• Thriller

Boogeyman (2005)

Jednoznačne najslabší z celej série a výrazne najslabší. Celé to je amatérske a tak to aj pôsobí. Kamera sa seká, behá hore dolu a neviem, čo ešte. A kvôli týmto nedostatkom mi aj nejako unikal dej, keďže ma to dosť rozptyľovalo a aj všeobecne nudilo.

Milé dítě (2023) (seriál)

Dosť nekonzistentne podaný jednoduchý príbeh a navyše veľmi divne podaný, niekedy som sa až priam divil, ako je možné to tak zložito a hlavne zbytočne vyrozprávať. Mňa si tento seriál s veľkým hodnotením veľmi nezískal popravde. Čakal som viac.

Sestra II (2023)

Celkom slušná podívaná, ale od plného hodnotenia to delí premrštená stopáž na daný druh filmu, ale páčilo sa mi postupné spojenie dvoch dejových línií a zážitok bol taktiež nadpriemerný.

Vortex (2021)

Typická artovka od Gaspara Noé. Ničím neprekvapí, ale ani nesklame. Celé sa to nesie ale v duchu zbytočne uťahanej stopáže. Rozdelenie obrazu na polovicu, kde každá zobrazuje rozdielne a niekedy aj tie isté situácie, ale z rôznych uhlov, je zaujímavé, ale nejak ma to nevzalo. Miestami som myslel, že pôjdem na 4*, ale rozťahaný koniec ma udržal na 3 hviezdach.

Známí neznámí (2021)

Tak je pravda, že asi to na originál nemá, ale aj takto je to slušne rozohraná šachová partia a poväščine času to nenudí, ale bohužiaľ, je to ako cez kopirák, za čo musím zraziť tú jednu hviezdu.

Osm hor (2022)

Nekonečná 2 a pol hodinová odysea, ktorá vás nudí po celý jej čas a nič vám nedá. Keby to malo aspoň o hodinu menej, ale takto je to útrapa pozerať.

On se bojí (2023)

Že ja som sa nechal zlákať tým kvalitným Slnovatom. To, čo sa po hodine a pol javí ako jasná 4 hviezdičková záležitosť, prejde v nekonečnú nudu a čakanie na koniec. Prečo 3 hodiny? Prečo? A takto je z toho iba 1 hviezda. Sklamanie.

Láska natvrdo (2023)

Podivuhodne celkom pohodové odreagovanie. Nikdy som si nemyslel, že hovoriaca vagína, teda aby som bol správny v terminológii filmu - vulva a hovoriaci penis môžu byť celkom zábavné. Aj keď niekomu to môže prísť ako primitívnosť najhrubšieho zrna, ale mňa to celkom bavilo.

Kon'ja, sekai kara kono koi ga kietemo (2022)

Konečne niečo kvalitné z ázijskej tvorby. Má to myšlienku, spád, dej, je to pútavé, aj keď sa nájdu hluché momenty a hlavne človek vie, čo sa v tom film deje, čo pri plno ázijských filmoch mám problém zistiť. Za mňa milé romantické prekvapenie z Japonska.

BANGER. (2022) odpad!

Najväčšia česká sračka roku 2022 s 73% hodnotením na čsfd. Viac k tomu nemám čo povedať.