těžce zavádějící

• 7.9.2020  01:49
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

I když je Netflix ze 70% totálně tuctovej a taháky ve znění ,,...již i v Evropě přes 5000 titulů...'' Když ptáčka lapají,ale...!!!!Zkrátka mají svoje nedosažitelný originály a práva na spousty pecek ,které v mnohém strčí do kapsy i HBO a to už něco znamená ne???

• 28.8.2020  04:21

V týhle sérii je již vše, jak má, chybí snad jen vzpoura ,ale to podle dění v Litchfieldu nebude dlouho trvat !!!Nyní už kdysi vcelku ,,svobodná'' a mírumilovná ženská věznice nepostrádá nic z afro-americké kultury ,Hispancu a Dominikancu dealujicich herak nebo nadřazený děvky členů Aryen Brotherhood ,co čumí jak casovana bomba z mikrovlnky!!!Nakrajenej zabiják, co hnojí rajčata a kukuřici vlastním pyzmem je taky typek

• 2.8.2020  17:13
    Will a Grace (TV seriál) (1998)

Status Kultovní seriál je úplně mimo mísu!!! Petka v hlavní ženský roli je např v XI. sérii nejvíce k popukání jen díky svému vzhledu !!!Jen doufám, že její rodina třídí odpad a nezahrabou ji někam do země,kde se bude rozkládat tak dlouho,než tvůrci začnou psát další sezóny téhle frašky sračky!!! Možná to Amíci žerou, možná to ve svý době svým způsobem glorifikovalo bukvice a bouralo tabuizované téma homosexuality a jistě seriál pomohl dodat odvahu výše zmíněné skupině lidí a jistě těchto lidí bylo spousta.....ale pro mě osobně to je jediná zásluha ,pro jakou si tenhle pseudositcom zaslouží uznání🖕

• 2.8.2020  13:02
    Irčan (2019)

Melancholie jak prase!!!Pro někoho kafemlejnek natočený Xkrát a stále se opakující...Pro mě Opus Magnum 21. století jednoho z nejlepších režisérů všech dob!!!Vizuál, hudební podkres, Áčkový herci...Jestli někomu neběhá mráz po zádech při poslechu titulní bluesový odrhovačky, která neuvěřitelným způsobem vystihuje a podtrhuje atmosféru filmu,ten ať na to ani nečumí!!!

• 27.7.2020  19:41

Pátou nedám za to , že při takovým množství jmen a informací nacpaných do stopáže celovečeráku výsledek vyzní bohužel trochu nepřehledně !!!Jinak poutavý výpovědi tehdejších agentů, právníků ale i pěšáků jednotlivých rodin, excelentní kamera a vynikající hudba!!!

• 19.7.2020  15:50
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Hodnocení po 1. sérii.....Začátek vlažnější,ale to při sedmi sériích dává vcelku smysl.Je zajímavý,jak správná typologie dokáže udržet divákovu pozornost,i když se děj vyvíjí téměr šnečím tempem!Takový panoptikum tvl😂!!! Poslední 4 díly 1. série ale dávají konečně příslib něčeho většího a výborně se na to kouká!!!13. díl je přesně tak emočně pestrej,jak to jen jde, smích,smutek, údiv a husí kůže!!!Regina Spektor jako bonus....OK takže před koncem 4. série... No...Jak jsem se skvěle bavil zejmena při rozjezdu 2. série, tak mě ta následující trochu típla kecáním o hovnech,což zamrzi, jelikož dramatická linka super,napětí plus emoce ..tvl to funguje výborně a humor neméně !!!Ty vaty je moc,říkal jsem si a 40 dílů na rozjezd je nepoživatelný,ale pak mi došlo to zásadní ,proč to chci již ted vidět celý od začátku (Od dob BrBa se mi to nestalo)!!!Je to příběh Litchfieldu ,kterej je kurva preplnej a ne jen naky trapny mestacky fifleny!!!Možná se to zdá byt utahany a kolísavý, ale tech kultur,původů ,osudů ,povah ,zážitků, emocí ,přečinů ,životních pohrom i neporozumění je tolik,že je fer na to tak nahlížet!!!!A to se vyplatí.. Zdá se

• 12.7.2020  19:07
    Temný případ (TV seriál) (2014)

První série

• 13.6.2020  00:10

Zajímalo by mě, kolikrát použili ve střižně pravítko a jak velkej vzorník barev měli k dispozici 😂Tenhle styl asi není pro každýho,ale komu se líbí,ten sere blahem tvl...Jak se říká...,, vsechno nebo nic ''!!!Navíc na místa v Českým Švýcarsku,kde se část točila si můžeš udělat super vejlet...A žádný Mission Impossible

• 20.5.2020  10:19

Upgrade Šmejdů na level,u kterýho ucítíte dopady této tragikomedie na vaše vlastní tělo!!!Tohle předčí všechno!!!!

• 21.4.2020  22:49

Na danou dobu odvážný záběry!!!Al skvělej,ani se nedivím,že ho Coppolla tak protěžoval......jako bonus je Sicilián......a z Corleone 👍tpc

• 16.3.2020  21:58

Ten film dejchá dost přesvědčivě,mám ho rád už léta lezoucí.

• 16.2.2020  22:18
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

I z hovna pomazánku

• 31.1.2020  00:36

Film kterých je možná mnoho, ale nebude jich nikdy dost zároveň!

• 27.11.2019  17:34

Vážně je tohle jen film???Debut jo???

• 4.11.2019  21:39
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Nechtěl jsem to přiznat,ale je to dobrý a půl, takže čtyři dám!!! Milý překvapení, fakt legrace.Holt po čase si přijdeš na svý.Po debilnim dni v práci idealka

• 2.11.2019  15:02

Nejzásadnější díl seriálu!!!

• 20.10.2019  03:17
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Každá žumpa má svý smrdutý dno.Aspoň jsem si to vždycky myslel 🤔 Každej fanda dětský pornografie se může pomalu a jistě těšit,že jeho oblibenej žánr co nevidět poběží na komerčních televizích v hlavním vysílacím čase.Hned jak se diváci čtveráci nabaží Soukupa, Policie v akci nebo tohodle porodu v přímým přenosu, už toho snad krom pořadu o pohřbech a kremacích, změn pohlaví a amputací hlav v podání IS moc nezbejva!!!!🤢

• 12.10.2019  20:20

Tyhle vztahovky jsou pro komplexnost děje nezbytný, baví mě,jak nás tvůrci rozmazlili akcí a napětím, který nejednou sotva udejcháme a většina hází podobný epizody do koše.Naopak...je to geniální

• 8.10.2019  14:41
    Praha vs. prachy (TV pořad) (2015)

Reality show jak má BEJT 👍v případě že vedle sebe posadis Vyvolený a tento pořad,i s minimem zdravyho rozumu pochopíš,že reality show není výhradně jen bahno TV zábavy,ale i zajímavá investigativní aktuální a neméně adrenalinová záležitost

• 29.8.2019  03:42
    Road Trip (2000)

Průměrní režiséři dělají zázraky...???Farelly po svých záchodových perličkach natočil Zelenou knihu???A Joker všechny usazuje na prdel a točil ho tenhle pissmaker???Tak pojď do nás ty srando

• 15.8.2019  23:42

Jasně že příběh je prostinky,ale jednotlivý gagy zabíjí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19