Streeper

homepage
Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 9.6.2017  13:20
    Bylo, nebylo - Série 6 (série) (2016)

Divím se, že seriál bude pokračovat dál i bez několika hlavních hvězd. Například Snow a David přece byli hlavní linkou příběhu a Swan byla hlavní postava, tak jak to chtějí udělat bez nich? Jsem na to hodně zvědavá, myslím si, že to nebude tolik fungovat, ale uvidíme. Nejvíce mně potěšila muzikálová epizoda, velmi chytlavé písně, hlavně ta od Reginy.

• 9.6.2017  13:18

Asi jsem čekala něco jiného a lepšího. Už ze začátku mně to nijak neoslovilo, ale říkala jsem si, že v průběhu filmu to přijde, ale nepřišlo. Je pravda, že na rozdíl od jiných animáků je tohle od začátku do konce nabité akcí, ale tím pádem nezbývá moc prostoru pro hlubší příběh a já jsem ten příběhový typ.

• 9.6.2017  13:16

Film jsem viděla už před nějakou dobou, takže jsem věděla to hlavní, ale nepamatovala jsem si ty věci okolo a po shlédnutí mi došlo proč tomu tak bylo. Jake Gyllenhaal a Heath Ledger zahráli skvělé milence, jejich lásku jsem jim věřila, ale to na filmu bylo nejlepší. Zbytek se jen zbytečně táhne, spousta zbytečných dialogů o ničem. Po většinu filmu jsem se nudila a přišlo mi to neuvěřitelně zdlouhavé.

• 9.6.2017  13:13

Lísa Baarová je skvělá herečka, na rozdíl od Adiny Mandlové jí věřím všechno co řekne a zahraje. Bohužel ale i kvalita jejího hraní nedokázala zvednou nízkou kvalitu filmu, který není ničím zajímavý a opět se zde opakuje to co v každém druhém filmu ze 30.let. Láska na první pohled a po pár dnech hned žádost o ruku. Navíc příběh ani negraduje a plyne v jedné rovné přímce.

• 9.6.2017  13:11

Hodně jsem se u toho nasmála. Navíc bylo skvělé vidět Bette Midler v jedné z hlavních rolí a přesně takové hyperaktivní mamky jí sednou na tělo. S Billym Crystalem tvořila uvěřitelný par a oba se ve filmu zastoupili o tu největší legraci. Pro mně jsou tyhle filmy krásnou oddechovkou, u které si odpočinu, zasměju se a zapomenu na realitu. Žádné trapné sexuální vtípky, které vídáme v těch pubertálních komediích, v tomhle filmu je humor, který neurazí, ale pobaví a to se mi líbí.

• 9.6.2017  13:08

Filmy od Huga Haase mi prostě nějak nesednou. Nevím čím to je, možná jeho specifickým humorem, který mi nesedí nebo ta rychlost zamilovanosti ve filmech, která mi přijde směšná. Muž se setká s dívkou, okamžitě se do sebe zamilují, neuplynou ani dva dny a už se chtějí brát? Takhle přece reálný svět nefunguje nebo to takhle ve 30.letech vážně bylo?

• 9.6.2017  13:06

Já prostě miluji francouzské filmy. Netuším čím to dělají, ale od klasických hollywoodských filmů nebo od Anglických se prostě liší a vždycky jsou tak krásně natočené s takovou lehkou atmosférou. Tenhle film není výjimkou. Při sledování filmu jsem měla pocit, jako bych tam byla s nimi a prožívala každý okamžik. Je neuvěřitelné čím vším si museli projít, aby se nakonec v pořádku dostali domů. Samozřejmě na konci filmu nechyběly slzy, ale to jsem celá já.

• 9.6.2017  13:03
    Wonder Woman (2017)

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli dát filmu 3* nebo 4* hvězdičky, nakonec jsem se rozhodla pro to menší s tím, že se na film podívám znovu v klidu doma. Gal Gadot jako Wonder Woman je dokonalá, nedokázala bych si představit nikoho jiného v takové roli. Také mně velmi potěšila přítomnost Davida Thewlise ve filmu, ale kvůli jeho slavné tváři (SPOILER) jsem věděla, že ve filmu nebude mít jen malou bezvýznamnou roli, ale jeho role bude daleko větší. Takže mi to přišlo malinko předvídatelné. Navíc se mi moc nezdálo to spojení s druhou světovou válkou. Vážně? Holocaust zachránila láska a žena s nadpřirozenými schopnostmi. Páni. Ne, ne, ne, tohle mi vážně nesedělo. Kdyby se jednalo o válku, která teprve měla začít ale nestala se díky nim, tak by mi to přišlo daleko lepší, ale i tak jsem zvědavá na další díl.

• 9.6.2017  12:56

Na pátý díl Pirátů z Karibiku jsem se moc těšila hlavně kvůli Johnnymu, protože jako Jacka Sparrowa ho naprosto zbožňuji a tentokrát i také kvůli Javieru Bardemovi, jehož záporáci mají vždy hlubší smysl a upřímně v kladných rolích si ho už stěží dokážu představit. Co se týká obsazení, tak nemám ani jednu výtku. Příběh už je malinko slabší, film mi přišel přeplácaný a občas se i malinko táhl, takže jsem se nudila. Ale když to srovnám s předchozími díly, tak je to znatelně jedno z lepších pokračování.

• 9.6.2017  12:53
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Nic originálního. Tvůrci se snažili navnadit diváky a fanoušky Lásky nebeské krátkým pokračováním, ale vlastně jsme viděli úplně to stejné, jen o pár desítek let později. Příběhy a zápletky se opakují, ale na druhou stranu bylo hezké vidět mé oblíbené postavy v současnosti a zjistit co právě dělají, smutné je to, že se nikdo z nich nezměnil, jakoby se zasekli na jednom místě, takže ano, mohlo to být originálnější.

• 20.5.2017  20:16
    Ratatouille (2007)

Mám tuhle pohádku moc ráda. Opět se řadí mezi ty povedenější a originálnější. Je to vtipné, krásné to utíká a bavilo mě to od začátku do konce.

• 20.5.2017  20:14

David Frankel je jeden z mých nejoblíbenějších režiséru. U jeho filmu si vždycky krásně odpočinu nebo se zasměji a prostě si to užívám a jinak to nebylo ani u snímku One Chance. Byla jsem zvědavá na "vážnější" roli, kterou tu zahrál James Corden a k mému překvapení to zahrál skvěle. Líbilo se mi, že svojí stránku komika úplně odsunul a zahrál to s respektem. Film má malinko hluchá místa, ale hudba je skvělá. Příběh šikanovaného chlapce, který se od malička touží stát operním zpěvákem a i přes všechny překážky, které mu život nastražil to dokáže. Podle skutečné události a tudíž pro mně velmi inspirující příběh.

• 20.5.2017  20:10

Člověk by řekl, že téma, které se motá kolem právníků, papírování a vyhledávání nových a nových údajů je nudné. Ono tak možná zní, ale díky skvělým hereckým výkonu a lehkosti, jakou to režisér natočil se jedná o velmi kvalitní snímek plný emocí a nudila jsem se jen maličko, ve scénách, které se mi zdáli maličko delší než mohli být. Co si budeme povídat, Julia Roberts táhne celý film sama a zvládá to zcela na jedničku. Takové role jí krásně sednou na tělo a proto ten Oscar je fakt zasloužený.

• 20.5.2017  20:07

Mně se to prostě líbilo daleko více než první díl. Je pravda, že v prvním díle je příběh více promyšlený, tady byl příběh jakoby nijaký. Konečně se Star-Lord setkal se svým pravým otcem, ze kterého se nakonec vyklube záporák celého filmu a navíc vlastně i Bůh?! Už jen tohle zní šíleně. Když ale pominu zápletku (která je ve filmu poslední hodinku), tak je to skvělý zábavný film. Malý Groot se postaral o většinu nejvtipnějších scén (jak přinesl ten palec!). Jsem z filmu tedy nadšená, ale ne tolik, jak bych čekala.

• 18.5.2017  18:06
    Rio (2011)

Pohádku už jsem viděla dříve a když jsem jí viděla poprvé byla jsem z ní nadšená, teď už mě to tolik nebavilo, ale pořád je to krásné natočené.

• 18.5.2017  18:05
    Velká ryba (2003)

Nevím proč mi sakra trvalo tak dlouho než jsem se k tomuhle epickému filmu dostala?! Jedná se o naprosto úžasně natočený film o tom, že lidská fantazie nezná mezí. Ráda bych si v budoucnu přečetla i knihu, protože takový příběh může vymyslet vážně talentovaný člověk s velkou představivostí. Ewan se do téhle role krásně hodil a nejlepší je to, že za celý film tam nenajdete postavu, kterou by jste vyloženě nenáviděli. Všechno je krásné a pozitivní až neuvěřitelné. Krásný film na zvednutí nálady.

• 18.5.2017  18:02

Pro mě to bylo hodně velké překvapení. Kvůli nízkému hodnocení a špatným komentářům jsem očekávala vážně minimum a možná proto jsem z kina odcházela spokojená. Je pravda, že je to trochu delší a místy se to táhne, takže jsou tam hluchá místa, ale herecké výkony jsou skvělé a na nich se celý film staví. Ondra Sokol mile překvapil, Aňa Geislerová byla skvělá jako vždy a Sabina Remundová se postarala o vtipnou stránku. Malinko mě šokoval konec, který mě mrzí, protože odstranili postavu, která na celém filmu byla to nejlepší, ale i tak jsem zvědavá na další díl.

• 18.5.2017  17:59

Když to srovnám s prvním dílem, tak se mi tohle líbilo daleko více. Hlavní herečka mi byla sympatičtější a nebylo to tak utahané. Nějaké emoce se tam objevili, jen bych tam přidala vraždící scény (nebo aby na ně bylo alespoň vidět). Pointa filmu mi nepřišla úplně špatná, ale tohle téma už tu bylo tolikrát, že je to okoukané a tím pádem trošku nudné. Konec předvídatelný, takže žádné překvapení ani zklamání, prostě průměr.

• 11.5.2017  13:58
    13 Reasons Why - Série 1 (série) (2017)

Rozhodně se nejedná o špatný nápad, je to originální a bohužel v dnešní době dost běžné téma. Občas mi přišlo, že některé z Hanniných důvody byli malichernosti a naprosto neopodstatněné věci, ale zase na druhou stranu, když se to všechno nahromadí a pak se to zakončí posledním důvodem s Brycem, pochopila jsem to. Jediné, co si myslím je, že tvůrci měli zůstat pouze u první série, protože druhá by kvalitu seriálu mohla hodně pokazit.

• 11.5.2017  13:56
    Feud - Bette and Joan (série) (2017)

Pro mě je tohle jako splněný sen. Jsem obrovskou fanynkou herečky Bette Davis a už pár let jsem netrpělivě čekala, kdy někoho napadne natočit (alespoň z části) její životní příběh. Díky bohu za Rayana Murphyho, který dal dohromady tak dokonalé duo složené z Jessicy Lange a Susan Sarandon. Obě byli dokonalé. Susan jsem věřila každé gesto, slovo a ten hlas jak dokázala udělat, nechápala jsem. Jessicu jsem brala už trošku hůř, protože Joan Crawford jsem nikdy neměla moc v lásce, takže mi byla malinko nepříjemná, ale i tak to zahrála báječně a já doufám, že jejich výkony budou oceněny cenou Emmy, protože by si to obě zasloužili.

• 11.5.2017  13:51

Série je o malinko horší než první, ale stále tam zůstal ten vtip a to škádlení mezi Jane a Lily je skvělé. Zbožňuji hlavně jejich narážky kolem sexuálních problému, takže pro mě poslední 3 díly byli nejlepší a už se nemůžu dočkat až začnu s třetí sérií. Je skvělé, že je seriál tak úspěšný.

• 7.5.2017  19:24

Nic moc jsem od toho neočekávala a taky jsem nic moc zajímavého nedostala. Ze začátku to vypadá zajímavě ale krocani cestující časem? Už takhle to zní děsivě a svým způsobem to děsivé je a také nesmyslné. Hlášky a vtipy nejsou vůbec zábavné a zápletka nijak moc promyšlená.

• 7.5.2017  19:07

Český název vůbec nevystihuje atmosféru filmu. Možná proto jsem se tak zdráhala se na něj podívat, ale kvůli filmové výzvě jsem musela a jsem za to ráda. Překvapilo mě téma filmu a hlavně jak se se svojí rolí popral komediant Vince Vaughn. U filmu jsem se zasmála, i jsem si pobrečela a jedná se o opravdu kvalitní komedii.

• 7.5.2017  19:05
    Švadlenka (1936)

U filmu jsem se velmi bavila. Hugo Haas jako frantík byl naprosto dokonalý, jeho scény mě bavili nejvíce ("Pozor a vlasy!"). Ale kdo mě překvapil ještě víc byla mlaďounká Lída Baarová. Tohle byl první film, který jsem s Lídou viděla a jsem vážně překvapená, jak talentovaná byla. Věřila jsem jí každé slovo, gesto, slzu. Většina hereček v té době mi přijde, že přehrávala, ale ona hraje s takovou lehkostí a elegancí, až mě to překvapilo a proto jsem si film tak užila.

• 7.5.2017  19:01
    The Circle (2017)

Když film měl jít do kina, opravdu moc jsem si na něj přála jít, nakonec mě dost odradilo hodnocení filmu, ale stejně mě kamarád přemluvil, abych na to zašla a byla jsem mile překvapená. Film mi krásně utíkal, soucítila jsem s hlavní postavou, kterou skvěle ztvárnila Emma Watson. Byla tam spousta emocí a navíc i výborný Tom Hanks. Co mě ale mrzelo na filmu bylo, že jsme se více neseznámili právě s postavou Toma Hankse a že konec nebyl dostatečně vysvětlený, například, co se stalo s těmi dvěma, byli nějak potrestáni? Takže za konec je jedno obrovské mínus, jinak jsem ale byla spokojená.

• 26.4.2017  21:34
    Mimi šéf (2017)

Já musím od animáku přestat očekávat něco obrovského, protože pak odcházím vždycky zklamaná. Mimi šéf je bohužel i tenhle případ, ale stejně si zaslouží čtyři hvězdičky a za co? Za originalitu příběhu. Malinko to připomíná Čapí dobrodružství (výroba dětí), ale jinak je to originálně napsané, jediné co se mi nelíbila byla zápletka, která se mi nezdála příliš promyšlená a důležitá. Nicméně hlavní postava Mimi šéf byl naprosto dokonalý a u jeho scén jsem se zasmála nejvíce.

• 26.4.2017  21:31

Tenhle film prostě musí být dobrý! A jeho záruka kvality je jasná - Freeman, Caine, Arkin, trojice talentovaných herců spojila své síly a vytvořili něco vtipného a dokonalého. Jedná se o takovou krásnou oddechovou komedii, u které nemusíte přemýšlet, zasmějete se a ještě ke všemu vás překvapí rozuzlení, které jste vůbec nečekali. Spousta vtipných hlášek a vedle skvělé mužské trojice i stále krásná Ann-Margret.

• 26.4.2017  21:27

Opět další z filmů s Adinou Mandlovou, který se mi líbil. Tenhle se řadí mezi ty povedenější a vtipnější. Stále se tam objevuje ta naivita hlavních postav, hlavně, když se do sebe zamilují během jedné hodiny a už se chtějí brát, ale zasmála jsem se u toho.

• 26.4.2017  21:25

Pro mě to bylo velké překvapení. Do kina jsem šla s kamarádkou, která mě na to donutila a šla jsem na to s opravdovým nulovým očekáváním a možná i proto jsem odcházela tak nadšená. Příběh je plně nabitý akcí, ale i napětím. Líbí se mi, že tvůrci film udělali tak, aby zaujali jak pánské, tak dámské publikum, kde se hrálo hodně na city. Pravda, je tam pár scén, které jsou hodně nereálné a tím ten příběh a hlavně autentičnost narušují, ale jinak super. Herecké obsazení a soundtrack je na celém filmu nejlepší a také herecké výkony.

• 8.4.2017  19:04
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Začala jsem se na seriál dívat dnes ráno a právě teď jsem dokoukala poslední epizodu. V poslední době jsem z nových seriálu vážně nadšená, protože mají skvělé náměty, originální příběh, úžasné herecké výkony a dejme si ruku na srdce tohle je přímo herecký koncert - Nicole, Reese, Shailene, Alexander, Laura, Adam a Zöe! Dokonale a procítěně zahrané! Všechny postavy jsem si od začátku hned oblíbila, až na postavu Laury Dern, ta mi byla silně nesympatická, ale jinak vážně úžasný. Jsem nadšená!

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48