viky13

Eliška Krejčí

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

• 19.4.2014  12:33

Ben Affleck je jako Robert de Niro či Adam Sandler....čím stařší, tím lepší herec a kvalitnější výkony. No a Justin Timberlake ? Podlě mě se měl vždy věnovat spíše herectví než hudbě. Pokud jde o film Runner Runner, tak je to jen jeden z mnoha fimů, které ukazují a mapují skorumpovanost států jako je Costarica, Kolumbie, Cuba či Brazílie. Parádně ukazuje, že když má člověk prachy může všechno. Jen narozdíl od Evropy nebo Severní Ameriky, tam to už ani neskrývají.

• 18.4.2014  15:07

Znáte ten pocit, když se kouknete na film, který je všemi vychvalovaný až do nebe, a on je opravdu skvělý? A znáte ten pocit, když vyjde druhý díl a vy se doslova škvaříte v polévce myšlenek, že tak dobrý jako první být nemůže? A on pak je? The Catching Fire je dokonce lepší než první díl. Mnoho zajímavých, ba i zajímavějších postav než v prvním díle. Hlavně pak už jednou přeživší splátci...zejména Finnick, Johanna a Diod...ti jsou skvělí.

• 23.3.2014  22:01
    Všemocný (2011)

Krásná to myšlenka, že by jsme si šňupli jednu tabletku podobnou paralenu a hned by jsme byli "všemocní". A že by ji někteří jedinci dost potřebovali.

• 22.3.2014  00:55
    Byzantium (2012)

Upíří film ,který po dlouhé sérii omšelých stereotipních upířích ság ,rozhodně zaujme. Originální dějová linka ,příěh a postavy způsoují ,že vybočuje z řady. Tvůrci si pohráli s detaili i charaktery postav ,takže výsledné dílo je přehlídka melancholicky smíšlejících ,dvě stě let obcujících upírů ,kteří jsou od sebe odlišní jako pizza a koprová omáčka. Prostě matka s dcerou. Flashbacky nikoli nesmyslné ,ale naopak velmi poučné a osvěžující...Z postav mi v tomhle filmu asi nejvíce sedl Sam Riley jakožto elegantní ,pohedný a vždy tak nějak cool upír.

• 16.3.2014  17:13

Hodně kreativní film s luxusním podáním záporáka Jimma Carreyho který se nezapře.

• 9.3.2014  18:09

Docela dobrý, zábavný thriller na sobotní půlnoc...nebo spíše né na půlnoc...asi v půlce jsem se začala ztrácet, kdo je vlastně nevinný, kdo je padouch a v neposlední řadě, kdo je psychopat....způlky protože je to příběh vskuku kompikovaný a geniální a z té druhé půlky protože jsem byla ospalá. Přesto jsem vydržela do konce a výsledné skore mě překvapilo.

• 5.3.2014  17:04
    Město Ember (2008)

Hrozný to svět!!! Žít bych v něm nechtěla a to ani za možnost vidět Billa Murraye v roli záporáka - a že mu ša báječně. Ta představa, že by se dnešní přetchnologizovaný svět smrskl do jednoho železného, špinavého a inženýrského města, je naprosto děsivá. Nicméně film hodnotím jako průměrný přínos fimovému světu. Jistě zapomene se na něj, ale do té doby si ho užijme jak jen to jde - na tři hvězdy.

• 23.2.2014  21:39
    Titanic (1997)

Co jen dodat? Jsou lidi kterým leze tohle dílko krkem, protože si nepředstaví nic jiného než obrovskou love story ze které odkapává cukr. Ale Titanic není jen o tom...jistě soustředí se hlavně na Rose a Jacka, ale nesmíme zapomenout, že pojeednává o skutečné historické událsoti. Že se opravdu stala a nikdo z nás si nedovede představit jaké to bylo...pro ty co přežili. Ale kdybych se měla vrátit k již zmíněné romanci s tragickým koncem, tak jistě mává a mávala světem spousty dívek. Nesmíme opomenout že Kate Winslet a Leonardo DiCaprio jsou opravdu dobří herci, kteří by možná nikdy nedoslali šanci ukázat a zůročit svůj talent kdyby nedostali nabítku zahrát si v Titanicu.

• 23.2.2014  21:27
    Penelope (2006)

Milý až kouzelný příběh jak pro děti, tak i pro dospělé i s poučením, že kniha se nemá soudit podle obalu. Christina Ricci ukazuje, že od dob Adamsovy rodiny opravdu hodně vyrostla...nemůžu si pomoct, ale nic jiného než role drobné psychopatické dívenky se sklony k "podivnostem" mi k ní už nesedí. Zato sexy chlapy McAvoy, Brand a Woods film velice zpříjemňují, stejně tak jako doplňující sympatické i když už ne sexy obsazení v podání Dinklageho a Frosta.

• 23.2.2014  15:18
    Hrozící konec světa (TV film) (2013)

Spasíme svět, ale musíme odpálit Rusko....To beru!!! ( typical Americans )

• 22.2.2014  18:56

Proplánový, béčkový film, který jsem musela chvílemi přetáčet. Zachraňuje ho leda tak herecký um a vzhed Gabriela Manna.

• 22.2.2014  16:33
    Pan Bobr (2011)

Dvě hvězdy za syna s lístečkama.

• 21.2.2014  20:41

Pět bodů? Normálně bych nejspíš dala solidní čtyřku, ale jelikož jsem skalní fanoušek Pána Prstenů i celé Středozemě prostě jsem si nemhla pomoct. A k plnému počtu pěti bodů svým způsobem dopomohlo i mistrovské umění herecké Martina Freemana. Role Bilba Pytlíka mu sedne jako štěněčí kabát Cruele DeVill.

• 11.2.2014  20:35
    Let's Dance (2006)

Vcelku průměrný romanticko - taneční fim. To až dvojka dala celé sérii grády.

• 11.2.2014  20:32

Opravdu mi tam scházel Rip s tou svojí nevymáchanou prořízlou pusou...

• 11.2.2014  19:13

Do fimu jsem šla s očekáváním, že velmi podobný Pád bílehoo domu je lepší. Jenže Útok na bílí dům má taktéž skvělé obsazení a na rozdíl od Pádu bílého domu je proložen sem tam nějakou tou vtipnou hláškou. Oba dva jsou zdařilé politicko/akční díla roku 2013. Chaning Tatum opět v roli neohroženého svalnatého zachránce nikterak nepřekvapil i Jamie Foxx je pro roli lehce nešikovného ňoumovitého prezidenta jako dělaný..zdaleka nejvtipnější a nejsympatičtější postava.

• 9.2.2014  11:52
    Pařmeni (2011)

Tak trochu předchůdce filmu Velká Svatba ...stejné téma svatebních nedorozumění mě bude vždycky bavit.

• 8.2.2014  21:11
    Našrot (2013)

Fajn hudba! Skvělej Skylar Astin a "náčelník" to zachraňujou:)

• 3.2.2014  00:35
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Začala jsem sledovat z nudy. Ale jak jde čas dostávám se do příběhu čím dá víc ,téměř minutu po minutě mě to baví čím dál víc. Po prvním díle bych oznámkovala tak 3+. Druhý díl byl o mnoho lepší a třetí taky tak. Díky "šokujícím" odhalením to dostává grády ,Monroe je tak tajemný až je sexy. Zajímá mě jak to vlastně se založením Milice bylo a jak se z něj stal...no ON. Po třech shlédnutých dílech dávám 100%. ......po slhlédnutí obou sérií se moje hodnocení dostalo na dobrých 70%, jelikož ke konci mě už příběh moc nezajímal. Přesto dobrých 70.

• 1.2.2014  01:10
    Sex 100+1 (2007)

Docela sxistická kravina ,ale díky vtipnýmu konci to byla zábava.

• 30.1.2014  21:02
    Líbánky (2003)

Z nějakého důvodu můj srdcový film. S přihlédnutím jaký je Kutcher fešák a jak skvělá herečka byla Brittany Murphy ,můžu dát s klidm plný počet.

• 30.1.2014  20:58

Naprosto debilní příběh ,zápletka ,i pointa ,ale vždy se u toho od srdce zasměji.

• 29.1.2014  19:08
    Aaron Stone (TV seriál) (2009)

Průměrný výtvor španělského Disney Channel...!!!

• 28.1.2014  17:56
    Atlas mraků (2012)

Neskutečně propletený a komplikovaný příběh už jen ho vidět na plátně ,natožtak ho číst. Obdiv a má úcta patří tvůrcům i všem hercům za tento skvělý počin.

• 28.1.2014  17:54

Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, Milo Ventimiglia, Susan Sarandon....už jen kvůli tomu ,že si všichni zahráli v jednom filmu dám aspoň jednu hvězdičku..!

• 26.1.2014  14:03
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Většina doktorských seriálů se zaměřuje buď na hlavní hrdiny a jejich životy nebo na příběhy pacientů. Chirurgové se zajímají o obojí. Dokážou krásně propnout osudy doktorů a pacientů ,že to doslova brnká na city. Při každém druhém dílu mám chuť vytáhnou si kapesnéčky a nechat se strhnout dějem. Postavy doktorů a daktorek jsou realistické a sympatické. Někdy mám ovšem pocit ,že tahleta nemocnice má rozlohu menšího státu ,podle toho kolik oddělení a neustále přibývajících postav se tam objevuje.

• 26.1.2014  13:48
    Dívka odjinud (TV seriál) (2010)

Lost girl mě hned ze začátku doslal hlavně díky Kenzi. Je fajn koukat na seriál se spoustou nadpřirozených postav ,ale normální člověk v podobě Kenzi by tam zatraceně chyběl. Lost Girl se mi líbí ,protože tvůrci vytvořili zcela nový svět Fae ,nejen pár nadpřirozených postav zasazených do normálního světa. Pokud jde o postavy tak již zmíněná Kenzi je pro Lost girl něco jako Stiles pro Ten wolf nebo Caroline pro TVD. Zvědavá postava ,co se do všeho míchá a neví kdy zavřít pusu...ale taky je vtipná a věrná za každou cenu. Bo je sebevědomá ,kůži milující sucuba ,která se pomalu a jistě učí využíat své schopnosti...myslím že každá žena by chtěla mít nejen její postavu ale i charakter. Dyson mě ze začátku lákal ,měl potenciál ,ale z nějakého důvodu pro mě je čím dál tím míň zajímaví. Hale? Naprosto senzační optimistická siréna se smyslem pro humor ...zastávám pár Kenzi + Hale. A nakonec si dovolím přidat 50%tního záporáka Vexe...z nějakého důvodu jsem mu vždy fandila.!

• 26.1.2014  00:56
    Sladký život - Film (TV film) (2011)

Fim mě bavil a hlavně ubíhal neskutečně rychle....jen jsem prořád čekala na nějaké vyvrcholení a žádné nepřišlo.

• 25.1.2014  21:58
    Sladký život na palubě (TV seriál) (2008)

Klasická oddychovka s několika málo dobrými vtipy a sympatickými ,do krásy rostoucími dvojčaty Colem a Dylanem Spourse.....viz. Nakopeme těm duchům zadek...teda pokud nějakej mají...a pokud naše nohy neproletí skrz.

• 25.1.2014  18:50
    Lorax (2012)

Zábavný lehce muzikální animovaný příběh ,jak pro ty nejmenší ,tak i pro ty větší. +dvě hvězdičky za to ,že už malé děti tímto filmem učí ,že životní prostředí je důležité. +1 hvězdička za extra rotromilé médi a zpívající rybičky. +1 hvězdička za několik dobrých vtipů. +1 poslední hvězdička za optimistické až dotěrné písničky.