Dawe2

okres Plzeň

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.7.2019  13:59

4,5* kdyby to šlo. Kouká se na to velmi dobře a rychle. Herecky není co vytknout. Už je to spíš akční film a horor než Fantasy a Mystery. To mě trochu mrzí. První a druhou řadu ta třetí u mě nepřekonala a těžko je překoná čtvrtá. Nicméne určitě neodolám si ji pustit :-). SPOILER: Je sice pravda, že už počítají s další sérií, ale ten konec jak z Akt X si mohli odpustit. Příště se asi přesunou do Ruska. Aby to s tím Neverending story nepřehnali :-).

• 2.7.2019  22:02
    Zpráva o stavu manželství (TV seriál) (2019)

Setkání 10x10minut před terapií v manželské poradně. Jedna restaurace, dva herci, dost stupidní dialogy, slovo sex musí padnout snad několik set krát. Ne, tohle mi opravdu k srdci nepřirostlo. A nezachrání to nic, ani slušní herci, není totiž moc co hrát.

• 23.6.2019  22:42

Skvělý Highmore, výborná kamera i hudba. K tomu fajn příběh, co leckdy něco připomene. Velmi rád budu nad průměrným hodnocením.

• 6.6.2019  20:01
    Za oponou (TV seriál) (2019)

Tak tohle je za plný počet, shlédnuto najednou, bomba.

• 15.5.2019  18:48

Na Vraždu v salónním coupé opravdu nemá a je to škoda. Svěrákovce můžu, ale tohle mě mírně zklamalo. Mnohem horší než Cimrman, ležící spící či téměř jakákoliv hra, humor utrpěl příliš kompromisů. Přesto alespoň 3*.

• 14.5.2019  08:18

Čekal jsem mnohem víc, film mě nebavil. Nevyužití potenciálu příběhu, neschopnost diváka zaujmout a udržet. Dějová linii je rozvleklá a nekontinuální. Druhá hvězda za téma a nastínění problémů vyléčených alkoholiků. Byť zde zavedeno do totálního extrému. Ani Švehlík neměl moc prostoru ukázat co v něm dřímá, natožpak ostatní. Možná maličko Malý. Tohle opravdu nezaujalo.

• 12.5.2019  22:14
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Oproti smrti krásných srnců se mi líbilo mnohem mnohem víc, nesrovnatelné. Klasika, která potěší. Až na to vážné téma.

• 7.5.2019  21:19
    Potomek (2019)

Naprosto špičkový výkon Jacksona Roberta Scotta. Jinak není příběh kdovíjaký, ale za tuhle parádu o hvězdu výš. Lekačky bych nemusel, ale budiž, je to horror ...

• 24.4.2019  21:57
    Divočina (2014)

Čekal jsem o kus víc, ale vůbec to není špatné. Jen bych celkem vyměnil více časových rovin za jednu. Cesta je přerušovaná věcmi z minulosti a tím se teprve divák postupně dozvídá, co se stalo. To mi úplně nesedí. Chápu, že to tam patří a proč, přesto to pro mě působilo rušivě. Mnohem raději bych se s důvody cesty dozvěděl předem a pak si jen užíval cestu, možná jen s občasnými vzpomínkami. Ale takhle je to teď asi bohužel moderní. - 70%

• 18.4.2019  22:55

Pro mě velmi těžké hodnocení. Je to teenegerovská ujetina, ale má něco do sebe. Herecké výkony hlavní trojice jsou vesměs výborné. Jejich osobnosti jsou velmi uvěřitelné a realisticky zahrané. K režii také není výhrad. Žádný velký děj ale nečekejte, téměř vše najdete v obsahu. Takže jedna hvězda dolů za velmi slabou dějovou liniii a ještě jedna dolů za fakt slušnou ujetinu. Na druhou stranu dává nahlédnout do duše dospívajících a částečně do jejich světa. Poctivé 3*. Komu nevadí teenegerovská tématika bych film doporučil. Rozhodně se nejedná o žádný podprůměrný film, ani o odpad.

• 13.3.2019  07:27
    Čističi (2018)

Za 88minut se dozvíte, že obrázky a videa nahrané na sociální sítě se musí cenzurovat i lidmi (ale psst aby se to nevědělo) a že to není hezké koukání a není jim z toho dobře. A jednou se jeden zaměstnanec oběsil. Přidaná hodnota nula. Nechápu takto vysoké hodnocení. Za obsah, který by šel sdělit pár minutami. Za mě škoda času.

• 9.3.2019  22:29

Mohlo to být klidně kratší.

• 9.3.2019  19:42

Nehodnotím, zda to je pravda, nebo ne. I když to vypadá dost uvěřitelně. Ale hodnotím dokument (spíše tedy zpovědi) jako takový, skvěle natočený a udělaný tak, že 4 hodiny utečou jako voda.

• 4.3.2019  08:05
    Joel (2018)

1* dolů za konec. Řešit něco půl filmu a pak to nechat na 75% nedořešené mi mi v tomhle případně nepřišlo vhodné. Jinak ale výborný film, výborně zahraný ze všech stran, celkem dobrá kamera (až na jeden šílený záběr). Doporučuji.

• 22.2.2019  19:31
    Mami! (2014)

Film na výšku na širokoúhlém monitoru? No to fakt ne, to děkuju pěkně.

• 17.2.2019  21:11

Fuckáčů opravdu požehnaně. A myslím, že by to vůbec nebylo nutné. Jinak zajímavý příběh plný zvratů, nuda nepřichází v úvahu. Dal bych 3,5*.

• 10.2.2019  20:31

No vida, jde to i bez zbraní, bez rvaček a nadávek. Už dlouho jsem neviděl tak příjemný film. Není zbytečně dlouhý a vůbec nenudí. Hezký příběh.

• 7.2.2019  21:39
    Na dřeň (2012)

Nuda a špatné nezáživné provedení. Rozmlácené ksichty. S Alim jsem se opravdu nesžil. Téměř s nikým. Kluk byl fajn. Jedna hvězda za něj a možná částečně za scénář s koncem, byť i ten byl hrozně provedený, stejně jako celý film. Hrozné, nechápu takto vysoké hodnocení, film za mě nedoporučuji. Podle popisu vypadal dobře, už dlouho jsem se ve filmu takhle moc nezklamal.

• 23.1.2019  22:33

Tenhle díl i trochu nudil. Střídání časových linií je už trochu protivné, snad se obojí ještě srovná.

• 24.12.2018  21:51
    Tři bratři (2014)

Trapnost dostala nový rozměr. Ani občasný lepší rým to nezachránil. Tohle za mě tedy ne.

• 20.12.2018  22:48

Slabší než normálně, bohužel. Něco nefunguje. Tipnul bych nedotažená režie vzhledem k zimě. Dospělí herci leckdy opravdu utrpení. Například Matonohovo scéna s kaprem, totální trapnost. Ale i ostatní, není to ono. Ještě nejlíp hráli děti, celkem přirozeně. Za ty je třetí hvězda, jinak je to na dvě se zavřenýma očima.Snad bude ta série z léta lepší.

• 16.12.2018  22:15

Skvělé herecké výkony. Joseph Mazzello jako Roark výborný. Výborná kamera. Na dobu, v které bylo natočeno vynikající. Většina dnešních snímků by se mohla učit.

• 14.12.2018  21:41

Třetí * za neuvěřitelného Toma Cruise. Jinak je to těžko uvěřitelná pohádka. První díl je lepší a to je o 22 let starší.

• 11.12.2018  23:01
    U nich doma (2012)

Zvláštní, zajímavé, výborné. Skvělá hudba, výborně zahrané, perfektně vybraní herci k postavám příběhu. A příběh sám naprosto originální a jedinečný. Na obsah zde na ČSFD moc nedejte, děje se tam toho mnohem víc. Tady by se měli přiučit všichni ti, co neví o čem by už psali a točili, takhle vypadá nápad a jeho bravůrné zrealizování. Scénář a režie excelentní. Vynikající snímek, děkuji a náročnějším doporučuji.

• 2.12.2018  20:53
    Čertí brko (2018)

Je mi líto, ale 2*, 3 nemůžu. Jedna * za Ondřeje Vetchého i když chudák neměl moc co hrát. Plus výborný Cina. Druhá za pár dobrých frků a nápad na scénář. Bohužel dost nedotažený, nelogický, nevyužitý potenciál. Některé věci vyloženě trapné, písničky za mě hrozné, čertí song o lásce na konci no hrůůza. Nechápu jak může někdo srovnávat s pohádkou s Čerty nejsou žerty a snad doufat, že jí tohle nahradí v nové době. To se opravdu nedá rovnat.

• 30.11.2018  23:28
    Lék (1995)

Naprostý klenot hereckými výkony i hudbou, navzdory tématu povětšinou veselý.

• 21.11.2018  22:39

Opravdu neurazí, bál jsem se zbytečně, fajn pohádka.

• 20.11.2018  07:42

Z výkonu Malka padá brada. Herecky i pěvecky. Škoda jen leckdy zbytečných životopisných nepřesností viz i zajímavosti. Ale za to jsem hvězdu ubrat nedokázal. Velký zážitek, skvělý obraz na plátně.

• 18.11.2018  17:21

Nehledat smysl a děj, je to komedie s Atkinsnem a to co od ní lze čekat splňuje bezezbytku. Se synem jsme se oba bavili a zasmáli a proto jsme na film šli.

• 12.11.2018  22:08

Vřele doporučuji všem, tohle opravdu stojí za to vidět a alespoň to vědět. Byť jsem si ještě prohloubil moje znečišťovací depresi.

<< předchozí 1 2 3 4 5