Weany

• 22.12.2017  20:29
    Syn Boží (2014)

"Já jsem cesta."

• 4.9.2017  21:20
    Život a doba soudce A. K. (TV seriál) (2014)

Pro Švehlíka jsem měla vždycky slabost...!

• 6.2.2017  20:57
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Hodně dobrý, vtipný seriál. Nechápu to hodnocení tady.

• 22.1.2017  20:56

Nemůžu jinak, než dát pět hvězd. Jako jeden z mála filmů to na mě šíleně zapůsobilo. Byla to prostě nádhera.

• 19.1.2017  09:41

Zkrátka Boží.

• 19.1.2017  09:41
    Já, kocour (2016)

Jak už bylo v několika komentářích zde napsáno, tento film budete zaručeně vnímat jinak, pokud máte kočku. Já mám kočky dvě a opravdu jsem se skvěle pobavila!

• 19.1.2017  09:30

Skvělý dokument. Je mi trochu trapně za lidi, kteří kvůli svým předsudkům vůči novodobým boybandům zavrhují snímky jako je třeba tento!

• 16.1.2017  18:18

Nemám slov.

• 4.1.2017  21:28

Opravdu mě strašně irituje, když film pojmenujou tak, abych už dopředu věděla, co se tam stane a částečně tak přišla o ten filmový zážitek.

• 27.12.2016  11:52
    Notting Hill (1999)

Kdyby Julia Roberts nebyla celý film tak strašně na facku, tak bych těch pět hvězd dala.

• 21.11.2016  21:18

Tenhle film asi nikdy nebudu mít ráda. Největší zážitek je tady pro mě Dermot Mulroney, jehož šíleně strhující charisma mě vždy spolehlivě odzbrojí. Cameron Diaz a její dětinská naivita je tady místy nekoukatelná a zoufalá. Julia Roberts hraje totální blbku, taktéž k uzoufání, která je svým chovaním krajně nesympatická, a to mnohem nesympatičtěší než Diazová. I přesto má člověk pocit, že ho film nutí k "hollywoodskému myšlení", tj. že Robertsová má právo nad svou uhihňanou soupeřkou Diazovou vyhrát. Ale ono ne. Asi mě to mělo překvapit, ale pravdou je, že mi bylo úplně ukradený, kterou si Mulroney vybere. Myslím, že by udělal nejlíp, kdyby si nevybral ani jednu z nich, takovej pěknej chlap má na víc.

• 21.11.2016  14:07

Tahle pohádka je krásná a patří mezi mé oblíbené. Děj zasazený do časů první republiky, vánoční atmosféra a okatý Tomáš, kterého si musí pro jeho pokoru a laskavost zamilovat každý, udělali své.

• 20.11.2016  15:26
    Maturita (2013)

Upřímně, chvílema jsem si zakrývala oči, jak moc to bylo blbý. Přehnaný a nereálný. Jednu hvězdu dávám za mého oblíbeného Tomáše Maternu, který byl jediným důvodem, proč jsem si tento film pustila.

• 2.11.2016  20:22
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Já si prostě nemůžu pomoct, každý díl se tak strašně nasměju, že těch pět hvězd prostě musím dát!

• 22.10.2016  17:07

Zábavné a milé od začátku až do konce, vesnické prostředí mi bylo jakožto hrdé vesničance velmi sympatické a nemůžu nezmínit skvělé obsazení - Ondřej Vetchý se svým roztomilým dobráckým kukučem opět nezklamal! Po dlouhé době komedie podle mého gusta :)

• 17.8.2016  18:37

Charisma Dermota Mulroneyho udělalo své...

• 21.7.2016  12:12
    Ve stínu (2012)

Atmosféra by se opravdu dala krájet...

• 11.7.2016  12:39

Sice to byla fakt blbost, párkrát mě to ale opravdu rozesmálo.

• 1.6.2016  10:05
    Cvokař (2009)

...a sjetý Kevin Spacey opět válí na celé čáře. Kdo očekával něco jiného? Já rozhodně ne. :)

• 31.5.2016  13:37

Prvnímu dílu tohle nesahá ani po kotníky.

• 27.5.2016  11:09
    Majestic (2001)

Dojáky sice až tak moc nemusím, ale jednou za čas a v takovémto provedení to vůbec neuškodí! Moc příjemná retro podívaná. Jim Carrey je prostě výbornej!

• 19.2.2016  19:00

To byla taková sračka až to bylo dobrý...!

• 1.2.2016  11:40

Eddie Redmayne je šíleně talentovaný herec. Zahrál svou roli úplně dokonale, přesvědčivě. Vážně smekám, moc se mi to líbilo. Opravdu bych přála toho vysněného Oskara Leovi DiCapriovi, který už na něj hodnou chvíli čeká a podle mě si ho i právem zaslouží, ale po shlédnutí filmu musím říct jediné: DEJTE TOHO OSKARA EDDIEMU REDMAYNE!

• 26.5.2015  07:23

Filmová láska mého života. Žádný film, který jsem viděla, se nevyrovnal Americké kráse a nevěřím, že na světě existuje nějaký, který by ji překonal. Protože Americká krása v čele s nepřekonatelným Kevinem Spaceym, který vás něžně provází celým příběhem, je naprostá dokonalost, která značně ovlivnila můj pohled na svět.

• 23.5.2015  21:47

Tak tohle byla největší pecka. Je neuvěřitelné, že film, kde se 99 % děje odehrává v jedné telefonní budce, je tak šíleně napínavý, strhujcí a poutavý. Jediné, co jsem chtěla bezprostředně po shlédhutí udělat, bylo pustit si to znova.

• 9.5.2015  16:53
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Taky vám tady Spacey připadá tak neskutečně sexy?

• 1.5.2015  16:01

Úchvatný film, který mi vyrazil dech. Někteří ho považují za překombinovaný, ale já rozhodně ne. Já jsem to prostě Parkerovi sežrala i s naviákem. :) Příběh byl strašně zajímavý, originální a hlavně poutavý a ke konci nabral takový napínavý spád, až jsem si málem začala kousat nehty. Samotný konec mě totálně odzbrojil svou nepředvídatelností a emotivností. Dlouho jsem tak šokující a působivý závěr, který by se mnou takto pohnul, neviděla. Obsazení nemohli vybrat líp; bezkonkurenční Kevin Spacey si mě jako David Gale omotal kolem prstu (zase), na Lauru Linney, která mi vždycky připadala příliš nevýrazná, jsem po tomto filmu trochu změnila názor - teď se mi moc líbí, že je tak výrazná právě svou nevýrazností. A nesmím opomenout Kate Winslet, které role Bitsey vyloženě sedla, protože ona umí zahrát zejména emotivní scény opravdu výborně a tomuto filmu tak dodala na pořádné dramatičnosti.

• 4.11.2014  20:59

Tohle je pro mě ta největší srdcovka.

• 7.9.2014  15:42
    Princezna za tři koruny (TV film) (1997)

Přestože je tohle taková pitomost o ničem, musím přiznat, že jsem po většinu času skvěle bavila. Michal Dlouhý a Petr Nárožný se vyloženě vyřádili. I když místy bylo na mě toho hýkaní Nárožného trochu moc.

• 21.8.2014  21:23

Zpomalený záběr na táty v gangsterských brýlých s kočárkama, dudlíkama a uslintanýma mrňousama byl opravdu k nezaplacení!

<< předchozí 1 2