Sakinose

Sakinose

Petr Richter

okres Ústí nad Labem
Student Střední Průmyslové Školy

homepage

Skype: Richpe0

6 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 22.8.2013  20:49
  Nevědomí (2013)
  ***

  Tak shrnuli tento film poté se jedná pouze po průměrně provedené sci-fi se skvělou myšlenkou ale totálně zblbnutým a špatně provedeným koncem. Ona původní myšlenka jak Tet dostal lidstvo na kolena pomocí lstivosti je výborná jak si dokonale podmanila lidské jedince jen díky dezinformaci a propagandě je inspirováno nejspíše dnešní dobou, ale upadá to poměrně ve stereotyp dnešních postkapitalistických sci-fi. Efekty jsou však mizerné a provedení ui dronů je téže místy nepochopitelné v jednu chvíli střílí jak splašené a poté čeká a v klidu si zaměřuje cíle dokud nejsou odpraveny neomylnými střelci kteří samozřejmě trefí ony slabá místa, která zneškodní dron jako kdyby to byla nebojová hračka namísto plátované bestie. Budiž to se dá překousnout, ale co jsem nepřekousl je závěr ve kterém je ono šťastné shledání a nikomu nevadí že je to jenom klon nwm jak ostatní, ale já v klony moc důvěry nepokládám, ale taky mi přijde blbý aby poté co jeden zachrání celé lidstvo skočila do náruče dalšímu to je trochu na hlavu jakoby si začala s jedním z dvojčat a poté co umře tak si řekne no co tak je tu jeho brácha. Mno i když to vypadá, že to moc hatuju tak to není pravda jen je to jediná věc která mi srazila celkový dojem z filmu osobně bych uvítal tvrdší a méně vysněný konec.

  • 2.3.2013  18:08
  Clannad After Story (TV seriál) (2008)
  *****

  Jeden z nejsmutnějších příběhů co jsem kdy viděl, na brečel jsem se u toho víc jak za celý život, tak to jen na začátek. Celkově je to úžasně zpracováno jak návaznost na první sérii tak vlastní pokračování jen mám pochyby či tvůrce je normální člověk schopný citů. Rozvoj postav kromě hlavní hrdinů je takřka nulový což mě na jednu stranu naštvalo, jelikož jsem čekal že by se mohly zapojit více do děje už třeba jen jako morální podpora Tomoyovi. Ale co už celkově je to velmi, ale opravdu velmi povedené a to díky věcem, které se mi v první sérii nelíbily a zde je opravili nebo vynechali.

  • 27.2.2013  15:19
  Kaičó wa Maid-sama! (TV seriál) (2010)
  ***

  Z prvu mi to přišlo hodně zábavné, ale naneštěstí se to časem ohrává a navíc naprosto to vynechalo vyvrcholení a to je pro mě rozhodně velké mínus jelikož už začínám být alergický na vztahové příběhy ve kterých není určitý konec prostě to nějak musí skončit a ne že to bude otevřené dalšímu pokračování, kterého se nedočkáme. Jako chápu že je to děláno podle mangy nebo novely, ale pokud to anime nedotáhne až do konce tak by měly udělat alternativní konec. I přesto to rozhodně stojí za nějaký ten čas odreagování se.

  • 17.1.2013  18:28

  Opravdu překrásný filmeček atmosféra mě úplně pohltila i za tak kratičkou chvíli a konec byl opravdu něco co ve mě uvolnilo opravdu velký kus ledu nikdy bych neřekl že i takto kratičký film dokáže tolik říci a ještě více toho v člověku nechat opravdu Epický skvost hodný ohromného obdivu.

  • 23.10.2012  23:16
  Sword Art Online (TV seriál) (2012)
  ****

  Ano je to jedno z nejlépe provedených anime za poslední dobu teda aspoň do 14. dílu pak už ta úroveň klesala, ale opět se vrátila díky naprosto epickému (šťastnému) zakončení hodného svého jména. Pojď sem druhá série a to rychle !!!

  • 5.7.2012  20:25
  Top Gear (TV pořad) (1978)
  *****

  Vskutku zábavní pořad o autech ne který se dá koukat i několikrát po sobě i když musím přiznat že na to spíš koukám kvůli humoru a jejich úkolům než kvůli autům :D

  • 30.6.2012  22:40
  Samurai Champloo (TV seriál) (2004)
  *****

  Cesta plná jedinečných příběhů které nám pomalu prozrazovali minulost hlavních hrdinů završena epickým koncem.Animace zvolená velmi dobře a podtrhovala tak atmosféru historického Japonska. Nemám to mu kromě jedné věci co vytknout a to je ten hip hop který mi teda hodně kazil náladu, naštěstí nebyl až zas tak často tak se to dalo snést.

  • 8.6.2012  12:31
  Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)
  *****

  Promyšlený souboji dvou myslí, vše dokonale promyšlený žádný krok není nadarmo. Mě to dokonale pohltilo a vysloužilo si místo v mé top 10.

  • 7.6.2012  20:25
  Bleach (TV seriál) (2004)
  *****

  Velmi dobrý a neunavující anime seriál který má ohromné množství postav navzájem se doplňující. I filery sou výborné a to je co říct. Nutnost přemýšlet je nad důvody boje je brilantní není to žádná klasické story ten je hodnej a musí porazit tohohle kterej je zlej. Mnohdy se ukáže, že obě strany jsou v právu, ale cesty po kterých jdou se vylučují. Člověk musí přemýšlet proč to dělá ale i proč to dělá takhle a né jinak.Když sem byl malej tak se my to vůbec nelíbilo, ale teď jsem tímto stylem a seriálem posedlý opravdu mě uchvátil a pohltil. Takže je jasné že je v mojí top10.

  • 7.6.2012  20:13
  Elfen Lied (TV seriál) (2004)
  *****

  Přinejmenším brilantní dílo doslova mi nastřelilo laťku kvality tak vysoko,že sem ztratil chuť nějakou dobu koukat na něco jiného.To vše díky své kombinaci mnoha žánrů a dokonale propleteného příběhu.Jediné co mě mrzí je že je to tak krátké 6hodin (i se "14" dílem) neunavující podívané. Jistota v mojí top10.

  • 7.6.2012  20:06

  Tento film mě doslova uchvátil nejen svojí akčností a originalito příběhu, ale i nutností přemýšlet a to u mě znamená kvalitu.Má jasné místo v mojí top10.

  • 7.6.2012  19:56

  Nádherné pokračování prvního dílu s epickým a strhujícím koncem. Jak v 1.11 spousta humoru a taky psychicky a akčně založených scén které člověka nenechají oddychnout a ani v klidu. U mě je to jasně v top10.

  • 7.6.2012  09:58

  Mě tento děj ukázal obraz naší společnosti k tomu povedená animace.

  • 7.6.2012  09:43

  Krásné nahlédnutí do japonské mytologie, animace, a příběh neskutečně poutavý a brilantní doslova mě tento snímek uchvátil a získal si stabilní pozici v mojí top10.