Aeres

okres Znojmo

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.6.2019  13:39
    Pavel Dorotka: Historky ze života (TV seriál) (2018)

Pojem "český film" získal nové dno. Díky Bohu, že se tohle nikdy nedostane na obrazovky

• 1.5.2019  17:49

4/5... za to domrmlené cestování časem a Lokiho na útěk, který už neřeší.

• 16.10.2018  17:07
    Venom (2018)

Pro všechny ty remcaly, kterým se zdál film moc ucajdanej, bez příběhu, a kterým z nějakého důvodu činilo enormní potíže pochopit děj. Co jste čekali? Krevety? Venom je zasazen jako sólovka do univerza, ve kterém neposkakuje otravný pavouk, ani se neprohánějí další Avengeři, a jako takový musí znovu nalajnovat svět, který je svým způsobem "pokřivený" paralelními universy. OK, bylo vám 20 minut kecání na začátku moc a chtěli jste vidět okusování hlav od titulků? A chtěli jste k tomu i nějaký pěkný recitál, aby to mělo dostatečnou uměleckou úroveň? Fajn. I přesto vám musím poděkovat. Na film jsem díky bědování zdejších paniček šel s tak nízkým očekáváním, že dávám rovnou 5*.

• 17.1.2017  07:39
    Hybná síla (2015)

Galerie prázdných frází, klišé a tupých dialogů.

• 12.10.2014  12:47
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Láďa Hruška? Tohle si o něm myslím! http://www.iseekyou.cz/?p=12

• 21.9.2014  21:46
    Godzilla (2014)

Pokud šlo o to, dostat do scénáře nové Godzilly (2014) co nejvíce WTF momentů (aneb jak během čtyř dnů zažít deset nepravděpodobných situací, které se vám jinak nestanou ani jednou za život), a přesto se postarat o to, abyste se ještě před závěrečnými titulkami ukousali nudou, ... povedlo se.

• 12.8.2014  17:11

Nikoho, opravdu nikoho v katastrofickém filmu nezajímá, jak se má pětiletá dcera 300 mil jižně, kterou jsem už tři měsíce neviděl. Nebýt takových vycpávek dějového vákua, hodnotil bych *****. Film sice bez 3D, ale ATMOS měl taky něco do sebe.

• 4.8.2014  14:36

V každém ohledu lepší a dokonalejší nástupce prvního dílu.

• 2.8.2014  19:15
    Sinan Toprak (TV seriál) (2001)

Jednu hvězdu za pilot, kterej zase tak stupidně dementní nebyl.

• 31.7.2014  21:46
    District 9 (2009)

Vítejte v klubku zmijí. Syčet nebudu, a je mi jasné, že ostatní zřejmě ano, protože tenhle film byl zcela mimo mě... V roce 2005 spatřil světlo světa krátkometrážní bazmek „Živý v Joburgu“, který koketoval s myšlenkou udělat plnohodnotný celovečerák s nulovou invencí, zato sice s karnevalem vykrádaček ve stylu Černý jestřáb sestřelen, Lebkouni, světe div se, i Half-Life2. O čtyři roky později pak vzniknul podivný mix světa, kde se nad velkoměstem vznáší Lebkounská loď (natolik poškozena, že není schopna letu, přesto již přes dvacet let levituje nad městem se zataženou ruční brzdou a vrhá tak stín na lidská obydlí, což se pozemšťanům pochopitelně nelíbí.) http://artforum.com/uploads/upload.000/id23461/preview00.jpg Na rozdíl od Lebkounů měli navíc tihle emzáci smůlu v tom, že jejich tělesná schránka je mnohem více podobná broukům. Tvůrci si ani nedali moc starosti s tím, překopat vzhled, aby na první pohled nepraštila podobnost s vesmírnou entitou ze hry Half-Life (http://www.visualwalkthroughs.com/halflife2/episodeone/unduealarm/1.jpg). A máme tu i banální zápletku, která samozřejmě musí lidstvo ukázat v nejlepším světle (čtěte invazivní agresivní politiku). A spíše než důvod „vyčistit“ chatrče od nelegálního vesmírného svinstva, je hnedka každému jasné, že jde spíše o to ukázat tu, kdo je na téhle planetě vlastně šéfem. Na nějaký letní blockbuster to asi ještě nestačí, co? OK, tak těm divákům přidáme ještě tajemnou chemikálii, která se bůhvíodkud, bůhvíproč a bůhvíjak objeví v jedné z chatrčí a mění lidskou DNA na emzáky. No to je super nápad hodný Oscara. A protože díky aspektu xenomorfní proměny získává film téměř dokumentární nádech, musí být naprosto nezbytné použít kamery bez stabilizace a ukázat divákům, že jsou vlastně vtaženy do děje takovou mírou, že musí vědět i o každém hovně do kterého kameraman šlápne. Jedinou výhodou kamery je pro mě fakt, že rozpočet filmu byl naštěstí tak velký, že si mohli dovolit natočit alespoň polovinu filmu i běžným způsobem, což mé hodnocení filmu katapultovalo prudce dopředu na celých 10%. Suma sumárum: Invence 0%, příběh 0%, předvídatelnost z traileru 100%, úspěšnost vykrádání jiných titulů 90%, potřeba natočit Distrikt10 z jiného než komerčního účelu „LOL“ (Už Elysium nedopadnulo bůhvíjak oslnivě. Blomkampovi se ale asi v postapokalyptickém světě rozděleném na chudý (dobrý) a bohatý (zlý) líbí, tak proč v něm nezůstat?); Hodnocení na CSFD 83% (WTF!?!), moje hodnocení 10%.

• 31.7.2014  19:35
    Noe (2014)

Neskutečná cypovina. Pokud Nietze skutečně zabil Boha, musí teď v urně rotovat jako tornádo.

• 24.7.2014  07:13
    NON-STOP (2014)

Bejt takovej vzdušnej šerif, mít ve 40.000 stopách na palubě kvér a flašku, které důvěrně říkám "nejlepší přítel", taky bych si mohl dovolit mít tak vychlastanej mozek, abych od začátku filmu délal takové logicé kopance, že pád letadla byl "jen" vedlejší efekt pro získání Darwinovy ceny.

• 24.7.2014  07:08
    Pompeje (2014)

Spoiler: Jon Snow stále nic neví!

• 12.7.2014  07:48
    Angelika (2013)

Naprosto zbytečný remake

• 11.7.2014  17:55
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Neskutečně přeceněný seriál...

• 2.7.2014  12:13
    Kameňák 4 (2013)

Je vidět, že žezlo značky "Kameňák" dříme nový režisér v rukách stejně dobře, jako Troška.

• 1.7.2014  19:33
    Rango (2011)

Asi za moje slabé hodnocení může ten idiot z restaurace, co se stylizoval v podvědomí do osobnosti Ranga a dával to všem v okolí najevo. Případně znechucené obecenstvo informoval o tom, na koho že si to vlastně hraje, a že Rango je jako super film a že je skoro jako o něm. Je pravda, že při sledování filmu jsem toho kreténa opravdu viděl. Hnus. Zdravím do Liberce.

• 30.6.2014  19:28
    Babovřesky 2 (2014)

Babovřesky jsem konkrétně ve svém případě od začátku bojkotoval. Bohužel jsem byl nucen podívat se na jedničku... otřes. Dnes jsem si v rámci nudy mohl vybrat, jestli si uhryžu nehty na nohách, nebo si pustím na Voyo Babovřesky 2, abych se jako přesvědčil, jestli má tenhle film privilegium, být v modrých číslech... NEMÁ, dávám znovu odpad. Musím se ptát sám sebe - pokud jsou Babovřesky 3 logicky v cyklu Babovřesk, dá se očekávat, že u trojky Troška konečně dostane Českého lva, nebo dokonce Oskara, a nebo to bude opět scénář šitý na míru pro bandu pupkoidních maloměšťáků? A má význam za třetí díl strkat ruku do ohně, když první dva díly dopadly tak, jak dopadly? Chápu, že tuhle iluzi může lehce zkreslovat fakt, že se tu stále najde kvantum intelektuálů, kteří hodnotí filmy na základě traileru. V tomto případě se však za ně musím postavit, protože trailer v podstatě obsahuje komprimovanou verzi filmu. Nic víc, nic méně. I tak jsem tedy bohužel názoru, že hovno se šlehačkou a třešní nemůže být dezert. Dávám odpad, kam tenhle "majstrstück" patří.

• 24.6.2014  19:38
    Soul Kitchen (2009)

Začátek se rozvíjel poměrně dobře... slibujíc zábavu sice viděnou, ale v jiném kabátě... Bohužel se scénář vydal poněkud jiným směrem a při sledování závěrečných titulků jsem marně tápal, proč jsem se vlastně vydržel dívat tak dlouho.

• 19.6.2014  16:27
    Poslední výkřik (2012)

lol

• 11.6.2014  07:49
    Waterloo po česku (2002)

Kekel... Olmerovo vrcholné dílo

• 17.5.2014  09:18

Coby milovníka hororů a zejména filmů o vampírech, byl pro mne tento snímek urážkou.

• 17.5.2014  09:14

Z pompézního marketingu se stala vykrádačka bez příběhu a děje. Devadesát minut úmoru a ustavičného čumění na hodinky, kdy už bude konec.

• 13.5.2014  11:13
    Van Helsing (2004)

Že jsem na tom byl před lety v kině, ještě neznamená, že bych ten film měl potřebu vidět znovu... alespoň, že sešlo z té připravované dvojky...

• 13.5.2014  11:09

Nádherné, zvrácené a geniální!

• 8.5.2014  08:28
    Památkáři (2014)

Clooneyho mám rád ... opravdu. Dejte mu kvalitní scénář a vykrade vám casino, nebo se nechá vystřelit do vesmíru s poloprázdnou kyslíkovou nádrží. Proč si ale kazí reputaci tím, že s tlampačem pobíhá po scéně a hraje si na režiséra, to mi hlava nebere. Z poměrně zajímavého materiálu se tak stal ucajdaný dvouhodinový maraton, kde se na sebe vrší monology, tupé monology a uspávající monology. Taky jsme se dozvěděli, že nacističí oficíři neměli žádnou mušku... A taky, že správná hrdinná žena neuhne, ani kdyby po ni s kulometem stříleli. Další nelogičnosti, viz koment MastinezZ

• 7.5.2014  07:41

Čínská kinematografie ve stylu art-matrix-deko mě nikdy moc nebrala, takže fakt, že se mi nelíbí pohopkávání ze střechy na střechu s břitkými dialogy, beru spíše jako vlastní chybu.

• 6.5.2014  17:47
    Ranhojič (2013)

Němci se zase jednou vytáhli s filmem, který stojí nejen za to natočit, ale i vidět (například v ČR se poslední dobou toči filmy, které nestojí ani za jedno). A není to jen o tom, aby si do vedlejších rolí přizvali jména jako Ben Kingsley, která přitáhnou publikum. Je to o celkovém dojmu, předloze, kameře, ... i debutu Toma Payna v hlavní roli. (90%)

• 21.4.2014  00:10

+ za Johnyho, + za triky, + za hudbu, + za božský komplex, - za ucajdaný konec, - za poněkud otřepaný scénář, - za tu škatuli, co si s rodinkou škatul za mými zády furt musela něco blemcat. Celkový dojem 80%

• 15.4.2014  14:56
    Karate Kid (2010)