Stávka (1925)

Po technicke strance velice kvalitne zpracovana proletarska agitka, ovsem dej je bohuzel velmi nesmyslny, misty az absurdni.

28 týdnů poté (2007) odpad!

Kazdou minutu se vystrida zhruba 10 pohledu kamery, ktera je roztresena, dej je dokonale stupidni - v podstate jen rvani a strelba a utek zmatenych postav. Jestli ma toto byt zabava, tak to jde tradicne zcela mimo me. Prvni dil byl lepsi.

Gokudó kjófu daigekidžó: Gozu (2003)

*** a to jen za zaverecny porod, konkretne za pasaz s rukou. Mleko uz bylo ve Visitorovi Q, ktery je mnohem lepsi. U Gozu jsem se docela nudil.

23 (2007) odpad!

Tak neskutecne spatne natocene, ze jsem se nemohl dockat konce. Vazne utrpeni.

Mrtvá a živá (1940)

Prekvapive kvalitni film, ma spad, napad - bez problemu obstoji i v dnesni dobe. Patri k tomu nejlepsimu z Hitchcockovy tvorby.

Chléb náš vezdejší (1930)

Syn farmare jede do mesta prodat psenici a najde si tam nevestu. Priveze si ji domu, jeho otec je ovsem proti, protoze neveri, ze by se ti dva mohli do sebe zamilovat za tak kratkou dobu a citi v tom ze strany nevesty nejaky podraz. Do toho prijdou zne, objevi se namezdni delnici a uz je konflikt na svete. Moc pekne dilko.

Noc úplňku (2006) odpad!

Tohle slo tak dokonale mimo me, ze jsem se az divil. Kdyby tvurci alespon setrili pocitacovymi animacemi, nebo je nemeli tak desne prehnane, tak bych tomu mozna hvezdicku dal. Jednu. Fantasmagorie od zacatku az do konce.

Darwinovy ceny (2006)

Jedna hvezdicka navic za Borice mytu jako prodejce ukradeneho vojenskeho materialu.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Je to prekvapive kvalitni. Z pocatku mi to prislo trochu podivne, az nesmyslne, ale casem jsem si na tom vybudoval slusnou zavislost.