Streeper

Streeper

Tereza Filounková

okres Praha-východ
Jsem Streeper ♥

homepage
Skype: tereza_filounkova

17 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
  • 19.3.2018  09:00

  Stejně jako původní film, mě ani tenhle nijak nezaujal, Původní se mi ale libil o něco vice, možná to bylo Yulem, ale Denzel take nebyl špatný, naopak se mi po dlouhé době konečně v nějakém filmu zalíbil, take mě potěšila přítomnost Ethana Hawke, kterého jako herce moc nemusím, ale v téhle roli se mi opravdu libil. Přišlo mi to misty až moc utahané a zdlouhavé a proto jsem se dost nudila, dokonce jsem na chvilku i usnula, každopádně to není špatný film, ale asi se na něj znovu již nepodívám.

  • 17.3.2018  18:02
  Cena svobody (2014)
  ****

  Na film jsem se podívala díky filmové výzvě od kamarádky a nepřečetla jsem si před tím ani o čem to je, prostě jsem si řekla podívám se na to, takže jsem byla docela překvapená. Scény z Afriky jsou velmi realistické a soucítila jsem s těmi dětmi, museli si projít úplným peklem. Je těžké si představit, že bych se odtud měla najednou dostat do Afriky a žít tam a přizpůsobit se jejich zvykům a životu a proto mě bavilo sledovat, jak si zvykají na Americký styl života, musela to být obrovská změna. Reese to vše jen krásně doplňovala, samozřejmě konec mě rozplakal a zároveň i zamrzel.

  • 17.3.2018  17:58

  Už když film vycházel, tak jsem se na něj těšila, kvůli skvělému obsazení a hlavně kvůli Emmě Thompson, která se ve filmu nakonec vůbec neukáže, takže za mě malinko zklamání, ale jinak je to aktuální téma, řeší se tam vztahy teenagerů, vztahy mezi rodiči, jak to mají mladí s prvním sexem a sledováním porna. Je to aktuální, je to zajímavé, místy smutné a zábavné. Jenže něco mi tam přeci jen chybělo, přišlo mi to takové prázdné, nebyla tam žádná gradace příběhu a možná proto jsem se u toho maličko více nudila.

  • 17.3.2018  17:56

  Obsazení je skvělé a nalákalo mě, abych se na to podívala. Původně jsem na to chtěla jít o Vánocích do kina, ale nakonec nezbyl čas, takže jsem si v březnu připomněla Vánoce (a ono to venku i tak vypadá). Je to typická americká komedie, která nenabízí nic originálního ani úžasného, spíše se tam objevují ty trapnější scénky, které zahrnují sexuální úchylky, prdy, drogy a alkohol. Prostě taková pařba o Vánocích, které se už účastnit nikdy nebudu.

  • 15.3.2018  20:03

  Pokračování se většinou nepovedou, ale tohle je naprosto super animák, který mě pobavil, málem i rozbrečel a hlavně potěšil. I když vlastně víme, jak to skončí se Sullym a Mikem, tak jsme nikdy nevěděli, jak to začalo a jsem ráda, že tvůrce napadlo tohle natočit! Byl to geniální a velmi originální nápad. Líbila se mi na konci jejich cesta ve společnosti od rozdělování pošty až ke strašení.

  • 11.3.2018  17:01

  Tak tohle pro mě bylo velké překvapení. Docela mě i překvapilo kolik lidí bylo s námi v sále, je vidět, že Bruce Willis stále dokáže přitáhnout do kina davy lidí, aby se podívali, jak akčně zabíjí zloduchy a zachraňuje nevinné lidi. Začátek filmu je malinko pomalejší, ale aspoň se seznámíme s postavami, po vloupání je to super. Z Bruce se stane zabiják, líbí se mi jaký klidně ve filmu vypadá, i když zabíjí lidi kvůli pomstě. Neustále se tam něco dělo ať už v akčním nebo v emotivním smyslu. Vždycky jsem byla napjatá, vzrušená a nebo ubrečená. Takže za mě velké překvapení.

  • 11.3.2018  16:58

  Průměrná komedie s námětem, po kterým američtí filmaři sahají nejčastěji, takže už jsme ho mohli vidět v několika verzích. Bohužel tahle verze se mi moc nelíbila, spíše mě nudila. Je tam már momentů, kdy jsem se pousmála a bavila se, ale těch je opravdu na celý film velmi málo. Gal Gadot a Isla Fisher byly úžasné a obě jsou neskutečně nádherné, jejich filmový partneři jim jen sekundovali, ale ani samotné holky to nedokázaly utáhnout a je to škoda.

  • 11.3.2018  16:55

  Opět jsem film viděla v rámci dámské jízdy a i když se jedná o český snímek, tak jsem se na něj velmi těšila. Zahrálo si v něm pár mých oblíbených hereček například Eliška, Táňa, Eva a také Emília, která mě snad potěšila nejvíce. Je to takova ta typická česká oddychovka, u které si odpočinete, občas se zasmějete nebo popláčete a sledujete vztah mezi matkou a dcerou, jak se po tolika letech sbližují. Všechno krásně plyne, ale bohužel jen v jedné rovné lince, která se nijak nezvedá. Všechny nejlepší a nejvtipnější scény tvůrci vložili do traileru, takže to nejlepší už jsme mohli vidět a ten zbytek byl jen doplnění. Škoda i toho konce, protože jsem doufala, že tam přeci jen nějaké vyřešení nakonec bude.

  • 11.3.2018  16:51

  Nebudu lhát, když jsem se na to koukala, říkala jsem si jak je to šílená blbost. Hlavní herečka mi byla velmi nesympatická a přišlo mi až neuvěřitelné jak moc je naivní a hloupá. Ale po shlédnutí filmu jsem si říkala, že mě to vlastně bavilo, zasmála jsem se u toho, písně byli chytlavé a nejlepší na tom všem Steve Martin a jeho píseň, vážně mohla bych jí teď poslouchat pořád. Není to nijak strašidelné, ale je to taková pěkná americká blbost, která je ale šikovně natočená a navíc skvělé písně k tomu dodávají na kvalitě.

  • 5.3.2018  18:32
  Oscar 2018 (TV pořad) (2018)
  ***

  Minulý ročník se mi zdál vtipnější, nevím zda se Kimmel jen trošku hlídal nebo to dostal rozkazem od režie, ale letos nebyl ve svém živlu jako minulý rok. Vítězové se dali předvídat, pro mě byly překvapení dvě kategorie - nejlepší píseň - doufala jsem, že vyhraje This is me - nejlepší film - u téhle kategorie jsem ráda za výhru, ale vážně jsem počítala s tím, že si Oscara odnesou Bilbordy. A jsem ráda, že Faye a Warrenovi dali ještě jednou šanci a nevyhrál La la land :D

  • 5.3.2018  18:28

  Tohle je film, na který musíte mít náladu a chuť. Šla jsem na Red Sparrow do kina večer po práci, byla jsem unavená, ale těšila jsem se na pořádnou dávku akce, zabíjení a mrtvol. Začátek super, Jenn jako trošku oplácanější balerína byla skvělá, zaškolení ve výcvikové škole zajímavé ale potom to jde s příběhem dolů a dolů. Začala jsem se nudit, zívat, dokonce i usínat. Přišlo mi to až moc ukecané a měla jsem pocit, že ten film trvá tak 4 hodiny. Na konci už se příběh zase zvedá a opět to bylo zajímavé. Je škoda, že režisér z toho příběhu nedostal více akce a spolehl se pouze na sledování a krásu Jennifer, která vypadá opravdu dokonale a jako nikdy před tím. Její ruský přízvuk se mi zdál nejhorší ze všech, ani bych nepoznala, že hraje ruskou ženu, ale za to rozhodně body neubírám. Přemýšlela jsem zda dát filmu 2* nebo 3*, nakonec dávám vyšší s tím, že se na film ještě jednou později podívám znovu.

  • 5.3.2018  18:23

  Ne, ne a ne. Netuším proč tenhle film vůbec vznikl. Hlavní postava nemá vůbec jakýkoliv potenciál na zfilmování, divák si hlavní postavu vůbec neoblíbí i když jí hraje Denzel Washington, který se snaží jak může, ale nakonec je to tak křečovitý herecký projev, že jsem u toho raději usnula než se na to dívat.

  • 5.3.2018  18:19

  Film natočený na rychlo a docela to tomu odpovídá. Scény z Vietnamu jsou skvělé, následně se příběh přesouvá do vydavatelství The Washington Post a tam už to tak skvělé není. Dokud nezískají ty tak moc chtěné dokumenty, tak je to příliš ukecané a zdlouhavé. Jakmile získají ty cenné papíry, tak už se příběh krásně rozjíždí, začíná to být zajímavé, krásně to utíká, naštěstí tyhle scény ve filmu převažují. Na mě je to možná až moc politické, takže to rozhodně není pravidelný film na zkouknutí, ale Spielberg do hlavních rolí získal Meryl Streep, která je jako vždy skvělá, ale se vší úctou nominace na Oscara měla jít spíše pro Toma Hankse, který se ve filmu objevuje častěji a má tam daleko více prostoru než samotná Meryl. Nicméně společně jim to skvěle fungovalo, tak doufám, že se v budoucnu ještě někde po boku objeví.

  • 2.3.2018  08:25

  Opravdové romantické drama z 50.let s velmi charistmatickým hercem, který si film ukradne jen pro sebe. Líbil se mi jeho rozvoj postavy, od namyšleného frajírka po velmi kultivovaného doktora a co ho změnilo? No přece láska, jak to tak bývá ve všech filmech. Jane Wyman, vůbec netuším co si o téhle blondýnce mám myslet. Rozhodně bych si jí nevybrala do takového filmu jako hlavní a ústřední ženskou postavu, protože (omlouvám se) ona není vůbec hezká, vůbec to není žena, do které by se zamiloval každý chlap, za kterou by se každý otočil. Marilyn Monroe by se do té role možná hodila daleko vice. Jane Wyman prostě není herečka, do které by se divák zamiloval, naopak občas mi byla I protivná.

  • 2.3.2018  08:13

  Zajímavý animovaný film, který je velmi aktuální z dnešního světa. Myslela jsem, že se budu nudit, nenudila jsem se, ale něco mi tam stejně chybělo. Také bych řekla, že tam bylo pár zbytečných scén na víc, které film vůbec nepotřeboval. Nicméně s hlavní postavou jsem soucítila a film mě zaujal, ale nebavil.

  • 2.3.2018  08:12
  Wonder (2017)
  *****

  Opravdu dlouho jsem přemýšlela kolik tomu mám dát hvězdiček, ale rozhodla jsem se pro plný počet. V tom filmu je všechno. Zasmějete se, popřemýšlíte o svém chování a hlavně, hlavně si několikrát pobrečíte. Hlavní postavy si ve filmu hned zamilujete, s každým z nich soucítíte. Kniha mě jaksi minula, ale po shlédnutí tak hezkého filmu si jí rozhodně precut a už se na knihu moc těším. Julia a Owen skvělý manželský par,docela mě překvapilo, jak k sobě hezky jdou. Rozhodně je to film, který ve mě něco zanechal a vždy se na něj ráda podívám.

  • 2.3.2018  08:09

  Na film jsem šla do kina s jistou rezervovaností, jelikož jsem od toho nečekala nic velkého a úžasného, ale nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená. Hudba byla skvělá a I když některé scény se dali předvídat, že bude lekačka nebo že se něco stane, tak alespoň 3x se mi za film stalo, že jsem to nečekala a vykřikla jsem na celý sál. Opravdu jsem se bála a to od hororu očekávám nejvíce. Helen Mirren byla dobra, ale ne skvělá, ke konci se mi zdálo, že už moc přehrává, ale I tak si myslím, že si svojí roli užívala.

  • 24.2.2018  15:45

  Jedná se o můj nejoblíbenější film ze série o Medvídku Pú, Tygr je navíc moje nejoblíbenější postava a rozhodně si takovou pozornost zasloužil, jen mě mrzelo, že se ve filmu tolik neobjevoval Králík, ale nevadí. I tak byl film vtipný, veselý a dokázal potěšit stejně jako v dětství.

  • 24.2.2018  15:44
  Marshall (2017)
  ***

  Herecké výkony skvělé, atmosféra dobrá, ale na mě až příliš komorní. Brala bych, kdyby ve filmu bylo větší vzrušení než jen pouhá rvačka na ulici nebo v baru, myslím si, že ve skutečnosti to muselo být daleko horší. Ale film je podle skutečné události, tak třeba to vážně takhle bylo. Velmi mě dojal konec, kdy si Sterling K. Brown chtěl promluvit s Kate Hudson, kterou dotáhl manžel, přišlo mi to velmi silné. Dvojice Chadwick Boseman a Josh Gad byla skvělá, krásně spolu ladili a doufám, že oba čeká v Hollywoodu slibná budoucnost a skvělé role, tohle je dobrý začátek.

  • 18.2.2018  19:41

  Filmy o baseballu mě nikdy moc nebrali, jelikož o něm nic nevím ale tohle mě chytlo u srdce. Film rozhodně doporučuji všem, kteří o baseballu nemají ani ponětí, naučíte se trochu pravidla, ale zároveň si užijete skvělý příběh plný lásky, dobroty ale i smutku. Už od začátku jsem se zamilovala do hlavní postavy Montyho Strattona, ten chlap byl úžasný, šel si za svým snem a díky výchově byl neskutečně hodný až naivní, takového člověka si nejde nezamilovat. Příběh navíc krásně utíká, a neustále se tam něco děje.

  • 18.2.2018  16:55
  Příběh služebnice (TV seriál) (2017)
  ****

  Nevím proč jsem se seriálem tak dlouho čekala, nakonec jsem se na něj podívala na doporučení kolegyně z práce, která ho vychvalovala. Až na dva díly se mi seriál moc líbil a nijak mě nenudil, v těch dvou dílech, které se věnují spíše vedlejším postavám (například Nick nebo Luke), ty mě moc nebavili, u těch jsem se nudila, zajímala mě spíše hlavní postava June nebo-li Offred, zajímal mě její psychický stav, její myšlenky, sny, představy a nápady, prostě opravdu všechno. Celkově se jedná o velmi originální nápad, který se klidně může stát i skutečností, nijak si naší budoucnost růžově nepamatuji, jsem navíc hodně zvědavá, co se bude dít v další sérii.

  • 17.2.2018  18:05

  Addamsovu rodinu jsem nikdy až do teď neviděla, jako malá jsem se toho filmu děsně bála a teď vlastně ani nevidím důvod proč. Zřejmě je to film se strašidelným nádechem udělaný pro děti, ale mě to moc nechytlo. Je fakt, že sexuální napětí mezi Morticiou a Gomezem bylo hmatatelné, ale nejvíce se mi na filmu líbila mrtvolnost Christiny Ricci, ta byla skvělá. Jinak jsem se u filmu spíše nudila než abych s bavila nebo byla napjatá, zápletka také za moc nestojí. Je to prostě film, na který se podíváte jednou do roka na Halloween a máte o zábavu postaráno.

  • 16.2.2018  21:18

  Marvel se v poslední době dost vyrovnává DC, bohužel v tom špatném mínění, naposledy mě skvěle pobavil Thor, ale Black Panther nemá nic moc co nabídnout. Nápad tam nějaký je, ale zpracování příběhu není vůbec zajímavé nebo poutavé. V polovině filmu samé rituály a boje, záporák filmu pak není vůbec hlavní záporák a pak má nastat ten "strašně nečekaný zvrat", který nakonec dopadne tak, jak všichni diváci očekávají. Nejvíce se mi ve filmu líbila Danai Gurira za ní ta jedna hvězda určitě je, ale jinak jsem filmem docela zklamaná.

  • 16.2.2018  21:14

  Teď budu asi zřejmě ukamenovaná, ale tohle je můj názor, za mě nejlepší film z celé série odstínů. Je tam sex, napětí romantika, naivita a i červená místnost. Pro někoho klišé, pro mě super odpočinkový film, u kterého jsem se zasmála, klepala si na čelo, i jsem si poplakala. Celá série je určená převážně pro ženský a ty se v tom budou vyžívat nejvíce, já bych život, který ve filmu má Anastázie brala hned, vždyť kdo by odolal těm psím očím Jamieho Dornana?

  • 12.2.2018  08:53

  Čekala jsem něco lepšího než jen trapnou komedii, kde je většina scén naprosto nereálných a měla jsem chuť se při sledování roho filmu několikrát raději propadnout hanbou do země. Vážně, kdo přežije vjezd motorky do domu a ještě proletí skrz zeď a je naprosto v pořádku a motorce se vlbec nic nestane? Nechápala jsem, cítila jsem se trapně a to Willa i Marka mám ráda, dám možnost ještě dvojce, protože mě zajímá jak se poprali s tím, má to lepší hodnocení než tenhle díl, ale na tenhle film se už asi znovu nepodívám.

  • 12.2.2018  08:40
  Turbo (2013)
  ***

  Jedná se o docela originální námět s hezkou narážkou na Madagaskar. Ze začátku mě to bavilo a Turba jsem si zamilovala od první chvíle a velmi jsem s ním soucítila, pak už to postupně klesalo a přestávalo mě to bavit. Beru to jako průměrnou pohádku od DreamWorks, ruku na srdce mají daleko lepší. Nicméně, občas jsem se u toho zasmála a jsem si jistá, že v budoucnu se na to někdy podívám.

  • 4.2.2018  12:47
  Mudbound (2017)
  ***

  Přemýšlela jsem zda dát 3* nebo 4* hvězdy, nakonec jsem se rozhodla pro menší počet a důvod je jednoduchý. Film ve mě až na jednu výjimku nevyvolal naprosto žádné emoce. Navíc scény, kde se něco děje a ty emoce pomalu narůstají si režisérka nechala až na poslední půl hodinu filmu, ten zbytek je jen zbytečně informační a nezajímavý. Co se mi ale na filmu líbilo, bylo to, že se postavy střídali ve vypravování a v názorech na danou situaci, takže jsme mohli vidět jednu scénu z více pohledů a to se mi moc líbila. Za konec filmu jsem moc ráda.

  • 3.2.2018  19:51

  Po opravdu dlouhé době se mi stalo, že opravdu netuším, co si o filmu mám myslet. Herecké výkony byly skvělé, zvláštní láska mezi Danielem a Vicky vypadala opravdově, nejlepší na celém filmu jsou kostýmy a hudba. A to je vlastně vše za co dávám hvězdičku. Hudba by klidně mohla mít ještě půl hvězdy na vrh, jelikož se mi opravdu velmi moc líbila. Ale příběh mě moc nezaujal, velmi se to táhlo, příběh se nijak nerozvíjel, nikam to nesměřovala, když to začalo být zajímavé, tak to zase utichlo a nakonec nic. Film je navíc tak zvláštní, že si jsem jistá, že si vyslouží spíše vysoká hodnocení, ale mě tenhle film prostě nějak nesedl.

  • 1.2.2018  19:42

  Tohle rozhodně není filmy pro mě, byť je to typický festivalový film a poukazují na to hlavně střižené scény, ale i délka jednotlivých scén. Partička kamarádu, která dělá lumpárny mě vůbec nebavila. Zajímavější pro mě byly scény s matkou a dcerou, které se na tom neměli zrovna nejlépe, jim skvěle sekundoval Willem Dafoe (ale vážně nevím, za co ta nominace na Oscara, asi nebyl nikdo další), který se tam bohužel dohromady objeví asi jen na 15 minut maximálně. Konec mě malinko naštval, jelikož je otevřený a já bych se ráda dozvěděla, jak to s nimi dopadlo.

  • 1.2.2018  19:39

  Začátek filmu mi připomínal klasický seriál s Tomem a Jerrym, plný vtipných scének, ale jakmile se to přesunulo na samotné závodění, tak jsem se nudila. Šíleně jsem se nudila, jenom samé předjíždění, prodlužování cíle a neměla jsem moc daleko k tomu, abych neusnula.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace