Morčauta PuiPui (2021) (seriál)

Uletene japonske morcacie auticka v kratkych rozpravkovych epizodach. Kazda ma iba 2,5 minuty a nejake ponaucenie pre male deti, ale milujem morcata, molcars su neuveritelne roztomile a ohromne ma to bavilo. Da sa vidiet na Netflixe.

Tenet (2020)

Robko Patizón si to ukradol celé pre seba, Ludwig Göransson robí ppci soundtracky a vôbec, bola to mega zábavná, akčná, originálna jazda

Loganovi parťáci (2017)

Jedna z naj komedii poslednych rokov s hviezdnym obsadenim

Dva papežové (2019)

Jeden z najlepsich a najdojimavejsich filmov tohto roka, s najlepsimi a najpresvedcivejsimi hereckymi vykonmi. Mozno je to tym, ze som vyrastla v silno katolickej rodine, ale tento film sa ma nesmierne hlboko dotkol a dojal ma k uprimnym slzam.

Na nože (2019)

Fantasticky som sa bavila od prvej minúty po poslednú - v tomto filme funguje úplne všetko, scenár, réžia, kasting, chémia medzi postavami, hlavný hrdina... a nejdem spoilovať. Rian Johnson je kráľ a všetci by sa mu mali ospravedlniť (veď vy viete za čo).

Nejdelší jízda (2015)

Opakovane sa dívam na tento film a tým viac sa mi páči.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Je úplne jedno, čo si kto myslí - Návrat kráľa JE najlepší film v dejinách ľudstva. Amen.

Fake or Fortune? (2010) (seriál)

Každá jedna epizóda ma neskutočne bavila - je to ako historická detektívka skrížená s dokumentom

Tiché místo (2018)

Emily Blunt a John Krasinsky by týmto filmom dokázali vyžmýkať emócie aj zo suchého krajca chleba.