FREEWHEELER

okres Žilina

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 9.2.2018  10:32

Fantastický film. Napínavý príbeh so šialeným pretlakom výborných hercov s fantastickými výkonmi pred kamerou. Poslednú hviezdu však u mňa zráža finále po silnej záverečnej reči. Ťažko pochopiť že o rok neskôr prišiel Joel Schumacher s tým komixovým výmľaskom.

• 15.6.2013  12:35

Jatky ktoré sa stali legendárnymi!

• 15.6.2013  12:32
    Storage 24 (2012)

A to ani po tom záverečnom prekvápku nikto neštekne? :) To sú mi veci..

• 12.12.2012  13:01

Extrémne slabý film, ktorý takpovediec nemá nič, čo by pokračovanie (teda vlastne film) malo mať.

• 12.12.2012  12:58

O mnoho viac akcie a pôvabnejšie masky, no chýba ten jedničkovský šmrnc.

• 12.12.2012  09:07
    Hellraiser (1987)

Skvelá depresívna "lynčovská" scifi-hororová moderna. Vyšpekulovaná pointa, dokonalé masky.

• 2.12.2012  17:03

HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS misia splnená

• 2.12.2012  16:53
    Zlo (2012)

Pre nás slovákov umocňuje autentickosť samozrejme slovenský jazyk. Film je veľmi podarený! Vadilo mi akurát, že nás chystá na obrovskú finálovú jazdu, ktorá prirodzene nepríde. Pol hodina výborný rozjazd, druhá nepostráda atmosféru a posledná tápa v nápade. Solídny zjav na domácej scéne. Čo tam po tom, že je to falzifikát!?

• 2.12.2012  16:49
    Mother's Day (2010)

Ustrážený sadistický thriller a pre mňa veľké prekvapenie. Nabitý scenár ponúka dramatickú a napätú dravosť, to všetko s výbornými hereckými výkonmi. Hviezičku uberá nepochopiteľné záverečné klišé.

• 2.12.2012  16:44
    Karanténa (2008)

Neurazí.

• 2.12.2012  16:43

Pichol som sa ceruzou do ruky že či sa mi nesníva voľáka °°°°vina. Objektívne, Quarantine ako remake vôbec nebol taký strašný prešľap, no toto volné pokračovanie kope hrob všetkým zapojeným vo výrobe. A DVD distribúcia je sebeckou arogantnosťou leč páska si nezaslúži ani na TV Joj.

• 2.12.2012  16:36

Príjemne odpoludnie s radošincami. Príjemné prekvapenie, vtipné, fajn.

• 2.12.2012  16:33

Tovar odporúčaný na vývoz: NIE. Odporúčaná cenníková zľava: 140%. Kopaktný význam: ČASOVÁ KONVERZIA (1hod = 20hod).

• 2.12.2012  16:10
    Looper (2012)

Vizuálne podarený a pestrý film, no deju chýba LOGIKA! Tým pádom ide o jednohubku, ktorej 2 hodiny miestami plynú enormne pomaly. Sváko Jozef by sa so svojou kariérou zahrávať nemal, lebo je obrovský talent, no v Looper mi jeho Willisovský xicht liezol pekne na nervy.

• 2.12.2012  16:02
    Vřískot 3 (2000)

Tretí diel je nasilu a rutinérsky odovzdaná hrôza, bez štipky vzrušenia a emócie.

• 2.12.2012  16:00
    Vřískot 2 (1997)

Jednotka asi klasika, no tu je Neve oveľa viac sympatickejšia, Courteney menej otravná a scenár svižnejší.

• 2.12.2012  15:58
    Vřískot (1996)

Štart sympatickej a kapku zábavnej trilógie. O nič viac nejde, kupujte vína a vodky, volajte priateľov a zapnite k Monopoly.

• 2.12.2012  15:56

Trošku väčšia prdel ako vesmírne X. Ale na to aby to bolo aspoň mizerne zábavné, to by museli obsadiť do hlavných rolí Will Smitha a Martina od Lawrencov. Produkt vhodný do Happy Mealu.

• 2.12.2012  15:52

Otázka je, ustál by tento snímok ako pôvodný? Možno. Lenže celá tá túžba á la hŕ hŕ remejk stojí za výsledkom. Nepodarené. Zlátanina myšlienok zo štyroch filmov, navyše gore efekty vážne ale že úplne nepodarené. Jason je velmi sympatický, ale to je že kurva málo. Producentská ignorácia pomaly ale isto ruinuje filmárske remeslo a produktivita óte zero značne ničí celý tento priemysel. Dvíham prst nad prítomnosťou neprítomnej originality. Viazne to. Núkať teenegerom lacný produkt z cieľom baviť 90 minút a nič viac (dokonca miznú už aj klišé) je piesňou rokov minulých. Začnime byť trochu odvážny, točme to dravo a s myšlienkou!

• 2.12.2012  15:38
    Vikingové (1999)

Drevený zákusok. Aj tak by som to nazval. Ak si dobre pamätám, toto som mal nahrané z televízie VTV na VHSke, a to je všetko čo si tento výtvor zaslúžilo. Od historickej a veľkolepej balady to malo ďaleko, Banderas sa snažil ako mohol, ale béčkovú tvár nikto neoklame. Pozliepaná šunkovica s nulovou atmoškou.

• 2.12.2012  14:20

Pár svetlých momentov, ale aj remake musí byť kvalitný, aby si zaslúžil pozornosť.

• 2.12.2012  13:53

James Wong toho natočil viac. To či natočíte precízne vyselektovaný námet s kvalitným scenárom, dopredu nikdy neviete. Čiže hlúposť môže mať úspech, hodnotnejší materiál nie. To je nezvratný osud. Ale to je jedno. Vyvražďovák s kusom originality a správnou kinovkovou atmoškou. Dobrá kamera, sympatické obsadenie. Fakt to vyšlo. POPKORŇÁK!

• 2.12.2012  13:47

Priemer. Zlatá stredná cesta. Vo všetkom. A "MAKING OF" ma bavil o kúsok viac.

• 2.12.2012  13:45

I keď sa nič nedeje (hoci pobehuje pár kôz), určite to nie je horšie ako druhý diel (s výnimkou efektov).

• 2.12.2012  13:40

Veľmi slabé. Moment prekvapenia vymizol jak Pluto zo zozamu planét a chladné jak on boli aj všetky postavy v tomto prázdnom 78 minútovom utrpení. Tvorcov za odmenu do KIA za pás.

• 2.12.2012  13:34

Treba si odmyslieť TO, že ide o Nezvratný osud, TO, že všetci skapú, TO, že sme už pár chujovín v sérií videli, TO, že je to fakt brak, TO, že vždy je dobrá len jednička a TO, že je človek unavený z roboty. Scenár dostal kryšťálik v podobe polminútoveho odmenového finále, ale film zlý rozhodne nebol! A výborná úvodná scéna.

• 29.11.2012  15:58

Veľmi strnulý (smutný) štart. Parafráza na nudu. Vono tak trochu bez myšlienky.

• 29.11.2012  15:56

Všade samé prsia. Áno, aj to bola povinnosť osemdesiatkových hororov. V tom roku by som určite odchádzal z kina roztrasený. V skratke, všetko mi tu pasovalo, dobre sa na to dívalo, takto vznikol pojem kempový slasher.

• 29.11.2012  15:54

Sám doma a nohatý III: Naspäť v krajine Kôz | Nesympatické postavy ubrali filmu dosť šťáv, cítiť prítomnosť prázdneho (´82 účinného?) scenáru? Jason prvý krát ako hokejista nenadchol. Z tej postavy mohli vyťažiť ďaleko viac. A kľudne aj kult. Platí pre zbytok seriálu.

• 29.11.2012  15:48

Účetník a mimozemšťané IV: Honba za stresom zeme | Oni si sami za to môžu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13