Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Fantasy

Oblíbené filmy (10)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Filmová série, která se stala součástí mého života. Je úžasné, že spolu s Harrym rostlo i miliony jeho fanoušků, že i po tak dlouhé době mu jsou oddáni jak v knižním tak filmovém světě a aspoň na chvíli mu vdechli život. Báječné zakončení splnilo do puntíku všechna má očekávání bez výjimky - ať už epická bitva o Bradavice nebo pochmurná atmosféra prostoupená od první do poslední minuty doprovázená nevyhnutelným mrazením.... Neplecha ukončena (100%)

Charlieho malá tajemství

Charlieho malá tajemství (2012)

Procítěný příběh plný emocí(a je to nakažlivé!). Z filmu sálají neuvěřitelně reálné pocity a dojmy jsou o to silnější. Já se smál, když Charlie byl šťastný... já měl špatnou náladu, když Charlie brečel.... jedno mu závidím a to TO, že se v jistých chvílích "cítil nekonečně..." (93%)

50x a stále poprvé

50x a stále poprvé (2004)

Viděl jsem jednou, dvakrát, třikrát.. zkrátka tohle neomrzí. Adam Sandler nepůsobí tak přehnaně jako v jiných filmech a spolu s milou a neodolatelnou Drew tvoří skvělý pár v nádherném prostředí Hawaie. Kéž by takhle pohodových filmů bylo víc...(94%)

Velmi nebezpečné známosti

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Třešnička na dortu ze všech mých oblíbených filmů. Příběh není zas tak originální, ale způsob jaký byl naservírován divákovi je prostě neodolatelný. Sarah Michelle Gellar ve své nejsvůdnější roli. (95%)

Reklama

Reklama