Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Sci-Fi

Recenze (1 108)

plakát

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Dost otravná přehypovaná jízda, kde by Salám Hájková zasloužila fakt nakopat do prdele. To její utahané, příšerné přehrávání je tou nejotravnější skvrnou na tomhle herecky mizerným filmu. Samík na to prdí taky, ten jenom celou délku fakuje, a já vím proč fakuje. Fakuje proto, že musí trpět spoluherku paní Hájkovou, která ho evidentně nasrala tak, že je to samej fak a odmita hrat. No, a Rájen, ten se snaží, seč mu síly stačí. A dík za to. Nebýt něho, je to fakt na lobotomii.

plakát

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Mimořádně důležitý dokument, který by se měl pravidelně připomínat a nesmí zapomínat.

plakát

13 minut (2021) (TV film)

Dobrej tah na branku, autentičnost nechybí. Největší střelce ale, obávám se, napraví až ona osobní zkušenost. Chybu může udělat každej a je to neuvěřitelně snadný. Nést si svou těžkou vinu na bedrech nechce nikdo. Závěr je nadějný, ale celá tato problematika se musí přesunout co nejdřív do škol, hlavně středních, do dopravní výchovy a především největší důraz a apel musí zaznít v autoškolách.

plakát

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Ne, nečekal jsem, že pokračování bude takové, jaké je. A jaké je? Skvělé. Překvapivé, důstojné. A jsem za to nesmírně rád. Na nervy brnkající minimalistický tlukot srdce, fakt dost nečekaných momentů, nezanedbatelné napětí, žádné mazání se s postavami a fakt to ani na chvilku nenudí. Well played, Doctor!

plakát

Tajný život mazlíčků (2016)

Zdá se, že jsem viděl jinej film, než zdejší osazenstvo. Tím líp, po dlouhé době jsem zažil docela fajnovou jednohubku s pěkným 3D, kterou si s radostí smlsnu znovu.

Spectre (2015)

Dobrá, jednohubková Bondovka, ale se slabými ambicemi utkvět v hlavě. Škoda.

V síti (2020)

Povedená přehlídka sebestředných čůráků. A jejich čůráků.

Železný obr (1999)

Pěkný, milý film i pro větší diváky se sympatickým plechovým hrdinou a malým, neohroženým hrdinou. Přivedl mě Ready Player One :-)