Thomas_xxxxx

študent

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.8.2019  12:41
    Donbas (2018)

Jediné, čo si z tohto filmu pamätám a čo bolo ako tak zaujímavé, je fotenie sa s údajným fašistom na ulici a jeho bitie starou babkou palicou. Inak neviem, o čom to malo celé byť. A koniec desná nuda, bez jediného strihu.

• 9.7.2019  10:56
    Zlom (2019)

Tento komentár môže obsahovať nejaké spoilery. Bez ohľadu na to, že som ateista a tento film bol akousi kresťanskou propagandou, tak bol natočený s citom a dokáže chytiť za srdce. Náhle uzdravenie je možno vzhľadom na okolnosti trochu pritiahnuté za vlasy, no v celkovom zúčtovaní to nehrá veľkú rolu na kvalite filmu. Pekný film.

• 7.7.2019  19:44
    Číslo 37 (2017)

Podobnú blbosť som nevidel už veľmi dlho. Jednalo sa o veľmi nepodarený "kvázi" remake Hitchcockovho Okna do dvora. Akurát, že toto nemalo žiadnu filmovú hodnotu. Posledné minúty som ani nedokázal dopozerať od totálneho unudenia sa. Pán Nosipho Dumisa by sa réžii a scenáru mal veľkým oblúkom vyhnúť, lebo to je očividne nad jeho sily.

• 12.6.2019  20:20

Nie, bohužiaľ nie každá nemecká komédia je ako Fakjú pán profesor 1/2/3. Nehorázna nuda a po celom filme nedokážem povedať, o čom bol alebo prečo bol vlastne označený ako komédia. Strata času. A navyše strašne rýchle dialógy, ktoré sa ani nedalo stíhať postrehnúť a vnímať.

• 31.5.2019  18:22

Nie je to bohviečo a je to zdĺhavé dosť, ale odpad si to nezaslúži podľa môjho názoru.

• 29.5.2019  14:03
    Like Me (2017)

Neviem, čo bolo posolstvom a zmyslom tohoto filmu alebo ako tento počin nazvať, ale väčšiu zlátaninu som ešte v živote nevidel a červené hodnotenie by som nepochopil u tohoto počinu, ani keby som mal titul profesor. Jedna hviezda z ľútosti.

• 26.5.2019  20:07

Prvá polovica nás navádza, že film bude o nejakom víruse alebo chorobe, drží to človeka v napätí. Príde druhá polovica filmu a tú mám pocit, že režíroval samotný Lynch. V sekunde zabudnete, že chcete nejaké racionálne vyriešenie príbehu. Toho sa nedočkáte, ale dočkáte sa dychberúceho napätia a aj keď vám to nedáva žiadny zmysel, neviete od toho odrthnúť oči.

• 13.3.2019  12:15
    Pad Man (2018)

Ukážka toho, ako sa z na prvý pohľad totálne sprostého nápadu dá natočiť viac ako 2 hodiny trvajúci pútavý film.

• 10.3.2019  20:38

Neviem, nakoľko je komédiou synchronizované plávanie mužov, ale kto k tomuto filmu priradil žáner komédia, by mal byť bezpodmienečne utratený. Bolo to nudné, nezáživné, 2 hodiny o tom istom, no ja som sa ani raz nebavil, čo by u komédie malo byť samozrejmosťou.

• 30.1.2019  22:20
    Romance X (1999)

Veľmi ťažko sa mi hodnotí tento počin. Väčšina prehovorov mi prišlo ako čistá komédia alebo totálne drísty o ničom. Na druhej strane to bola až taká hovadina, že film celkom rýchlo zbehol. Sporne sa mi to hodnotí, tak volím zlatú strednú cestu 3*.

• 20.1.2019  23:20

Celkom pútavo natočené veľké zmyselnedávajúce, inkoheretné NIČ. Stratený čas.

• 24.12.2018  21:13

Záverečný soundtrack velice lze!

• 20.12.2018  12:11

Väčšiu nezmyselnosť by snáď nevymyslel ani samotný Lynch, ale kupodivu sa to celkom dalo pozerať, hlavne druhá polovica bola dobrá.

• 22.10.2018  23:01
    Manifesto (2015)

Neviem, o čom to bolo, ale viem, že som od toho nevedel odtrhnúť oči.

• 24.9.2018  21:07

Keď si odmyslím, že rugby je totálne debilná hra, ktorej pravidlá som nepochopil ani po pozretí celého filmu, tak vcelku obstojný film.

• 16.9.2018  20:52
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Práve som "kvalitne" oddrbal 2 hodiny svojho života na zistenie toho, že režisér tohoto filmu je postihnutý a mal by byť utratený pre dobro ostatných.

• 14.8.2018  19:09
    Máš ji! (2018)

Strašná volovina a blbosť. Film od nepríčetného režiséra, s nepríčetnými hercami pre nesvojprávnych ľudí z Psychiatrickej liečebne Šternberk.

• 26.7.2018  12:18

Pár svetlých momentov a zaujímavých scén, ktoré nejako posúvajú príbeh dopredu, nedokáže tento film posunúť vyššie od šedého priemeru. Stopáž príliš dlhá, nudné scény, dlhé statické zábery. Príbeh dobrý, ale strašne zle sfilmovaný. Nemôžem ísť vyššie ako 3 hviezdy.

• 24.7.2018  18:51

Na to, že to bola komédia, som sa ani raz nezasmial. Vcelku to bolo pozerateľné, ale moc vtipné mi to neprišlo.

• 22.6.2018  11:47

Neviem, čo nám tento film chcel povedať, ale naisto viem, že to bola strašná blbosť.

• 17.6.2018  23:00
    Downrange (2017)

Jednoduché, prosté, ale napínavé do poslednej sekundy. Pekný survival horor.

• 6.6.2018  12:07
    Hra (2011)

Celý film je natočený statickou kamerou s minimom strihu, čo však začína byť miestami dosť nezáživné. Nebyť scény pred koncom (konflikt vyvolaný ukradnutým mobilom), tak film nemá čo zaujímavé ponúknuť. Celý čas len šedý priemer bohužiaľ. Od severskej kinematografie som očakával viac, ale tento film nesplnil moje očakávania.

• 5.5.2018  23:06

Meno režisérky tohoto pseudofilmu mi nič nehovorí, ale z očakávaných 4 hviezd to musím ohodnotiť jednou, lebo nudnejšia bola asi snáď len Vesmírna odysea od Kubricka. Inak absolútne trápny počin miestami mi bolo až do smiechu z niektorých dialógov, celé nemastné, neslané, dokopy o ničom. Neodporúčam. Pani režisérka si asi myslela, že gay tématika bude zaujímavá, ale to najprv treba vedieť režírovať filmy, aby sa dalo dačo normálne nafilmovať.

• 15.3.2018  18:07
    Coco (2017)

Strašne debilný príbeh a v polovici filmu to už začalo byť otravné dookola to isté pozerať. Dookola len "papá" a "grandgrandgrandmother/father". Po tomto filme tieto slová už nechcem počuť aspoň rok. A keď toto je 81. najlepší film, tak neviem už, kto to tu hodnotí a takýmto stupídnym filmom dáva 5 hviezd. Veľmi slabé 3* odo mňa.

• 11.3.2018  21:09

Tohle se ale vůbec nedalo pozerat. Něco se sebou udělej, pane režisére.

• 11.1.2018  17:13

Absolútne chladný film, ktorý vo mne nevyvolal štipku ľútosti. 2 hodiny pozerať na postižené Alešek neboli též cituji "postižený hlavný hrdina" ležiaceho v posteli, mi fakt nechýba. A trepať sa s respirátorom niekam do Afriky a myslieť si, že sa nič nepokazí, tak to môže napadnúť asi len tomu postižené Alešek. Zbytočný film.

• 4.12.2017  22:37

Škoda, že tej motorovej píly sme si užili len poslednú polhodinu.

• 26.7.2017  16:09
    Záhada vyvoleného (TV film) (2002)

Aj po možno až desiatich rokoch od prvého pozretia tento film nestratil na čare. Drží vás v napätí od prvej do poslednej sekundy a po 3 hodinách som si želal, aby trval ešte minimálne ďalšie tri hodiny. Nápad zaujímavý, spracovanie bezchybné. Nemám čo vytknúť. 100%.

• 8.6.2017  14:13
    Sieranevada (2016)

Nechápem takmer 80% u tohto filmu. Po pozretí Skúšky dospelosti som dúfal, že toto bude tiež kvalitná dráma hlavne, keď sa tiež jednalo o rumunskú produkciu. Opak bol však pravdou. Statická kamera a zábery nedodávajú tomuto filmu veľmi na kvalite. Celých takmer 3 hodín je prekecaných o niečom, ale po dopozeraní filmu vôbec nie som schopný povedať, o čom vlastne. A nejakých pár scén, kde je tma, tak len pribíja klinec do rakvy tomuto filmu. Popis filmu dával tomuto filmu veľkú šancu a po jeho prečítaní som si myslel, že tomu tak aj bude, no mýlil som sa. 3 hodiny interiérových statických záberov jednoducho nie sú pre mňa. Miestami som už ani nedokázal tie kecy o ničom vnímať, takže som to vtedy vnímal len na polovicu, ale myslím, že som o nič neprišiel.

• 28.4.2017  17:22

Tak film som si pozrel po 4 rokoch znova, keďže som akosi dostal chuť na španielsku hororovú tvorbu. Ako som čakal, tak film opäť nesklamal a držal napätie až do posledných minút. Nebol som síce až taký nadšený ako pri prvom zhliadnutí, keďže som si niektoré veci ešte pamätal, ale stále to je na 5*.

<< předchozí 1 2 3 4