viky13

Eliška Krejčí

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

• 23.4.2016  18:39

Něco tak moc osmdesátkového jsem už dlouho neviděla. Ale překvapivě mě to docela bavilo, byl to závan časů minulých.

• 15.4.2016  18:30
    Nezlomný (2014)

Žádné mistrovské veledílo, zato velmi poutavý příběh. Nemohla jsem od něj odtrhnout zrak.

• 11.4.2016  21:30
    John Wick (2014)

Mnoho hlavních hrdinů v různých blockbusterech se tváří strašně drsně, ale přitom jsou falešní a průhlední. Wickovi se to povedlo, on si totiž nehraje, on je drsnej a to se mi líbí, stejně jako hudba, která zněla celým filmem.

• 27.2.2016  19:18
    Dárek (2015)

Po shlédnutí bych jednoduše řekla, že jeden se sociopatem narodil a ten druhý se psychpatem stal. Následkem sociopatových činů samozdřejmě.

• 22.2.2016  17:45

Ja mám Franca moc ráda a asi proto mi v tomto filmu vadil hlavě Jonah Hill, který mi tam ale vůbec neseděl.

• 18.2.2016  15:12

Překvapivě docela zajímavý snímek. Moc jsem nečekala a první půl hodiny ani nic moc nedostala. Postupem času se ale objevil nečekany mráz v zádech a začal nabírat na síle. Na konec mi zbyl jen hluboko pohřbený znepokojivy pocit.

• 13.2.2016  15:42

Film pro volnou chvíli. Oddychovka kde asi 2/3 vtípků jsou i docela vtipné.

• 10.2.2016  23:10

Upřímně? Ani sem od toho nic nečekala, ale to co jsem dostala bylo ještě horší. Na první 4 díly nedám dopustit, nicméně All In je slepenina všeho co kdy bylo v předchozích dílech špatně. Hrozný příběh, jedno klišé za druhým, chabá choreografie a o castingu bych taky mohla povyprávět. Minulé díly mají svůj příběh, postavy se nachází presně tam, kde mají být a taky mají svůj zasloužený happyend. Kdežto tady? Do jedné crue naskládali všechny postavy z předchozích dílu které jim na to po těch letech ještě kývly a tak vytvořili jednu naprosto nesourodou partičku, což zároveň naprosto znehodnotilo happyendy z minulých dílů. A to ani nezmiňuji nulovou chemii hlavního páru. Díky bohu za Moose.

• 5.12.2015  15:00
    Lost River (2014)

Ach, tak melancholické. A asi i nudné. I když musím přiznat, že ten bar má něco do sebe.

• 28.11.2015  18:29
    Skrytá vada (2014)

Tento film byl tak moc zbytečně dlouhý a poslední hodinu taky nudný, že jsem hodnocení srazila rovnou o dvě hvězdičky.

• 28.11.2015  11:29
    Jeden průšvih za druhým (TV film) (2015)

O něco méně infantilní a naivní než ostatní letošní Disney filmy.

• 20.11.2015  15:22
    Experiment (2010)

Tohle zpracování Stanfordského experimentu mě nudilo. Tak se mi zdá, že američané vůbec neznají význam slov gradace či vrcholení napětí. Snaží se lidi děsil už od začátku strašidelnou hudbou a pochybnými fotkami. Oproti německému Das Experiment je tohleto úplná máčka.

• 17.11.2015  12:20

Všichni kromě Anny Kendrick mě neskutečně štvali.

• 2.11.2015  19:37

Taková blbina s božím koncem :D Na zasmání dobrý.

• 25.10.2015  23:17

Film, který si napůl ze slasherů utahuje a napůl je sám slasher. Bezva, to se mi líbí.

• 6.10.2015  22:49
    To je tvoje máma? (TV seriál) (2015)

A já si za těma pěti hvězdičkama prostě stojím !! A to i přes zdejší podprůměrné hodnocení. Je to sitcom, nemá mít hloubku, nýbrž pobavit. A u mě se mu to rozhodně povedlo. Krista je sympatická, na Nathaniela se dobře kouká a Joshe Zuckermana mám ráda snad odjakživa ( vždy dokáže perfektně zahrát nemotornýho ňoumu ). U Significant Mother jsem se opravdu upřímně smála a to se mi ani u sitcomů moc často nestává.

• 3.10.2015  23:14
    Vixen (TV seriál) (2015)

Tenhle doplněk nepostrádá dobré obsazení ani dobrý námět, nicméně je to jedno superhrdinské klišé za druhým.

• 20.9.2015  22:38

Naprosto kouzelný a krásně komický film o čtyřech osamnělých duších, které ve chvíli, která má být jejich poslední, najdou zcela nečekané porozumnění.

• 3.9.2015  12:24
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Luxusní a naprosto kvalitní podívaná. Ze začátku mě první díl moc nezaujal, nudil mě, ale postupem času díl po díle jsem se do tohoto příběhu naprosto zažrala a příběh 8 propojených lidí mě naprosto pohltil. Je to úplně nový formát a je hodně originální.

• 3.9.2015  12:24
    Zoo (TV seriál) (2015)

Hodně zajímavý seriál, ale ještě zajímavější téma. Že se ke zvířectvu nechováme zrovna fér? pravda. Že by se jednou chtělo mstít? Zajímavá myšlenka. A my by jsme byli v háji.

• 3.9.2015  12:16
    The 100 (TV seriál) (2014)

Vždy jsem měla slabost pro seriály stanice CW. A s The 100 tomu není jinak. Miluji post-apo žánr a stovka přesně tak začíná. Radiace? mladí hezcí lidi? Grounders? Dejte to sem, to chci. The 100 mě bavil od první epizody a bavit nepřestal až do konce druhé série. Teď se jen těším na tu třetí.

• 12.8.2015  11:30
    Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

Už dlouho mě žádný seriál takhle nechytil za srdce. Naprosto mě pohltil a tak jsem celé 4 série shlédla za jeden týden, následkem čehož jsem tímto seriálem tak trošku posedlá a zároveň nešťastná, že už nadobro skončil. Já osobně ještě neviděla seriál, kde by tak krásně ukázali ten velký rozdíl, mezi tím žít na jihu a na severu Ameriky. A musím říct, že jih mě naprosto okouzlil a učaroval. A samozřejmě i ti chlapy (nikoho jistě nepřekvapí, že patřím do týmu Wade). Já osobně jsem si zamilovala asi všechny postavy a proto se pokusím krátce ke každé z nich nějak vyjádřit.Dr. Zoe Hart - Od začátku hodně sympatická postava, která nezapadá do maloměsta a jejími příhodami se baví celé Bluebell. Mě osobně k ní George nikdy moc nesedl, zato Wade byl už od prvního dílu jasná volba. Ani né tak proto, že by ztvárňoval jistý druh bad boye, ale proto, že ti dva měli už od začátku velkou jiskru. Joel Stevens - na něj všichni nadávají, no mě byl celkem sympatický, jen se k Zoe nehodil. Jejich vztah byl nudný. George Tucker - tak jeho jsem neměla ráda už z principu, ale někdy ve druhé sérii jsem si ho stejně oblíbila. Některé jeho trošku bláznivé reakce mě šíleně pobavili a jeho vztah jak s Tansy tak s AnnaBeth vypadal dost dobře a zábavně. Wade Kinsella - postava kterou všichni zbožňují. Chlápek s pohnutým dětstvím a problémem s vážnými vztahy. Jeho scény jsou nejvtipnější a nejvíc sexy. Zobrazuje skutečného Alabamského chlapa se selským rozumem a technickými dovednostmi. Strašně se mi líbí jeho obrovský progres napříč sériemi a jeho vztah se Zoe nemohl skončit lépe. Moc jsem jim to přála. Lavon Hayes - Celkově asi moje nejoblíbenější postava v seriálu. Vtipný, roztomilý a šik starosta se senzačními klobouky. Nejlepší kamarád a naprosto kouzelná postava. Leomon Breeland - Mě nerozčilovala. Stejně jako u Wadea i její progres je naprosto úchvatný a ten konec si taky zasloužila. Já v HoD nefandila jen párům, ale tak přátelstvím a když už někdy v první nebo druhé sérii bylo řečeno že George, Lemon a Wade byli na střední jedna parta, tak jsem si přála aby se Lemon s Wadem zase začali přátelit. A to se mi splnilo. Dva tak odlišní lidé se přesto stali tak dobrými přáteli. Magnolia Breeland - Protivná a rozmazlená, pro mě tam byla spíše pro okrasu. Dr. Brick Breeland - Pro mnoho lidí ze začátku nesympatický, já ale vždy tušila, že se z něj nakonec vyklube pohádkový dědeček. A když vytáhne jednou za čas ten svůj jokerovský úsměv, tak je to ještě lepší. Rose Hattenberger - příjemná vedlejší postava, se kterou jsem celou dobu tak nějak soucítila. Tom a Wanda Long - Ty prostě musím ohodnotit dohromady. Příjemný a hlavně milý páreček, kterému to snad všichni museli přát. Ze začátku na mě Tom působil neohrabaně ale pak se vyloupl. AnnaBeth Nass - Naprosto okouzlující a z odzbrojujícíma očima (ty linky). V první sérii to byla jen nedůležitá přisluhovačka Lemon. V druhé se konečně trochu projevila a její vztah s Lemon konečně začal vypadat jako přátelství. Dash DeVitt - vedlejší ale přesto super postava. Jeho blog s drby je naprosto úžasný a jeho pojetí klasických divadelních her je přinejmenším originální. Crickett - otravná a hloupoučká. S manželem tvořila hodně zvláštní pár a když uskutečnila svůj Coming Out já to ale vůbec nečekala. Tansy Truitt a bratři Truittovi - Tansy je naprostá jižanská kovbojka. Díky třem bratrům je rázná a je vlastně hodně sympatická. Její bratři jsou vtipní ale strašně otravní, páč jsou ale úplně blbí. Shelby - víc Shelby prosím. To její kouzlo, že ji všichni zbožňují bych chtěla taky. S Brickem tvoří překvapivě dobrý pár. Earl Kinsella - Crazy Earl. Někdy ve druhé řadě si mě získal a ve třetí si to ještě pojistil. Když se objevil na scéně, tak bylo o zábavu postaráno, jako když spadl do díry, kterou sám vykopal. Vivian Wilks - Asi nejhorší postava vůbec. Jako Zoena sestřenice mi těch pár dílů nevadila, ale jako Wadeova přítelkyně byla otřesná. Já sama vím, že ji nesnáším neoprávněně, ta postava za to vlastně nemůže, ale její vztah s Wadem se mi ale vůbec nelíbil. Kdykoli se ti dva spolu objevyli na scéně přísahám, že mě chytla žaludeční nevolnost. Byla jsem tak ráda když vypadla. A na konec všeho dobrého poslední epizoda Bluebell. Naprosto kouzelná a krásná. Jedno z nejlepších series finale vůbec. Za to ukončení jsem strašně vděčná a epizoda Bluebell má oprávněně 100.0%. Taky musím říct že finále první série ve znamení dlouho očekávaného vztahu Zoe a Wadea bylo pro mě osobně vůbec nejlepší series finale jaké jsem kdy viděla. Trhá mi srdce, že Doktorka z Dixie už nemá žádné další díly.

• 6.7.2015  18:37
    Stitchers (TV seriál) (2015)

Lidi já vám vůbec nerozumím. Co je na Serialzone hodnoceno dobře, tady lidi jako by smetli ze stolu. Stitchers mě už po třech dílech zaujal. Hlavní postava, ač nesympatická, je dobře napsaná a skvěle zahraná. Za ní stojí sympatický tým nerdů a šéfová, kterou si prostě musím spojovat s Heurékou. Má to spád a hlavně je to něco originálního.

• 24.6.2015  20:26

První role kde mě Katherine Heigl vytáčela do nepříčetna. No zatímco první polovina byla k uzoufání nudná, ta druhá byla zajímavá, psychopatická a hlavně černohumorná.

• 16.6.2015  23:08

První polovina byla tak trochu přemrštěná. A tak se stalo, že ta druhá byla mnohem lepší.

• 15.6.2015  20:54
    Jessabelle (2014)

I přes nižší hodnocení, je podle mě Jessabelle o třídu lepší než Annabelle. Zajímavý konečný zvrat a zajímavý konec, kdy už Jessabelle není ta stejná Jessabelle.

• 26.5.2015  22:38

Tak na týhle pecce jsem doslova vyrostla. První salvy smíchu se dostavyly asi v deseti letech a to je asi důvod proč mi vydržely do teď. Nehledíc na samotnou kvalitu snímku, tenhle fillm je silně spjat s mým dětstvím i s mou pubertou. A nejsem jediná, kdo si myslí, že v tomhle filmu je jedna scéna za druhou doslova legendární, spousta mých kamarádů to vidí úplně stejně.

• 25.5.2015  16:34

Tohle to už není žádná pohádka, nýbrž regulérní parodie.

• 6.5.2015  21:07
    Sinister (2012)

Když jsem Sinister viděla poprvé, tak mě dost vyděsil a ještě více potom co se mi rozležel v hlavě. A teď když jsem ho viděla podruhé je to ještě horší. Totiž nechápejte mě špatně, já nejsem žádná sralbotka a když jsem si ho pustila v pět hodin odpoledne při denním světle, tak to bylo ok, ale když člověk odbíhá a dělá všechno ostatní, než aby si konečně lapl k tomu laptopu a dokoukal to a ono se to protáhne do desíti večer, kdy už je tma jako v prdeli a já všude slyším divný zvuky a vidím divný stíny, to už je vo něčem jiným. Jsem skoro u konce druhýho promítání a tuhle psací pauzu jsem si musela dát jen proto abych nedostala srdeční zástavu, protože jsem posraná až za ušima.

• 1.5.2015  20:01

Možná je to tím, že jsem na Age of Ultron byla v kině, možná tím, že to bylo ve 3D, ale mě se to sakra líbilo. Jistě je to něco trošku jiného než jednička a konec taky zrovna nevychytali, ale i přes přemršť efektů, to mělo grády.