chemik11

chemik11

<< předchozí 1 2
    • 17.10.2015  13:16
    SuperStar 2015 (TV pořad) (2015)

Nechápu ty komentáře po prvních dílech. Copak film hodnotíte taky hned po prvních pár minutách a hned dáváte odpad? Opravdu vás tu lidi nechápu. Sledoval jsem první sérii Superstar, to bylo něco nového. Pak jsem v dalších sériích občas kouknul na první díly, protože se mi hlavně líbili ti, co neuměli zpívat :D A až zase letos koukám na všechny díly. Nechápu, co se vám nelíbí? Podle mě se tam sešla dobrá parta lidí, hodně jich umí zpívat a je to super je poslouchat. A ty řeči kolem jsou taky vpohodě, občas se člověk zasměje, někdy je napnutej, jestli ten vypadne nebo nevypadne, porotci umějí napínat. Baví mě to, dá se na to koukat. Nechápu ty hatery po prvním nebo po druhým díle. Stejnak nejlepší ale první díly, hlavně jak tam jdou některý lidi, který vůbec neumí zpívat. To jako sami nepoznaj, že neumí zpívat? To jim to nikdo neřekne? Přece, když neumím zpívat, tak tam nelezu ne? Ty lidi buď nemají soudnost, žijí v nějakým vlastním divným světě a nebo maj přátele a rodinu, který je nechtěj naštvat, tak jim říkaj, že umí zpívat. Ale pak se člověk zasměje, když přijde otázka od porotce: kdo ti řekl, že máš jít do superstar? nebo: ty si myslíš, že umíš zpívat? :D Jen si myslím, že by měla být lepší porota. V porotě by měli být takoví zpěváci, jako je Gott, Vondráčková nebo Michal David. Prostě někdo, kdo opravdu dlouho zpívá, je hodně slavnej, něco už dokázal a vydal mnoho CD. Ale proti současným porotcům nic proti, jen pořád nevim, proč tam leze ten Soukup. Marta je hezká a sympatická. Palo a ty jeho ksichty :D

• 29.3.2015  19:00

Komedie dobrá to jo. Ale komedie století? Copak je tenhle film lepší než třeba Marečku podejte mi pero, filmy s Burianem, Homolkovi, Jáchyme hoď ho do stroje, Dívka na koštěti, Což takhle dát si špenát, Pane vy jste vdova, Jak utopit doktora Mráčka, Sněženky a machři, atd.? Určitě ne.

• 29.3.2015  18:45

Docela jsem se nudil. Pubertální výjevy, jsem myslel, že koukám na romantiku a ne na fantasy o čarodějnictví. S těmi láskami to tvůrci trochu přehnali ne? Akce žádná, jen kecy.

• 29.3.2015  18:31
    Čarodějnice školou povinné (TV seriál) (1998)

Přijde mi, že to přeháníte, jako byste se brali za nějaké profesionální kritiky. Odpad? Blbost? Co blbnete. Já na to koukal jako malej a teď v 25 na to koukám znova a znovu se bavím. Staré díly jsou dobré, některé jsou zábavné, srandovní situace. Jasně je to takové dětské, ale tak co. Zbytečně nepřemýšlejte, je to jen seriál o čarodějnicích. Teď koukám na 4. řadu, jak je Mildred s Ethel na té koleji, a zatím se mi moc líbí, už to není takové dětské a dá se na to koukat, tak nevím, co tady blbnete. A v životě by mě nenapadlo tenhle seriál srovnávat s Harrym Potterem, nenapadlo by mě to, dokud bych si tuhle stranku nečetl. Neberte tu televizi, seriály a filmy tak vážně, pak byste se bavili.

• 18.12.2013  23:31

Mě tedy špenát chutná, vždy si ho rád dám, bramborové knedlíky, špenát, k tomu třeba vepřové maso, ňami ňami! Jinak film velmi dobrý, zdařilá komedie a řekl bych velice originální.

• 6.12.2013  01:18
    2:37 (2006)

Obsahuje SPOILERY! Nejdřív musím říct, že ta škola nevypadá ošklivě, docela by se mi tam líbilo :D. Nádherná hudba, hned jsem si ty písně stáhnul. Takové smutné, ale krásné, skvěle se to do toho hodilo, do jednotlivých okamžiků, dokonalost. První shlédnutí u mě proběhlo ještě vklidu, ale jak jsem si pak po tom shlédnutí pouštěl zpět scénky, abych se dopídil "proč", tak jsem začal pěkně bulet. Skvělý film, nádherné finále, pokud není člověk z kamene, tak by z toho konce měl být smutný, když si vlastně uvědomí, co se stalo. Ostatní problémy byly tvrdé, nemocný kluk, který musí snášet ponížení a posměch, gay, další potenciální gay, co se s tím nechce smířit, incest. Jsou to věci, které mohou a mohly zničit každého z nás nebo někoho z našeho okolí. A navrch člověk, který je totálně sám. Fakt když si znova přehrávám ten závěr, tak bulím jak malej, je potřeba si projít znovu její poslední kroky po škole a člověk pochopí. Do toho ta depresivní hudba, wuáá. Možná měla taky nějaký závažný problém a chtěla s ním pomoci, ale nikdo si jí nevšímal. Stačilo málo, stačilo, aby se na ní někdo usmál, promluvil s ní, zeptal se, jak se má, a mohla by žít. Ne, všichni na ní kašlali a nevšímali si jí. Všichni si řeší svoje vlastní problémy, nutno podotknout že neméně vážné. Tak tam tak chodí a přemýšlí, jestli to má ještě cenu tu být, ještě tomu dává šanci, dumá, chodí, ale pořád nic, nikdo si jí nevšímá, je sama, vážně stačí, kdyby jí někdo zastavil cestou na ten záchod a přátelsky s ní promluvil a neudělala by to. Její jméno se dozvídáme vlastně až na konci. Tebe se Stevene zeptám, jestli jsi vpořádku, ale o mě se nestaráš? O mě se nestará nikdo? Kašlu na to, kašlu na vás na všechny, kašlu na život. Úplně to bylo vidět ve tváří té dívky (skvěle zahráno, moc tam toho neměla, ale to, co měla, tak zahrála dokonale). Člověk, který nikdy nezažil podobnou samotu, tak nemůže chápat, taky jsem býval osamělý, někteří mnou opovrhovali, jiné jsem zase sám odstrkoval, ze strachu. O to víc ty poslední scénky prožívám, protože se dokážu vcítit do té dívky. Ostatní příběhy byly tak nějak utnuty, což je možná na škodu. Jak to dopadlo mezi sourozenci? Co Luke a jeho problém? Dále možná neškodilo nakonec ještě trochu propátrat dívčinu minulost, abychom o ní něco věděli. O ostatních víme hodně, ale o té vlastně nejdůležitější vlastně nic. Akorát teda ta "posmrtná" historka se sestrou a synovcem. Nebo to byl taky záměr? Každopádně celkový nápad skvělý, od začátku napětí, člověk neví, jak to dopadne, nebo ví, ale neví, kdo (no i když dalo se usoudit podle toho, kdo vypovídá a kdo nevypovídá v těch "dokumentárních" sekvencích).

• 2.6.2013  19:29

Předvídatelný děj? Děláte si srandu? Já teda spíš čekal, že je nevinný, že šlo o vraždu a že ho zachrání! Vůbec jsem teda nečekal, že to byla sebevražda a ještě takhle nafingovaná a až do posledních minut jsem fakt nevěřil tomu, že jedním ze strůjců byl David! A čekal jsem, že to Bitsey v poslední možné chvíli stihne :D Tohle jsem opravdu nečekal! Dokonalý plán, jak poukázat na to, že v celách smrti umírají nevinní, jen to chtělo dvě oběti.

• 10.12.2012  18:09
    Dr. House (TV seriál) (2004)

"Ano! Život bolí! Každý den chodím do práce v bolestech! Víš, kolikrát jsem to chtěl vzdát?" Skvělý seriál, na ten se dá opravdu pořád koukat, je hodně psychologický. Spousta postav, spousta problémů, spousta životních příběhů. Do toho Gregův cynismus, vtip, metafory, hlášky, psychologické hry, filozofické myšlenky, vztahy mezi kolegy, různé dějové zvraty, atd. Prostě úžasný seriál. Před pár dny jsem dokoukal osmou řadu a musím říct, že lepší už by to asi být nemohlo, skvělý závěr! V první sérii je House ještě docela mírnej, ale pak přichází čím dál větší bolesti a je tak nevrlejší. Tři série s jedním týmem, ve třetí navíc problémy s policistou, což trošku oživuje a dává tomu trochu více napětí. Ve čtvrté sérii nový tým, půlka série o budování nového týmu, Housovy hry, což zase trošku oživuje seriál, není to prostě stereotyp, jako v prvních řadách, konec série úžasný. V páté sérii nejdříve na začátku neshody s Wilsonem, Cuddy chce dítě, smrt dalšího kolegy a nakonec začne mít House na konci halucinace. V šesté sérii speciální díly, které seriál ještě více oživují - úvodní dvojdíl v blázinci, následně Housův návrat, změny v Housově týmu, díly o Wilsonově a Cuddyové dni v práci, pak ten díl Uzavření, jak se ztratí novorozeně a nemocnice je uzavřená. V sedmé sérii chození s Cuddyovou a konečně osmá série, začátek ve vězení a konec? No kdo neviděl, nebudu vám kazit překvapení. V roli pacientů a jejich rodiny nebo přátel se tu objeví spousta známých herců, dokonce se tu objevili oba bratři z Útěku z vězení, Michael až v poslední řadě a Lincoln naopak někdy na začátku.

• 12.11.2012  23:24

Chvilkami zdlouhavé. Každopádně dobrý nápad, mystika a duchařství spojená s právničinou a touze po vzestupu v kariéře.

• 22.9.2012  15:53
    Rebelka (2006)

Sice žádný filmový zázrak, ovšem koukat se na to dalo, člověk se občas i zasmál, příjemná oddychovka na sobotní odpoledne.

• 3.9.2012  16:33

Nechápu ten konec, jakto že najednou ti roboti byli zranitelní?

• 18.8.2012  09:56

Podruhé se mi to líbilo o něco více než poprvé. Dobré momenty tu jsou. Nebýt Lindsay a dobrých písniček, tak bych dal jen 3 hvězdy.

• 18.8.2012  09:54
    Najděte stopu (TV film) (2002)

Dá se to. Ale viděl jsem to jen jednou a nějak nemám potřebu to opakovat. 3 hvězdy hlavně za mojí oblíbenou LiLo.

• 18.8.2012  09:53
    Živá panenka (TV film) (2000)

Dá se to, některé scénky se živou panenku byly vtipné :D Nicméně spíš to bude asi pro děti.

• 18.8.2012  09:49

Na přelomu dubna a května jsem to viděl třikrát během tří týdnů, což, myslím, mluví za vše! První film mojí oblíbenkyně LiLo. Vzpomínám, když jsem byl menší, asi 13 let, tak jsem tohle viděl poprvé a už tehdy mě tento film a hlavně Lindsay uhranula :D

• 5.8.2012  12:19

Praštěnej film :D Lindsay je moje oblíbená herečka a zpěvačka. Tohle zvládla tak nějak vpohodě. Má však lepší filmy.

• 4.8.2012  23:04

"A ten hajzl nastražil do baráku drogy a dal je všude" :D Tohle není obyčejný film, ani ne tak komedie, jako spíš parodie. Takhle je na to potřeba se dívat. Nehledat nějaký vyšší smysl, něco inteligentního, nějak příběh a tak, prostě je to PARODIE! Když se na to člověk podle toho dívá, tak není zklamán. "Coooo jeeeee" :D Nehledejte v tomto filmu něco, co tam ani nemělo být, co ani režisér nechtěl, aby tam bylo. "Teď mám začít řvát a utíkat? Jak chceš" :D

• 4.8.2012  22:51
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Jako malej jsem na to koukal rád. Jenže teď, po pár letech a po přečtení knížky, musím říct, že jsem zklamanej. Spousta nudných dílů, mezi kterými je sem tam dobrá epizoda, třeba v první řadě ti návštěvníci z budoucnosti, to byl dobrý díl. S Conanovým románem to nemá moc společného.

• 4.8.2012  22:32
    Gympl (2007)

Čekal jsem trochu něco jiného, přesto nejsem zklamán. Film dobrý.

• 4.8.2012  22:30

Můj nejoblíbenější díl z celé té série! Fakt jsem se řehtal skoro po celou dobu filmu :D Nejlepší fakt bylo, jak říkali, že jsou rádi, že bdue svatba bez Stiflera a hned v další scéně dorazil :D

• 4.8.2012  22:19
    Lucky Girl (TV film) (2001)

Dobrý film, Elisha to zahrála výborně! Zajímavý námět, velké drama až do konce.

• 4.8.2012  22:14

Nebyl to špatný film, na Elishu (která to velmi dobře zahrála) se dobře koukalo. Mělo to spoustu dobrých okamžiků, myšlenek, hlavně kolem toho ochrnutí (opravdu lepší zemřít nebo zůstat ochrnutý a do konce života se nemoci pohnout?). Sem tam však trochu zdlouhavé, napoprvé jsem to nezvládnul zkouknout na jeden zátah, napodruhé už to šlo lépe. Mám docela rád tyhle psychologické filmy o lidech a jejich vztazích.

• 29.7.2012  10:08
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Seriál, na který koukám už od mládí. Musím však říct, že nejlepší jsou buď začátky sérií nebo konce. Sem tam se objeví fakt dobrý díl uprostřed série, někdy však průměrný díl, jindy fakt nuda. Fakt nejlepší díly jsou na konci nebo na začátku, jak se bojuje s "Goauldy" (fakt nevim, jak se to píše :D) a jak se prostě něco děje. Jackovy hlášky jsou výborný :D

• 23.7.2012  21:40
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Jen 68%? Vázně mám pocit, jako bych byl z jiné planety, když občas vidím ta hodnocení tady. Pamatuju si ty začátky, vždycky jednou týdně večer. To bylo napětí, očekávání, akce, zvraty. Viděl jsem 6 sérií, každá jiná, každá o něčem jiném, každou chvilku umře někdo z hrdinů. Jen Jack nesmí umřít, to je jasný. První 4 série v televizi, pravidelně jednou týdně, pátou a šestou mám staženou. Právě začínám sledovat 7. sérii, tak jsem na to zvědavej! Pro mě prostě paráda, skvělý série. Jak jsem už psal: napětí, zvraty, plno akce, bomba prostě.

• 18.7.2012  18:36
    Kmotr (1972)

Skvělé ztvárnění skvělého románu Maria Puza. I když sem tam jsem měl pocit, že kdybych neznal knížku, tak bych se asi ztratil v tom ději a v postavách, některé věci zjednodušené nebo vynechané, na druhou stranu nemůže film trvat 4 hodiny :D Všechny postavy byly výtěčně zahrány, skvěle vykreslená atmosféra knihy, kterou jsem nedávno dočetl podruhé. Ovšem je to celé takové jakoby narychlo, rychle rychle. Mělo se to rozložit na dva filmy a pořádně to popsat.

• 17.7.2012  14:53

Náhodou dobrej film, nevím, co všichni máte. Furt naříkáte, jak spousta komedií není originálních, teď přijde živý auto a stejně se vám to nelíbí. Normálně by to byly asi jen 3 hvězdičky, ale mám slabost pro Lindsay, takže 4. Spousta vtipných situací kolem Herbieho, ty jeho naschvály jsou boží :D Prostě pohodový film, u kterého se člověk pobaví.

• 5.7.2012  20:50

U spousty jiných komedií si ztěžujete, že nejsou originiální. Tady máte originalitu. Nebo znáte jinou komedii, ve kterých si nafintěná blondýnka, která se zajímá o vzhled a modu, nakonec stane právničkou? Já tedy ne. Příjemná, oddechová komedie, viděl jsem to po letech a opět se mi to líbilo. Srandovní vtípky, místy i dost mravně poučné. Nevzdávat se snu, když něco opravud chcete, tak to tvrdou prací a pílí dokážete, stejně jako to dokázala Elle. Warner dostal pěkně za uši, myslel si, jakej neni kabrňák, Elle mu bránila v rozletu, tak se s ní rozešel a našel si "lepší", tak jí to pak Elle pěkně ukázala, že na to má. Nakonec se na něj vykašlala i ta druhá, a má to ten parchant, dostal, co si zasloužil, namyšlenec. Pak ten profesor, co si myslel, že se s ním vyspí jenom proto, aby získala u něj tu praxi. Tomu to taky pěkně ukázala. Nechápu, jak takovýto film může mít méně než 60%. Fakt už nevim, jaký jiný komedie by se vám líbily. Tamta je moc úchylná, tamta moc o sexu, tamta neoriginální, tamta trapná. Už fakt nevim. Když se vám prostě komedie jako celek nelíbí, tak na ně nečumte a vůbec je nevyhledávejte. Tak aspoň že Back to the future a Freaky friday se vám líbí.

• 30.6.2012  11:23

Neuvěřitelný film, ani po miliontém zkouknutí neomrzí. Supr komedie, hlášky, skvělé scénky, prostě paráda. Jeden z nejlepších českých filmů, opravdu!

• 30.6.2012  11:23

• 30.6.2012  11:18

Perfektní komedie, fakt legrace, plno hlášek, skvělých scének. Trochu jiné než kniha, některé postavy chybí (Růžička a Bobby jsou ve filmu jedna osoba, ale proč ne), i tak se na to dá velmi dobře koukat. Pět hvězdiček, protože je to fakt bomba, na kterou se můžu koukat pořád, kolikrát si pouštím na youtubu hlášky z tohoto filmu. "Jak je to možnéé" :D

<< předchozí 1 2