LencaN

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 9.4.2019  21:24
    Aquaman (2018)

No zkrátím to. Strašně dlouhé. Zbytečně natahované, jen aby se blýskli trikově. Ten příběh mě taky až tak nezaujal. Jako by to nemělo grády. Přitom hlavní postava takový vazoun s charismem, že by mohl jediným pohledem dostat do kolen stovky ženských. Ale když mu napíšou takovou roli, tak je to pak těžké. Aquaman tady není hrdina. Je to jen chlapík, který je nucený něco dělat, ne že by to byla jeho podstata, přání, cíl. Prostě to tak chtěly okolnosti a to mi nepřijde moc hrdinské.

• 9.4.2019  21:20

Trochu moc rychlý vývoj a scénář byl celkově plochý. O postavách jsme se dozvídali jen minimum. Byl to spíš špatně natočený dokument než drama. A vůbec jsem nevěděla jak se k Lanci Armstrongovi v tomto podání postavit. Tady vyzněl jako zcela vyčůraný podrazák. Ale myslím, že věci nebývají takhle černobílé. Nevím. Vůbec jsem z toho filmu neměla dobrý pocit a filmařsky to bylo strašně uspěchané a odfláknuté.

• 9.4.2019  21:13

Na druhé zhlédnutí mě to bavilo mnohem víc. Možná už lépe chápu takový jednodušší humor. Ne, upřímně to opravdu byla sranda. Ani chvíli jsem se nenudila. Skupinka kamarádů byla suprově poskládaná. Do toho ti lesní muži na čtyřkolkách byli lehce odpudiví. Medvěd mě nejvíc pobavil v souvislosti s mobilem. Co ty lidi nevymyslí :)

• 9.4.2019  21:01
    Ultraviolet (2006)

Jedinou hvězdu dávám za ploché břicho Milly Jovovich a její barevně se měnící oblečení a vlasy. To je totiž to jediné, co na tomto snímku shledávám pozitivním. Jinak se jedná o trikový průjem, kde Vás občas bolí až oči, jak špatně to vypadá. Dialogy snad ani neexistují a původně mistrovský scénář Kurtu Wimmerovi sežrala hladová kuna pod rukama a na poslední chvíli už ho pod časovým presem napadlo jen toto, jinak si to nedovedu vysvětlit. Totálně zbytečný film. O ničem. Opravdu o ničem. Slátanina první kategorie. A to mě na tento film nalákal sestřih z filmu doprovázený songem 24 od Jem, který jsem objevila na YT. Ta motorka mi tam přišla děsně sexy. Ale to mě velice rychle opustilo, když jsem vidělat, že ta super motorka Mily je zakomponovaná do takové ptákoviny.

• 9.4.2019  20:53

Zakletá Ella je miloučká, ale vidět to víckrát, tak mi to asi začne lézt na nervy. Logiku dejte stranou. Je to holt pohádka, kde se některé postavy chovají nesmyslně. Zvlášť ta potrhlá Kmotřička. Takovou úpravu Popelky jsem ale ještě neviděla. Je to trochu jiné a svěží. Anne Hathaway je zde mladá a krásná, stejně tak Hugh Dancy tu působí jako mladý koloušek, který sotva opustil máminu náruč. Postavičky byly taky zajímavé - elfové, lidožrouti, nenasytný a vychytralý král. Příjemná jednohubka.

• 9.4.2019  20:47
    Eurotrip (2004)

Překvapivě dobrá blbůstka. Spíše pro mladší diváctvo, ale i jako odrostenec jsem se bavila. Nejvíc potěšila scénka s mincí a Miroslavem Táborský... "Tak a teď si otevřu vlastní hotel!" :D sem tam to bylo lehce infantilní, ale o to lepší byly ty opravdu povedené skeče, vtípky a narážky. Evropa očima náctiletých Američanů zde vypadala jako "sbírka podivností". Děsně mě bavilo sledovat dokonce i české tváře objevující se na scéně a poznávat česká zákoutí představující různá evropská města. Šikovní filmaři, vystačili si i s málem.

• 30.3.2019  18:47

Tohle smrdí příživnictvím na Bournovi a zlatokopectvím, až to hezké není. Jen taková vata. S Bournem to má pramálo společného. Zmíní ho tu možná tak 2x, 3x? Nevím. Každopádně mě to nebavilo. Renner je fajn, ale jeho postava nemá takovou hloubku jako Damonův Bourne. Bylo to děsně dlouhé, být střihač, tak toho umáznu ještě mnohem větší kus. Pro mě byla celkem výzva to vůbec dokoukat.

• 30.3.2019  18:35

Jsem zcela konsternována, protože se mi tahle nová verze líbila víc než původní s Robinem Williamsem z roku 1995. Moc mě bavilo to, že děti se převtělili do postav ze hry, nebyli samy sebou a ta slečna závislá na selfíkách a svém mobilu mě v Jumanji bavila nejvíc. Celá ta herní i neherní herecká sestava byla vybraná dobře, zcela korespondovali s charaktery jejich postav. Lamačka mužských srdcí byla prostě kost... největší dobrodruh byl vazba, která se vyzná ve všem možném... nevýrazná, lehce zakřiknutá holčina s jejím nesmělým pohledem. To postupování do vyšších levelů mě bavilo, i to, že reálné postavy dokázaly využívat svoje znalosti i nad rámec schopností své herní postavy. No moc hezky vymyšlené, poctivě natočené, hezky barevné a zábavné.

• 30.3.2019  18:23

Počátky Shieldu - pro fandy všech předchozích avengerských filmů to musí být žrádlo. I mně se líbilo, že vím zase něco víc o tom propleteném světě komiksových hrdinů s různými schopnostmi a navíc byl Samuel L. Jackson strašně srandovní a sympatický... a jsem ráda, že se zde vysvětlila ta páska přes oko :) tady není moc o čem se rozepisovat, protože tyhle filmy jsou všechny stejně dobré. Všechny úžasné triky, herci, propracovaný scénář. Captain Marvel hezky do skupinky Avengerů zapadne. Ke všemu si myslím, že potěší aspoň maličko každou ženskou, že hlavní hrdina je slečna, vojanda, která se prostě jen tak nedá. Run the world, girls! :)

• 30.3.2019  18:11

Překvapení poslední doby. Čekala jsem něco dětinského a ona to byla nakonec taková sranda. Až jsem měla dojem, že to je cílené ne na děti, ale na starší diváky. Moc se mi líbilo, že jsme s Oggym a jeho partou prošli různá období - pravěk a snaha získat oheň (to bylo děsně roztomilé), středověk a záchrana slečny (srandovní, jak se princ držel v určitých chlapských věcech zpátky), období Sherlocka Holmese v Londýně (miluju postavu Sherlocka Holmese, takže jsem ráda, že jí takto vzdali čest) a na závěr Star Wars (to už bylo evidentně pro zkušené diváky, aby poznali postavičky a udělalo mi to velkou radost, že si s tím tak pohráli). Tohle se Francouzům povedlo. Vůbec mi nevadilo, že se tady nemluvilo a používaly se jenom skřeky. O to to bylo jednodušší, čistší a údernější.

• 30.3.2019  18:03
    Ladíme 2 (2015)

O hvězdu horší než jednička. Příběh byl až moc roztříštěný, děj se zabýval několika páry a jednotlivci. Chtělo by to větší scénáristickou čistotu. Ani ty songy už nebyly tak fajnové. Navíc ta akce u šíleného fandy "a capella" byla přes čáru. Takové strašně násilné, jen aby měli příležitost do filmu nějaká čísla vůbec zařadit. Ale stejně jako v jedničce, i tady se ctí pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Konečné vystoupení mě dojalo totálně, musela jsem pustit několikrát a myslím, že i do budoucna se k tomu budu ráda vracet. Bohužel to ale nespasí celý film. Ve zkratce - neurazí, nenadchne.

• 30.3.2019  17:55

Čekala jsem hovadinku, ale že až tak, to by mě ani v nejhorších představách nenapadlo :D ne, zas tak strašné, abych dala vyloženě Odpad! to nebylo. Trhák to ovšem taky zrovna není. Vadí mi to už od samého začátku. To rozluštění šifry bylo strašně rychlé, výprava na druhý konec světa jakbysmet. Celý děj se ubíral rychlejším tempem než průjem. I ta samotná cesta na ostrov byla nějaká moc šup šup a byli tam. Prostě... kdyby mi bylo cca 8-10 let, tak bych to asi baštila, ale jako 30-letou stařešinu mě to za srdce nevzalo ani omylem. Herecká sestava byla moc fajn, příjemní herci, The Rock byl roztomilý s jeho hrou prsních svalů. Jenže to je tak všechno. Děj strašně nahuštěný, odfláknuté dialogy, žádný prostor pro herce vyjádřit nějaké složitější emoce, prostě Jéé, obří včela, Fuj, přerostlá ještěrka, zdrhejte... a tak. Ani ty triky mi nepřišly nijak světoborné. Atlantida, 140 let stará ponorka, šifry v knihách, prostě nonsense na entou. Mám ráda dobrodružné filmy, ale třeba Indiana Jones je prostě úplně jiná liga.

• 17.3.2019  17:17

Krásně vybudovaná atmosféra s bravurním scénářem. Jednu chvíli jsem byla tak zmatená, že se mi hlavou honily různé verze příběhu. Ale i když to místy vytvářelo na mé kůži husinu, tak to bylo fajn. Nesmíte moc hloubat nad tím, že se třeba dlouho někdo nespojil, že na sebe neměli telefony, adresy a tak. Byly doby, kdy každý nevěděl o každém všechno přes naše supr trupr chytré sociální sítě. Tenhle film jsem si užila a zkoukla jsem ho jedním dechem. Paráda.

• 17.3.2019  11:39

Nemůžu se ubránit srovnávání s Lego příběhem. Tam se mi líbilo hlavně to propojení do reality. Tady to není, nedá se nic dělat. Ale co mi vadilo, že tady absolutně chybí vlastní hudba. Nějaký výrazný hudební motiv nebo song, který by Vás chytil a otravně by Vám zněl hlavou. Jenže mi nesedla ani postava Batmana. Přišel mi jako rozmazlený hrdina, kterému jen někdo háže klacky pod nohy a on to se strašně drsným výrazem musí řešit. Ale ne pro to, že by to dělal rád, ale proto, že ho to otravuje. Není to vyloženě klaďas, což mě mrzí. Pár dobrých hlášek tu bylo, to ano. Ale celkově to dost pokulhávalo. Spíš oceňuji to, že si tvůrci dali námahu s těmi lego postavičkami a celé to filmování muselo být komplikované. Bohužel ale scénář má značné mezery.

• 17.3.2019  11:32

Lehce horší než samotný Madagaskar. Přece jen tu máme méně výrazné postavy. Tučňáci jsou roztomilí, ale Severáci tomu filmu taky moc nepřidali. Animáček ve stylu bondovek. Plné správných hlášek a gagů. Co víc byste od toho chtěli čekat. Bavila jsem se, ale že bych skákala nadšením na 5*, tak to bohužel ne.

• 17.3.2019  11:14
    Matrix (1999)

Film starý 20 let rozhodně nemůže vzbuzovat stejné nadšení jako v době svého vzniku. O tom se se mnou nemůže nikdo přít. A pokud budu hodnotit dnešním okem, tak se nejedná o nic tak zázračného. Ano, ve své době určitě. Ale dnes je takových scifi spousta. Ani ten příběh mi nepřijde jako nějaká bomba. V dnešní konkurenci by měli Neo a Trinity velké potíže a hůře by se jim žilo. Holt filmy... a zvláště takové trikové... hodně zastarávají.

• 17.3.2019  10:56

Tohle je Drama s velkým D. Opravdu hutná atmosféra. Těžké téma, kdy se pár vrhne do manželství, ale až tehdy, až po dvou dětech dochází jejich vztah ke krizi. Je to o tom, že někdy nemusíte svého partnera dostatečně poznat na to, abyste se nechali svázat do společného života a pak trpěli. Kate Winslet je tu úžasná. DiCapria až tak nemusím, ale celý film jsem měla takový divný sklíčený pocit. Je to natočeno tak sugestivně, že byste museli být opravdu jak šutr, kdyby Vás všechno z toho nechalo chladným. Ale možná je to až tak pro starší, já nevím, až pro lidi, kteří opravdu řeší svoje vztahy, mají nějaké zkušenosti a nejsou to jen třeba teenageři, kterým je všechno putna, hlavně když se každou diskotéku "pobaví" s někým jiným. Toto je snímek o snaze zachránit se, zachránit manželství a děti. Abby je ochotná se odstěhovat do Francie, pracovat tam a živit svého manžela jen proto, aby se on mohl najít, aby mohl dělat všechno, co dosud nemohl. On má ale pochybnosti a je celkově přízemnější než jeho žena. Do čehož se ještě motá jeho výbušná povaha a názory ostatních na jejich plány. Tohle musíte vidět. Špatně se to popisuje.

• 17.3.2019  10:43

Já se bavila královsky, kdákejte si negativní kritiku jak chcete :) kdo v takovém filmu hledá drama, hluboké myšlenky, tak to jste snad spadli z višně. Každý film nebude kandidát na oscara s námětem, u kterého vám buď běhá celou dobu mráz po zádech nebo koukáte s otevřenou pusou a mrmláte si, jak moudré ty dialogy jsou. Toto je film k pobavení. Za mě splněno na výbornou. Není to jako ostatní novodobé české rom-kom, ale je to jiné, takové svěží a lehké. Neberte tam proboha nic vážně. Je tam věštkyně, která zakleje pana Langmajera, no a co? Když nemáte rádi nereálné nesmysly ve filmech, tak si pusťte jiný film. Langmajer tu měl trochu nevděčnou a krátkou roli, ale sedl na ni perfektně. Anička Polívková je geniální. V těch humorných sekvencích celý Bolek, ale v jejím ženském podání je to ještě srandovnější. A když je hezky namalovaná a upravená, je to i krásná ženská, to se musí uznat, že je takový malý chameleon, kterého mám ráda. A Táni Pauhofové to sekne jako vždy, typická kočka českých komedií a nikdy nezklame. Příběh se mi moc líbil. To, jak Karel přichází na všechny ženské věci a že to není zase taková hitparáda třeba chodit na podpatcích nebo si holit nohy a tak :D prostě legrace a roztomilost první kategorie.

• 17.3.2019  10:33

Mně se to líbilo. Klasická romantická komedie dnešní doby. A to nemyslím nijak urážlivě. Prostě to tak je. A já u toho dokážu vypnout. Je to zábavné, místy dojemné, místy lehce trapné, ale budiž, však o nic nejde. Takový film má bavit a ne hlubokomyslně uvažovat o povaze lidského života a vůbec o zázraku stvoření. To asi koukněte na úplně jiné filmy a dokumenty. Tohle má pobavit. Což se u mě podařilo. Sympatické herecké obsazení, sem tam nějaká ztřeštěná dvojice v očekávání. Anna Kendrick je moje oblíbenkyně a tady si vysloužila tu herecky nejobtížnější roli, což zvládla bravurně. Film vykreslil těhotenství ve zkratce - každý ho prožívá jinak. Ať už to vyjde na poprvé nebo se nedaří otěhotnět a když už, tak buď je to pro ženu utrpení celou dobu nebo naopak o tom skoro ani neví. No sranda. Nechci nijak zlehčovat těhotenství, ke kterému mám velikou úctu, ale tenhle film na to kouká z nadhledu a snaží se lidi naladit na pozitivní notu.

• 17.3.2019  10:22

Na westerny moc nejsem. Nemám jich moc nakoukaných, ale tuším, že takto podobně drsně a ještě mnohem hůř to vypadalo ve skutečnosti. Ne jako Limonádový Joe (opravdu jen lehce pohádková komedie, ale to vylíčení hrdina vs. padouch a všude kolem krásné dámy s deštníčky je vidět právě i v ostatních westernech). V tomto směru oceňuji, jak se toho Eastwood chopil. Nic se nepřikrášlovalo. Nebo alespoň ne tolik okatě. Ale musím přiznat, že tempo bylo uondané, bylo to příliš ukecané a rozvláčné. Plus strašný český dabing Clinta Eastwooda... který tady spíše jen chraptil, hlavně, aby to vypadalo drsně.

• 3.3.2019  16:55

Film o tom, že život se nedá naplánovat a i když se snažíte si ho urovnat, nejde uhlídat úplně všechno. Že by to byla komedie, to bych neřekla. Spíš lehce pojaté drama šmrncnuté romantikou. No prostě film o manželské sinusoidě, jednou nahoře, jednou dole. Těžko říct, jak to ale vylepšit. Kdyby to bylo hozené víc do komedie, tak by to nebylo tak uvěřitelné. Prostě v takových situacích člověk nemůže hýřit vtipy. Ale zase kdyby to bylo víc drama, tak na to je ten příběh málo drsný. Takhle to bylo tak akorát. Jen holt nemůžete čekat žádnou bombu. Některým příběhům to prostě není souzeno. Mně se líbily ty psychologické pochody. Jak se měnily názory postav s každým novým zjištěním a každou novou situací. Ryan Reynolds se mi v těchto civilních rolích líbí. Tu "diagnozu" zvládl herecky velice dobře, jako divačka jsem s ním neuvěřitelně soucítila. A o tom ten film měl být... si myslím. Aby diváka donutil přemýšlet, jak by se v takové chvíli choval on. Jen bohužel osudu nevýrazného a zapomenutého snímku se toto nevyhne.

• 2.3.2019  20:52

Sama se divím, ale film se mi líbil. Deadpoola nemusím, ale Ryan Reynolds má i jiné herecké polohy a tahle mu fakt sekne. Bodyguard, kterému nevyšla kariéra se přichomýtne k zabijákovi, který je důležitým svědkem proti tyranskému diktátorovi v Bělorusku. Jakmile se ocitne Reynolds s Jacksonem sám na útěku, tak se rozjede moc hezká akce. Střílečky až tak posoudit neumím, ale honičky pěcha i v autech či na lodi vypadaly slušně. Třeba s horšími triky, ale zase s nápadem a správným chladným humorem. Stejně tak Salma Hayek. Mnohým tady se sem nehodila, ale mně naopak na drsnou paničku zabijáka seděla perfektně. Chuděra její spoluvězenkyně :) nejlepší je od filmu čekat to nejhorší, abyste pak mohli být mile překvapeni. To se u mě stalo stoprocentně a za to špičkování mezi ústřední dvojkou chlapáků dávám velké tučné plus. Navíc byla lehce i romantika, takže stěžovat si rozhodně nemůžu (ta kytička byla hrozně roztomilá).

• 25.2.2019  21:16

Příběh vypráví o tom, jak se potká kovboj rajtující na divocích býcích a studentka umění. Do toho tu máme ještě ale druhou linku, kdy se do milovnice umění zamiluje jeden obyčejný kluk ze severní Karolíny. Kdybychom je ale od sebe oddělili, ani jedna by sama o sobě nevydala na film. Bohužel ani obě dohromady netvoří nějakou zářnou kombinaci, která by vás posadila na zadek. Taková chudá přemostění už jsem dlouho neviděla. Ano, herecké obsazení je strašně sympatické. Nádherná Britt Robertson, sexy mladý Eastwood (sakra, kde vzali takové geny :D ) a i mladý pár, o kterém mluví stařík po autonehodě - kde vidíme vnučku Charlieho Chaplina... je šikovná. Scénář je však kámenem úrazu a zajímalo by mě, jak za tenhle film lobovali u sponzorů. Protože tohle se až moc blíží ke stylu Rosamunde Pilcher.

• 25.2.2019  21:04

Až s odstupem času a vychladnutí emocí hodnotím a jsem za to ráda. Film je totiž natočený tak, aby naše emoce vyždímal. Přiznávám, že celý koncert Live Aid na stadionu ve Wembley jsem probrečela. Jen mi celý film chvílemi zaváněl prvopláností a povrchností. Hudbu Queenu mám ráda, ale o jejich životech zas až tak nevím, nezažila jsem je v takovém věku, abych to ještě dokázala vnímat a udělat si názor. Nicméně, co teď zjišťuji, tak tenhle film se od reality dost odklání. A je to právě proto, aby to na diváka udělalo dojem. Myslím, že i přes ta všechna negativa, která jsou s Queeny taky svázána by si zasloužili mnohem kvalitnější scénář. I ta kamera mi nepřišla nijak zázračná. Celkově to bylo takové ušmudlané a šedivé. A to i přes to, že se Freddie parádil do takových výstředních kostýmů. Nicméně ale Rami Malek odvedl kus neskutečné práce (trochu mi jen vadil český dabing, jelikož byl snad až příliš přiteplený) - ty pohyby, gesta, maskéři a choreografka se taky předvedli, paráda. Je mi líto, že i přes to všechno musím říct, že film je nadhodnocený. Lidi do kin táhne láska k songům Queenů, ne nezmírná kvalita filmu.

• 18.2.2019  20:10

Filmy ze světových válek sleduji vždy napjatě a s respektem. Bojím se totiž, co všechno se v těch válkách asi tak dělo a co z toho nám ve filmu ukážou nebo čím by se mohli inspirovat. Prostě jatka a v nich spoustu zbytečně mrtvých lidí. Nelidské zacházení, nespravedlnost, lidská blbost a mezitím sem tam soucit nebo odvaha. A takový byl i tento film. Všude špína, občas nějaký záběr, který vám lehce pošimrá žaludek, že se div neotočí naruby, herecká sestava parádní - Pitt to samozřejmě táhne, ten má charisma i když sešťourá jednou rukou v nose a druhým se drbe na zadku :D Shia LaBeouf mě zde překvapil a moc příjemně se na něj koukalo, takový civilní herecký projev, nic přehnaného. A mladý zelenáč Logan Lerman se se svou rolí taky popasoval se ctí. Hrozně jsem s jeho postavou soucítila. Nejsilnější je na filmu jednoznačně "návštěva" u jedné Němky a její sestřenice. Až mi šel mráz po zádech, jak i ti kladní hrdinové můžou pod tíhou okamžiku a alkoholu vyvádět. No ale konec tomu nasadil korunu. bohužel v negativním slova smyslu. Tu se totiž projevil americký heroismus a nesmyslné jednání jen pro to, aby si mohli něco dokázat... za každou cenu.

• 18.2.2019  19:59

Slušné, ale ne nijak výrazné. Richard Gere tady hraje pořádného hajzlíka, což mu kupodivu šlo. Konečně ho vidím taky v jiném charakteru role než jen v sympatickém hezounovi, který se snaží o srdce nějaké dámy. Andy Garcia je tady ještě mladý zajíc, ale už tehdy uměl hrát. Bylo fajn pozorovat, jak dokáže třeba i s minimem mimiky vyjádřit svoje pocity s dostatečnou naléhavostí na diváka. To ale nic nemění na tom, že dějem to není nic zásadního, co by si zasloužilo oskarové nominace. Několikrát byla atmosféra hezky vybudovaná, ale suma sumárum to nebylo až tak nervydrásající, jak by mohlo být.

• 18.2.2019  19:53

Zvláštně natočené. Často jsem z toho filmu měla nepříjemný úzkostný pocit. Všechny postavy hrozně vyšilovaly. Na označení komedie to bylo příliš melancholické. Žádný zázrak se nekonal. Tenhle snímek je tak lehce zaomenutelný, až to hezké není. A nepomůže tomu ani skvělá herecká parta. Scénář a kamera tomu prostě dali divnou pachuť. A často jsem si dokonce přišla citově vydíraná. Že některé věci byly prostě přehnané, ale přitom neosobní a nesrdečné. Takové chladné, asi jako psí čumáček, i když se všichni chovali tak, že z nich emoce přímo stříkaly.

• 18.2.2019  19:49

Francouzi natočili už lepší komedie. Hlavní hrdina mě vytáčel, jaký byl trouba. Nechápala jsem pohnutky k tomu, proč se ti dva chovali, tak jak se chovali, ať si chtěli vyhodit z kopýtka jak chtěli. Občas to bylo prostě dost trapné. Zápletka s otravnou dětskou zpěvačkou byla tak nějak navíc a akorát jsem měla další postavu, která mi pila krev. Nejlepším momentem byl simultánní překlad projevu iránského velvyslance, to se povedlo. Ale jinak to moji bránici nechalo zcela v klidu.

• 10.2.2019  17:18
    Odpojit (2012)

Tohle povinně pouštějte děckám, co jsou na druhém stupni, možná i dřív, aby viděli, jak je internet nebezpečné prostředí pro toho, kdo se tam nechová obezřetně a věří i cizím lidem nebo se bezhlavě pohybuje po pochybných stránkách apod. Natočené tak sugestivně, že jsem sledovala téměř jedním dechem. Citlivě, ale přitom tak úderně. Ten slowmotion na konci - až jsem zatajila dech. Krásně dokázali poskládat všechny tři linie tak, aby vyvrcholili přibližně ve stejné chvíli. Manželé přijdou díky svým internetovým aktivitám o všechny peníze na účtu, teenager neunese to, že se všem na jeho škole objevily na displeji jeho nahé fotky, novinářka se zamotá do kauzy dětské pornografie díky dobrému úmyslu pomoct klukovi z takového porno chatu. Internet je jako oheň. Dobrý sluha, ale zlý pán. A existuje spousta lidi, kteří se nezdráhají ho využít. Film natočený velice slušně. Super herecká sestava, dokonce i známější tváře. Propracovaná psychologická stránka. Na konci mi srdce bušilo jako splašené, když jsem si uvědomila, jak lehké je si zničit život. Proto vidím tento film jako velice cenný a přínosný.

• 10.2.2019  17:09
    Ve stínu (2012)

Dobová atmosféra - jednoznačně. Výborní herci - bezpochyby, samá česká esa. Strhující hudba - ano, ty dunivé podkresy schopně vytvářely husí kůži. Scénář - pokulhával. Tempo - pomalejší. Vizuální stránka - krásná práce s kamerou, kulisy, reálie, všechno vypadalo tak dobře, až téměř nebyla poznat, že tvůrčí ruce patří převážně Čechům. Je dobře, že se točí takové filmy i stinných stránkách naší historie a je to zpracováno tak, že to pochopí každý. Tím ale trochu strádá to tempo a naléhavost celé té špíny.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36