Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

O mně

 

Já

 

 

Jsem vobyčejnej vesnickej balík , který rád kouká na filmy. Znáte to určitě všichni - ruce jak lopaty , chatrný rozum chasníka z dědiny.

 

Nemám tušení jak se píše správná a ta " pravá " recenze nebo názor , tak prosím když tak omluvte kostrbatost některých přízpěvků.

 

Filmy většinou hodnotím tak , že ve mně zanechají určitý pocit a nebo se mi líbí vizuální stránka , nebo prostě je to bomba už od první chvíle.

 

Kde koukám na filmy ( KLIKNI SEM )

 

 

 

Pokud se mí oblíbení divíte tomu že něco neustále upravuji ( což je vidět po Všem přihlášení ) tak vězte že to je z jednoduchého důvodu. Prostě je potřeba něco upravit.

 

 

 

Sluníčko

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~

 

Mé hodnocení je jednoduché

 

                                                               *****     = 5 hvězdiček

                                                               ****       = 4 hvězdičky

                                                               ***         = 3 hvězdičky

                                                               **           = 2 hvězdičky

                                                               *             = 1 hvězdička

                                                               Odpad     = blbost

 

 

Král 

 

 

Všiml jsem si že v mnoha profilech je toho víc než jen strohá věta, takže i Já jsem se rozhodl že něco přidám.

Momentálně teda netuším co by to přesně mohlo bejt, tak to zatím nechám otevřený a doplňovat to budu pokaždé co mě napadne nějaká kravina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:::-:-::: 

 

 

 

Co mám rád

Nevím přesně co sem napsat

 

 

* * -- * * -- * * -- * * -- * * -- * *

Co nemám rád

 

Nemám rád ANGLICKY psané komentáře k filmům.

Jsme v České republice, tak je snad normální psát ČESKY !

To mi vadí hodně.

 

 

 

Obrázek 8 

 

 

 

 

** "" * "" ** "" * "" * "" ** "" * "" **

 

Zkus si i TY, TEST OSOBNOSTI ( stačí kliknout )

 

Jste typ ISTJ

Co znamenají jednotlivá písmena?

 

    Písmeno I značí introvertního člověka, který se dokáže soustředit na maličkosti a hlavně na myšlenky a pocity. Nevyhledává tolik kontakt s okolím, který mu někdy může být i nepříjemný a raději poslouchá, než aby se zapojil do konverzace. Obvykle předem promyslí, co řekne, než aby ze sebe chrlil nesourodé informace.
   

Písmeno S znamená, že Vaše smysly upřednostňují fakta a současnou situaci. Jste více spřaženi se skutečností, raději věci používáte, než abyste se zabývali tím, proč a jak fungují.
   

Písmeno T charakterizuje člověka, který lépe pracuje s daty a čísly, než s pocity a lidmi. Tento typ bývá neústupný a neohleduplný. Myšlení dle něj vede k lepšímu řešení problémů a zakládá se na číslech, faktech a logice — pravdivý/nepravdivý, jestliže/pak.
   

Písmeno J znamená, že preferujete úsudek před vnímáním. Takový člověk inklinuje k postupným řešením a snaží se rychle věci dokončit. Rád si před výletem naplánuje, které památky navštíví a předem si rezervuje hotel.

 

 

 

ISTJ - správce

 

    Zastoupení v populaci :  7% (z toho 4,5% muži a 2,5% ženy)
    Nejvýraznější vlastnost : svědomitost
    Ideální kariéra : statistik, inženýr, správce, účetní, inspektor, vládní úředník
    Slavné osobnosti : George Washington, Warren Buffett, Herbert Hoover
    Fiktivní postavy : Ijáček (Medvídek Pů), Darth Vader (Star Wars), Leela (Futurama)
    Stručný popis :  zodpovědný, perfekcionista, uzavřený, nemá rád riskování, konzervativní, samotář, nerad se svěřuje

 

Správci se uplatní všude tam, kde je vyžadována svědomitost a odpovědnost. Jsou uzavření a neradi se svěřují. Dávají přednost ověřeným postupům a velmi neradi riskují. Často dosahují nadprůměných úspěchů ve škole a snadno získávají akademické hodnosti.

Správce má vždy přehled o systémech, společnostech a hierarchiích okolo něj. Rychle odhadne, co je podle aktuálně platného systému správný postup a co naopak ne. Rebelii jakéhokoliv druhu považují za špatný nápad. Pokud chce systém změnit, vyhledá klíčové role a do těch se snaží kariérním postupem dostat, což se mu dříve nebo později podaří. Na to, aby se dostal společensky tam, kam chce, nelituje času a námahy. Prohřešky proti pravidlům netoleruje a rád se drží nejrůznějších návodů, příruček a schémat.

Lidé tohoto typu se mohou zdát někdy až příliš uzavření a strnulí, ale jejich okolí se na ně může vždy spolehnout. Jsou z nich skvělí správci, úředníci, inženýři, inspektoři nebo účetní. V práci jsou efektivní a výkonní. Jejich sklon dodržovat postupy a měnit je jen pozvolna však okolí často chápe jako byrokracii.

 

Na rozdíl od xNTx typů se jejich logika soustředí čistě na každodenní život. Často jsou zdatní v matematice a technice. Ideální společnost pro ISTJ se blíží kultuře Německa a Japonska.

 

V mezilidských vztazích upřednostňují vycházet pokud možno s každým. špatně však snáší, když někdo vyvolává zmatek. Ačkoliv jsou přímo oni málokdy iniciátorem bujarého veselí, rádi se podobných akcí účastní a snaží se utužovat své společenské kontakty. A nejedná se z jejich strany o přetvářku nebo kalkul. Mezi druhými lidmi se cítí opravdu dobře a i když je pro ně utváření skupin tak trochu záhadou, chtějí do nich patřit. Nedělitelnou součást partnerského vztahu pro ne představuje věrnost.

 

Jejich koníčkem bývá často přímo jejich práce. Politicky většinou preferují udržovat status quo a konzervativní ideologie (ne nutně v pravicovém smyslu). Pomalé nebo pokud možno žádné změny, to je ostatně i jejich osobní agenda ve společnosti. Ve svém pracovním oboru se však často propracují ke zdánlivě převratným výsledkům. Ostatní lidé pak už nevidí, že toho dosáhli tisícem drobných a na sebe navazujících krůčků.

Pro ně je to objev. Pro ISTJ výsledek jeho tvrdé dřiny.

 

 

 

" " × × × " " ¤ ¤ " ¤ ¤ " " × × × " "

 

Pán prstenů

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Reklama