FREEWHEELER

FREEWHEELER

okres Žilina

3 body

• 5.7.2012  16:20

Indy po 20tich rokoch odo mňa 5* nedostane len preto, že sa mi zdali niektoré veci prehnané /áno, pri klasickej trilógií podľa mňa všetko v poho O:-)/ a druhý podstatný faktor je - nedokonalé vizuálne efekty a pofidérna kamera. Jadrová hlava + chladnička v poho, jednoducho o pár rokov vráskavejší Indy s nohami do O, ktorý opäť s nejakou tou kočkou zažije dobrodružstvo, nezabudne na svoju vynaliezavosť a zmysel pre humor. A vlastne, mohlo byť tých filmov viac.

• 5.7.2012  16:06
    Hancock (2008)

Pri filme (ak si ho chceme vychutnať, užiť, bla bla - to je vlastne podstata veci) je dôležité aby sme si obľubili postavy, boli nám sympatické.. Lenže Hancock bol k***tisko na entú, taký neoholený smrad. Ťažko sa mi teda hodnotí Smithov herecký výkon. Ale ako úlet, strelenú sci-fi komédiu to predsa nemôžem ohodnotiť tak zle ako napr. keď útočí Mars!

• 5.7.2012  09:33
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Podobne ako Pat & Mat, hodnotený každý film zvlášť.

• 5.7.2012  09:32
    Pat a Mat (TV seriál) (1976)

Príde mi neobjektívne hodnotiť ako celok, asi to nemôžem brať ako seriál. Hodnotil som každú zvlášť - ranné prevažne 5* až po neskoršie 2*.

• 5.7.2012  09:05

Bugs Bunny hľadá v encyklopédií, či sa môže ocitnúť na jedálničku Tasmánskeho čerta.

• 5.7.2012  08:57

"Gambling Bug" spôsobí hazardnú horúčku v každom, koho uhryzne. Tentokrát si vyberie mačku, ktorá zatúži hrať karty s bulldogom a kto prehrá, musí absolvovať trest. Aj keď mačka neustále prehráva a musí obstáť čoraz tvrdšie tresty, po uhryznutí "Gambling Bug-om" je nútená hrať naďalej.

• 5.7.2012  08:49

Porky Pig ide v sprievode svojho psa na loveckú expedíciu, odkiaľ si domov privezie živého Daffy Ducka. Aby ostal čerstvý až do večera, strčia ho do mrazničky, odkiaľ však bude Daffy neustále utekať aby mohol Porkyho so psom provokovať.

• 5.7.2012  08:43

Sylvester sa snaží dostať na palubu námorného parníka, kde chce uloviť babičkou stráženého Tweetyho. Sylvester dostane morskú nemoc a tak musí bežať po medicínu. Tweety však obsah flašky nahradí za nitro ešte skôr ako jej obsah stihne vypiť.

• 5.7.2012  08:38

Hladujúce mexické myši sa chcú dostať do syrovej továrne ktorú stráži Sylvester, a tak vyšlú po Speedy Gonzálesa, najrýchlejšieho myšiaka v Mexiku, aby sa okolo Sylvestra dostal a získal pre ne syr.

• 5.7.2012  08:33

Dva zdvorilé svište - dvojčatá zistia, že ich domov, strom, bol sťatý a vyvezený. Nájdu ho v kope pripravenej na spracovanie v drevárskom podniku. Keď sa za ním dostanú až do továrne, uviaznú v bizarnom ľudskom mechanickom procese, ktorého úlohou je (okrem iného) vyrobiť z dreva špáradlá.

• 5.7.2012  08:26

No toho Sylvestra mi nikdy nebolo viac ľúto :))

• 5.7.2012  08:24

Bugs si privolá taxi, no nevie, že je to auto určené na únik dvoch bankových lupičov (ale pozná hlavné mesto Nevady).

• 5.7.2012  08:18

Tweeteho, ktorý po búrke odhadzuje sneh zo svojho hniezda na vrchole stĺpa, si všimne Sylvester a jedno-oká oranžová mačka, ktorí sa oňho pobijú. Tweety im ujde až do pivnice, kde sa skamaráti s dreveným vtáčikom.

• 4.7.2012  15:34

Fantazmagorická zlátanina, ktorá ťaží zo Scorseseho a DiCapria.

• 4.7.2012  12:15
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Áno, ľudia sa delia na dve skupiny: milujem Priateľov alebo neznášam Priateľov. Mne to bol čert dlžný, u mňa jednoznačne najobľúbenejší seriál. Odpredu dozadu už asi 11x. Dokonalý humor, príjemné situácie, zaľúbené príbehy.. Týmto mi šestica trafených newyorčanov dokáže spríjemniť život.

• 4.7.2012  12:09
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Vynikajúce! Ako sa vraví sto ľudí - sto ľudí. Pre mňa obľubená sranda, Jason Lee bohový, fakt mu to sadlo. Priznám sa, že druhú sériu som na poprvýkrát vypol, strácal som sa v tom a je asi najnevydarenejšia zo všetkých (to je 4* samozrejme). Na druhý krát ma zastavila už len nenatočená 5. séria. Obrovská škoda, že sa to štúdia kôli TV čislam vysrali. A z čoho som bol vždy najviac fascinovaný sú scenáristické prepletanice. To čo je niekde na začiatku načrtnuté troma minútami, je o dve série na 15 min. To sa museli tvorcovia a réjžovia riadne zapotiť. PS.: Kto má rád srandu, nech si to tutovo pozrie (min. pilot), ostatní chlapi aspoň koli Nadine Velazquez.

• 4.7.2012  11:56
    Terminál (2004)

Opýtajme sa takto: pre koho je tento film určený? Nepochopím nízke hodnotenia, je to vtipná romanca medzi sympatickou Catherine a dokonalým Hanksom. Veľmi zručný nápad na film, Spielbergovú réžiu dokážem oceniť.

• 4.7.2012  11:51

Sterilný, ba priam hlúpy film, ktorý ťaží zo zabudnutých hrdinov, resp. nostalgie 90. rokov. Pre fanúškov asi lahôdka, pre mňa jednohubka a zážitok zo Stallonového obočia.

• 4.7.2012  11:46
    Alf (TV seriál) (1986)

Absolútny "odvaz" o chlpatom mimozemšťanovi, ktorý si nedá pokoj, kým toho kocúra nezje, furt frfle, robí bordel. Pre mňa v detstve obrovská zábava na dopoludnie aj popoludnie. Aj dabing Stana Dančiaka úžasný.

• 4.7.2012  11:36

Sylvester a orandžové mačiatko bojujú v chladnej noci o priazeň Elmera Fudda.

• 4.7.2012  11:34

Sam Von Schamm Hesián a Bugs Bunny bojujú v málo známej Americkej revolučnej vojnovej bitke o Bagel Heights.

• 4.7.2012  11:31

Sylvester zbadá Tweeteho v byte v San Franciscu a snaží sa k nemu všemožne dostať. To sa mu však nepodarí cez babičku ani recepčného.

• 4.7.2012  11:28

Vesmírny hrdina Daffy bojuje s Marvinom o planétu X.

• 4.7.2012  11:25

Daffy Duck a Bugs sa hádajú, či je sezóna králičia alebo kačacia. A to všetko kvôli lovcovi Elmer Fuddovi.

• 4.7.2012  11:22
    Golden Yeggs (1950)

Na farme Porky Piga znesie hus zlaté vajce a všetko to zhodí na Daffyho. On je ochotný uniesť všetku slávu, až kým ho neunesie gangster Rocky a nežiada od neho ďalšie vajce.

• 4.7.2012  11:18

Duffy Duck sa prezlieka za lesného muža, šerifa, kata, Pocahontas, a to všetko len aby mohol provokovať Porkyho, ktorý si prišiel do prírody na samotu maľovať obrazy krajinky.

• 4.7.2012  11:06
    Porky Chops (1949)

Drevorubač Porky Pig narúša kľud veveričky dovolenkujúcej v Northwoods, keď sa jej snaží odpíliť strom. Veverička sa snaží svoje útočisko všemožne ubrániť, no konflikt medzi ňou a Porkym predbudí rozzúreného medveďa.

• 4.7.2012  11:02

Daffy je agent, ktorý zastupuje svojho syna Sleepy LaGoofa a snaží sa ho predať Porkymu - hľadačovi talentov. Daffy vynaloží obrovskú energiu aby ho presvedčil, čo všetko jeho dieťa dokáže. Sleepy zatiaľ sedí na gauči a líže obrovské lízatko.

• 4.7.2012  10:52

Duffy sa snaží filmovému štúdiu predať svoj príbeh, kde sám hrá ochrancu - maskovaného hrdinu.

• 4.7.2012  10:46

Súťažiaci Porky je ten, ktorý má byť pri zábavnom kvíze vždy potrestaný, ak neuhádne odpoveď, ale nakoniec je to vždy uvádzač Duffy, na ktorého padajú trezory, balvany a potoky vody. Naj hláška: Porky Pig: Pardon me, but may I have my jackpot? Daffy Duck: Oh, well, fair is fair. [dá Porkymu džbán] Daffy Duck: Here's you pot, Jack. Porky Pig: B-but my name's isn't Jack Daffy Duck: It's not? Oh, I'm sorry. This pot was made for Jack. Jack-pot, get it? Your name isn't Jack, so you must pay the penalty!