kenkaku

kenkaku

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 14.12.2017  18:10

Je to definitivní. 3x za sebou, to už není náhoda. Scénaristé se vyčerpali a tak doháníme čas konverzací. Občas se něco stane, ale přiznám se že je mi tak nějak jedno co a proč. Na to kolik máme rozjetých dělových linek se zabývat Eugenovou krizí, mě fakt nebere. Když už nastane nějaký vývoj, je to stylem "kde se vzala, tu se vzala". Beze smyslu a logiky.

• 14.12.2017  18:06

To skákání v čase je neskutečný VOSER... Děj skočil dopředu, pak se vrací o několik epizod zpět aby se krafalo a arty cvičení v detailních záběrech na ksichty. To si děláte prdel? Pak nastane recyklace již viděného. Stupidní proslovy. Zvraty o 180°. Copy+paste 1:1 co jsme už viděli. TWD by opravdu mělo skončit.

• 14.12.2017  15:55

Už je to definitivně tady. Další dummy díl... nevím jestli došly peníze, nápady nebo mozky... pokud se minule kecalo o něčem, tady je to o ničem. Tento díl přeskočit a nic by se nestalo.

• 14.12.2017  15:51

Fenomenální tažení se sice začíná lehce rozpadat, ale pořád se drží svižné tempo (i když ten debilní střih a skoky v ději...). Nejvíc zamrzena Shiva...

• 14.12.2017  15:44

Přestože mám neutuchající pocit klidu před bouří (tou bouří mám na mysli stav, kdy se vrátíme k tempu předchozí série) mám z osmé řady dobrý pocit. Řada jede a jediné co klopítá je, že se klíčové postavy navzájem dohadují (a to nedopadne dobře).

• 14.12.2017  15:40

Kulervoucí projevy sice kazí dojem (a fest), ale raději 10 minut projev a pak akci, nežli hodinu filozofování. Mám jen obavu, že takhle rychlému tempu dojde brzo dech :(

• 14.12.2017  15:35

tady se někdo chytil za nos a hned od první epizody šlápl na plyn. Velmi slušný rozjezd který pomáhá zapomenout na tragickou sedmou sérii.

• 14.12.2017  13:45
    Živí mrtví - Série 7 (série) (2016)

Sedmá řada začíná jako artové a konverzační cvičení. Pak následuje rozdělení na pět (???!!!) dějových linek (Daril, Carol, Maggie, Tara a zbytek) a nastává nuda. Ale BRUTÁLNÍ. Kecání, kecání, hra na napětí, kecání... každé lince se věnuje epizoda a i když se některé nakonec spojí, nic to neřeší. Všude se žvaní (každá linka totiž potřebuje prohloubit drama). O zombie prakticky nezavadíte (10-15% děje max).Takový sešup jsem od série prostě nečekal :(

• 14.12.2017  13:44
    Živí mrtví - Série 6 (série) (2015)

Nabírá zajímavé tempo a upřímně začínám mít pocit vyváženosti. Z Ricka se stává ta správná mlátička a akční scény dostávají občas hlavní slovo před mrtvoláky. Epizody okolo "satelitní stanice" jsou fenomenální. Velká migrace zombie je taky nářez... a záver řady je taková vyšroubovaná pecka, že sedmá řada prostě bude skvost.

• 14.12.2017  13:43
    Živí mrtví - Série 5 (série) (2014)

Pátá řada se citelně změnila. Respektive prvních 8 epizod má člověk pocit, že se stále něco děje. Děj se sune nekompromisně kupředu. Je to díky několika linkám příběhu které se vyprávěním prokládají. Bohužel s druhou polovinou nastává propad. Epizody 9+10 u této řady jsou totálně zbytečné a otravné. Pak se děj začíná pomalu rozjíždět až k finále. Buď si zvykám, nebo série dostává dovou štávu.

• 14.12.2017  13:40
    Živí mrtví - Série 4 (série) (2013)

Neuvěřitelně nevyvážená řada působící dojmem "dva v jedné". Tedy kdyby série začala 8 epizodou, vůbec nic by se nestalo. Co je horší je to že scénaristé plní děj vatou. není tedy problém narazit na dvě epizody za sebou které děj vůbec nikam neposunou :/. Přemýšlím zda nesrazit jednu hvězdičku dolů :(

• 14.12.2017  13:39
    Živí mrtví - Série 3 (série) (2012)

V počtu dílů ještě více přitlačila (nyní 16) a prakticky navazuje na tempo předchozí řady. To mě celkem mrzí, protože to seriálu opravdu neprospívá. Přiznávám, že díky změně lokace a zapojení řady nových postav se tempo rozjelo. Bohužel začínám cítit klišé. Tedy pokud si najdete postavu, která vás mega-irituje (protože je hajzl nebo kráva) buďte si jistí že vydrží nesežrán celou sérii (nebo se dokonce transportuje do série další). Prostě a protože je scénaristicky pohodlné tak výraznou postavu v ději nechat.

• 14.12.2017  13:36
    Živí mrtví - Série 2 (série) (2011)

Pravděpodobně díky dvojnásobnému počtu dílů série tempo zvláčnělo a díky vývoji postav mě začali některé i iritovat...

• 14.12.2017  13:34
    Živí mrtví - Série 1 (série) (2010)

Prostě jako zjevení. Nadupaných 6 částí během kterých jsem opravdu nedokázal odtrhnout oči od obrazovky a komplet vším mě oslovil. Dokonce tak moc, že seriál katapultoval na vrchol mého pomyslného žebříčku seriálové popularity.

• 14.12.2017  13:32

Tak to je sešup... Přemýšlim zda jde o nejotravnější díl série nebo ne. Všude se žvaní. Kdyby to alespoň děj někam posunulo, ale ono ne. tohle je jen o krafání. Na poprvé jsem u epizody usnul... poprvé za celé roky u této série jsem při sledování epizody usnul... Pro mě je tohle zhuštěná celá sedmá řada do jedné epizody. Koncentrovaná otravnost ve všech smšrech (obsah, střih, podání a provedení... logika věci na nule a STUPIDITA).

• 9.12.2017  20:18

trvalo to do konce druhé epizody než člověk začal tušit o co (asi) půjde... tedy zakládáme nové oddělení (takové o dvě třídy utahanější a méně záživné "Masters of Shrink").

• 9.12.2017  20:07

Tohle, že má být pecka roku? O co že tam jako jde? Hledáme nějakého konkrétního vraha? Nebo... je to o tom jak FBI k profilování sériových vrahů přišlo? Zatím nemám vůbec pocit, že má smysl se dívat dál.

• 25.11.2017  17:30

Liga mě naučila dvě věci. #1 superhrdinové jezdí (dle DC) v mercedesech. #2 superhrdinské filmy (dle DC) působí dětinsky... já to nechápu. Jestli je to tím až zbytečně moc přebubřelým digitálním bordelem. Nebo že by postavy byly takové... o ničem? Jako kdyby Marvel točil tyhle filmy pro dospělé a DC si bral konzultace u Disneyho. A to jsem si před projekcí úmyslně neudělal na film názor (žádné čtení recenzí, žádné upoutávky). Stejně to nezabralo. Nejsem uchvácen. Naštěstí nejsem zároveň zhnusen. A to je celkem nic moc.

• 22.11.2017  15:20

Konec-nekonec. Série by klidně mohla pokračovat dalších 10-13 epizod a nic by se nedělo. Tím nic, myslím, že by se rozjímalo a povídal a opravdu NIC by se nedělo. Vnímám tady jistou snahu o uzavření kapitoly, ale je to takové uzavření trapné... to jako opět Frank dostává restart a může jet znovu? Zase zahodí vestu a bude se někde plácat (tentokrát v komunitním centru)? Závěrečná epizoda je lepší než 75% zbytku série, přesto no nejlepší (alias grand finále) moc neukázala.

• 22.11.2017  14:26
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Stručně řečeno zklamání. Netflix v druhém Daredvilovi naladil na Punisherovskou vlnu a té se zoufale nedrží. Prakticky 10 epizod z 13ti je o ničem (řekněme průměrných) a to jen proto, že Frank zahodí vestu s lebkou a řešíme vazby mezi postavami... Kdyby to byl příběh Micra nebo Madani OK, ale tohle se jmenuje The Punisher. A v jeho stylu to pravdu moc není (více u jednotlivých epizod).

• 22.11.2017  14:15
    The Punisher - Home (E12) (epizoda) (2017)

Tušil jsem, že mé nadšení nevydrží. Bylo jasné, že scénář se prostě bude chtít vrátit ke "standardu série". naštěstí to nejde sešupem, tak se zpomaluje postupně. Ne, netvrdím, že jde o díl na hovno. Jen to prostě není ono. A je mi jasné, že závěr bude zase jen průměr.

• 22.11.2017  10:49

TOHLE je The Punisher. Ne ty hovadiny co jsme viděli posledních 10 - slovy deset - epizod. Poeticky řečeno... období kdy Frank nemá vestu s lebkou není seriál tím čím měl být. Tedy celých 10 z 13ti epizod. A to je smutné.DOufejme, že alspoň poslední dvě epizody The Punisher udrží svou pověst.

• 21.11.2017  23:37

Přestože dějem zcela debilní (a z části vycpávkový) jde o nejlepší epizodu série. Žádné kydy 3/4 hodiny + 5 minut brutální akce. Epizoda je procpaná dynamickými pasážemi a to luxusně natočenými... Obávám se ale, že teď u bude zase jen sešup.

• 21.11.2017  22:41

Naprosto zbytečný vycpávkový díl. Alespoň víme proč ten debilní příběh traumatizovaného vojáčka. Hlavní dějová linka se řešila asi tak 5 minut. Slovy PĚT MINUT! Opravdu takovéhle díly nemá série za opotřebí. Je jedno jak "úchvatně" natočené. Nic to nemění na tom, že celá epizoda je o ničem.

• 21.11.2017  22:05

Jedeme dál v šedi průměrnosti = zklamání pokračuje. Prvních 5 minut TOTÁLNÍ ztráta času (stopáž o ničem) a zbytek jede na konverzační vlně. Nicméně, děj se stabilně sune dál a "akce na konec" je natočená zatraceně solidně. Od seriálu už nečekám zcela nic a mrzí mě to.

• 21.11.2017  13:31

Série se drží průměru i tentokrát. Otravná a nezajímaví linie s traumatem zmítaným vojáčkem dostala (bohužel) více prostoru. Akční desetiminutovka je pro změnu vložena doprostřed a nebýt toho, že se děj někam sune (to je jeden z kladů série - strojové tempo které posouvá děj konstantní rychlostí dopředu) bych se i nudil. Každopádně tohle opravdu není The Punisher na kterého Netflix naladil. pozn.: každý chlap co měl kdy sex ví, že takhle rychle po tom co je "hotovo" na záchod rozhodně jít nelze ;). Šašci :D

• 21.11.2017  12:40

Myslíte, že každá epizoda bude mít nějakou tu "labužnickou tečku" na závěr? Ani prd. Epizoda #6 je 100% žvanění. Intoušové musejí chrochtat blahem, jak se nám ty charaktery prohlubují. Já tedy rozhodně ne. Pokud má být The Punisher tohle, tak seriál ani neměl vzniknout. Poprvé uvažuji o podprůměrném hodnocení. A celý seriál rozhodně (z toho co jsem doposavad viděl) nepůjde nad 3 hvězdičky.

• 21.11.2017  11:39
    The Punisher - Gunner (E05) (epizoda) (2017)

Přestože epizoda obsahuje oblíbenou americkou LOL scénu (sex v podprsence) a přestože je označována za nejnudnější, není to pravda. Krom nedotažeností (scény s pikou jsou prostě absurdní) tu máme velmi solidní akci (klasicky na 10 minut z padesáti) aneztrácíme čas s nějakým hňupem co si kope díru na zahradě. Konečně se dostává na scénu vrchní záporák a "vata" má nějakou výpovědní hodnotu.

• 21.11.2017  10:39

Opravdu mě nezajímá život nějaké pipky a už vůbec ne zasyndromovaného vojáčka. Když už dojde na "punisher věci" nestačím se divit PROČ!? Proč najednou nevadí, když praskne že je Frank naživu? Seriál se ubírá směrem, který se mi nelíbí. Na to jak jsem se na něj těšil se z něj klube zklamání roku.

• 20.11.2017  17:46

S každým dílem se obávám čím dál víc, že tenhle seriál dosáhne sotva na průměr. Druhý Daredevil je opravdu o několik tříd lepší než tohle a petiminutová (ano jen 5 minut z bezmála hodiny) YOLO akce to opravdu nezachrání. Stává se z toho užvaněná soap opera která sice děj někam posouvá, ale ne ve 100% případů. Veškeré scény z komunitního centra jsou o ničem. Veškeré scény s pipkou (Amber Rose Revah) jsou taky o ničem. Jsou nezajímavé a děj nikam neposouvají.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44