viky13

Eliška Krejčí

okres Prostějov

Instagram: Eliza_17_

• 4.12.2013  17:01

Jasně proč nenatočit film ,kde jde jasně vidět ,že Ellen Barkin je minimálně po desti plastikách. A proč nenatočit film ,kde na pohled sympatická Demi Moore hraje mrchu číslo jedna. A proč taky nenatočit film ,kde je na jednom místě dvacet nenormálně jednajcích lidí u kterých když to vidíme děkujem samému pánu bohu za svoji rodinu a za to jak je "normální". Možná je až strašidlné ,že v tomto snímku se mi zdáli nejsympatičtější psychicky narušený ,drogově závislý Elliot a sebepoškozujcí se Alice. I když jsem se chvílemi chytala za hlavu a nechápala jednání některých postav ,tak jsem se u filmu příjemně odreagovala.

• 3.12.2013  20:30

A kde jako máte toho Jasona Segela? Celej film ho tam hledám a pak nic. Jinak docela kravina ,ale hvězdička za výběr osazenstva a ta druhá za to ,že ze sebe James Franco i ostatní dobrovoně udělaly zženštilý zmetky.

• 3.12.2013  14:39

Zřejmě jsem jediná zastánkyně této filmové série ,a ano na rozdíl od knižní předlohy májí tyto filmy dost nedostatků ,ale herecké složení ,nějakej ten chytlavej hit a sympatický havní hrdina na mě zapůsobili už v prvním díle. Nepopírám ,že před shlédnutím druhého dílu jsem byla značně nervozní ,protože po prvním díle jsem na něj čekala několik let ,ale i když je jednička lepší ,i tak se mi líbí.

• 1.12.2013  19:50
    Paní Zázračná (TV film) (2009)

Příběh jako vytržený z programu stanice Nova. Každý známe ty filmy co v televizi běží každý rok snad celá desetietí....takové ty vánoční i nevánoční nesmrtelné saďáky co připomínají vrchol rodinné filmové tvorby 90.let. Ano jistě ,některé jsou dobré jako třeba "Co ta holka chce" ,nebo aspoň spola dobré ,jako "Krásná pokojská" ,ale pak jsou tu filmy jako Paní Zázračná. Fimy které člověka mohou bavit jen v případě ,že u nich dělá další tři věci. Jo a taky si nemůžu pomoct ,ale tak sině mi to připomýná "Kouzelnou chůvu Nanny PcPhee" ,že si říkám jestli mají tvůrci opravdu za potřebí kopírovat jiné filmy.

• 1.12.2013  17:23

Skvělá scifi jednohubka na sobotní večer... trochu složitější děj, u kterého člověk nesmí jít ani na záchod, ale to nevadí, protože akce a sympatické obsazení mě sami o sobě udrží v křesle až do konce fimu.

• 1.12.2013  00:31

Muži v černém mají nový kabát :))

• 30.11.2013  22:07
    Lesní duch (2013)

Bohužel jsem dřív než tento film viděla parodii scary movie 5 ,takže jsem tak nějak věděla jak to dopadne. Pro nebojsy ovšem kvalitní krví nasáklý ,masochistický horor.

• 30.11.2013  18:55

Zezačátku mě to bavilo ,ke konci už mi to ale připadalo jako vytržné z románu.

• 30.11.2013  01:09
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Pět hvězdiček za skvělé herecké obsazení i charakter nejen postav ale i celého seriálu. Nebudu popírat ,že upředňostňuji spíše Max a její ostrý humor ,ale i mírně rozmazlená Caroline není k zahození...snad jediné mínus jsou Carolininy vasy...když už paruka ,tak aspoň uvěřitelná.

• 30.11.2013  01:01

Když tenhle film vidím ,tak se mi najednou zachce taky cítit tu svobodu těla i myšenek...cítit tu nekonečnou lásku ,mír a spokojenost...myslím že Jane Fonda má pravdu ve všem co v tomhle filmu říká...války jsou nesmysné. I to souznění s přírodou a ta pozitivní energie všude kolem by ve mě okamžitě začali vzbuzovat pocit bezpčí. A možná je to tím ,že jsem přehnaně citlivá a okamžitě si připadám jako bych tam žila snimi ,ale v tomhle případě ani to kouření marihuany nevypadá tak zle ,když se zamyslíte ,že oni uznávají zdravý způsob života a mariánce se poddávají jen z toho důvodu ,že je to čistě přírodní produkt. Zajímalo by mě jestli takové místo existuje i ve skutečnosti ,a jestli ano ,tak si pokládám za cíl se tam jednou podívat..protože tyhle pocity není možné cítit kdekoli jinde. :))

• 29.11.2013  23:05

Lehce cynické ,hodně melancholické a nejlepší drama od doby "Je to i můj život".

• 18.11.2013  20:21
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Je tam určité napětí a hlavní dějová linka roztánaná celým seriálem projednou nepůsobí nudně a neoriginálně. Stejně jako herečka Claire Danes zvládla zahrát agentku CIA s utajovanými poruchami nálad ,tak i herec Damian Lewis zvládl 8 let mučeného vojáka. Tleskám..V hlavní roli terorista..! Proč ne? Je mnoho seriálů z prostřdí tajných služeb ,ale ještě jsem neviděla seriál ,kde by hlavního hrdinu ztvárnil terorista. Je to zajímavé a docela i zapeklité ,protože onen hl. hrdina je jistým způsobem sympatický.

• 18.11.2013  20:14
    Bažina (2006)

V podstatě béčkový horor ,který ovšem u dítek madších 12 let zanechá psychické násedky.

• 10.11.2013  18:39

Až do shlédnutí filmu jsem o této příhodě neslyšela. Co mě mrzí je ,že takto tajemnem obebestřený příběh má mnohem větší potenciál ,než to co spiplali v tomhle snímku. Samozřejmě je reálnější ,že v tom měla prsty vláda ,ale tenhle příěh ve spojení s portálem kdoví odkud ,na mě působil jako už okoukaná Hvězdná brána.

• 10.11.2013  18:34
    Frozen (2010)

Velmi napínavá dějová linka zajistila, že jsem celou dobu byla napnutá jak kšandy.

• 3.11.2013  18:31
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Možná je to tím ,že jsem nekonečná romantička ,ale filmy s krásným koncem u mě mají vzdy za pět. Plus už na pohled romantická duše Hilary Duff a krásný "princ na bílém koni" k tomu a je to úžasná romantická komedie.

• 3.11.2013  18:25

Tak přesně takhle by měla vypadat romantická komedie na kterou čekají miliony puberťaček. Nepopírám že nemá moc složitou zápletku a stejně jako u velmi podobného filmu "Kráska mezi muži" víme jak skončí ,to ale nevadí ,protože právě ten konec je ta část ,kdy se každé madé dívce toužící po princi na bílém koni zdá svět krásnější.

• 2.11.2013  12:12
    Planeta 51 (2009)

Velmi originální. Proč se omezovat na planetu Zemi ? Proč nenatočit přistání mimozemšťanů z jejich pohledu ? Skvěle jsem se bavila.

• 2.11.2013  12:10
    Hancock (2008)

Originální příběh se skvělími herci Willem Smithem a Jasonem Batemanem.

• 31.10.2013  21:13
    REC (2007)

Není špatnej ,ale né že bych si ho musela vypálit.

• 31.10.2013  19:18

Jedna z mála poutavých a originálních detektivek.

• 31.10.2013  19:14
    Chuck (TV seriál) (2007)

Nejoblíbenější postava ? Jednoznačně Casey

• 31.10.2013  19:10
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Velmi zábavný a taky velmi poučný seriál plný zápletek.

• 31.10.2013  19:08
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Zase jedna bomba podle knižní předlohy. To nikdy nezklame. Poprvé jsem Game of Thrones viděla asi před dvěma lety a vůbec mě nenatchl. Před několika měsíci jsem se k seriálu vrátia a rozhodně jsem neprohloupila. Český dabing a moje maximální soustředění na děj seriálu se vyplatily. Historický nádech ,dobové šaty a účesy ,až do morku kostí zlí záporáci a na druhou stranu vždy odvážní hrdinové ,dávají tomuto dílu ten správný nádeech. Nejlepší history výpravné scifi na současné seriálové scéně. Jen škoda ,že jedna řada má jen deset dílů.

• 31.10.2013  19:04
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Na super sexy a zmučných bratrech Samovi a Deanovi ujíždím už od svých 11 let.

• 31.10.2013  19:01
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Jo jednou budu říkat ,že tohle byl seriál mého dospívání. Těch zvratů ,osudových okamžiků ,toho napětí a taky těch sexy kluků. Na tomhle příběhu doslova vysím už přes dva roky a zatím mě jedinkrát nezklamal. Postavy vzrušující ,děj propnutý a skvělá hudba k tomu ,zaručují ,že miliony ,nejen amerických teenagerů ,budou dosloa vyset na každé větě ,každého dílu.

• 31.10.2013  18:59
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Prostě sitcom na kterém jsem společně s Příteli a M.E.S.H.E.M. vyrostla. Už jen proto mu nemohu vytknout jedinou scénku.

• 31.10.2013  18:57
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Jak popsat TRU BLD ? Jako The Vampire Diaries, jen lepší. Méně teenagerů a více sexu a násilí. Jo a taky víly.

• 31.10.2013  18:56
    Dexter (TV seriál) (2006)

Detektiv sériovým vrahem ? Proč ne ? Dexter je pro mě seriál u kterého si můžu oddechnout ,vypnout mozek a bavit se jeho osudem i osudem jeho "blízkých". Je opravdu mnoho seriálů ,kde díl od dílů umírájí lidé ,nikdy ale tak vtipným způsobem jako v Dexterovi. Někdy mám dokonce pocit ,ža kdybych se taky ocitla na jeho stole asi bych se smála banálnosti téhle situace.

• 31.10.2013  18:52
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Nebudu tady vypisovat všechna pro i proti. Jen řeknu ,že je to jeden z mých nej a to mluví za vše.