Nezlomný (2014)

Žádné mistrovské veledílo, zato velmi poutavý příběh. Nemohla jsem od něj odtrhnout zrak.

To je tvoje máma? (2015) (seriál)

A já si za těma pěti hvězdičkama prostě stojím !! A to i přes zdejší podprůměrné hodnocení. Je to sitcom, nemá mít hloubku, nýbrž pobavit. A u mě se mu to rozhodně povedlo. Krista je sympatická, na Nathaniela se dobře kouká a Joshe Zuckermana mám ráda snad odjakživa ( vždy dokáže perfektně zahrát nemotornýho ňoumu ). U Significant Mother jsem se opravdu upřímně smála a to se mi ani u sitcomů moc často nestává.

Dlouhá cesta dolů (2014)

Naprosto kouzelný a krásně komický film o čtyřech osamnělých duších, které ve chvíli, která má být jejich poslední, najdou zcela nečekané porozumnění.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Luxusní a naprosto kvalitní podívaná. Ze začátku mě první díl moc nezaujal, nudil mě, ale postupem času díl po díle jsem se do tohoto příběhu naprosto zažrala a příběh 8 propojených lidí mě naprosto pohltil. Je to úplně nový formát a je hodně originální.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Už dlouho mě žádný seriál takhle nechytil za srdce. Naprosto mě pohltil a tak jsem celé 4 série shlédla za jeden týden, následkem čehož jsem tímto seriálem tak trošku posedlá a zároveň nešťastná, že už nadobro skončil. Já osobně ještě neviděla seriál, kde by tak krásně ukázali ten velký rozdíl, mezi tím žít na jihu a na severu Ameriky. A musím říct, že jih mě naprosto okouzlil a učaroval. A samozřejmě i ti chlapy (nikoho jistě nepřekvapí, že patřím do týmu Wade). Já osobně jsem si zamilovala asi všechny postavy a proto se pokusím krátce ke každé z nich nějak vyjádřit.Dr. Zoe Hart - Od začátku hodně sympatická postava, která nezapadá do maloměsta a jejími příhodami se baví celé Bluebell. Mě osobně k ní George nikdy moc nesedl, zato Wade byl už od prvního dílu jasná volba. Ani né tak proto, že by ztvárňoval jistý druh bad boye, ale proto, že ti dva měli už od začátku velkou jiskru. Joel Stevens - na něj všichni nadávají, no mě byl celkem sympatický, jen se k Zoe nehodil. Jejich vztah byl nudný. George Tucker - tak jeho jsem neměla ráda už z principu, ale někdy ve druhé sérii jsem si ho stejně oblíbila. Některé jeho trošku bláznivé reakce mě šíleně pobavili a jeho vztah jak s Tansy tak s AnnaBeth vypadal dost dobře a zábavně. Wade Kinsella - postava kterou všichni zbožňují. Chlápek s pohnutým dětstvím a problémem s vážnými vztahy. Jeho scény jsou nejvtipnější a nejvíc sexy. Zobrazuje skutečného Alabamského chlapa se selským rozumem a technickými dovednostmi. Strašně se mi líbí jeho obrovský progres napříč sériemi a jeho vztah se Zoe nemohl skončit lépe. Moc jsem jim to přála. Lavon Hayes - Celkově asi moje nejoblíbenější postava v seriálu. Vtipný, roztomilý a šik starosta se senzačními klobouky. Nejlepší kamarád a naprosto kouzelná postava. Leomon Breeland - Mě nerozčilovala. Stejně jako u Wadea i její progres je naprosto úchvatný a ten konec si taky zasloužila. Já v HoD nefandila jen párům, ale tak přátelstvím a když už někdy v první nebo druhé sérii bylo řečeno že George, Lemon a Wade byli na střední jedna parta, tak jsem si přála aby se Lemon s Wadem zase začali přátelit. A to se mi splnilo. Dva tak odlišní lidé se přesto stali tak dobrými přáteli. Magnolia Breeland - Protivná a rozmazlená, pro mě tam byla spíše pro okrasu. Dr. Brick Breeland - Pro mnoho lidí ze začátku nesympatický, já ale vždy tušila, že se z něj nakonec vyklube pohádkový dědeček. A když vytáhne jednou za čas ten svůj jokerovský úsměv, tak je to ještě lepší. Rose Hattenberger - příjemná vedlejší postava, se kterou jsem celou dobu tak nějak soucítila. Tom a Wanda Long - Ty prostě musím ohodnotit dohromady. Příjemný a hlavně milý páreček, kterému to snad všichni museli přát. Ze začátku na mě Tom působil neohrabaně ale pak se vyloupl. AnnaBeth Nass - Naprosto okouzlující a z odzbrojujícíma očima (ty linky). V první sérii to byla jen nedůležitá přisluhovačka Lemon. V druhé se konečně trochu projevila a její vztah s Lemon konečně začal vypadat jako přátelství. Dash DeVitt - vedlejší ale přesto super postava. Jeho blog s drby je naprosto úžasný a jeho pojetí klasických divadelních her je přinejmenším originální. Crickett - otravná a hloupoučká. S manželem tvořila hodně zvláštní pár a když uskutečnila svůj Coming Out já to ale vůbec nečekala. Tansy Truitt a bratři Truittovi - Tansy je naprostá jižanská kovbojka. Díky třem bratrům je rázná a je vlastně hodně sympatická. Její bratři jsou vtipní ale strašně otravní, páč jsou ale úplně blbí. Shelby - víc Shelby prosím. To její kouzlo, že ji všichni zbožňují bych chtěla taky. S Brickem tvoří překvapivě dobrý pár. Earl Kinsella - Crazy Earl. Někdy ve druhé řadě si mě získal a ve třetí si to ještě pojistil. Když se objevil na scéně, tak bylo o zábavu postaráno, jako když spadl do díry, kterou sám vykopal. Vivian Wilks - Asi nejhorší postava vůbec. Jako Zoena sestřenice mi těch pár dílů nevadila, ale jako Wadeova přítelkyně byla otřesná. Já sama vím, že ji nesnáším neoprávněně, ta postava za to vlastně nemůže, ale její vztah s Wadem se mi ale vůbec nelíbil. Kdykoli se ti dva spolu objevyli na scéně přísahám, že mě chytla žaludeční nevolnost. Byla jsem tak ráda když vypadla. A na konec všeho dobrého poslední epizoda Bluebell. Naprosto kouzelná a krásná. Jedno z nejlepších series finale vůbec. Za to ukončení jsem strašně vděčná a epizoda Bluebell má oprávněně 100.0%. Taky musím říct že finále první série ve znamení dlouho očekávaného vztahu Zoe a Wadea bylo pro mě osobně vůbec nejlepší series finale jaké jsem kdy viděla. Trhá mi srdce, že Doktorka z Dixie už nemá žádné další díly.

Moje ségra má prima bráchu (2014)

Osvěžující, zábavný film, který bere život s patřičným nadhledem, ale zároveň ukazuje, co nás naše vlastní rozhodnutí a chyby mohou stát. Skeleton Twins je relaxační záležitostí.

TOP 5 (2013) (pořad)

Podle mě mají zajímavá témata a většinou i skvělou hudbu.

Pod zemí (2014)

Horory mají děsit. A přesně to se mu povedlo, já byla posraná až za ušima. A proto těch pět hvězdiček.

Bratři a sestry (2006) (seriál)

Od B&S jsem čekala lecco, ale tohle ne. S každým dílem přichází nová vlna radosti, euforie a rodinného štěstí, ale i vlna napětí, smutku a hněvu. Seriál plný emocí. B&S má velké množství hlavních postav a proto mě těší že každá má svůj vlastní nádech a každý divák si může vybrat se kterou z nich bude soucítit. Každý tam má svůj příběh, který je změnil do takové podoby v jaké je poznáváme a mi ten příběh každého z nich díl po dílů poznáváme. U B&S stojí zato zůstat až do poslední řady. P.S. 24.12.2014 - Po shlédnutí všech pěti řad (poslední díl před cca 2 minutami) mohu říci, že rodina Walkerova ve mně navždy zanechala velmi silné dojmy a rozhýřené pocity...jen ty pozitivní.

Pán času (2005) (seriál)

Doctor Who... Po dvou letech přemíšlení, zda to za to stojí pouštět se do tak dlouhého a složitého příběhu, jsem se nakonec odhodlala zkusit první díl. Musím se přiznat, věděla jsem že v druhé řadě přijde David Tennant a nemohla jsem se ho dočkat. Proto mě tak překvapilo, když mi ninth Doctor přirostl k srdci už po pár dílech, stejně tak jako Rose a Jackie. Z jeho trensformace jsem byla smutná, ale tenth Doctor nezklamal. Potěšilo mě, co se začlo odehrávat mezi ním a Rose. Po finále druhé řady jsem byla mírně v depresi, než jsem si uvědomila, že Martha ani Donna nejsou tak špatné. A i jeho další společnice stojí za to, stejně tak jako doctorovi další dvě transformace. Pán času je jedinečný, napínavý a vtipný. Pod taktovkou Britů bude vždy jen vzkvétat. Každý správný fanoušek jistě musí znát pojmy jako TARDIS, sonický šroubovák nebo Gallifrey...ach, ta Gallifrey. Při jakékoli zmínce o Doctorově rodné planetě mi malinko poskočí srdce. Vyvolává ve mě nadšení, tajemno ale i smutek, že už není. Jak já bych byla ráda, kdyby se naní někdy Doctor mohl zase podívat.