viky13

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 10.7.2020  14:18
    Staged (TV seriál) (2020)

Kdo má rád Tennanta a Sheena, tak si to užije, i se zasměje.

• 7.6.2020  16:45
    Jsme tu (TV seriál) (2020)

Člověk se u toho docela pobaví a chvílemi i dojme, ale musím přiznat, že z toho pořád cítím velkou dávku korektnosti...a právě korektnost pořady tohoto typu výrazně brzdí.

• 20.5.2020  19:22
    Stargirl - Pilot (E01) (epizoda) (2020)

Tak pilotní díl mi stačil. Jen těžko by jste hledali něco, co by obsahovalo více patosu než tohle veledílo. Uznávám, že pro děti tak ve věkové kategorii deset až dvanáct let, by to mohlo být i docela výživné, ale pro mě rozhodně ne.

• 15.5.2020  14:13
    Katy Keene (TV seriál) (2020)

Na odreagování to jde, ale ty postavy mi k srdci prostě nepřirostly. Myslela jsem si, že moje favoritka bude sama Katy, ale postupem času mi to její neoblomné správňáctví začalo lézt na nervy. Ta holka vidí svět strašně černobíle, člověk je dle ní prostě hodnej a nebo zlej. Ale tak to přece ve skutečnosti není ne?

• 25.4.2020  02:07
    Love 101 (TV seriál) (2020)

Podle plagátu jsem něco čekala...po prvním díle jsem si uvědomila, že je to úplně jiné, než jsem čekala...a během třetího dílu jsem zjistila (když se mi už podruhé, a ne naposledy, hnaly slzy do očí), že tento seriál je naprosto krásný a strašně smutný. Dokonalá hudba všechno jen dokresluje. Hlavní cenu si totiž odnáší hrdinové svých vlastních příběhů. SPOILER: Ani tak mě nezajímá, kdo na konci zaklepal, jako spíš, kdo sedí v tom vězení (čti který z těch tří magorů)

• 3.3.2020  18:34
    Intelligence (TV seriál) (2020)

No není to vyloženě špatné, ale je to prostě průměrné. Komedií z tohoto prostředí jsem viděla již několik a všechny jsou stejné.

• 2.3.2020  18:04

Tak tenhle film byl opravdu o ničem, co mě ale opravdu dopalovalo byly hlavní hrdinky, které perfektně zastávaly role histerických kravek. Tvůrci se skrze tento snímek snaží propagovat svůj náhled na feminismus, bohužel toto téma neuchytili zrovna nejlépe, protože je feminismus a FEMINISMUS. Aneb buďto jsme si všichni rovni, nebo ženy jsou všechno a muži nicky, které ani nemohou otevřít pusu. Ženský by je totiž vypakovali za ucho z domu.

• 7.2.2020  22:03

Katy Keene je na mě zatím moc "americká". Nedokážu si představit, že by lidi kolem mě tak moc vřeštěli a navzájem si pochlebovali.

• 18.1.2020  09:44
    Chicago Med (TV seriál) (2015)

První série mě nadchly. Ale ve čtvrté a páté jsem si začala uvědomovat, že je to pořád dokola. A to ani tak nemluvím o případech a vedlejších postavách, jako spíš o těch hlavních. Nemají naprosto žádný prostor na vývoj, tvůrci je nechali zaseknuté v jejich komfortních bublinách a my tak díl co díl sledujeme to samé. Choi dělá unáhlené závěry a někdo si to odskáče.. poučí se? Ne, další díl znova. To samé Nathali, každý díl řeší morální dilema a nakonec ublíží lidem. Will je neustále na hraně nebo páchá něco nelegálního a nebezpečného. V čem je cíl, když se postavy nikdy nepoučí a nijak se charakterově nevyvíjí? A fakt, že Chi dostane vždy veterány a vojáky a Nathali vždy děti, je také dosti nepravděpodobný. Doktoři si přeci nemohou vybírat pacienty, dostanou toho, kdo je na řadě.

• 12.1.2020  18:14
    Trespassers (2018)

Jediná část filmu, která mě opravdu bavila, byl policejní výslech.

• 7.1.2020  23:12
    Virgin River (TV seriál) (2019)

Udělala jsem dobře, když jsem si tenhle kousek pustila po jiné romanťárně (when hope calls), která proti tomuto může blednout závistí. Virgin River je moc příjemný, miluji totiž filmy Nicholase Sparkse a tenhle seriál se jim moc podobá. P.S. Tim Matheson zde v podstatě opakuje roli Dr. Bricka Breelanda z Hart of Dixie, a už teď jeho novou postavu zbožňuju.

• 7.1.2020  22:20

Prvních deset minut jsem na to hleděla a říkala si: What the f*ck? A pak jsem zjistila, že je to od Hallmarku a pochopila jsem, že k tomu celou dobu přistupuju špatně. Psychicky jsem se naladila na tu jednoduchou, odpočinkovou (brainwashed?) vlnu a pak už to celkem šlo.

• 6.1.2020  18:59
    Snídaně, oběd a večeře (TV seriál) (2019)

Vzhledem k názvu tého show jsem tak trochu doufala, že se to bude točit okolo jídla. Jídla je tam bohužel minimálně, je to spíš konverzační nuda, protože tyhle ty nezávazný small talks provozuju denně sama, nemusím se na ně ještě koukat v telce. EDIT: Druhý díl už je o dost lepší, prostředí je zajímavější.

• 4.1.2020  16:57
    The Circle (TV pořad) (2020)

Já fakt doufám, že je to od Netflixu nějaká provokace a nemyslí to vážně (ve světě americké reality show člověk totiž nikdy neví). Snad nejsou účastníci skutečně tak neskonale blbí a jen to hrají. Doufám v to ve jménu lidské rasy. UPDATE: Tak musím potupně přiznat, že mě to vlastně docela chytlo. Všichni nejsou tak hloupí jak to na první pohled vypadalo. Amíci mají prostě takovou otevřenou sebevědomou náturu a mně trvá si na to zvyknout.

• 15.12.2019  18:37
    Královské Vánoce (TV film) (2014)

Každý, kdo viděl alespoň dva filmy z produkce televizní stanice hallmark, musel přesně vědět, co očekávat. Já už jich viděla dost a téméř vždy jsou to dvou či tří hvězdičkové počiny. A stejně si o vánocích pustím další, protože u těchto filmů nemusím přemýšlet.

• 8.12.2019  13:45

Varování: Film obsahuje kupu rozmazlených spratků a product placement na Pepsi, který vypaluje sítnice.

• 21.11.2019  20:15

Tenhle díl mě tak moc rozčílil, že jsem chtěla dát jednu hvězdu. A pak jsem si uvědomila, že právě na to, nad čím jsem se tak rozčílila, měl díl poukázat. Bylo by fajn, kdyby se nad ním více lidí rozčílilo a hlavně zamyslelo.

• 17.10.2019  22:58
    Premiér (TV seriál) (2019)

Kdo nechtěl proplesknout Soukupa do teď, změní názor.

• 6.8.2019  20:51
    Bumblebee (2018)

Ono by to nebylo ani tak špatné, ale je to strašně šablonovité. Tvůrci se ani nesnažili o nějakou originalitu, a to mě vytáčí. Vypadá to, jako by brali svoji práci na sérii transformers už jako zcela rutinní záležitost.

• 15.7.2019  23:51
    Climax (2018)

Na začátek musím uvést na pravou míru své hodnocení. Climax dostal 3 hvězdy, ale v zásadě je pro mě nehodnotitelný. Je to něco mezi 5ti hvězdami a totálním odpadem! Zanechal ve mě neskutečný pocit, velmi silný, leč rozhodně ne příjemný. Rozumějte, já skousnu hodně, s násilím a šílenostmi by se klidně mohlo ještě přidat, ale jakmile je tam zakomponované malé dítě, všechny vlasy se mi ježí a vypínám (stálo mě to spoustu přemáhání, ale i přes dětský křik, který je nejhrůzostrašnějíším prvkem filmu, jsem to nevypla).Což znamená, že svůj účel film asi splnil.

• 6.7.2019  01:20

Lidi, kteří nespadají do cílovky remcají o tom, jak je to prostinké a o ničem. Já jsem ale spokojená, protože nic víc, než co jsme dostali, film ani nesliboval. Já věděla, že se mi to líbit bude.

• 5.7.2019  09:34

Možná jen neumím docenit klasiku, protože knihu jsem nečetla, ale z pozice hororového fandy, který má už něco nakoukáno, musím konstatovat, že mě to prostě nebavilo. Vždyť trvá hodinu, než se vůbec začne něco dít.

• 4.7.2019  23:06
    Noční směna (TV seriál) (2014)

Většina seriálů těží z důležitých životních milníků. Tenhle seriál je okázale přeskakuje. V pauze mezi sériemi stihla proběhnout svatba, odjezd postavy do Afghánistánu, odmítnutí žádosti o ruku, rozchod (hned několikrát), začátek vztahu, závažná operace určující kariéru, odstranění nádoru v mozku, návrat Annie....to mě neskutečně vytáčí. Stejně jako fakt, že odlifrují hlavní postavy z obrazovky aniž by se namáhali nám oznámit, co se s nimi stalo. Jednodušší je asi dělat, že nikdy neexistovali (Landry, Krista, Ragosa). Ale abych jen nenadávala... Seriál je svižný, dramaticky a prostě se pořád něco děje, rozhodně se nenudíte. Postavy jsou sympatické a celý seriál vyzařuje takovou příjemnou až rodinnou atmosféru.

• 29.1.2019  23:38

Patrně půjdu proti proudu, když napíšu, že nic lepšího jsem nemohla dostat. Jsem nadšená, postavy i svět jsem si zamilovala a určitě se k filmu ještě vrátím. Nejvíce mě mrzí, že jsem jej neviděla v kině na velké obrazovce, ale doma u PC. Ps: Již několikrát se mi stalo, že mě film přivedl ke skvělé knize či knižní sérii, jež byla dílu předobrazem (např. Darren Shan či Percy Jackson) a tady to nebylo jinak. Philip Reeve je skvělý spisovatel, škoda, že se Mladá Fronta neobtěžovala přeložit více než tři díly (v únoru vyjde 9 kniha série).

• 25.11.2018  16:29
    F.B.I. - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Pro mě to je jen další z mnoha kriminálek, které jsou jako přes kopírák a které nemá cenu sledovat pravidelně.

• 23.10.2018  19:09
    Charmed - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Oprostím-li se od faktu, že je to remake mých milovaných Čarodějek, tak můžu pilot zhodnotit jako průměrný cwčkovský počin. Budu-li ovšem srovnávat, tak budu muset smutně konstatovat, že z původní atmosféry to nemá zhola nic.

• 15.10.2018  12:46
    Pouť - Vědma (S01E01) (epizoda) (2018)

Možná mám jen ráda tento buranský humor, ale mně to upřímě pobavilo. Uvidíme dál.

• 30.8.2018  20:46
    Code Black (TV seriál) (2015)

Pokud jde o lékařské seriály, tak mohu s klidem říci, že už mám něco nakoukáno, protože lékařině dám vždy šanci. A právě Code Black je mého srdce výtěz. Je nekonvenční, originální a hlavně vám zvýší tep na téměř nepřijatelnou hranici. Od první klapky, od první vysvětlivky, cože to ten code black vlastně je, až do konce, je to doslova průtrž emocí a adrenalinu. S ničím se moc nepáře, postavy se omezují jen na temperamentní pokřiky nad umírajícím pacientem a při zdejším hodnocení to prostě musím vychválit až do nebes.

• 30.3.2018  13:58

Je to moc dlouhý a moc zmatený. Mám dojem, že tvůrci tam chtěli nacpat úplně všechno, ve výsledku ale filmu uškodili. Jak se říká: ,,Všeho moc škodí."

• 1.2.2018  00:11

Only the Brave není vůbec špatný film, jen musím přiznat, že podle traileru jsem čekala něco úplně jiného. Čekala jsem mnohem více akce, napětí a hlavně ohně, ale oheň tu hraje jen vedlejší roli, což je pro mě osobně škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10