Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Obsahy (3)

Jak vycvičit draka 2

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Od prvního dílu uběhlo 5 let a Škyťák s Bezzubkou jsou zpět. Celá vesnice již přivykla drakům a ti se stali nepostradatelnou součástí jejich životů. Vikingové vymysleli i nový a oblíbený sport - dračí závody. Škyťák a jeho dračí kamarád se však raději věnují zkoumáním oblohy, svých vlastních možností, ale hlavně nezmapovaných zákoutí a nových krajů. Když je jedno z jejich dobrodružství zavede k ledové jeskyni, objeví nejen stovky nových divokých draků, ale také tajemného Dračího jezdce. Najednou se ocitnou uprostřed bitvy a oba jsou nuceni zajistit mír.

Smrt v labyrintu

Smrt v labyrintu (2014)

Příběh se odehrává v roce 1962 v Athénách. Tam přicestoval mladý americký pár. Charismatický Chester (Viggo Mortensen) a jeho krásná manželka Colette (Kirsten Dunst). Setkávají se s průvodcem Rydalem (Oscar Isaac), který často podvádí bohaté turisty. Později je párem pozván na večeři. Večer ale skončí nešťastnou smrtí řeckého policisty. Rydal jim za příslib peněz pomůže zbavit se těla a dostane je do Turecka. Trojici sužuje posedlost, žárlivost a paranoia, čemuž napomáhá i fakt, že mladý průvodce začne ke Colette chovat jisté city.

Zataženo, občas trakaře 2

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Po katastrofální bouři potravin v prvním filmu jsou Flint Lockwood a jeho přátelé donuceni opustit město. To je totiž zaplněno nepřeberným množstvím zbytků. Když Flint zjistí, že jeho stroj na výrobu jídla stále pracuje a nyní tvoří mutantní potravinová zvířata, musí se svými přáteli vrátit, aby zachránil svět.

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama