Tinusa14

okres Michalovce
Nekritický kritik

<< předchozí 1 2 3
    • 25.4.2016  13:00
    Čo ja viem (TV pořad) (2014)

Samotná vedomostná súťaž by možno nebola až na päť hviezdičiek, ale kedže spustili veľmi zaujímavo aj mobilnú aplikáciu ktorá umožňuje aj bežnému divákovi si len tak v piatok večer zasúťažiť hodnotím to na výbornú.

• 1.3.2016  19:22

Narozdiel od filmového spracovania má toto určite niečo do seba! A musím podotknúť že či už to je seriál alebo film musí sa niesť v akomsi teen žánri, keďže kniha nieje napísaná inak.

• 29.10.2015  19:32
    Svět podle Evelyn (TV seriál) (2015)

Ja to hodnotím ako niečo nové, moderné a svieže. Cieľová skupina sú hlavne tínedžeri a mladí ľudia a pre starších ľudí to može byť nudné a trápne. Ja obľubujem tento druh humoru ktorý musíte milovať alebo nenávidieť, takže to hodnotím kladne. Vyhovuje mi spojenie známych hercov s naopak len s vychádzajúcou internetovou hviezdičkou.

• 6.4.2015  20:15

Za komédiu by som to neoznačila, skôr trefná dráma. Film dokonale poukazuje na to, ako aj napriek úspechu a obľúbenosti na strednej človek môže psychicky klesnúť. V takomto prípade nieje práve vhodnou voľbou vrátiť sa a obnovovať si nenávratné spomienky. Celkový dojem z filmu je v podstate depresívny a skôr nepríjemný, ale musím uznať že Charlize Theron ukázala aj svoju vážnejšiu stránku hereckého umenia, ktorú podľa môjho názoru zvládla viac než dobre.

• 6.4.2015  11:27
    Banshee (TV seriál) (2013)

Spočiatku som tomu veľmi nerozumela, ale od tvorcov True Blood som očakávala veľa. A veľa som nakoniec aj dostala! Asi po troch dieloch som sa nato úplne namotala. Má to v sebe prvky všetkého čo mám rada a presne v tej správnej miere. Neočakávala som však, že to ostane také nadupané dlhšie ako jednu sériu, ale momentálne sledujem už tretiu sériu a musím podotknúť že nezaostáva ani o kúsok.

• 6.4.2015  00:50
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Vtipy v Kredenci raz vyjdú inokedy ostávajú nepochopené, všetko záleží od každého dielu. Považujem za veľké plus parodovanie súčasných seriálov alebo udalostí. Každopádne zábavu istia známe tváre pri ktorých si myslím že platí že buď ich niekto nenávidí a považuje ich za trápnych, alebo ich miluje. Na slovenské pomery mi to pripadá dosť trefné aj zábavné, ale myslím si že slováci radšej odsúdia aj ten kúsok humoru akoby ho mali odceniť.

• 4.4.2015  20:08
    Kontakt (1997)

Výborne spracované sci-fi, vhodne zvolený herci ale tá posledná polhodina bola z mojej strany maximálne nepochopená. Nakoľko je toto môj najobľúbenejší žáner, viem že skoro žiadne sci-fi sa nekončí "normálne" s podrobným, respektíve nejakým vysvetlením všetkého čo sa vo filme udialo. Ale v tomto filme sa mi tá posledná polhodinka nepáčila a dopozerala som to len vďaka kvalitnej časti filmu predtým.

• 7.1.2015  18:54
    Snog Marry Avoid? (TV seriál) (2008)

Vyzdvihla by som to že sa tu nesleduje proces premeny, takže aspoň nie je potrebné sledovať stupídne americké hulákanie v priebehu všetkých premien.

• 7.1.2015  00:52
    Ztracený (2006)

Čo sa spočiatku javilo ako obyčajné Béčko sa zmenilo na nenormálny, nelogický a predovšetkým nesúrodý odpad. Tento film jednoznačne nieje niečo čo človeku skráti dlhý, nudný večer. Celkový nepríjemný dojem z filmu dotváral nesympatický hlavný predstaviteľ.

• 4.1.2015  22:44

Film ako celok sa mi páčil, ale ak mám brať do úvahy aj knihu tak mi tam nesedelo to že nie vynechali, ale pozmenily väčšinu príbehu.

• 22.11.2014  00:33

Lepšie ako jednotka, avšak horšie ako dvojka. Nemám nič konkrétne čo by som vytkla tomuto filmu no stále sa nemôžem zbaviť dojmu že tomu predsa len niečo chýbalo.....

• 18.11.2014  15:07

Po dlhej dobe to bolo niečo neskutočne príjemné a svieže. Potešili ma sympatický, neokukaný herci a použitá hudba ktorá pridávala filmu tú super komediálne nabitú atmosféru. V porovnaní s bežnými nemeckými komédiami túto vnímam možno až ako nejaký "nadpriemer". Zasmiala som sa na niečom po dlhej dobe takže hodnotím viac než kladne *****.

• 23.7.2014  17:40
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Prvá séria bola dobrá zaujímavím pojatím upírov, vlkodlakov a iných príšer a pripadala mi skôr ako zahrievací "13 dielny pilot" pred tým čo prišlo v druhej sérii ktorá je po niekoľkých dieloch nabušená tou správnou napätou atmosférou. 1.SÉRIA 3/5 2.SÉRIA 5/5.

• 11.7.2014  01:04

Porozháranej jednotke prišla dvojka na takej úrovni ako sa patrí. Bomba. Niet tu čo dodať, môj názor.

• 9.7.2014  20:37
    Hunger Games (2012)

Určite sa z toho dalo vyťažiť viac, ale v podstate som spokojná že to v kategórii filmov natočených podľa knižnej predlohy nespadlo na tragickú úroveň napríklad Hositeľa. Dej bol veľmi porozhadzovaný a všetko sa dialo neuveriteľne rýchlo, tak usudzujem že ten kto nečítal knihu má veľkú smolu pretože z tohto filmu bude mať len minimálny zážitok. Herci mi sadli ale trošku ma mrzí že niektoré postavy nedostali dostatočný priestor.

• 15.6.2014  20:32

Spočiatku mi to prišlo trochu chaotické ale všetko sa to v priebehu filmu dávalo dokopy ako kúsočky skladačky. Malo to určitú gradáciu a napätie aj vďaka v tej dobe ešte neokukaným hercom napr.Ashton Kutcher. Ja ako neochvejný fanúšik sci-fi nemám to srdce ohodnotiť to na menej ako *****.

• 14.6.2014  19:11

Síce je to zbytočne naivné, ale ktorá z moderných priemerných romantických komédii nieje?

• 5.6.2014  21:24

Jeden z priemerných psychologických thrillerov ktorý sa bohužiaľ rozbehol až niekedy v druhej polovici. Aj napriek tomu že to bolo v niektorých úsekoch predvídateľné, nemôžem povedať že tam nebolo aj niečo čo ma prekvapilo. Obrovské plus dávam úžastným hereckým výkonom, najmä Markovi Strongovi.

• 12.5.2014  22:06
    Ďábel (2010)

Konečne niečo neuveriteľne ľahké, zbytočne neprešpekulované, niečo pri čom si človek môže dovoliť vypnúť. Herci boli neoklukaný a solídny a to isté sa dá povedať aj o deji. Miestami sa tam objavovali aj nejaké tie kúsočky napätia, podľa môjho názoru však nie hororového napätia ale obyčajného thrillerového. Vcelku zaslúžené štyry hviezdy ****.

• 11.5.2014  00:51

Mojim plánom po prvých desiatich minútach bolo vypnúť to. Už len prvý pohľad na dve dievčatá(očividne aspoň jedna je lesba) smerujúce do odľahlého domu. Bŕŕŕ. Hororov s podobným dejom a dávkou krvi je ako maku. Tu sa dá odceniť aspoň hrozivé napätie ktoré bohužiaľ trvalo asi tak do polovice filmu, a celkom dobrá voľba hudby. Celé sa to zavŕšilo rozporuplným, respektíve nelogickým koncom.

• 5.5.2014  20:12

Pre milovníkov sci-fi to bude síce vyzerať béčkovo, ale myslím si že to malo potenciál. Páčilo sa mi spracovanie, atmosféra a sympatický herci. Síce koniec ako u väčšiny týchto vecičiek je dosť predvídateľný, aj napriek tomu, myslím si že zhliadnutie tohto filmu nieje strata času.

• 21.4.2014  13:19
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

Keď som mala tak 10-13 rokov tak sa mi to páčilo, a takéto seriály predsa patria k detstvu kde som neriešila herecké výkony, nedokonalosti v scenáry a podobné blbosti. Na druhú stranu teraz o niekoľko rokov neskôr už radšej nebudem riskovať pozeranie tohoto seriálu aby som si neskazila spomienky nato aký to bol slušný seriál.

• 17.4.2014  00:03
    Od soumraku do úsvitu (TV seriál) (2014)

Spočiatku som mala isté pochybnosti o prevedení tohto filmu na seriál, nakoľko som veľmi veľká fanúšička From dusk till dawn. Moje pochybnosti o tomto počine sa rozlplinuly asi po druhej epizóde, a ďalej to šlo ako z kopca. Naplno ma to vtiahlo do slušne rozpracovaného deja. Čo sa týka hereckého obsadenia, predstaviteľ Setha bohužiaľ nemá na neprekonateľného Clooneyho, naopak predstaviteľ Richieho ma zaujal viac ako Tarantino. Všetko je len vec názoru.

• 5.4.2014  23:06

Pokiaľ sa nad týmto filmom nejako veľmi nezamýšľam tak ma sympatickými hercami a optimistickou atmosférou príjemne pobavil . Overené stálice ako Aninston alebo Sandler jednoznačne nesklamali, ale naopak tak trochu prekvapili.

• 5.3.2014  13:29
    Don Jon (2013)

Ja osobne by som to nenazvala romantickou komédiou, možno len tou komédiou. Jednoznačne zabudnite na lásku, tá je tu totiž kvaitne vystriedaná sexom, pornom a povrchnosťou, možno len nejakých posledných 5 minút vyvracia tenoto dojem z filmu.

• 9.2.2014  13:19
    Moon (2009)

Tak tento film som si pozrela bez toho aby som si o ňom čo i len niečo prečítala alebo pozrela trailer. Jednoducho čo sa zaplo to som pozerala bez akýchkoľvek očakávaní a myslím že aj vďaka tomu ma tento film nadmieru zaujal a prekvapil.Sam Rockwell ako hlavná a v podstate jediná postava filmu to utiahol na výbornú a tým myslí to že mi nezačal liezť na nervy ani po hodine a pol, skôr som si vravela že by som ho zniesla ešte nejakú tú hodinku. Také sci-fi pre mňa bol počítač Gerta s takmer až s ľudskou vernosťou priateľovi. Celkovo to bolo také zbytočne nezamotané a "ľahko stráviteľné" sci-fi na príjemné hodnotenie 4/5.

• 25.1.2014  16:07

Boli to len neuveriteľné drísty opakujúce sa v priebehu celého filmu k tomu ešte doplnené extrémne nesympatickým hlavným hrdinom ....

• 19.1.2014  02:09

Príjemná a vtipná oddychovka na sobotňajší večer. Navyše musím podotknúť že osobne by som tento film nezaraďovala medzi "typické" americké romantické komédie. Malo to v sebe jednoducho niečo viac. :)

• 19.1.2014  02:05
    Carrie (2013)

Nakoľko som si film zapla len náhodne, čiže som o ňom predtým nič nečítala a netešila sa naň, sa mi dosť to páčilo. Aj keď to nebol ten horor v pravom slova zmysle, malo to určitú atmosféru a gradáciu. Herecké výkony by sa dalo povedať že boli priemerné, do roli na 100% zapadla Julianne Moore ako šialená matka. Moje hodnotenie sa odvíja aj od toho že mám slabosť pre príbehy Stephena Kinga.

• 7.1.2014  00:33

Ja osobne by som to nenazývala Amazing Spider-man ale skôr "Teen" Spider-man. Hlavný hrdinovia boli pre mňa sympatickejší ako v predošlých filmoch, ale to si myslím je len môj subjektívny názor. Záporák nebol taký zlý, možno keby na ňom ešte tak trocha pomakali. Najväčším záporom bol slabý dej, v porovnaní s predošlím Spider-manom a nedajú sa nespomenúť ani prehnane najstajlované vlasy hlavného hrdinu.

<< předchozí 1 2 3