Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Originální, vtipné, nápadité. Jednoduše to, co by jste v žádném jiném seriálu nenašli. 5 hvězd.

Velký Joe (1998)

To, že je to podle někoho klišé mě vůbec nezajímá. Možná si někdo řekneš, že je to jenom ubohá fraška a další napodobenina King Konga. Já mám na to názor takovej, že tohle se King Konga týká, ale nemá to stejný příběh. Rozhodně mám Velkého Joea radši, než King Konga z roku 2006, který měl smutný konec. Vím, že každý konec nemůže bejt šťastný, ale v tomhle případě mě to bylo strašně líto. Velký Joe má příběh, skvělá herečka Charlize Theron se do své role moc hodila a vizuální efekty velké Joea se opravdu povedli. Na to, že je to film z roku 1998, kdy ještě nebyli takové grafické možnosti jako dnes, si ten film zaslouží rozhodně lepší hodnocení než pouhých 55%.

Madagaskar 3 (2012)

Nechápu jak někdo může dát tomuto filmu 3 hvězdy a oni mu lidi dají 4 i 5 hvězd. Nepochopitelný! Tenhle film je absolutní blbost. První dva díly se mi líbili, tak jakože sem se u toho zasmála a vydržela jsem se koukat až dokonce, ale u trojky? To se nedá nazvat jako komedie. Oposlouchané hlášky, film nemá žádnou pointu.. V jedničce se chtěli ze Zoo dostat ven a teď chtějí znovu zpátky? Jakej to má význam? A to ani nemluvim o zakončení toho dlouhého, nudného filmu. Přehnaně barevný cirkus. Dávám jednu hvězdu za tučňáky a za krále Jelimána.