Aeres

Aeres

okres Znojmo

2 body

• 26.7.2013  23:39
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Stále se budím z bezesných nocí a přemýšlím, jestli jít na tenhle film, abych viděl, co vše se může dostat do kin. Pak se vždycky ukolébám v představě, že to přece nebude horší, než průměrný český film... No nic, asi počkám na Novu. Ta po ten chňapne a narve v sobotu do hlavního vysíracího času jako blokbuster.

• 19.7.2013  18:59
    Jak prosté (TV seriál) (2012)

Né, v tomhle prostě Cumberbacha nenajdete.

• 13.7.2013  10:07

Ptáte se mě, zda mohlo být hodnocení lepší? -Zcela určitě. Tak například by se mohli tvůrci pro příště vyvarovat náborování x-tiletých dcerek, které vyhrály v loňském battlu miss uječená dylina, a aby byla její postava ještě zábavnější, vrazí ji do ruky inhalátor a fixaci na dětskou deku. Dětské antihrdiny prosím NE! Mínus hvězda za pokus o šťastnou rodinku, která se naprosto minula účinkem. Na stránku druhou, díky za Jeruzalém.

• 9.7.2013  12:45
    Trans (2013)

S odstupem 3 hodin měním hodnocení z *** na **** a půl, protože ten snímek pořád nemůžu vyhnat z hlavy, což byl asi záměr autorů.

• 20.6.2013  16:14
    Podfukáři (2013)

Přes poměrně čerstvý závan v kinech mám pocit, že z toho šlo vymačkat ještě více šťávy. Trailer, který ukradnul film.

• 10.6.2013  07:40

OK, uznávám, že asi nebudu úplná cílovka pro tuhle hájték bejkárnu, ale komentář si prostě neodpustím. Vítejte ve světě Dragonballs, ve kterém je naprosto jedno, jestli na vás spadne budova, nebo obří ohnivá koule... - jediné, co zůstane bez újmy je váš make up na ksichtu. Je to svět, kde je sousedům v blízkém okolí naprosto jedno, že vám někdo sfouknul barák nad hlavou a zůstaly po něm trosky. Imaginární svět, ve kterém lidé (jde-li to tak nazvat) připomínají křečky v bludišti, a jako naprosto tupé působí i pokus si prohryzat cestu skrz kartonovou stěnu scénáře. Céčko so se snaží vypadat áčkově jako prase... Nedokoukáno, po necelé hodině jsem dostal epileptický záchvat.

• 8.6.2013  18:58

Učebnicový příklad exhumace, recyklace, denaturace a konzumace několik let prošlé šmakulády do dnešní vize, aneb jak obšlehnout něco, co už bylo natočené tak, aby si toho nikdo nevšimnul.

• 6.5.2013  09:30
    Dredd (2012)

Tak jsem se k tomuto filmu dostal víceméně oklikou. Musím uznat, že jsem se o tomhle "remaku" (páč to původní příběh zase tak moc nekopíruje... vlastně vůbec. Přijde mi to spíše jako spin off) dozvěděl díky, ehm... řekněme ne zrovna legálnímu způsobu pořizování filmů. Zda bylo dobrým tahem nepustit film do českých kin, je otázka pro diskusi. Na béčko si drží chválihodné tři hvězdy... Karl Urban se pod maskou Dredda šklebí jako Kristen Stewart na narozeninové oslavě, a lehce průhledný příběh, kde prostředí poněkud připomíná vilu VyVolených, alespoň doplňují poměrně zdařilé efekty a slow motion tak pomalý, že máte dostatek času vyhnout se každé kulce, a ještě na ni při tom plivnout. Čest a sláva poraženým.

• 5.5.2013  10:15
    Helena (TV seriál) (2012)

Symbol úpadku české kinematografie vrací úder v podobě seriálu pro konzumenty, kterým dávkování sedativ v podobě Ulice, či Ordinace přestává stačit. Je třeba zvýšit dávky. Instantní smích přidaný za každou větou je zřejmě spouštěcí mechanicmus pro zpitomělé diváky, kteří tápou v mrákotách mezi epileptickým záchvatem a stavem úzkosti, aby se začali smát... Tvůrci totiž při své nekonečné dobrotě nezapomenuli na fakt, že úsměv potlačuje dávicí reflex... PS: prodejte Novu Židům, ti alespoň umí obchodovat.

• 5.5.2013  10:01

Obsah byl po zvážení cenzurován: Píp. Pip, pííííp, pip pip píp, a protože píííp pip pip Magnusek pííííp pip PIP PÍÍP! Horší než píp Troška a pííííp, nebo píííp romance o romském ghetu u školy. Píp, píp sádlo, píp odpor sledovat, píp píp, pytlíky na zvracení v ceně lístku. Píp píp odpad. Babovřesky mají v boji o Českého lva těžkého konkurenta.

• 5.5.2013  09:52
    Iron Man 3 (2013)

JÁ CHCU SPIN OFF MOVIE MANDARIN: ORIGIN!!!

• 5.5.2013  09:38

Odrhovačka na entou, kde 4 hvězdy jsou jen přímým efektem Johnyho z Depa, protože se tak nějak počítá s tím, že když ho nacpou před kameru, nebude to úplně průser.

• 28.4.2013  09:21
    Moon (2009)

Vizuálně úžasně zpracovaný snímek, ucházející Sam Rockwell v hlavních XY rolích, komorní prostředí asocializace, kde vám každou minutu určitě nepinkne zpráva na Facebooku... Klaustrofobikovo sedmé nebe... Bohužel největším, a také i smrtícím mínusem je příběh, který nejenže prokouknete po 40 minutách, ale i víte, jak skončí. Asi jsem moc rozmlsanej, ale víc jak *** prostě nedám, i kdyby se Gerty na hlavu stavil.

• 19.4.2013  11:44
    Don Matteo (TV seriál) (2000)

v polovině třetího dílu jsem si v amoku uhryzal nohu, což vyřešilo jisté potíže se zvýšeným krevmím tlakem, a poměrně "v klidu" jsem byl schopen rozeznat tlačítko vypínače na ovladači.

• 18.4.2013  16:48
    Hambuster (2010)

Galerie animátorské povrchnosti. Esence humusu v sedmi minutách.

• 18.4.2013  16:12

Neuvěřitelný potenciál, který se podařilo neuvěřitelně zpackat

• 18.4.2013  16:08
    Oui, šéfe! (2012)

Nemůžu si pomoct, ale mě tam ten Pohlreich prostě SCHÁZÍ!!!

• 16.3.2013  08:17

Film mého dětství, na který jsem se každý rok těšil... a dost možná mne i ovlivnil

• 13.3.2013  17:21

Mezi parodií a trapností, je proklatě tenký led

• 13.3.2013  06:45
    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

Skoro je mi až studno tenhle "pořad" hodnotit... Prequel ke všem Superstar a X-Traktorům... navíc s odporným a slizkým Trávníčkem (kterého ze srdce nesnáším - nevšimli jste si, že ne), který krouží okolo duté Laurinové, jakoby ji chtěl ojet... -počkat... on to vlastně stejně udělal, a navíc sériově. Stejně tam nejzqujeleji zpíval Martínek Hranáč z Vyvolených, který téměř dokonale vystihnul během svých 4 minut slávy celkovou myšlenku této výplně mezi reklamami.

• 11.3.2013  21:29

Milé osvěžení po Sinisteru. Asi nikoho nepřekvapí, že je to jen další recept z kuchařky "vaříme instantně snadno a rychle". Nespornou výhodou je, že se autoři nebáli přimíchat trochu více glutamanu sodného, aby celej ten ein kessel buntes šmakoval o třídu lépe. -Což je mimochodem zajímavý pokus, jak udělat z béčka áčkovou záležitost. V každém případě je posedlá Amanda Dyar chová a tváří se, jako nenalíčená Kristen Stewart, když ji pustí na vzduch mezi lidi. Muselo dát hodně práce a sebezapření, tvářit se půlku filmu jako by měla ropuchu v puse, a přemejšlela, jestli jí pustí raději vrchem, nebo spodem. V kontextu to působí neobyčejně kladně.

• 11.3.2013  14:12
    Ve stínu (2012)

viz. Verbal

• 11.3.2013  13:59
    Dračí past (2009)

Při přehrávání se mi navíc kousnulo DVD v přehrávači a nešlo vytáhnout... Past se vším všudy, a to se o obsahu záměrně nezmiňuji...

• 10.3.2013  10:13

< spoiler>Muselo by být úžasné mít Quentina naprosto všude... I tady... a tady... a taky tady... i tam... < /konec spoileru> ...Každopádně něco takového vám Troška ve filmu neudělá.

• 10.3.2013  10:11

Jednoznačně nejlepší díl série, a to už Tomovi táhne na šestej křížek... Ale možná to bude tím, že to nebylo "jen" o Tomovi

• 10.3.2013  10:02
    Hulk (2003)

Zápletka jako z telenovely (jen si naštěstí vystačili s jedním dílem), aneb zelené zlo v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství... Natočit sequel pro Avengers byla naprostá nezbytnost - už jen proto, že "tohoto" Hulka po deseti letech všichni úspěšně vytěsnili z paměti.

• 10.3.2013  09:53
    Diktátor (2012)

Film byl naprosto Aladdin!

• 10.3.2013  09:23

Všechny faninky jistě potěší ohlášený Directors cut, který bude o třicet sekund delší, a obsahuje bonusovou finální scénu, která v původní verzi filmu chyběla.

• 10.3.2013  08:49

Úvodník do českého fekalmarketingu pro začátečníky, aneb Kubíkovy první krůčky s lobotomií mozku (při natáčení nebylo zabito žádné zvíře). A v konečném důsledku některým i dojde, že poloviční pravda, je vlastně pravda, která stačí většině národa.

• 3.3.2013  19:19
    Sinister (2012)

Atmosferická hříčka, kde by se napětí dalo krájet... Po poměrně ucajdaném rozjezdu film dostává poměrně zajímavý drive, ačkoliv koketuje s kliše více, než zdrávo. Naneštěstí je ovšem umlácen poměrně kýčovitým a průhledným finále. Pár obligátních nesmyslů, ale nic do očí bijícího. Žádná scéna, u které bych se vyloženě leknul a ječel strachy. Suma sumárum film nezklamal... jen bohužel ani nepřekvapil. 60%