viky13

Skype: Elishule

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.10.2018  12:46

Možná mám jen ráda tento buranský humor, ale mě to upřímě pobavilo. Uvidíme dál.

• 30.8.2018  20:46
    Code Black (TV seriál) (2015)

Pokud jde o lékařské seriály, tak mohu s klidem říci, že už mám něco nakoukáno, protože lékařině dám vždy šanci. A právě Code Black je mého srdce výtěz. Je nekonvenční, originální a hlavně vám zvýší tep na téměř nepřijatelnou hranici. Od první klapky, od první vysvětlivky, cože to ten code black vlastně je, až do konce, je to doslova průtrž emocí a adrenalinu. S ničím se moc nepáře, postavy se omezují jen na temperamentní pokřiky nad umírajícím pacientem a při zdejším hodnocení to prostě musím vychválit až do nebes.

• 30.3.2018  13:58

Je to moc dlouhý a moc zmatený. Mám dojem, že tvůrci tam chtěli nacpat úplně všechno, ve výsledku ale filmu uškodili. Jak se říká: ,,Všeho moc škodí."

• 1.2.2018  00:11

Only the Brave není vůbec špatný film, jen musím přiznat, že podle traileru jsem čekala něco úplně jiného. Čekala jsem mnohem více akce, napětí a hlavně ohně, ale oheň tu hraje jen vedlejší roli, což je pro mě osobně škoda.

• 18.12.2017  19:02

Čistý naturalismus. Nehezká pravda o lidech v našem okolí. A tak mi jako hrdé rodačce a obyvatelce Prostějova přijde, že snad žiji v jiném světě, v jiné dimenzi, než Daliborek.

• 17.12.2017  23:22
    You Instead (2011)

Tak tohle mi prostě sedlo. Mezi všemi těmi sáhodlouhými, drahými veledíly, mi tenhle nezávislý, komplexní film doslova učaroval. A stačila k tomu jen nefalšovaná festivalová atmoška, hudba a dva sympatičtí herci, kteří skutečně umí hrát. Protože když to umí, tak i ve dvou mohou odehrát velké emotivní divadlo. Sežrala jsem jim to i s navyjákem.

• 8.11.2017  20:05
    The Day Henry Met (TV seriál) (2015)

Všechno má oči. Je to strašidelné.

• 8.10.2017  03:25

Normálně za 3, ale díky promítání o příjemném sobotním večeru a ještě ve dvojici s Pacific Rim, za 4.

• 5.8.2017  22:49

Už od začatku jsem se nemohla vcítit do hlavní hrdinky a ke konci filmu jsem si uvědomila proč...SPOILER..protože co uděláte, když vašemu klukovi umře nej kámoš a vaší nej kámošce kluk? Určitě jemu nedáte kopačky a místo ní si nenajdete nové kamarádky, jako tady hlavní hrdinka.

• 28.7.2017  22:42

Jako kulisa snad fajn, ale je to jen další tuctovka, která nemá originality ani co by se za nehet vešlo. Všechny tyhlety filmy začínají stejně, gradují stejně (nebo spíše negradují) a překvapení...končí stejně. Ale já jim vždy, s chutí sobě vlastní, znovu dám šanci, dokázat mi opak.

• 5.6.2017  19:39
    Jako ty (2015)

A já celý film čekala na tu jejich slavnou cestu na poloostrov. Přijde mi to zbytečně natahované, mělo se to zaměřit spíše na jejich útěk a vzdor.

• 4.6.2017  22:09

Kdyby mě tenhle film jen nudil, ale on mě přímo vytáčel svou nelogičností.

• 3.6.2017  11:38
    Píp! (2010)

Původně jsem chtěla dát dvě hvězdičky, ale tupost příběhu mi nedovolila jinak, než snížit hodnocení na minimum ( např. když nechali tu holčičku ve studni )

• 23.5.2017  00:19
    Pád (2016)

Mám dojem, že to skončilo někde v půlce.

• 26.4.2017  22:51
    Skins - Cassie (S02E09) (epizoda) (2008)

Mám jedinou otázku. PROČ?

• 13.4.2017  19:46
    Kdo přežije: Palau (TV pořad) (2005)

Myslím, že po této sérii Steph drží titul přeživší nejvyššího počtu kmenových rad.

• 6.1.2017  18:39

Americkej heroismus opět v akci a jediný zábavný na tom byl jen ten doslovnej pád londýna.

• 30.12.2016  22:44
    The OA (TV seriál) (2016)

Žádný seriál ve mě nezanechal takovou stopu a emoce, které ani neumím popsat. Je zvláštní, perfetkní. V některých momentech se přímo dotkl mé duše ani jsem nedýchala.

• 4.10.2016  20:17
    Poltergeist (2015)

Nejvíc mě nas*alo to zabíjení veverek.

• 22.7.2016  00:57
    Bod zlomu (2015)

Ty naprosto fantastické záběry přírody mě uchvátily natolik až jsem zapoměla, jak rychle vlastně mizí. Příběh dobrej průměr, obsazení super a úplně první scéna dost slušná na to, aby mě navnadila.

• 13.7.2016  23:52

Nejspíš je to tím, že jsem dnes krom Magických slov viděla i autobiografii Rowlingové Harry Potter and Me, ale tento příběh se mi zdál v mnoha detailech opravdu odlišný od toho reálného. Spousta věcí moc neseděla a tak slovíčko "neautorizovovaný" na začátku je opravdu důležité. Nicméně film svoji úlohu z větší části splnil, působí totiž na emoce takovým způsobem, že film nevypnete, protože chcete vidět jak hlavní hrdinka dojde ke svému cíli.

• 24.6.2016  23:31
    Wrecked (TV seriál) (2016)

Rozhodně jeden z lepších letošních sitcomů. Sem tam parádně pobaví.

• 21.6.2016  23:44
    Válečná generace (TV film) (2013)

Setkáváme se s pěti mladými německými lidmy na začátku války. Každý z nich se vydá jinou cestou a my tak můžeme sledovat příběhy pěti různých charakterů. Dvou německých vojáků, z nichž jeden jde do války s přehnaným entuziasmem, kdežto ten druhý už ví, co ho čeká. Jedné německé zdravotní sestry, jednoho žida a jednu civilistku stále žijící v Berlíně. Na začátku bylo pět přátel, kteří si dali slib, že se o Vánocích opět sejdou. A nakonec se i sejdou, jen o 4 roky později a budou jenom tři. Friedhelm Winter : "Ze začátku jsme bojovali za zvou zemi, za svoji vlast, později za své přátelé. Za co ale bojovat, když už jsou všichni naši přátelé mrtví?"

• 14.6.2016  21:07

2 hvězdičky sem byla nucena, v naprostém záchvatu hororové pohody, přidělat, jen za posledních pětadvacet minut.

• 13.6.2016  23:41

4 hvězdy dávám hlavně proto, jak moc mě tenhle film překvapil. Z trailerů vůbec nevyzníval celý podtext filmu (což asi ani neměl ) a já, neznalá filmového bratránka v podobě Cloverfield, jsem tak naprosto nebyla připravená na to co uvidím. Ve větší části filmu se střídá letargie a pocit bezmocnosti nad tím co se děje venku s podezíráním a psycho hrádkami. Je na nás, stejně jako na hlavní hrdince, abychom se rozhodli jestli je ten otylý úchl skutečně jen úchyl se slabostí dělat z cizích holek svoje dcery nebo je to úchyl, co mohl mít klidně v něčem pravdu. Většina filmu se táhne v psycho thrillerovém tempu, ale posledních deset minut je scifi/hororových, tak moc, že chci pokračování. Viděla bych to na trilogii.

• 13.6.2016  20:00
    Sledování (1993)

Podle mě o něco lepší, než jednička. Vtipy byly zábavnější, prostředí hezčí a postavy sympatičtější

• 12.6.2016  00:21
    Fish Tank (2009)

Nemůžu si pomoct, ale postava protivné puberťačky mi prostě nepřirostla k srdci, nedokážu se s ní sžít, protože nechápu její činy. Celý film se tak nějak pomalu táhl, takže jediné co stojí vůbec za zmínku je skvělý Michael Fassbender.

• 11.6.2016  18:09

K tomuto filmu se vracím asi půl roku po prvním shlédnutí, protože z nějakého zvláštního důvodu ve mě zanechal velmi silný dojem, který stále přetrvává.

• 30.5.2016  17:08
    Dinosaurus (2000)

Navzdory zdejším komentářům, mě tento film jako dítě hodně bavil, vždycky sem ho strašně prožívala a přišel mi strašně smutný. Právě proto, nehledíc na samotnou kvalitu příběhu, dávám 5 hvězdiček. Ať vážení kritici prominou.

• 17.5.2016  23:43
    Padesátka (2015)

Opravdu o hodně lepší než komedie posledních tří let (10 pravidel, vybíjená, hodinový manžel, andílek na nervy, modelky sro...a mohla bych pokračovat). Neuvěřitelně mě to bavilo, od začátku až do úplnýho konce.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9