Tom_Lachtan

Tom_Lachtan

Tomáš Brunclík

okres Plzeň
Obludný blud a čajomil, co občas sleduje filmy a pronásleduje ho velmi zavilý sleď

LinkedIn: Tom_Lachtan

106 bodů

Můj deníček

 • 9.11.2015 v 17:34

  Ano, premiéra se blíží, Star Wars jsou všude.... Všude!!

  pod čarou: pro ty, co jsem mě ptali, ano, kníkovo foto bude, omlouvám se za opoždění 

  Ano, premiéra se blíží, Star Wars jsou všude.... Všude!!
 • 5.11.2015 v 18:43

  Pan Thedarknig aka Kník bude odhalen (teaser) + Return from !!!

  Přišel jsem, viděl jsem, vyfotil jsem, podoba pana kníka bude zítra odhalena zde, ve výsostných vodách mého čsfického deníčku! A ano, také se tímto chlubím, muhaha.

  A ano, viděli jsme se v bezbožném městě tří křičníků, aneb proč vítat nově příchozí po vystoupení z vlakového nádraží nějak sympaticky, mile, když to jde i takhle!  to totiž zaručeně vzbudí positivní reakce, vááážně. (viz foto)

  Pan Thedarknig aka Kník bude odhalen (teaser) + Return from !!!
 • 25.9.2015 v 21:14

  R.I.P. ČSFD

  Retroaktivní ničení komentářů napsaných podle pravidel? Hnus

  Potencionální banování a výmaz za komentáře psané podle platných pravidel, taktéž retroaktivně? Zmrdovina největšího kalibru.

  Asi se poohlédnu, jak funguje ta odpadovitá fdb.....

 • 12.9.2015 v 16:56

  Anarchistický pravopis

  Právě začíná vycházet nové, redigované vydání anarchistického pravopisu, počet výtisků bude záležet na tom, zda budou v bauhausu spreje ve slevě.

   

  PS: ano, já jsem schopen spáchat obdobné gramatické koniny, ale...

  Anarchistický pravopis
 • 24.8.2015 v 17:08

  Čajomír Fest 2015, hlášení o naší přítmností.

  Dostal jsem za úkol napsat report. No... Tak... Píšu report.

   

  I.
  Co to vlastně čajomír je? Festival čaje, který se inspiroval v Korei, kde jesť festival, na který se sjíždí čajové školy a cosi se tam různě hodnotí, u nás se zas sjíždí různé čajovny, či čajoví prodejci a jsou hodnoceni lidem i odbornou porotou, po většinu dne vaří čaje lidem, večer soutěží organizovaně, také je tam spousta stánků různého tovaru.

  II.
  Kdo se ze zdejších účastnil? Pan Gwaihir svým orlím zrakem upragovaným díky několika sklíčkům shlížel na vše zhůry, krásné bytosti zastupovala slečna Vendulin,* kterou jsme nastrkovali všude, kde jsme chtěli přívětivějších reakcí. Dále se též účastnila má maličkost, která svou monstrózností děsila přítomná a prorážela cestu jako ledoborec v severním moři, posledním členem pak byl můj dobrý přítel z reálného světa, jež tu sice profil má, ale je to neznakůň a tak za ty tři roky co tu je napáchal jen pár desítek hodnocení.

  III.
  Slez proběhl zcela dle předpokladů, pokud tedy za předpoklad považujeme to, že jistá nejmenovaná osoba z dálné Ostrávie dle svého dobrého zvyku svou aurou způsobila korozi zabezpečovacího zařízení a tím též zpoždění vlaku, osazenstvo ve složení Gwai, Lachtan a jeho bezejmený kámoš na onu nejmenovanou osobu poklidně čekalo a po jejím přírazu jsme se vydali směr – Vyšehrad!

  IV.
  To znamenalo metro. Bohužel se nám při cestě metrem žádná humorná příhoda nestala, takže jsem v průběhu jízdy počal klimbat a nejsem si zcela jistý, zda ta olyheň, co vyskočila z kabelky nezletilé japonské turistky a přisála se Gwaiovi na tvář byl sen, či realita..

  V.
  Buď jak buď, vystoupili jsme a jali se najít ono místo. A to jsme kupodivu našli rychle, což je jistě díky tomu, že spojený orientační smysl nás čtyř se téměř rovnal orientačnímu smyslu desetiletého dítěte ztraceného uprostřed pouště Gobi.
  Na místě jsme nalezli... Mnoho a mnoho čajů jak v podobě listí suchého, tak v podobě již nápoje připraveného. Počali jsme jej soustavně chlemtat. Tu nějaký ten oolong, tu Darjeeling, tu něco jiného, místy i vyrobeného z něčeho jiného, nežli z čajovníku (kopřivomátové louhy od lidí s transparentem „nechť jsou všechny bytosti šťastny" či konopné tea). Mimochodem, zvláštní opakované přízně se těšili pánové z DČ a jim nabízený čaj.

  VI.
  Poté jsme dostali hlad a jelikož všichni platonicky milujeme Davida Listra III. Lodního technika na palubě červeného trpaslíka, dali jsme si výtečné kuřecí vindaloo, prý libanonské. Poté následovalo hledání kamenů, jež jsme vzápětí použili na lynč osoby z nás, jež Red Dwarfa neviděla.

  VII.
  Poté jsme se jali znovu chlemtat a obcházet areál, což znamenalo mimo jiné pořízení krásných mističek, jež jsme užívali k somru rozličných moků (každý podobnou, juj, viz foto) a také jsme byli svědky mnoha a mnoha přístupů. Krátká ukázka
  čajový prodejce A: tady máte papírový kelímek, čaj se z něj pěkně pije, je ekologický, ideální!
  Čajový prodejce B: fuj, dejte ten papír sem, podívejte, já vám dám lepší, tenhle plast je dělanej na vysoké teplot a                   nenačichá!.
  Čajový prodejce C: no dobře, já vám naleju, ale ne do toho, jedině do skla, čaj v plastu je chuťově odporný!
  To pak člověk ocení vlastní prosíravost** spojenou s nákupem těch keramickejch mističek.

  VIII.

  Poté jsme začali být zčjovaní. Tep se zrychlil a někteří z nás se počali potlemovat takřka čemukoliv (zdravíme ploutve a knihovny!), jiní zas objímat stromy (zase ty ploutve..), nebo zpívat písně o... No dobře, víc psát nebudu, další ploutvovina.....
  Nu, ztrávili jsme další chvíle u různých čajmistrů, někteří se nás zalekli tak, že pod výmluvou zajištění vody opustili vlastní stánek na takřka hodinu, jinde nás zas pohostil český samuraj, co japonštinou vládne tak dobře (mimochodem překládal japonského mistra meče i čaje, jež byl přítomen), že se promítá i do jeho češtiny, čajem, co byl čínský a ne japonský, což bylo velmi humorné.

  IX.
  Poté, co jsme toho mnoho litrů vypily, mnoho toho nakoupily, odebrali jsme se směr nádraží, kde jsme se rozdělili na cesty, ku svým vlakům a domovům. A taky jsem kýchnutím donutil jednoho nebohého černocha skákat půl metru do vzduchu, provolávat boží jmenéno, křižovat se a vzpínat ruce v modlitbu, aje já jen kýchl!!
  Cestou domů jsme si ve vlaku prozpěvovali písně o samurajských hlavách, co se kutáleli až do Eda, ale to je zas jinej příběh.

   

  Ale jo, byl to krásněj den v dobré společnosti...

   

  *pozn. Překladatele: kompletní nick obsahuje též dvouciferné číslo naznačující věk, ale redakce zvečejnění takovéto informace zatrhla.
  ** omluvte mou klatštinu

  Čajomír Fest 2015, hlášení o naší přítmností.
 • 4.8.2015 v 21:36

  Mz live a lachtaní slova

  dva roky jsem držel titul nejdebilnějšího dotazu, dnes jsem tamtéž zazněl znovu, muhaha

   

  https://www.youtube.com/watch?v=yYeNeFoMVBM&feature=youtu.be&t=27m13s

 • 3.8.2015 v 18:20

  Pro ty, co vyráží na letošní filmový víkend

  Pokud je tu někdo, kdo vyráží na filmový víkend čsfd 2015 a plánují se mnou počajit, zde dokumentace listí, co sebou béřu, je všech kvalit (autentický útesový oolong, raritní, velmi slušné gradace, nebo obyčejnej zelňásek na dva, tři slušné nálevy), mnoha míst (Formosa, Fuťien etc..) a samozřejmě mnoha rozličných druhů (nepečené oolongy, pečené oolongy, ve více stupních oxidace, čerstvé červené čaje, letošní zelňásky, nějaký ten deset let starý puerh...)

  A pokud je tu někdo, kdo se mnou čajení neplánuje, ale přesto by se chtěl přidat, nechť mě na místě kontaktuje (já vím, že tam jedete! Vidím vás!), pozná mě snadno, budu ta nejtlustší bytost v košili a s šíleným výrazem v široširém okolí. A samozřejmě, zbytky domů netahám, takže si je zájemci rozeberou.

  Čaji a filmum zdar.

  Pro ty, co vyráží na letošní filmový víkend
 • 30.7.2015 v 20:17

  Odměny pro ploutev aneb komunitní financování

   

  tenhle týden mi přišli hned dvě odměny/výsledné produkty  ze startovače, které jsem se jak podpořit.

  Je to komiks (poděkování mezi jmény na straně 46! T. B., z boží vůle lachtan!)

  a fantasy knížka, ve verzi s pevnou vazbou, limitovaná edice, číslovaná s mým jménem.

  boží pocit, když tomu člověk pomůže na svět.

  Odměny pro ploutev aneb komunitní financování
 • 13.7.2015 v 19:38

  .... Kino upozornění.

  Tak má ten piktogram něco společného s tím nápisem..? (o=´

   

  ps: zákaz elektronických psů tím nemyslím.        Nebo.. []0=´

  .... Kino upozornění.
 • 22.6.2015 v 20:44

  Radůza je bůh

  /////////////////////////////////////////////////////////////////////

  ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  ////////////////////////////////////////////////////////////////////