SamanthaM.M

Eva Stasinková

okres Čadca

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.4.2019  22:48

Opakovane sa dívam na tento film a tým viac sa mi páči.

• 5.4.2019  19:34
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Určite to nie je dokonalý seriál, ale vyrástla som na ňom

• 9.2.2019  12:52

Je úplne jedno, čo si kto myslí - Návrat kráľa JE najlepší film v dejinách ľudstva. Amen.

• 24.1.2019  20:03
    Trhlina (2019)

Maštalírove fúzy, inak nič-moc.

• 27.12.2018  21:24
    Fake or Fortune? (TV seriál) (2010)

Každá jedna epizóda ma neskutočne bavila - je to ako historická detektívka skrížená s dokumentom

• 30.9.2018  11:34
    2012 (2009)

Kiežby boli všetky katastrifické filmy tak zábavné ako tento.

• 11.6.2018  16:47
    Ladíme 3 (2017)

Dobré pesničky, slabý dej, absurdný koniec.

• 24.5.2018  23:18

Emily Blunt a John Krasinsky by týmto filmom dokázali vyžmýkať emócie aj zo suchého krajca chleba.

• 24.5.2018  21:58

Tento film šliape po všetkom, čo mi je drahé. Je absolútne o ničom a totálne zbytočný.

• 13.1.2018  21:48
    Pompeje (2014)

Je to kravina, ale koniec aj tak slúži ako slušný výplach slzných kanálikov.

• 22.12.2017  14:57

Najlepší a najkrajší Star Wars film zo všetkých.

• 17.9.2017  22:16

Začala som pozerať tento film len preto, aby som si overila, či bol Clint Eastwood za mladi naozaj taký feši ako teraz jeho syn Scott a veruže bol. Prvá hodina ma dosť nudila, pretože je rozvláčna, ale postupne film nabral grády až do nezabudnuteľného finále. Teraz mi už len zostáva zložiť poklonu majstrovi Morriconeovi za jeden z najlepších soundtrackov 20. storočia. P.S. Aj vám tá scéna s mostom hrozne pripomínala Most cez rieku Kwai?

• 21.5.2017  15:04
    Anne (TV seriál) (2017)

Ako dievča som vyrástla na Anne zo Zeleného domu a táto adaptácia je bolestivo nádherná, hoci sa nepridŕža knižnej predlohy vo všetkých detailoch. Hlavná hrdinka je presne taká Anna, akú sme si len mohli priať a scenérie a prostredie sú úžasné. Veľmi sa teším na ďalšiu sériu, lebo Annu som vždy milovala a a vždy aj budem.

• 4.5.2017  20:29

Nádherný film - akčný, zábavný, farebný, dojímavý, vtipný, napínavý a krásne vystavaný. James Gunn urobil dobre, že pokračoval v režírovaní tejto série a že dvojka nie je iba nafúknutá jednotka. Skvelé

• 21.4.2017  20:02

Keď sa vrátim k tomuto seriálu, uvedomím si, že je to jedna z najlepších kriminálok, ktorá neomrzí ani po nekonečných opakovaniach.

• 8.4.2017  00:49

Pôvodne som chcela dať tomuto filmu vyššie hodnotenie, ale kým som prišla z kina domov, zabudla som, o čom to bolo. P.S. Trailer bol lepší ako samotný film, hlavne vďaka remixu Enjoy the silence.

• 4.2.2017  21:46
    Rozpolcený (2016)

Give James McAvoy an Oscar!

• 25.1.2017  22:35
    Willow (1988)

Pán Prsteňov a lá 80. roky. A vlastne aj Harry Potter. Toto je predchodca dnešných fantasy filmov.

• 25.12.2016  00:22
    Family for Christmas (TV film) (2015)

Sympatické obsadenie robí tento vianočný oddychový film veľmi príjemným.

• 21.12.2016  19:58

Konečne sú tu Star Wars, ktoré sú aj star aj war. Výborný film.

• 8.12.2016  22:54
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Myslela som si, že Amazon nikdy nebude schopný napodobniť to kúzlo Top Gearu, ktoré vyčarovalo BBC, ale dokázali to a už po prvých troch minútach som sa zmenila na roztekajúcu sa mláčku sĺz. Po ďalších 30 minútach som sa tak vyškierala, až ma bolela sánka. Láska k rýchlym autám proste nezávisí od produkčnej spločnosti, ale od Jeremyho, Richarda a Jamesa.

• 17.11.2016  02:24
    Jonathan Strange & Mr. Norrell (TV seriál) (2015)

Vždy som túto knihu milovala a vždy som verila, že seriál/film nemôže byť lepší ako kniha. V tomto prípade sa to tvorcom takmer podarilo, až na posledné dva diely, ktoré sa tak absurdne a zbytočne odklonili od literárnej predlohy, až mi takmer pokazili dokonalý zážitok. Ale našťastie iba takmer, lebo len ťažko by ste hľadali niečo lepšie o mágii.

• 29.8.2016  17:59
    For Grace (2014)

Čakala som dokument o varení, jedle a top reštaurácii, dostala som oveľa viac. Hoci ma životný príbeh Curtisa Duffyho dojal, For Grace by sa zaobišiel aj bez tejto dramatickej časti.

• 29.8.2016  15:33

Dokonalý a nádherný dokument o jednom zo základnov japonskej kultúry - saké.

• 18.8.2016  19:38
    Moulin Rouge (2001)

Najlepší, najromantickejší, najzábavnejší, najúžasnejší film, komédia, muzikál, tragédia, lovestory.... a na dôvažok Ewan McGregor.

• 15.8.2016  19:07

Škoda tak úžasného soundtracku na tak nudný film.

• 15.8.2016  16:18

Zábavnejšie a akčnejšie ako jednotka, ale všetko iba vďaka Eve Green. Už som vám spomínala, že ju milujem?

• 13.8.2016  21:48

Rozprávočka na dobrú noc. Obdivujem Zacka Snydera, čo dokázal s tak malým rozpočtom, obsadenie mal koniec-koncov, vynikajúce, len ten rozprávač mi strašne liezol na nervy. Plus Lena Headey, samozrejme, a tehličky, veľa tehličiek.

• 7.8.2016  22:22

Bola som na hrane medzi troma a štyrmi hviezdičkami, ale dávam tri, pretože: a) soundtrack je lepší ako film samotný a tvorí tak 90 % atmosféry, b) Letov Joker naozaj vyzerá ako Justin Bieber na pervitíne, c) Margot Robbie je úžasná Harley, ale vo filme slúži iba na plnenie mokrých snov pubertálnych príslušníkov mužského rodu, d) chýba tu poriadny a zjednocujúci záporák, e) prvá polhodina je wtf miš-maš záberov a predstavovania postáv, ktoré ale nijako neslúži samotnému deju. DC ide, ale na Marvel sa ešte nedoťahujú, lebo tí na recept ako robiť vtipné komiksové filmy s poriadnou akciou, ktoré očaria aj nefanúšikov komiksov, prišli už dávno.

• 24.6.2016  22:38
    The Joy of Painting (TV pořad) (1983)

The Joy of Painting je dokonalý dokumentárny seriál o maľovaní, pri ktorom si oddýchnete ako nikdy v živote. Za všetko môže talentovaný Bob Ross, ktorý 20 rokov slúžil na vojenskej základni na Aljaške, ktorá mu slúžila ako inšpirácia pre jeho krajinky, dotiahol to až na seržanta a keď zanechal kariéru v armáde, povedal si, že už nikdy nebude na nikoho kričať. Počúvať jeho hlas a sledovať ako maľuje, je asi tá najupokojujúcejšia vec, akú som kedy zažila.

<< předchozí 1 2 3 4 5