Aeres

okres Znojmo

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.5.2019  17:49

4/5... za to domrmlené cestování časem a Lokiho na útěk, který už neřeší.

• 9.6.2019  13:39
    Pavel Dorotka: Historky ze života (TV seriál) (2018)

Pojem "český film" získal nové dno. Díky Bohu, že se tohle nikdy nedostane na obrazovky

• 16.10.2018  17:07
    Venom (2018)

Pro všechny ty remcaly, kterým se zdál film moc ucajdanej, bez příběhu, a kterým z nějakého důvodu činilo enormní potíže pochopit děj. Co jste čekali? Krevety? Venom je zasazen jako sólovka do univerza, ve kterém neposkakuje otravný pavouk, ani se neprohánějí další Avengeři, a jako takový musí znovu nalajnovat svět, který je svým způsobem "pokřivený" paralelními universy. OK, bylo vám 20 minut kecání na začátku moc a chtěli jste vidět okusování hlav od titulků? A chtěli jste k tomu i nějaký pěkný recitál, aby to mělo dostatečnou uměleckou úroveň? Fajn. I přesto vám musím poděkovat. Na film jsem díky bědování zdejších paniček šel s tak nízkým očekáváním, že dávám rovnou 5*.

• 17.1.2017  07:39
    Hybná síla (2015)

Galerie prázdných frází, klišé a tupých dialogů.

• 30.6.2014  19:28
    Babovřesky 2 (2014)

Babovřesky jsem konkrétně ve svém případě od začátku bojkotoval. Bohužel jsem byl nucen podívat se na jedničku... otřes. Dnes jsem si v rámci nudy mohl vybrat, jestli si uhryžu nehty na nohách, nebo si pustím na Voyo Babovřesky 2, abych se jako přesvědčil, jestli má tenhle film privilegium, být v modrých číslech... NEMÁ, dávám znovu odpad. Musím se ptát sám sebe - pokud jsou Babovřesky 3 logicky v cyklu Babovřesk, dá se očekávat, že u trojky Troška konečně dostane Českého lva, nebo dokonce Oskara, a nebo to bude opět scénář šitý na míru pro bandu pupkoidních maloměšťáků? A má význam za třetí díl strkat ruku do ohně, když první dva díly dopadly tak, jak dopadly? Chápu, že tuhle iluzi může lehce zkreslovat fakt, že se tu stále najde kvantum intelektuálů, kteří hodnotí filmy na základě traileru. V tomto případě se však za ně musím postavit, protože trailer v podstatě obsahuje komprimovanou verzi filmu. Nic víc, nic méně. I tak jsem tedy bohužel názoru, že hovno se šlehačkou a třešní nemůže být dezert. Dávám odpad, kam tenhle "majstrstück" patří.

• 4.8.2014  14:36

V každém ohledu lepší a dokonalejší nástupce prvního dílu.

• 21.9.2014  21:46
    Godzilla (2014)

Pokud šlo o to, dostat do scénáře nové Godzilly (2014) co nejvíce WTF momentů (aneb jak během čtyř dnů zažít deset nepravděpodobných situací, které se vám jinak nestanou ani jednou za život), a přesto se postarat o to, abyste se ještě před závěrečnými titulkami ukousali nudou, ... povedlo se.

• 7.4.2014  23:11

Na film bylo vyplácáno takových peněz za promo, že kdyby místo toho zaplatili někoho, kdo napíše scénář, vyšel by rozpočet na poloviční náklady. Ale chápu, že je nutné přežvejkat dějiny tak, aby je průměrný Američan dokázal rozdejchat. Koneckonců, kdo by díval na Herkula bez lávly hepíendu, žejo? Takhle to alespoň uzavřeli, a zřejmě ani nehrozí, že by natočili dvojku, protože by se museli vypořádat hned s několika problémy. Předně, jak tu hromadu svalů zkopnout z trůnu, a jak zasebevraždit manželku a caparta, když je "čudla" tak heroicky na konci filmu vyrval ze spárů smrti. Jo... a jak nasrat Héru, když je s ní takovej kamarád?

• 17.5.2014  09:14

Z pompézního marketingu se stala vykrádačka bez příběhu a děje. Devadesát minut úmoru a ustavičného čumění na hodinky, kdy už bude konec.

• 24.7.2014  07:13
    NON-STOP (2014)

Bejt takovej vzdušnej šerif, mít ve 40.000 stopách na palubě kvér a flašku, které důvěrně říkám "nejlepší přítel", taky bych si mohl dovolit mít tak vychlastanej mozek, abych od začátku filmu délal takové logicé kopance, že pád letadla byl "jen" vedlejší efekt pro získání Darwinovy ceny.

• 31.7.2014  19:35
    Noe (2014)

Neskutečná cypovina. Pokud Nietze skutečně zabil Boha, musí teď v urně rotovat jako tornádo.

• 8.5.2014  08:28
    Památkáři (2014)

Clooneyho mám rád ... opravdu. Dejte mu kvalitní scénář a vykrade vám casino, nebo se nechá vystřelit do vesmíru s poloprázdnou kyslíkovou nádrží. Proč si ale kazí reputaci tím, že s tlampačem pobíhá po scéně a hraje si na režiséra, to mi hlava nebere. Z poměrně zajímavého materiálu se tak stal ucajdaný dvouhodinový maraton, kde se na sebe vrší monology, tupé monology a uspávající monology. Taky jsme se dozvěděli, že nacističí oficíři neměli žádnou mušku... A taky, že správná hrdinná žena neuhne, ani kdyby po ni s kulometem stříleli. Další nelogičnosti, viz koment MastinezZ

• 24.7.2014  07:08
    Pompeje (2014)

Spoiler: Jon Snow stále nic neví!

• 12.10.2014  12:47
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Láďa Hruška? Tohle si o něm myslím! http://www.iseekyou.cz/?p=12

• 11.7.2014  17:55
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Neskutečně přeceněný seriál...

• 21.4.2014  00:10

+ za Johnyho, + za triky, + za hudbu, + za božský komplex, - za ucajdaný konec, - za poněkud otřepaný scénář, - za tu škatuli, co si s rodinkou škatul za mými zády furt musela něco blemcat. Celkový dojem 80%

• 12.8.2014  17:11

Nikoho, opravdu nikoho v katastrofickém filmu nezajímá, jak se má pětiletá dcera 300 mil jižně, kterou jsem už tři měsíce neviděl. Nebýt takových vycpávek dějového vákua, hodnotil bych *****. Film sice bez 3D, ale ATMOS měl taky něco do sebe.

• 12.7.2014  07:48
    Angelika (2013)

Naprosto zbytečný remake

• 14.2.2014  09:18
    Aningaaq (2013)

Nepodstatný, ale zajímavý přídavek ke Gravitaci (2013)

• 14.2.2013  12:51
    Babovřesky (2013)

Jsem hrdý na to, že mne tento film nijak neoslovil. Nehodnotím, protože bez donucovacích prostředků ani neuvidím. Třikrát fuj české kinematografii, a metál za chrabrost tomu faráři, co bojoval proti natáčení v kostele. Edited 15.07.2013: Tak bohužel už viděl... nedokážete si představit, jak žalostně malé zadostiučinění, je dát tomu filmu pouhopouhý odpad...

• 2.2.2013  21:57
    Do No Harm (TV seriál) (2013)

OK, úspěšně jsem zvládnul pilot seriálu... a stalo se to zase... Zase fandím padouchovi. Ale je to dost možná koncept, na který scénárista sází. Takže tu máme začátek novodobého Jekylla, resp. Hyda -troufám si říci- nenásilně vecpaného do krabice s etiketou "současnost". Navíc je seriál částečně léčba s placebo efektem, protože sem tam se najde i kousavá poznámka ala Doktor House. Taky tu máme obligátní temnou minulost, a otravného doktora -konkurenta, co hledá na Stevena nějakou špínu... A přestože je děj průhledný, a časem ho možná nazvu i jinými přídomky, nic mi nebrání v tom, dát mu za pilot prozatím čtyři hvězdy.

• 31.10.2013  19:59
    Gravitace (2013)

Dodnes se mi nestalo, aby mi film v kině natolik zboural žebříček hodnot filmů... Snímku Gravitace se to podařilo. Jedním slovem ... strhující...

• 4.8.2013  09:41
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Gulášek všehochuti z Hannibalovy kuchařky "Vaříme s úsměvem, aneb kdybych vám řekl, co v tom je, musel bych vás zabít!"

• 5.5.2013  09:52
    Iron Man 3 (2013)

JÁ CHCU SPIN OFF MOVIE MANDARIN: ORIGIN!!!

• 5.5.2013  10:01

Obsah byl po zvážení cenzurován: Píp. Pip, pííííp, pip pip píp, a protože píííp pip pip Magnusek pííííp pip PIP PÍÍP! Horší než píp Troška a pííííp, nebo píííp romance o romském ghetu u školy. Píp, píp sádlo, píp odpor sledovat, píp píp, pytlíky na zvracení v ceně lístku. Píp píp odpad. Babovřesky mají v boji o Českého lva těžkého konkurenta.

• 13.4.2014  18:18

Mediální óda na malou hrudku zeleného hnisu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra. Dokoukáno z jednoho "pramenu", čistě z principu, abych se přesvědčil o opaku, že ten hošan vlastně vůbec není špatnej... Názor zůstává nezměněn. Pro všechny Bieberofilky jsem navíc napsal takový krátky článek: http://www.iseekyou.cz/?p=106

• 2.7.2014  12:13
    Kameňák 4 (2013)

Je vidět, že žezlo značky "Kameňák" dříme nový režisér v rukách stejně dobře, jako Troška.

• 4.8.2013  09:39
    Kolonie (2013)

Ze začátku nudné, tupé, hluché, pak už jen průhledné, studené a dlouhé.

• 9.9.2013  08:52
    Lesní duch (2013)

Co to letí vzduchem? Levá ruka s pravým uchem!

• 20.3.2014  22:27
    Lásky čas (2013)

Nemůžu se zbavit dojmu, že po půlhodině film ztratil ten prvotní náboj... nebo scénář...

<< předchozí 1 2 3 4