viky13

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 17.5.2016  23:09

První čtvrthodinka mě úplně míjela, ale první návštěvou otce v bytě se to zlomilo. Od té chvíle jsem se upřímně řezala. Ale v mezích.

• 30.11.2013  01:09
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Pět hvězdiček za skvělé herecké obsazení i charakter nejen postav ale i celého seriálu. Nebudu popírat ,že upředňostňuji spíše Max a její ostrý humor ,ale i mírně rozmazlená Caroline není k zahození...snad jediné mínus jsou Carolininy vasy...když už paruka ,tak aspoň uvěřitelná.

• 18.10.2014  22:55

6 hvězdička by byla za nejgeniálnější závěrečné titulky.

• 29.1.2014  19:08
    Aaron Stone (TV seriál) (2009)

Průměrný výtvor španělského Disney Channel...!!!

• 20.6.2013  15:06

Průběh mě nebavil ,ale konec byl celkem dobrej..

• 6.7.2019  01:20

Lidi, kteří nespadají do cílovky remcají o tom, jak je to prostinké a o ničem. Já jsem ale spokojená, protože nic víc, než co jsme dostali, film ani nesliboval. Já věděla, že se mi to líbit bude.

• 13.10.2014  01:16
    Alpha Dog (2006)

Zezačátku to trošku působí jako parodie, ale když skutečně Zacka zabijí, tak jde všechna sranda stranou.

• 11.10.2014  17:02

Páni, kdo by čekal, že Gwen umře ? Dramatické...Hodně na mě zapůsobila Harryho linka a jistota že se bude řešit v dalším díle...Dobrý filmek s dobrými akčními i vtipnými scénkamy. Andrew Garfield tam zapadá jako poslední dílek puzzlí. Jen, a co je pravda, Electra stvořila zlá povaha lidí a fakt že co neznáme a nerozumíme tomu, tak na to střílíme.

• 24.1.2014  18:16

Mysterious and psychics. Jeden z mála opravdu dobře natočných mysteriozních seriálů. Velmi se mi líbilo to pojetí až psychologického hororu. Výborně rozpoložené napětí i zápetky. Člověk hned pozná ,kdy se má bát a kdy smát a to je na místě ,protože většina rádoby hororových seriálů nebo filmů mi přijdou tak absurdní ,že se jen směji. Tady ne !! I jak postupují tvůrci v dalších sériích je chválihodné. Líbí se mi ,že ty samé herce zase zasazují do děje ,ale jejich postavy mají úplně jiný charakter než v předchozí řadě. Jessica Lange a Evan Peters po celou dobu excelují.

• 21.8.2014  23:07

Tento rezonující silný příběh mě po emotivní stránce totálně dostal. Začíná klidně a stupňuje se až do obludných rozměrů. Ovšem není to jediný fllm o zdánlivě dokonalé rodině, kde začnou na povrch vyplouvat nehezká tajemství, podle skutečných událostí. Napříkad jen o tři roky mladší Rodinné Hříchy ( s Kristie Ally v hlavní roli ) mě taky opravdu dostal. Tyto dva filmy mají mnoho společného...od stoupající napětí, přes ukázky od soudu až po odsouzení viníka.

• 3.12.2013  20:30

A kde jako máte toho Jasona Segela? Celej film ho tam hledám a pak nic. Jinak docela kravina ,ale hvězdička za výběr osazenstva a ta druhá za to ,že ze sebe James Franco i ostatní dobrovoně udělaly zženštilý zmetky.

• 21.4.2014  02:09
    Argo (2012)

Ben Affleck je sice skvělý herec, ale jakmile zasedne na režisérskou židli, tak teprve začnou kouzla lítat. Klasicky ukazuje, že skloubit hlavní herecký výkon, tak aby byl aspoň dostačující (v tomto případě skvělý), s režírováním, je možné.

• 25.5.2015  16:34

Tohle to už není žádná pohádka, nýbrž regulérní parodie.

• 28.1.2014  17:56
    Atlas mraků (2012)

Neskutečně propletený a komplikovaný příběh už jen ho vidět na plátně ,natožtak ho číst. Obdiv a má úcta patří tvůrcům i všem hercům za tento skvělý počin.

• 1.5.2015  20:01

Možná je to tím, že jsem na Age of Ultron byla v kině, možná tím, že to bylo ve 3D, ale mě se to sakra líbilo. Jistě je to něco trošku jiného než jednička a konec taky zrovna nevychytali, ale i přes přemršť efektů, to mělo grády.

• 28.4.2015  20:07

Trošku infantilní, trošku přitroublé, ale pro mě, díky nostalgickým vzpomínkám, taky naprosto kouzelné. Babe ve mě vyvolává ty nejčistější emoce, které si pamatuji ještě z dětství.

• 3.8.2014  19:58

Bavila jsem se. A víc než u jedničky.

• 18.11.2013  20:14
    Bažina (2006)

V podstatě béčkový horor ,který ovšem u dítek madších 12 let zanechá psychické násedky.

• 9.3.2014  18:09

Docela dobrý, zábavný thriller na sobotní půlnoc...nebo spíše né na půlnoc...asi v půlce jsem se začala ztrácet, kdo je vlastně nevinný, kdo je padouch a v neposlední řadě, kdo je psychopat....způlky protože je to příběh vskuku kompikovaný a geniální a z té druhé půlky protože jsem byla ospalá. Přesto jsem vydržela do konce a výsledné skore mě překvapilo.

• 8.10.2017  03:25

Normálně za 3, ale díky promítání o příjemném sobotním večeru a ještě ve dvojici s Pacific Rim, za 4.

• 21.11.2019  20:15

Tenhle díl mě tak moc rozčílil, že jsem chtěla dát jednu hvězdu. A pak jsem si uvědomila, že právě na to, nad čím jsem se tak rozčílila, měl díl poukázat. Bylo by fajn, kdyby se nad ním více lidí rozčílilo a hlavně zamyslelo.

• 22.7.2016  00:57
    Bod zlomu (2015)

Ty naprosto fantastické záběry přírody mě uchvátily natolik až jsem zapoměla, jak rychle vlastně mizí. Příběh dobrej průměr, obsazení super a úplně první scéna dost slušná na to, aby mě navnadila.

• 19.4.2015  01:57

Tohle je ten nejneakčnější akční fim jaký jsem kdy viděla. I když je to spíše komedie než akčňák. Trio - skeptická hora svalů John Cena, hyperaktivní španělsky mluvící Ethan Embry ( ten zelenej klobouk mu sekne ) a pohodářský playboy zlodějiček, jsou přesně ty protiklady, které dohromady tvoří skvělý ne/akční tým.

• 24.12.2014  02:11
    Bratři a sestry (TV seriál) (2006)

Od B&S jsem čekala lecco, ale tohle ne. S každým dílem přichází nová vlna radosti, euforie a rodinného štěstí, ale i vlna napětí, smutku a hněvu. Seriál plný emocí. B&S má velké množství hlavních postav a proto mě těší že každá má svůj vlastní nádech a každý divák si může vybrat se kterou z nich bude soucítit. Každý tam má svůj příběh, který je změnil do takové podoby v jaké je poznáváme a mi ten příběh každého z nich díl po dílů poznáváme. U B&S stojí zato zůstat až do poslední řady. P.S. 24.12.2014 - Po shlédnutí všech pěti řad (poslední díl před cca 2 minutami) mohu říci, že rodina Walkerova ve mě navždy zanechala velmi silné dojmy a rozhýřené pocity...jen ty pozitivní.

• 18.7.2020  22:50
    Brave New World (TV seriál) (2020)

Prvních pět epizod mě to opravdu bavilo, ale s šestou to začalo jít strmě dolů, John byl ještě méně zajímavý než předtím a Lenina začala být vyloženě otravná. Od té šesté epizody jsme sice dostali nějaké překvapivé objasnění světa, ale zato vývoj hlavních postav se začal ubírat naprosto očekávaným směrem.

• 12.4.2013  16:11

A já bych přísahala že to byla Ashley a né Jennifer Tisdale:DD

• 6.8.2019  20:51
    Bumblebee (2018)

Ono by to nebylo ani tak špatné, ale je to strašně šablonovité. Tvůrci se ani nesnažili o nějakou originalitu, a to mě vytáčí. Vypadá to, jako by brali svoji práci na sérii transformers už jako zcela rutinní záležitost.

• 22.3.2014  00:55
    Byzantium (2012)

Upíří film ,který po dlouhé sérii omšelých stereotipních upířích ság ,rozhodně zaujme. Originální dějová linka ,příěh a postavy způsoují ,že vybočuje z řady. Tvůrci si pohráli s detaili i charaktery postav ,takže výsledné dílo je přehlídka melancholicky smíšlejících ,dvě stě let obcujících upírů ,kteří jsou od sebe odlišní jako pizza a koprová omáčka. Prostě matka s dcerou. Flashbacky nikoli nesmyslné ,ale naopak velmi poučné a osvěžující...Z postav mi v tomhle filmu asi nejvíce sedl Sam Riley jakožto elegantní ,pohedný a vždy tak nějak cool upír.

• 3.11.2013  18:25

Tak přesně takhle by měla vypadat romantická komedie na kterou čekají miliony puberťaček. Nepopírám že nemá moc složitou zápletku a stejně jako u velmi podobného filmu "Kráska mezi muži" víme jak skončí ,to ale nevadí ,protože právě ten konec je ta část ,kdy se každé madé dívce toužící po princi na bílém koni zdá svět krásnější.

• 29.11.2013  23:05

Lehce cynické ,hodně melancholické a nejlepší drama od doby "Je to i můj život".

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10