Aeres

Aeres

okres Znojmo

2 body

• 15.4.2014  10:25

Neuvěřitelně tupé... mohli by to v Televizních novinách pouštět epizodně místo Láďi Hrušky.

• 14.4.2014  09:11

Vlastně to nebylo zase až tak špatné... Znám spousty filmů, co se snaží být seriozní a vypadají jako parodie. U parodie je průšvih v tom, že nejde natočit parodii na parodii, -tím pádem je film předem odsouzen k hodnocení katastrofických rozměrů...

• 13.4.2014  18:18

Mediální óda na malou hrudku zeleného hnisu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra. Dokoukáno z jednoho "pramenu", čistě z principu, abych se přesvědčil o opaku, že ten hošan vlastně vůbec není špatnej... Názor zůstává nezměněn. Pro všechny Bieberofilky jsem navíc napsal takový krátky článek: http://www.iseekyou.cz/?p=106

• 8.4.2014  21:28
    Osombie (2012)

Tak to dopadne, když se Alláh nasere a odepře mrtvým Muslimům posmrtný život a 40 panen. Ládinovi nevyjímaje. Hodnotím nekorektnost filmu, ne film jako brak :D

• 7.4.2014  23:11

Na film bylo vyplácáno takových peněz za promo, že kdyby místo toho zaplatili někoho, kdo napíše scénář, vyšel by rozpočet na poloviční náklady. Ale chápu, že je nutné přežvejkat dějiny tak, aby je průměrný Američan dokázal rozdejchat. Koneckonců, kdo by díval na Herkula bez lávly hepíendu, žejo? Takhle to alespoň uzavřeli, a zřejmě ani nehrozí, že by natočili dvojku, protože by se museli vypořádat hned s několika problémy. Předně, jak tu hromadu svalů zkopnout z trůnu, a jak zasebevraždit manželku a caparta, když je "čudla" tak heroicky na konci filmu vyrval ze spárů smrti. Jo... a jak nasrat Héru, když je s ní takovej kamarád?

• 20.3.2014  22:27
    Lásky čas (2013)

Nemůžu se zbavit dojmu, že po půlhodině film ztratil ten prvotní náboj... nebo scénář...

• 14.3.2014  10:47
    Misfits CZ (amatérský film) (2013)

NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE - a nedám tomu ani jednu hvězdičku, protože tohle je vymetenej scénář i na teenagery. Chvilku jsem přemýšlel, jestli to myslí vážně, nebo jako parodii, ale potom co mi začalo krvácet z tělních otvorů jsem toho raději nechal. Jsem si vědom toho, že učený z nebe nespadnul - ostatně každej to tady opakuje jako mantru (...a kritici nic neumí, jen kritizujou - ale že nám to ku*va jde, když je co kritizovat!). Ale proč se proboha veřejně chlubit s průserem kalibru Misfits CZ, a to způsobem "eruptivní zvracení na pokračování" ... to mi jednoduše hlava nebere. -Tedy pokud sami autoři nejsou spokojeni s tím, co plodí. To by byl ovšem zcela nový stupeň sebemrskačství. Uvolněným zápěstím třikrát ZDAR! ---Edit 07.04.2014: Neodolal jsem a použil tenhle super seroš jako odstrašující příklad v tomto článku http://www.iseekyou.cz/?p=48 ---Edit 06.06.2014: Koukám, že hošani nechali na CSFD pro jistotu smazat i informace o autorech "seriálu".

• 7.3.2014  08:36
    CoMyJenVíme!? (2004)

Předem upozorňuji, že ode dneška proklínám člověka, který mi tento dokument doporučil. Jeden z mála dokumentů, které prostě nemůžu ohodnotit jinak... Už to začalo hned v úvodu, kdy se během emočního orgazmu na téma "proč tu jsme", ozvalo v dáli zastřeným hlasem "kvantová fyzika". Události na sebe nenechaly dlouho čekat. Zhruba od první čtvrtiny jsem přemýšlel, jestli se nejedná o pověstný pořad, který vysílají ve smyčce v Arkhamském blázinci chovancům, protože na otupující léky už nevyzbyly prostředky. Tvůrcům se podařil jedinečný zážitek. Sesbírali ty nejméně pravděpodobné vědecké teorie, vypráví o nich pokud možno nejpochybnější "vědci", a do kŕečovitých hraných vložek vybrali ty nejpitomější a nejhnusnější herce, kteří se bezpečně postarají o to, aby se jejich trýznivé zážitky staly vaší noční můrou. Českému dabingu se podařil neopakovatelný jev, když se podařilo herce nadabovat se stejnými jazykovými vadami. Přemýšlíte tedy, jestli vás má žvatlání udržet v pozoru, nebo je pořad určen pro předškolní mládež. A pokud jste ve sledování hororů mazák, předhodí vám ještě jako třešničku na dortu animace, které byly zastaralé už před rokem 1990. Trvalo mi noc, než jsem tento úděsný zážitek vstřebal, protože jsem nebyl schopen napsat o tomto díle kloudnou větu. Nyní, už s relativně klidným tepem mohu říct, že 109 minutový dokument by šlo klidně sestříhat do 20 minut, včetně titulků na začátku a na konci. Zároveň s nutným varováním, že sledování na vás může zanechat trvalé následky, a že vědecká freska, kterou se tvůrci snaží prezentovat, je natolik nepravděpodobná, že kdyby namísto rozpočtu pro tento zbytečný dokument, věnovali peníze kuřákovi, aby si prohulil troje plíce, -byl by jejich čin světu větším přínosem. Basta -konec litanie.

• 26.2.2014  07:24
    Stážisti (2013)

Přijdou o práci, najdou práci, není to práce pro ně, učí se práci, hádají se o práci, opouští práci, vrátí se do práce, vyhrajou pracovní soutěž - konec spoileru. Jedním dechem nic, co byste už někde někdy neviděli, ale jako drahý product placement a reklama na Google dobrý.

• 24.2.2014  10:43

"Tam kam půjdeme, nebudeš oči potřebovat." se stala natolik infantilní hláškou, že jsem ji v rámci pernamentního nasírání svého okolí zabudoval do standardního seznamu používaných slovních obratů.

• 22.2.2014  08:27

Asi to byl film určenej hlavně pro děti žééé? Protože jako ukolébavka to působilo poměrně dobře. (hodnocení za prvních a posledních 30 minut. Prostředek jsem úspěšně prospal)

• 14.2.2014  09:18
    Aningaaq (2013)

Nepodstatný, ale zajímavý přídavek ke Gravitaci (2013)

• 13.2.2014  19:13

Vlastně mě ten film nijak extrémně nenadchnul... Možná to bylo proto, že jsou všude slyšet chvalozpěvy na di Capriovu životní roli,... a největší blockbuster letošního roku,... a prostě jsem byl na ten film až moc namlsanej... EDIT: po zvážení zvyšuji z *** na ****. Přece jen, asi bych nevěřil, že je to podle skutečné události, a přikovat mě na tři hodiny do křesla je celkem výkon.

• 6.2.2014  09:25
    127 hodin (2010)

Způsob, jak zaměstnat dobře placeného herce v one man show podle skutečné události, kde 90 minut čekáte na to, až si konečně tupým švýcarákem upižlá ruku a poběží titulky. Přes veškeré emoční výlevy u mě tento recept až žalostným způsobem vůbec nefungoval.

• 6.2.2014  09:12

Zda bylo záměrem tvůrců udělat hnusou opici... pardon "o-ran-gu-tá-na", který bude působit tak naprosto disturbním dojmem, že kdykoliv si vzpomenu na film, vybaví se mi jako první blond kštice posazená na fialovém xichtu, -netuším. Ale je to bohužel asi jediná nezapomenutelná věc z tohoto filmu. Takže: tři hvězdy za hnusnou opici se zku*venou osobností. Jinak by to byly čtyři. Oni tvůrci moc dobře věděli, proč ji do traileru nedávat.

• 6.2.2014  08:51

Tak buď se tvůrci poučili z vlastních chyb, nebo se opravdu počítalo s tím, že Marvel zboří zaběhlá pravidla a "dvojky" začne točit jednoduše lepší... Já se totiž na Thora nijak zvlášť netěšil... V jedničce to byl ten blbej blonďatej floutek, kde jste stejně od začátku fandili záporákovi, a v Avengers... - se vlastně vůbec nic nezměnilo. ...takže přes veškerou pompéznost jsem na to do kina nešel, a film se ke mě dostal takříkajíc oklikou. A ono to opravdu nebylo tak blbé... Od traileru jsem očekával prakticky vše, jen ne kvalitní příběh, a ten se tu skutečně objevil. Takže už to není jen o tom, že někdo přijde, ublíží mi, naseru se a jdu mu ublížit zpět... no vlastně... OK, ale minimálně je to zábavnější, než v předchozím pokusu. Navíc dimenzionální skoky ala Jumper mi vyvolaly skoro takový úsměv na tváři, jako Lokiho tradiční estrádní vstupy, a to se prostě počítá! ****

• 5.2.2014  14:41

Nudné, tupé, blbé, debilní, nedotažené, bez děje, ... mám pokračovat?

• 26.12.2013  08:40
    Nová Addamsova rodina (TV seriál) (1998)

Vživotě jsem neviděl tak zničený potenciál původního tématu. Zvažuji, zda natahování na skřipec a důtky byly bonusem ke gáži "herců"

• 31.10.2013  19:59
    Gravitace (2013)

Dodnes se mi nestalo, aby mi film v kině natolik zboural žebříček hodnot filmů... Snímku Gravitace se to podařilo. Jedním slovem ... strhující...

• 30.10.2013  10:38

Vítejte ve světě lidí, kteří mají ve scénáři napsáno, aby se chovali pokudmožno co nejvíce chaoticky a nelogicky. Všemu vévodí emericky uječená bloncka, která kdyby neřvala a nedělala kraviny, měl by film stopáž poloviční a hlavně by kvůli ní nezařvali dva další lidé... Záporák je kapitola sama o sobě, protože ve světě, kde si vypěstujete averzi na každého během pěti minut, musel plnit svoji roli dvakrát tak dobře... Naštěstí ji suplovala demence, kterou mu dal do vínku scénárista. Na stránku druhou chápu, že bylo nutné film osekat o zbytečné logičnosti, když má film na děj takový záběr, a je ho možné nacpat jen do 95 minut.

• 29.10.2013  22:04

Óda na "malou hrudku zeleného hnusu, již jsem objevil v podpaží jednoho letního jitra", od úvodních titulků až do konce... žumpa českého filmu konečně dosáhla troškovského dna... Kaviárové tousty porevoluční kinematografie. Bravo. Za peníze se v ČR podepíše každá "hvězda" i ke gastronomickému pornu tohoto typu.

• 9.9.2013  08:52
    Lesní duch (2013)

Co to letí vzduchem? Levá ruka s pravým uchem!

• 9.9.2013  08:42

Jsem zřejmě intelektuální mrtvola, když jsem ani po 2/3 filmu nepochopil záměr a představu fimařů, natočit 100.000.000,- brak se skvělou kamerou, ovšem bez scénáře.

• 28.8.2013  10:36

Zvrácené, zvrácené, zvrácené...! A přestaňte to proboha srovnávat s M.I.B

• 27.8.2013  12:50

Pokud byl záměr natočit co nejlepší brak s kvalitními herci, -pak klobouk dolů. Zpětně ani moc nelituji, že jsem to po úvodní - vizuálně odpudivé scéně, nevypnul.

• 4.8.2013  09:41
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Gulášek všehochuti z Hannibalovy kuchařky "Vaříme s úsměvem, aneb kdybych vám řekl, co v tom je, musel bych vás zabít!"

• 4.8.2013  09:39
    Kolonie (2013)

Ze začátku nudné, tupé, hluché, pak už jen průhledné, studené a dlouhé.

• 1.8.2013  15:33
    2001 - Space Oddity (2001)

100% odpad společnosti, která zřejmě demonstrovala své animační schopnosti... i na rok 2001 to působí křečovitě a trapně jako ponožky v sandálech...

• 1.8.2013  15:25
    Pot a krev (2013)

Naprosto surové, zvrácené, ironické, šokující, nekorektní a perverzní! Informační vsuvky typu "tohle se opravdu ještě stalo", pokládám za naprosto nezbytné, protože by mne v životě nenapadla natolik bizarní situace, kdy kulturista bude grilovat na zahrádce před barákem dlaně obětí, aby je nešlo identifikovat díky otiskům prstů... Dejte třem dementům se záblesky inteligence do ruky motorovou pilu Made in China, a vznikne tohle zvěrstvo!

• 31.7.2013  20:56

Francie našla svého Trošku... Galerie povrchnosti, humusu a rádobyvtipnosti... Nedokoukáno, šel jsem blejt