Bílý lotos (2021) (seriál)

Skvely postavy,lokace ve druhe řadě,sympaticky herci,zabavny až bizarni zápletky.Obě řady v dnešní době zábavná a originální věc.Tohle bavilo.85%

Reality (2023)

Nechápu za jakýho důvodu se tenhle film natočil…

The Last of Us (2023) (seriál)

Hry TLOU žeru.Cením,že v serialu bylo spousty super detailů ze hry.TLOU je ale tak vyšperkovaný dílo,že cokoliv dalšiho co prevezme nazev  “The Last of Us” nemůže být lepší než samotný originál.Šlo z toho vytřískat ale mnohem,mnohem víc.To by se ale musel někdo snažit a ne jen znovu natočit filmový pasáže ze hry.Nejvíc mam ale problém s obsazením.Pedro Pascal je super sympoš ale Joel přece jen nebyl uplně jižan.Stejně tak Tommy.A Ellie?Chtěl bych vidět toho člověka,kterej když viděl obličej té herečky si řekl “To je celá Ellie!”

Navalny (2022)

Verbal a Octupuska jsou Vláďovo holky…

Vražda v Bostonu: Případ Carol Stuartové (2023) (seriál)

Tady o žádnou vraždu nejde.Tady jde o BLM.Je to dokument o zlém bílém ďáblu.Americká,černošská komunita nechape kde se v bilych lidech bere ta nenavist vůči jejich čestnému stylu života. (ktery zavlekl do města crack a diky nemu ve měste vznikla znacna kriminalita) Případ jako takový,pachatel ale hlavně opravdová oběť jsou na druhý koleji a vše se točí zejména okolo rasismu ze strany obyčejných bělochů,policie a vedení města Boston.

Rande s Downem (2023) (pořad)

Jako male deti.Povi co maji na jazyku a to je naprosto skvely.Jsou uprimni a clovek jim az zavidi jak malo vlastne ke stesti staci.Strasne milej seriál,kterej se nesnazi hrat to nejak zbytecne na city.Navic snad vsichni sympataci…

Území krokodýlů (2022) (seriál)

Život v bažinách sotva tříletýho dítěte,mamky Miss Austrálie a taťky,neohroženýho lovcem krokodýlů,ktery chyta tunový bestie jen izolepou a snurou na pradlo.Občas při rodinnym lovu rybiček odchytne tohle zvire jen tyčí a mamka,ktera jeste rano byla v salonu krasy ho hravě podrží.Že ten malej posránek stojí par metru od nej nikoho nejak nevzrusuje.Občas když nemaj co jist jde mamka strelit nejakou kachnu.O autenticite a nejaky realnosti silne pochybuju ale vylozene nudny a spatny to neni.

Avatar: The Way of Water (2022)

Teď mam chuť si pustit nějakej dokument o velrybách od Attenborougha.Vizuálně zase o level výš než jednička ikdyž musim říct,že 3D mě tady moc nebralo.Scénář skoro až podprůměr.Postavy bez vyraznyho rozpoznatelnyho charakteru.Dorazila mě bitka na hořící,potápějící se lodi.Tak Originalní.Věřím,že za 2 hodiny nebudu vubec vedet o nejaky existenci tohohle filmu a nevybavím si zadnou zajimavou scénu. 60% a ⭐️⭐️ defakto jen za vizuál.

Wednesday (2022) (seriál)

Klasickej Netflixáckej,ničím zajímavej konzum.

Nene (2022)

Co se honilo hlavou lidem,který vymejšlej podobu tý věci na obloze?Bude to klasický UFO,pak může vypadat jako bedla a nakonec z toho uděláme padák se zelenýma krepákama?!Občas tam dáme šimpanze co masakruje lidi ať si teda lidi všimnou o co nám v tom filmu jde.Posledních 40 minut silně úsměvných až trapných.Uteč mam rád,takže jsem čekal trochu víc než tuhle slátaninu.2 hvězdy za občas fajn atmosféru.