kenkaku

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 27.5.2020  23:07

• 24.5.2020  16:52

Jedna ze solidnějších epizod. Konečně alespoň vím proč musím čumět celou řadu na Caleba. Vše do sebe sice ještě nezapadlo, ale otázka je zda po tom všem to není vlastně uplně jedno.

• 24.5.2020  15:08

Jako opravdu není co vyprávět že musím sledovat psycho-sezení Williamů? Navíc ještě více podtrhující nevhodnost výběru herců jedné postavy (dítě nemá bradavice na tváři, pak se mu zázrakem vyraší a na stará kolena zase zmizí...). Asi zcela běžné jsou nehořlavé obleky a teorie multiplikované Dolores dostala zásdní trhliny v logice. Seriál se prostě začíná opájet sám sebou a kouzlo propracované podívané je pryč.

• 24.5.2020  10:55

Jako fakt? Série je v polovině a servíruje nejnudnějši, nejchaotičtější a nejotravnější epizodu celé historie westworldu. Jediná informace co stojí za zmíňku je klonování Dolores (ano, klidně to vykecám a jsem zvědav kolik lidí to posadí na zadek). A to má aktuálně nejvyšší hodnocení z celé série (?!) a všichni nad ni chrochtají blahem.

• 24.5.2020  10:53
    Westworld - Genre (S03E05) (epizoda) (2020)

Velmi slušnou epizodu (z pohledu poměru kecy-chaos-akce) ničí zbytečné artové cvičení (Wagnerovi Valkýry do honičky elekto-aut), ktetě nijak děj neposouvá. Jen dává šanci intelektuálům si zamlaskat i u tak nízké podívané jako je tupá přestřelka.

• 23.5.2020  13:57

na řadě je znát, že byla utnuta násilím. asi nejvíc křičí do světa násilné ukončení seriálu zcela zbytečné drama s Burnonem 10 minut před ukončením celého seriálu... drama které prakticky nemá na rozuzlení děje žádný vliv. seriál se stal vrcholem trapnosti, kdy (nečekaně) VŠECHNY děti zmizí a děj nijak neovlivňují

• 23.5.2020  13:54

tak tohle prolomilo hranici nekoukatelnosti... debilní skok v čase. další děti "kde se vzala tu se vzala" a hlavně protivnost některých postav je až křečovitá. Vaginie se chová jako štětka - navíc pomatená - a korunu všemu nasadí argument "to dítě si nechám abych si mohla užít výchovu"... spoiler alert: o to díte už do konce seriálu nezavadíme a Vaginie se chová jako náctka bez závazků. naprosto nepochopím ignoranci všech a ochotu "položit kliniku" na základě osobních vrtochů.

• 23.5.2020  13:51

seriál začíná drhnout... scénář má hrozně pocit že musí prohlubovat postavy a vkládá do děje bludy (všechny děti jsou scenáristický výmysl) a každý zvrat zavání "telenovelou".

• 23.5.2020  13:49

První řada je naprosto perfektní a (po odpískání seriálu kvůli nízké sledovanosti) nutno říct, že mělo zůstat jen u ní. Je tam vše a vše je nadávkované akorát. Atmosféra padesátých let funguje báječně.

• 23.5.2020  13:42
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

první řada: Velice dobře napsané... tedy ze začátku a je třeba se nevrtat v detailech (př. jak se jim povedlo synchronizovat na den a hodinu přesně školní výlet a dodávku zásob papíru do tiskárny cenin?). Po čase když scénář přejde do módu setrvačnosti už jen na sebe vrství potíže a "zvraty" (které jsou prakticky vždy součástí plánu!?). A to je otrava. Také mě vyděsil fakt, že končí řada a ono se stále vykrádá (4 den loupeže z potřebných 12!!!) = něco se rozčísne až na konci třetí řady... druhá řada: tak ne.. nakonec se opravdu alespoň něco druhou řadou uzavře a seriál mohl klidně končit. Kvalitu si udržel (včetně drobných hloupostí) stejně jako první řada. No o to více se bojím jak to bude pokračovat... třetí řada: Tak už je to tady. Jedna nesmyslnost střídá druhou. Jednoho moulu zatknou a zbytek rozfofruje stamiliony, aby demonstrativně vybral jinou banku... ze série se stává pomalu parodie. Navíc ta těhotná vyšetřovatelka... to je karikatura sama o sobě. čtvrtá řada: tbd

• 23.5.2020  11:21

Další epizoda a fokus na další postvu. U mě ta nejméně zajímavá ba dokonce vrcholně otravná. Po “warworldu” a mrknutí na “park #4” přiliš propad.

• 23.5.2020  11:18

Tak tomuhle říkám mazec. Tak nějak chápu, že se budeme věnovat celou epizodu jiné postavě a NIKOHO z první řady prakticky neřešíme. Navíc “warworld”? Ten mě dostal. Plus posun v servírování odpovědí... pozn. ta třešinka na dortu ve formě “otření se” o Trůny (pojmenované takticky jako park #4) je doslova geniální.

• 23.5.2020  11:12

Tak nějak nevím. Nové postavy + dolování z paměti závěr překombinované druhé řady ničemu moc nepomáhá. Nevidět po epizodě “film o filmu” byl bych totálně v háji. Nicméně zájem udržet umí a to se počítá.

• 28.4.2020  20:15
    Ve jménu vlasti - Série 8 (série) (2020)

Takhle hluboko klesnout jsem nečekal. Prakticky každá epizoda obsahuje nebetyčnou debilitu a natáhnout tu celou frašku na 12 dílů zabralo hodně vaty. Jestě že už je konec...

• 26.4.2020  17:02

O dost debilnější scénár oplácaný hodně levnymy efekty. Snaha naroubovat do děje nový pohled na věc (no kdopak je najednou reinkarnivaná Anubisova dcera!!!???) je spíše otravná než zábavná. Navic výskyt “A-nach-su-na-můn” stylem kde se vzala, tu se vzala byl dost přes čáru.

• 26.4.2020  16:58
    Mumie (1999)

Přijemná recyklace Indiana Jonese šmrncnutého mytologii starého Egypta. Vše je namixované tak akorát. Zábavnost i hladina přístupnosti. Dokonalá rodinná podívaná.

• 12.4.2020  22:25
    Díra (2019)

Schyzofrenní film. Spousta nevysvětlených věcí (prakticky nula informací o pozadí). Ufo prvky jako levitijící plošina (systém mražení/ohřevu, atd.), jen pouhá konzumace “faktů”. Film má ale téma, které udrží pozornost. Luxusní myšlenku. Tedy do té doby než ho zabije závěr/ne-závěr. Moje hodnocení tedy kolísalo během sledování od dvou po čtyři. Proto dávám tři.

• 7.4.2020  05:17

Sice dobře natočené a určitě se spoustou filmařských kvalit... na mě bohužel přiliš nudné a otravné. Zlý poldové (ideálně běloši) šikanují tmavé gheto (???) ovládané dvěma gangy (!!!). Tak tomu říkám solidní zápletka. Když k tomu přidám tu hromadu drsných borců v každém druhém záběru a ty kecy... tohle 2x vidět prostě nejde.

• 6.4.2020  18:57
    Guns Akimbo (2019)

Sorry... příliš debilní. A nemyslím tím výhradně děj, ale provedení. Ta snaha být za každou cenu cool je až otravná. Roztřesená kamera, neustálý střih. Groteskně přetažené postavy. Nedotažená kontinuita scén (mezi střihem). Je toho prostě moc.

• 5.4.2020  09:36

Hodně z toho byly cítit Purpurové řeky a z tech si film vzal to lepši. A snaha o zajímavý scénář je znát. Bohužel si musí pomáhat náhodami a debilitou postav. Stačily dvě logické reakce a film by trval asi polovinu času. A to je škoda. Potenciál tu rozhodně je.

• 1.4.2020  16:03

Akní film ve stylu “osmdesátkové béčko”. Kompletně se všim všudy. Tedy včetně hloupých přešlapů, pitomého scénáře. Což je blbý. Obzvlášť když nemá solidní protiváhu v humoru nebo akci. Ono tam trošku té akce a humoru je, ale ne dost, aby... však víte.

• 31.3.2020  20:31
    Lov (2020)

Film má pár opravdu vydařených momentů, ale ne dost na to, abych se z filmu posadil na zadek. Děj je více-méně debilní (a obsahuje celkem dost ještě debilnějších momentů). Velkým plusem je to, že cca do poloviny (než si vše sedne) nikdy nevíte, kdo to schytá. Přesto... opravdu za pozornost to nestojí.

• 31.3.2020  20:25
    Bloodshot (2020)

Takové zoufale průměrné a tuctové. A to i přes brutální porci CGI a Vinovi v bílém tílku nebo kecech o rodině (jo... jako recyklát FF). Tedy ingredience co fungují (normálně) tady nějak extra nezabraly. Naštěstí to není ale natolik otravné, že by vadilo to vidět vícekrát.

• 26.3.2020  18:46

Začátek spíš neutrál. Pak se to zvrhne v divnou love story a nakonec z toho je uplně normální devadesátkový reveverenge movie.

• 25.3.2020  14:03

Paradoxně zajímavější než druhá série seriálu (i když na kvalitu první nemá). Nádech Japonské kultury funguje skvěle (souboje mečem jsou zajímavá změna) a díky animované podobě je vizuál naprosto perfektní. To že se z “Altered Carbon universa” nečerpá tolik jak by šlo je věc druhá.

• 20.3.2020  17:37

Snad nejhorší způsob jak pokračovat v seriálu. 1) výmena charizmatických herců - za totálně nezajímavá paka. 2) úprava přístupnosti směrem dolů - série ztratila na štiplavosti. 3) výměna scénáristů - naředění a “zdebilnění” scénáře. 4) snížení rozpočtu - zapomeňte na WOW efekt jako města v oblacích nebo létající auta. Drtivá většina děje je v běžných kulisách. Seriál se vydal jinou cestou a sérii tím zcela pohřbil.

• 19.3.2020  22:43
    Republika Blaník (TV seriál) (2020)

Kouzlo Blaníku bylo v tom, že na reálné události dokázal naroubovat fiktivní pozadí. Tohle už je příliš moc volné a prakticky vůbec (nebo max v základní myšlence) se neopírá o skutečné události.

• 19.3.2020  07:47
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Serál co se snaží být hrozně chytrý, promakaný a plný šokujícich odhalení (jako třeba na konci Šestý smysl). Jenže mu to nefunguje. Nechává za sebou přiliš “volných konců”, momentů které prostě ani po hromadě zvratů do sebe nezapadajía a hlavně děj roztahaný do příliš velkého počtu linií. Kdyby se alespoň logicky propojily. Bohužel ale ne. Respektive ne tím “klik - zapadlo to” způsobem, ale stylem “jen tak mimochodem”. Na seriál jsem prostě buď přiliš chytrý, protože ty mezery prostě vidím a jiní ne nebo přiliš hloupý na to, abych v seriálu viděl to co ostatní (kteři chrochtají blahem). První dvě epizody byly zajímavé. Pak přišel guláš a vata a seriál je nekoukatelný (což potvrdil retardovaný závěr).

• 18.3.2020  18:38

Tak už je to tady. Polovina série a začínáme “scenaristicky pletichařit”. To se pozná podle roho, že na konci epizody jsme dějově stejně jako na začátku. Zcela vycpávkový díl. I když ne vyloženě nudný.

• 18.3.2020  18:36

Tak vymalováno. Scénář se pohřbil sám. Tohle je opravdu přes závit.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58