Neviditelné vlny (2006)

Divne, absurdni, se zvlastnimi humornymi vsuvkami [kajuta na lodi], pomale i pri rychlosti 200%. I presto se mi to libilo, mnoho podobnych del clovek jen tak nenajde.

Les Filles du botaniste (2006)

Homosexualni vztah dvou divek v Cine, potrestany smrti, zasazeny do kulis botanicke zahrady. Trosku zbytecne asi bylo delat z kazdeho muze, ktery se v pribehu objevi netvora, celkove je to vubec trochu pritazene za vlasy, ale divalo se na to docela dobre.

Bestiář (2007) odpad!

Zoufaly pokus zoufale feministky Nesvadbove, ktery jsem si musel davat na 4x, protoze jsem u toho stridave usinal a stridave se mi z toho delalo zle. Pokud se nejaka zena diva takto na muze, tak by mela vyhledat psychiatrickou pomoc.

Dek hor (2006)

Neskutecna nuda, nic, co by tu uz tisickrat nebylo v jinych variacich. Dej se vlece pomalu a bez napadu, strasidelne to neni vubec, je to spis takove detske skolni drama.

Monday (2000)

Muz se probudi po pitce v hotelu a vzpomina, co se mu vsechno prihodilo. Uz uvodni scenka s pohrbem stoji zato: v obradni sini zazvoni telefon a doktor pozustalym sdeli, ze mrtvola ma voperovany kardiostimulator, ktery ovsem v kremacce muze vybuchnout. On sam nema cas, takze je treba najit dobrovolnika, ktery mrtvolu rozrizne a precvakne cerveny drat kardiostimulatoru a tim ho vyradi z cinnosti. Chopi se toho samozrejme nas hrdina - oba draty jsou ale cervene...

Saigo no bansan (2005)

Neveril bych, ze se mi po vsech tech hororech, ktere jsem shledl jeste muze z neceho udelat tak zle, jako z tohoto kanibalskeho dilka. Skoda jen tradicne hodne chatrneho zaveru.

Navěky drakem (1988)

Nadherne akcni sceny a navic mi to pripadlo dosti vtipne - nezbyva nez dat *****

Klub sráčů (2000)

To je neco tak silene priserneho, az me to paradoxne pobavilo - sam nechapu proc...

Limit of Love: Umizaru (2006)

A pribeh pokracuje: nas hrdina zachranar je povolan k evakuaci lidi z potapejiciho se trajektu. K tomu se uplne nahodou priplete jeho divka, zachranar je po serii vybuchu uveznen s nekolika lidmi na lodi, lod jde pomalu ke dnu a veleni nad nimi lame hul. Nebyt prave lasky a mobilnich telefonu, kdo vi, jak by to dopadlo.

Umizaru (2004)

Film zachycuje vycvik novych clenu japonske pobrezni hlidky. Hlavni akter si behem vycviku najde divku a skrze necekanou ztratu sveho partaka je konfrontovan nejen se smrti, ale i s traumatkem hlavniho vycvikoveho instruktora.