bohhous22

bohhous22

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 3.12.2018  23:47
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Instantní polívka a hooodne maggi.

• 21.11.2018  22:54

Debata o vodovodnim kohoutku skvele charakterizuje celej film a koktajici právník mě rozsekava jen co se objeví na plátně...jeho suverénní výstup přes ,,malý " handicap mě spolehlivě rozesmiva už několik let!

• 11.11.2018  17:01
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Chuck Norris je tak drsnej, že s ním obrousis podlahu a nastrouhas brambory!!!

• 10.11.2018  17:01
    Potkali se na sídláku (TV seriál) (2015)

Total trash

• 6.11.2018  00:37

Mě to nebavilo

• 1.10.2018  18:17
    Uprchlíci (1986)

Spolknuls koulicku??? .......chciju smíchy ,ale jsem i zamysleny nad tímto skvostem na hraně rodinného dramatu a bláznivé komedie

• 23.9.2018  23:22
    Bezva finta (1985)

Příjemná Veberovina. Kim Cattrall moc půvabná,Bebel jednička!!!

• 23.9.2018  23:17
    Zvíře (1977)

Nejlepší Belmondo!!!

• 20.9.2018  02:53

Je to kultovní!Debilni a jednoduchý,ale narvaný gagy,který mě vždycky rozbijou,když nemám chuť na náročnější kousky.Ani dabing to nekurvi (ten původní zn.Vazbič) a hlášky jako horko v Aspenu,kde pivo teče jako víno:-)Prdel na hrnec!

• 4.9.2018  15:50
    Mělký hrob (1994)

Hele debut jako řemen.Sice možná ne tak svěží,ale rytmické,nekompromisní,vtipné i smradlavé!!!!

• 23.8.2018  14:37

Jeden z nejbezcitnejsich headshotu v dějinách seriálu!!!Lepší seriál neznám.

• 14.7.2018  13:22
    Anne (TV seriál) (2017)

Moira Walley-Beckett je snad nejlepší seriálová režisérka současnosti, což ji dává velkou šanci byt nejlepší režisérkou na světě vůbec.Rukopis je čitelný, vedení herců ,práce výhradně s dobrými scénáři,tohle jako jo.

• 12.6.2018  18:46
    Escobar (2017)

Těžko říct ,čím nám po vynikajících Narcos zavřou gumáky .....snad je nebudem mít od hoven a budeme se brodit další výbornou životopisnou gangsterskou.Popravdě Javier Bardem vypadá jako Escobar daleko víc než Wagner Moura.

• 31.5.2018  21:13

Jeden z nejhezčích filmů nejen o lásce...Stone udělal dobře , že s chlapama upravil scénář!!!

• 26.4.2018  15:54

Dagu ,vůbec jsi to zřejmě nepochopila.Zkus to znovu třeba za pul roku,taky se mi to občas stává a v drtivé většině obratim kormidlo o 180°!!

• 25.4.2018  19:23

To byl džu......Já ti dam dżu😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• 22.4.2018  21:15
    Jak vznikala Pustina (TV film) (2016)

Krátkometrážní film o seriálu ,jež vas emočně vycucne a udivý!!!(

• 14.3.2018  20:44

Teď nemá cenu hodnotit, režiséra se scenáristou.Chevy Chase je přirozenej jako hovno , Beverly D'Angelo se mi fakt v tomhle období líbí,ale volba udělat z nich manžely byla zkrátka famózní.Pátou dávám pro trvanlivost gagů a neotřelost byť absolutně banálního děje.Zkrátka to sedí a směju se tomu už dvacet let na stále stejných místech.

• 21.2.2018  14:20

Moc smutný a mrazivý, zároveň vtipný a uvěřitelný.Paradoxně téměř neznámý...

• 18.2.2018  17:28
    Rebelka (2012)

Mě to nebaví. Animace jako vždy parádní, ale tou je Pixar proslulý. Originalita ,gagy a fantazie jsou v případě Brave ty tam.

• 6.2.2018  21:49
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Mám fakt dilema,ale první 4 série jsou skutečně super!!!Od 5. do 8. nadprůměr, parádní komedie,9. mě minula celá.Z 10. a 11. jsem viděl dohromady tři díly,ale kvalitativní sestup prdí do uší jako Sheldor z Azerothu po růžičkové kapustě!!!!!V každém případě se Big Bang stal nejpřehodnocovanějším seriálem,co jsem kdy viděl,ale trvanlivost humoru a nesmrtelnost nespočtu výborných gagů v prvních čtyřech sériích strčí do kapsy 90% sitcomů včetně slabších epizod vlastních!!! Tudíž zůstávám na plný polní a nic už s tím nehne!!!!

• 22.1.2018  21:20

Stejně jako všechno i pan Zelenka stárne a jeho poetika a humor jsou na cestě jinam než bych šel já,aby jsme se opět všichni po letech setkali.Pana Krobota mám sevšímvšudyrád a Voříškovou bych lízal odzadu dopředu celý hodiny,ale bohužel,hlavní tahák pro mě byl Zelenka a ten zatím neoslnil.

• 1.1.2018  17:58
    Súmrak bossov (TV seriál) (2017)

První série dokumentů o SK mafiánech baví a mnohdy bere můj dech za genitálie.Otevřeně, veřejně, poutavě tvůrci rozehráli i druhou sérii a ta na mě působí stran faktických příběhů a kauz ještě otevřeněji .Víc mrtvol ,kyseliny,pohřešovaných a prapodivně propuštěných .Hodnocení se zákonitě musí zvedat vážení. Tohle je neuvěřitelné dílo.

• 13.12.2017  08:58
    Šňup (2002)

Nic ,krásná Brittany ,nic.....Konec

• 9.12.2017  20:38

Hůř se u filmu cítit nemůžete. Tohle překonal jen Dogani. Nechci tady soutěžně porovnávat či zlehčovat jedno nebo druhé téma. Kdo viděl chápe.

• 8.12.2017  22:37
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Sarah Jessica Parker s chůzí nesmrtelné osmnáctky zvítězila v anketě nejnepřitažlivější žena hollywoodská. Moje otázka zní... Proč až teď????!

• 8.12.2017  22:33
    Futurama (TV seriál) (1999)

Hoši a děvčata kam se vám poděla 5.série?????

• 8.12.2017  22:27
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Od 13.ty série nebo vlastně 14. jede úplně jinej seriál než jak ho mám rád. Stačilo by deset sérií a vše, co se podařilo do nich nacpat by už navždy zavřelo hubu všem trapným rádoby nekorektním shitcomům,který bezduše bagrujou cash.Těch trapáren už mám pokrk.

• 8.12.2017  21:00

Po letech konečně doceňuji a zvedám navzdory několika protivným ksichtům.Nikdy mě nebral přílišný sentiment, ale tady zázračně hraje prim. Je to miloucké,příjemňoučké a............. Vypadá to jako prst mrtvýho dítěte, mlask mlask,taky to tak chutná.

• 20.11.2017  17:19
    Absolvent (1967)

Dýchá to, atmosféra napjatá,pan Hoffman má na kontě Jednu z nej debutových rolí, jaké jsem kdy viděl,je to sexy lovely i happy ,ale musím to vidět ještě jednou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17