kenkaku

kenkaku

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 17.8.2018  10:19

Film mě doslova vytočil a to ULTRA debilním závěrem... To si jako vážně mohl někdo myslet, že tohle bude fungovat? Ten ale bohužel jen přidal poslední hřebíček do rakve. Asi nejvíc mě uráží, že když už si autoři nacpu film CGI efekty, tak rovnou i vypnou mozek. Borec uteče pyroklastické vlně a vůbec nic se mu nestane... (Pompeje nic?). Pipka sedne do náklaďáku a ODRAZÍ se skokem z rovného mola vzhůru (prostě zapérovala za jízdy na kolech a hop). Scénář na sebe lepí zápletky jednu za druhou, že vlastně zůstává jen jediná: jak může boháč vydělat sta-miliony. Prakticky to co mě sralo v prvním JW, v tom druhém vesele pokračuje a je ještě doplněno o pár dalších... Skutečně nejlepším filmem o pra-ještěrkách zůstává Jurský park 3.

• 15.8.2018  23:54
    Equalizer 2 (2018)

První "Srovnavač" mi srovnal optiku natolik, že jsem věděl co čekat. Jedinou chybu kterou jsem udělal bylo "stát se optimistou", že po přímočarém začátku si odpustíme nudné vložky. No ono prd. Po ca 20ti minutách jsem se začal ošívat a koukat po telefonu abych se mrknul kolik to má vůbec procent a co píšou mí oblíbenci. Díky tomu jsem přečkal pasáž hraní si na souseda a mentora: Fuqua totiž "nudu v Brně" nacpal doprostřed (místo na začátek jako minule). Když si připočtu debilně zběsilí střih (když akce) a scénář připomínající slideshow nesouvisejících scének, výborný konec už to zachránit nemohl.

• 15.8.2018  23:03
    Konference ve Wannsee (TV film) (2001)

Aby bylo jasno. Film dostal dvě hvězdy protože ho 2x vidět nemusím (pravidla jsou pravidla). Herci hrají fenomenálně (naučit se tyhle řeči přesvědčivě muselo dát zabrat). Bohužel vše sráží (a možná to tak prostě jen bylo) fakt, že přijel "jeden tajtrdlík" a oznámil všem co bude. Nechtěl se o ničem bavit a jakýkoliv náznak protestu potlačil. To jim to rovnou mohl poslat poštou s textem "držte se instrukcí uvnitř a žádné kecy". Volba Kennetha Branagha byla taky celkem mimo (podobnost na Heydricha nula). Samozřejmě když si člověk uvědomí co se tam řešilo, je to mazec a "atmosféru" film má, ale... pokud bych se oprostil od obsahu (předmětem konference by byla nová politika KFC k porážce kuřat) je to nehorázná nuda a nebo nebyl překvapen co se tam řešilo (wow efekt opravdu nepřišel), bylo by to jiné. Takhle ale opravdu víc dát neumím. A nemá to nic společného z kvalitou filmu ani jeho historickým dopadem.

• 30.7.2018  18:37

Jako vážně? Rašple si de sednout a z Harlemu se stane divoký západ? Neuvěřitelný... Každopádně. Luke Cage potvrdil svou tragikomičnost. Občas ukáže co umí (a že to jde natočit i extra "prďácky" se předvedlo až dnes), 90% času se žvaní, zápletka s Vládcem-roští byla vlastně jen nejnaducanější vycpávka v historii seriálů (schválně se zamyslete... pusťte si první a poslední díl série a výsledek máte stejný. Luke se chová jako debil a jeho rozhodnutí jen komplikují vše co se děje = je jasné, že ijeho poslední rozhodnutí bude průser.

• 29.7.2018  21:38

Asi nejzajímavější na celém dílu je výpověď toho debílka sluneční-brýle-v-noci, díky které mi došlo jak moc byla první řada akční. Hotová jízda. Díky čistce v distribučním centru asiatů se potvrdilo, že oni prostě umí natočit solidní bitku. Megasolidní... Ale nechtějí. Prostě tenhle seriál je o tlachání a hraní si na drama. Scénář plný debilit a debilních zvratů, hlavně aby bylo čím vycpat 13 epizod... A potvrzuje to i závěrečná scéna v klubu. Perfektně natočená, ale zcela nesmyslná (prostě proč?) a debilní (hlavně díky chování Luka)...

• 29.7.2018  11:45
    Luke Cage - The Creator (S02E11) (epizoda) (2018)

A hovno spadlo na větrák... flashback. Alias synonymum pro dlouhé a bolestné vysvětlování něčeho co mě vůbec nezajímá. Proč mě má jako zajímat důvod proč má Vládce-roští pipku na tu rašpli (co pořád přejmenovává).

• 29.7.2018  11:14

Ty vole neeeeee!!!! Iron Dick! Proč zrovna tohohle? Proč zrovna největší pako z Defenders? To epizodě nasadilo jednu úroveň pod odpad hned ze začátku. 30 minut pryč a nic. Pamatujete na ten "šrumec" na konci minulé epizody? Pusťte si tuhle od poloviny a je to jedno. O nic jste nepřišli... Pak Dick a Cage najdou pěstírnu Vládce-roští a konečně je na co se dívat. Dick dokonce rozsvítí úd (a několikrát). Jeden by řekl, že to znamená rozjezd... A ono jo! Vybílená Jamaská putika s táborákem zaručeně "vyšle zprávu" správným směrem :D. Za mě skok o 3 levely vzhůru! Uvidíme, zda tohle bude ten správný rozjezd na závěr, nebo jen "slabá chvilka". Každopádně zatím nejlepší díl série.

• 29.7.2018  10:37

Epizoda s potenciálem jako prase. A jak s ním scénář naložil? 40 minut se čeká na 10 minut dlouhý nájezd na úkryt. A ten závěr? WTF! Jedna kokotina vedle druhé... Hlavně aby bylo jak nafouknout seriál o další 4 (Bože proč!!!???) epizody. O čem?

• 29.7.2018  10:08

Nuda v Brně pokračuje. Alespoň ty debility z předchozích epizod se snaží scénář napravit. To zvedá epizodu z odpadu na jednu hvězdičku. Lékárnice se rozpovídala... Policajtka začala používat hlavu... Vládce-roští má spoustu plemenných projevů a... prd z toho. Pořád je to jen čistých 50 minut keců. Ještě že sentimentální plky jsou jen polovina, že? Další co je třeba ocenit je absence dalšího výstupu drnkala a závěrečný akční maraton (no 5 minut to bylo asi)

• 28.7.2018  22:20
    Luke Cage - On and On (S02E07) (epizoda) (2018)

jsme se minule namlsali a zpět k odpadu. To byla zase kokotina... to že scénáristé pokosí pár postav ještě neznamená, že je to super. Asi nejvíc LOL byla scéna kdy se "narafičí" sebeobrana tou druhou ranou do hrudníku z půl metru :D :D :D. Brejličkář zase pobavil. Nebo ta rádoby stylovka prokládat nějakého drnkala záběry z toho co se děje. Jako kdyby to měl být videoklip a někoho ten drnkal zajímal.

• 28.7.2018  21:56

Polovina série pryč a co z toho? U.H. Série se totálně propadla. Běžně začínám na průměru a pak čekám jak se díl vyvine. U Luka je standardem odpad (konverzační cvičení různých postav na různě zbytečná témata)... žvanění se sice omezila na nějakých 75% času, ale i tak je to demence (to se jako Luke nevytáhne rukama přes zábradlí?). Oproti minulému dílu je to ale balzám. Takové akce.. snad víc než v 5ti předchozích dílech dohromady.

• 28.7.2018  21:36
    Luke Cage - All Souled Out (S02E05) (epizoda) (2018)

Myslíte, že to nejde? Že nelze klesnout ještě hlouběji? Stejný odpad jako minule. 54 minut žvanění, aby se na konci ze sebe Luke (opět) nechal udělat živý terč. Kdyby alespoň návštěva Foggyho přenesla do Luke Cage trochu i toho Daredevila... Bohužel jen trošek té roztomilosti a naivity. Co díl to 90% vycpávky. Hnus.

• 28.7.2018  20:47
    Luke Cage - I Get Physical (S02E04) (epizoda) (2018)

Krásnej začátek: séém Vládce-roští... páápír zabááály káámen. Co bych dal za dabing abych nemusel poslouchat ten tupý přízvuk :D. Každopádně ten výraz "machýrka" byl k nezaplacení. Že by mu konečně něco došlo? Ani omylem. Je to stejné tupé pako. Obzvlášť co se týká uvažování. Pipka v lékárně z něj dělá debila, přitom se přizná, že ví o koho jde (viděla video) a přesto nic z toho. Ještě si od ní něco vezme. Buď je ty Luke důvěřivý jako dítě, nebo je scénárista totální pako. Jinak máte pocit, že rvačka na úvod něco rozjede? ano... 50 minut žvanení (z 54minut stopáže). Víc odpad to už být nemůže.

• 28.7.2018  20:39

Konečně nějaká pozitiva. Méně se žvaní a je více na co koukat. Milé také je další provazování s MARVEL universe (asijská pipka z Iron Dicka). Tím ale pozitiva končí. Cage se chová stále jako machýrek a zdá se, že na to konečně také dojede. Uvidíme jaký boreček se z Vládce-roští vyklube...

• 28.7.2018  19:54

Luke Cage je regulerní debil. Ne jen že se vytahuje před kamerami co vše dokáže (tím pádem prozrazuje své limity), ale vždy a všude nakráčí jako největší machr (a pak se diví, že jeho oponenti jsou vynalézaví a dostává na prdel). Do toho 90% času žvanění = děj se nikam nesune. Jen se do děje zapojuje více postav. A když už konečně dojde na akci, tak je prokládaná hudebním výstupem nějakého (určitě hrozně zásadního) drnkala. Ještě horší než první epizoda! Tohle asi ještě 11x nedám.

• 28.7.2018  19:01

Ach... můj... Bože... To byl zase vopruz. Nechápu jak může být rozjezd série tak otravně nudný. Kdyby se alespoň věnoval tomu, že se oživí to co se dělo v minulé sérii (jasně že si pamatuju kulový), ale ono nic. Žvatlá se, před kamerou se střídají postavičky a jedna je drsnější než druhá. Obzvlášť když žvááátlaj ťim afryyckym přizvůůkem. Nejvíc hardcore je ten bílej debílek se slunečníma brejlema co umí jen jeden výraz. Ten je tak hustej, že ani nemusí bejt černej. P.S.: a 10 sekund představení toho "Vládce-roští" to opravdu nevytrhne.

• 27.7.2018  16:28
    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015)

Fenomenální pořad ve kterém se vždy člověk něco dozví. Vidět jak z ničeho vzniká nůž a na závěr zcela perfektní zbraň je poutavý. Jediné co mě na pořadu rozčiluje je americký přístup. Občas se totiž stane, že závěrečné testy diváci nevidí všechny. Vždy jsou tři. Z pravidla jeden na figuríně z balistického gelu nebo mrtvém zvířeti (funkčnost), řezaní něčeho (ostrost) a sekání do něčeho (odolnost). No a o tu funkčnost diváci v 90% přijdou. Asi protože je to příliš "násilné" nebo příliš "explicitní". Nebo že by z časových důvodů? Všimněte si, ty figuríny/zvířata jsou vidět během zahájení finále v záběru na pozadí (ale k testům na nich nedojde). Jednou dokonce na meči během hodnocení na závěr bylo vidět jak je z ničeho nic od falešné krve (asi proběhla figurína :)). Tu jsme ale neviděli... Je to velká škoda.

• 24.7.2018  15:29

Naprosto unikátní podívaná. Ani tak ne z pohledu scénáře (ten má spoustu zkratek, př.: jak VŠICHNI z jeho virtuálního světa jsou zároveň i v jeho blízkém okolí :)), to samé čitelnost děje... ale z pohledu rozmanitosti a hravosti. Těch detailů a odkazů co tam je se ani nedá pobrat napoprvé (když během prvních pár minut zahlédnete Robocopa,je to takový zvláštní pocit, pocit "jsem doma" :D). Ta komplexnost a vizuál zcela upozaďuje ten negativní pocit z tupých zkratek. Film jsem ještě neviděl v 3D, ale musí to být něco nepředstavitelného...

• 21.7.2018  17:51

čistě vycpávkový díl. nic nového (krom toho že aura okolo Solotova je scénářem vyhnaná přes čáru - namachruje se s přehledem doslova kamkoliv a ještě střílí lidi kolem na potkání - to za stavu kdy je prakticky bez peněz). Stále tedy to samé. Dobře se na to dívá, ale je nutné nejprve vypnout logiku.

• 21.7.2018  17:46

no tak tohle byla urážka diváka :D. Nafukují sérii o vatu a pak ji utípnou bez konce. Neskutečný. Krom běžných debilit tady tedy máme scénaristický fail jako prase. řemeslná práce (ano opět krom těch stupidních snímání kamery z dálky skrz křoví) super, ale tohle děti? asi došli peníze :)

• 21.7.2018  12:18

přesně dle očekávání... hned na začátku (neběželo to ani 5 minut) a debilita byla na světě... proč to komplikované nahánění "bankéře", když stačí jen počkat až si je Solotov najde? Nebo prostě když už víme o co mu jde zveřejnit jeho obličej a tím vše prakticky spláchnout? Ne, ne... tady je třeba jít akční a "napínavou" cestou. A akce je natočená perfektně. vše je přirozené a dobře se na to dívá. Tedy pokud vypneme mozek, je to jako celek paráda :)

• 20.7.2018  23:55

Už se z toho stává rutina - každá epizoda musí mít v sobě jednu debilitu/nelogičnost (vážně byli slyšet ze sklepa až do kuchyně?) a nějaká postava udělá debilitu (to si kurva nemůžeš vzít s sebou klíčky?). Zbytek je celkem OK (i když ten překvapivě odhalený motiv Solotova je dost na vodě). Prostě je třeba si nastavit hladinu očekávání níž a bude to v pořádku.

• 20.7.2018  19:31

Konečně si zvykám na tempo, na první řadu jsme už zapomněl a nebýt občasného vytočení (většinou jde o chování postav) dal bych snad i plný počet.

• 20.7.2018  19:29

Díky (opět) skákání v ději se stále něco děje. zjišťuji, že záběry "z minulosti" (Afghánistán) mě baví víc než "současnost" a celkem mě štve to dávkování informací pipetou. Nicméně díky tomu, že se nic nekopíruje (resp. nemáme tu žádnou filmovou předlohu) sedí mi to víc než první řada.

• 20.7.2018  19:27

Vůbec nechápu proč "viděli jste v předchozí řadě". Na první řadu se dějově vůbec nijak nenavazuje. Stačí jen vědět (a to ne nutně), kdo je kdo a proč. Stejně se vše dozvídáme z děje a "profilování postav". První epizoda mě tedy krutě nebaví a rozčiluje mě to skákání v čase. také mi leze krkem (občas) kamera, která pozoruje dění z dálky (a ideálně zároveň i skrz křoví) jako kdyby vše někdo z dálky pozoroval - nepozoruje. Tedy jen trapný efekt (edit.: který se opakuje i dalších epizodách, tedy nejde o náhodu)

• 20.7.2018  19:23

Našlapaná epizoda... bohužel nejen akcí, ale i momenty, kdy se postavy chovají ne jednou jako kokoti jen proto, aby bylo na co koukat následující 4 epizody. Takže za sebe dávám body dolů za účelovou debilitu. Kdyby to byla poslední epizoda (kterou stačilo jen trošku scenáristicky upravit - vynechat ty debility) dal bych plný počet.

• 20.7.2018  19:19
    Shooter - Série 1 (série) (2016)

Remake vydařeného filmu Ostřelovač nafouknutý do deseti dílů seriálu. První a poslední epizoda jsou asi nejzajímavější. Zbytek je jen vata (byť poutavě natočená)

• 10.7.2018  20:12
    Jeff Dunham: Relative Disaster (TV pořad) (2017)

Speciál pro Netflix z Dublinu je spíš tím slabším co Jeff umí. Nevím jestli díky až přehnané recyklaci humoru narážející na jeho věk, nebo snaha o "zapadnutí" všeho do sebe (náznak že Walter je vlastně jeho otec, "adopce" dalšího dítěte - protože i on je adoptovaný, neustálé připomínání toho jak na tom vlastně je). Nesedlo mi to tak jako předchozí speciály i když standard si samozřejmě drží :).

• 10.7.2018  20:08
    Jeff Dunham: All Over the Map (TV pořad) (2014)

I když to není 100% show a díváme se na spoustu vaty okolo, je to zajímavá podívaná. Asi nejcennější jsou ty kulturní rozdíly obecenstva (Achmed v Izraeli vs Arabské emiráty vs Malajsie... neskutečný!). Celkově ten pohled na jeho svět a úskalí (ztráta zavazadel - včetně loutek samozřejmě) dávají neskutečně celistvý pohled na fenomen jakým jeho představení jsou.

• 10.7.2018  20:03
    Unhinged in Hollywood (TV pořad) (2015)

Sice "slavné kulisy" a Jeff ukázal něco nového (představení "Little Jeffa"), ale celkem vzato, žadná hitparáda. Ano, je to zábavné a laťku drží. Nicméně některé vtipy jsou dost recyklované (x-ray vs selfie) a prakticky nejvtipnější je to co bylo neplánované (Okno s Walmartem u Bubba J... zahození Peanuta... selhání Achmeda... atd.)

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47