viky13

Eliška Krejčí

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

• 28.4.2015  20:07

Trošku infantilní, trošku přitroublé, ale pro mě, díky nostalgickým vzpomínkám, taky naprosto kouzelné. Babe ve mě vyvolává ty nejčistější emoce, které si pamatuji ještě z dětství.

• 26.4.2015  17:19
    O malíři Adamovi (TV film) (2006)

Neoriginální, plitká pohádka, která se lehce ztratí mezi sobě podobnými.

• 22.4.2015  00:30

Osvěžující, zábavný film, který bere život s patřičným nadhledem, ale zároveň ukazuje, co nás naše vlastní rozhodnutí a chyby mohou stát. Skeleton Twins je relaxační záležitostí.

• 19.4.2015  01:57

Tohle je ten nejneakčnější akční fim jaký jsem kdy viděla. I když je to spíše komedie než akčňák. Trio - skeptická hora svalů John Cena, hyperaktivní španělsky mluvící Ethan Embry ( ten zelenej klobouk mu sekne ) a pohodářský playboy zlodějiček, jsou přesně ty protiklady, které dohromady tvoří skvělý ne/akční tým.

• 19.4.2015  00:23
    Pašerák (2014)

Film by to byl průměrný za 3 hvězdy. Nebýt asi dvou tak nechutnejch a hnusnejch scén, že se mi zvedl, obrátil a ještě jednou zvedl žaludek. Ten film není žádný přínos.

• 17.4.2015  15:46
    Interstellar (2014)

Pro rok 2013 to byla Enderova hra a pro rok 2014 je to Interstellar. Nejlepší scifi snímky roku. Perfektně skloubí žánry scifi, akční a drama. A právě drama, ač není uvedeno v kolonce žánr, je podle mě stěžejní záležitostí. Jak děti stárnou, zatímco tátovi ve vesmíru uběhne sotva pár hodin. A tím se tak dostávám k faktu, že první polovina filmu byla výrazně lepší než ta druhá, nesrozumitelná širší "průměrně inteligentní" veřejnosti. Konec jsem totiž zrovna moc nepobrala, a ještě teď nad ním musím přemýšlet.

• 12.4.2015  15:21

Love Rosie je krásný romantický příběh o tom, jak se lidé mohou celý život míjet. Mám ráda Lily Collins i Sama Claflina, takže jsem se na tento doják docela dost těšila. A měla jsem proč. Skvělý příběh, skvělé postavy, skvělý happy end a skvělá hudba.

• 2.4.2015  19:19
    In the Flesh (TV seriál) (2013)

Byla jsem až překvapena. Hlavní hrdina je kluk, který se vlastně nedobrovolně vrátil do života, kterého se sám vzdal. Byl to pro něj takový Danajský dar. In the Flesh je komorní drama o tom jak vás lidé z malé vesnice přijmou když jste jiní. Kieran Walker se neumí vypořádat ani sám se sebou, natož tak, aby se hájil před radikální vesnickou domobranou, vedenou místním knězem, HVS. K tomu připočítejte 4 roky staré křivdy od rodiny ( hlavně sestry ), kterou tady nechal když se zabil. Tento příbeh je jen jeden z tisíce, který dokazuje již potvrzené. Britové jsou skuteční mistři gradace. První díl na mě působil rozporuplně. Ale ten druhý už se mi dostal pod kůži, přičemž třetí mě naprosto dostal.

• 30.3.2015  22:11

No pravda, s původními dvěma díly to má pramálo společného. Bohužel. Transformers 1,2 mají nadhled, humor a Shiu s Megan. Taky jsou uvolnění, zábavní - prostě mají grády. To tady ovšem bytostně chybí. Udělali z toho plechové drama s Wahlbergem v hlavní roli ( ne, prostě mi tam vůbec nesedí..nemůžu si pomoct ), jeho dcerou a jejím přítelem, který je tam akorát na to, aby hrál druhé housle. O nadhledu nemůže být ani řeč. Proto jsem se rozhodla hodnotit Zánik jako samostatný film a ne jako pokračování.

• 22.3.2015  12:50
    Dobrodružství Sarah Jane (TV seriál) (2007)

Doctor Who má tři spin-offy. K9 je pro děti. Torchwood zase není pro děti. A Sarah Jane baví všechny. Je to velmi kvalitní podívaná, která skvěle doplňuje Doctora a jeho příběhy.

• 7.3.2015  21:34

Už od samého začátku napínavý a zajímavý film s pro mě nečekaným koncem. Stejně jak je nečekaný, tak je brilantní.

• 6.3.2015  18:21
    Underground Comedy (TV pořad) (2014)

Já se přiznávám, že jsem vyznavač černého humoru a tak mě i některé přestřelené vtípky v Undergroun Comedy nemohou vyvést z míry nebo urazit.

• 6.3.2015  18:18
    TOP 5 (TV pořad) (2013)

Podle mě mají zajímavá témata a většinou i skvělou hudbu.

• 1.3.2015  18:04

Kniha je lepší. Na druhou stranu by asi bylo něco špatně kdyby nebyla.

• 22.2.2015  13:54

Že The Fault in Our Stars je smutný film? Zkuste kouknout na If I Stay. Podlě mě je její retrospektivně vyprávěný příbeh ( Adam, rodina atd. ) docela zajímavý, ale právě současná dějová linie, od nehody až po její prouzení, je mnohem zajímavjější, drastičtější a hlavně smutnější. Protože na tuhle strunu u mě přesně tento film zahrál. Postupně zrtrácí celou rodinu a rozhoduje se za co ještě stojí bojovat. Do poloviny filmu to byl její mladší bratříček Teddy a když to vzdá i ten, musí najít nový důvod proč zůstat. A nejlepší scéna? zároveň jedna z těch nejsmutnějších, když jí dědeček říká, že je v pořádku odejít. ...Mě prostě If I Stay dostal od začátku do konce.

• 8.2.2015  12:32

Námět je samozřejmě dobrý, boužel na mě je tento film až příliž dlouhý a tím i nudný. Jaké by asi bylo číst knihu? nudné

• 7.2.2015  14:11

Navzdory většině zdejších komentářu, já si myslím že Gaspard Uliel předvedl fantastický a velmi uvěřitelný výkon. Z jeho chladného úsměvu masového vraha mi šel mráz po zádech.

• 6.2.2015  16:06
    Pregnancy Pact (TV film) (2010)

Zajímaví nápad s dobrým příběhem, nemohu si však pomoci, i pres to že by na mě měla doléhat rozněřněnost a měla bych se dojímat, spíše na mě doléhá deprese a zděšení. Takovýto pakt, je to věc názoru, ale podle mě ty holky vůbec nepřemíšlely a měly dodělat aspoń střední školu.

• 6.2.2015  00:50
    Pod zemí (2014)

Horory mají děsit. A přesně to se mu povedlo, já byla posraná až za ušima. A proto těch pět hvězdiček.

• 26.1.2015  21:35
    Štvanec IRA (2008)

Jedna strana horší než druhá. Film mě čím dál víc vtahoval do děje a já čím dál víc cítila tu nespravedlnost a křivdu, že ani jedna ze zmíněných stran se nebojí podtrhnout bez důvodu svoje lidi a nechat je topit se ve vlastních ...

• 12.1.2015  00:17

Podle mě příšerný konec, který se mi vůbec nelíbil.

• 11.1.2015  13:09

Spíše klidný odpočinkový film o zkomírajcím bohem opuštěným přístavu a o naději jakou sebou nese mladý zhýčkaný plastický chirurg. Jak říkám, je to oddychovka která sice neuchvátí ale rozhodně nezklame, když nemáte co na práci.

• 28.12.2014  22:20

Takovýto film donutí snad každého pochybovat o zavedených názorech správného životního stylu a místo toho nám zasadí do hlavy brouka, který nás nutí přemýšlet o malichernosti a zbytečnosti všeho okolo nás. Podle mě byla první polovina (hlavně začátek) vynikající, jenže s druhou polovinou filmu už tvůrci zapadli do známých kolejí akčního/válečného/romantického standardu.

• 24.12.2014  02:11
    Bratři a sestry (TV seriál) (2006)

Od B&S jsem čekala lecco, ale tohle ne. S každým dílem přichází nová vlna radosti, euforie a rodinného štěstí, ale i vlna napětí, smutku a hněvu. Seriál plný emocí. B&S má velké množství hlavních postav a proto mě těší že každá má svůj vlastní nádech a každý divák si může vybrat se kterou z nich bude soucítit. Každý tam má svůj příběh, který je změnil do takové podoby v jaké je poznáváme a mi ten příběh každého z nich díl po dílů poznáváme. U B&S stojí zato zůstat až do poslední řady. P.S. 24.12.2014 - Po shlédnutí všech pěti řad (poslední díl před cca 2 minutami) mohu říci, že rodina Walkerova ve mě navždy zanechala velmi silné dojmy a rozhýřené pocity...jen ty pozitivní.

• 24.12.2014  02:10
    Pán času (TV seriál) (2005)

Doctor Who... Po dvou letech přemíšlení, zda to za to stojí pouštět se do tak dlouhého a složitého příběhu, jsem se nakonec odhodlala zkusit první díl. Musím se přiznat, věděla jsem že v druhé řadě přijde David Tennant a nemohla jsem se ho dočkat. Proto mě tak překvapilo, když mi ninth Doctor přirostl k srdci už po pár dílech, stejně tak jako Rose a Jackie. Z jeho trensformace jsem byla smutná, ale tenth Doctor nezklamal. Potěšilo mě, co se začlo odehrávat mezi ním a Rose. Po finále druhé řady jsem byla mírně v depresi, než jsem si uvědomila, že Martha ani Donna nejsou tak špatné. A i jeho další společnice stojí za to, stejně tak jako doctorovi další dvě transformace. Pán času je jedinečný, napínavý a vtipný. Pod taktovkou Britů bude vždy jen vzkvétat. Každý správný fanoušek jistě musí znát pojmy jako TARDIS, sonický šroubovák nebo Gallifrey...ach, ta Gallifrey. Při jakékoli zmínce o Doctorově rodné planetě mi malinko poskočí srdce. Vyvolává ve mě nadšení, tajemno ale i smutek, že už není. Jak já bych byla ráda, kdyby se naní někdy Doctor mohl zase podívat.

• 21.12.2014  16:40

Já zbožňuju ty kaktusy.

• 17.12.2014  21:42

Možná se to zdá jenom mně, ale hlavní hrdinky jsou na úrovni, na kterou bych nikdy nechtěla spadnout...a k tomu jsou nesympatické. Nicméně film mě celkově dost překvapil. Chvílemi jsem to chtěla vypnout, na druhou stranu byly i pasáže, kdy jsem nemohla odtrhnout oči od monitoru.

• 29.11.2014  13:37
    Invaze buranů (TV seriál) (2007)

Pod názvem Invaze buranů si lze představit lecos...proto mě seriál The Riches příjemně překvapil. Drama a černý humor jdou ruku v ruce jak s drzostí hlavního hrdiny tak s démony jeho ženy, jteré si přinesla z věznice. A ono je pravda, že i děti mají to svoje...benjaminek Sam, která neví jestli chce být holka nebo kluk, DiDi která se snaží být statečná a Cael...nikdo si vlastně neuvědomil, že musel opustit svoji přítelkyni, ale nic neřekl. Rodinka kočovníků, která si začne hrát na zbohatlíky. Už téma samo o sobě dává spoustu živné půdy pro drama a černý humor.

• 18.10.2014  22:55

6 hvězdička by byla za nejgeniálnější závěrečné titulky.

• 16.10.2014  15:28
    Hotel Rwanda (2004)

,,ABY POSLALI POMOC, TAK V NICH MUSÍME PROBUDIT STUD“...Válka dělá s lidmy divné věci. Jen tehdy se ukáže charakter, aka : Někdo se ukáže jako sbabělec který uteče, někdo jako krvežíznivý sadista, někdo slyší jen na úplatky a jen málo je těch, ktěří by za deset neznámých nevinných lidí položili svůj život. A tak vznikají jak váleční zločinci, tak váleční hrdinové. Toto je velmy silný příběh, nad kterým si sice většina normálních lidí popláče, ale pochopí ho až tehdy, až nějakou váku zažije. Stejně si z něj můžeme něco vzít...A to, že lidský život je cenný a stojí za to být statečný a nevzdávat naději, ať se situace zdá jakkoli zlá či beznadějná. Paul Rusesabagina ukázal, že se to vyplatí bojovat.