Streeper

homepage
Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 11.8.2017  13:45

Co jsem četla z recenzí, tak se jedná o nejhorší animovaný film za posledních 10 let a možná s tím souhlasím. Animovaný příběh, který se odehrává v mobilu je na tuhle dobu velmi originální, ale zpracování filmu nestojí za nic. Nemá to žádnou gradaci, není to nic napínavého, má to sice mravní ponaučení v podobě, že i když je někdo jiný, tak je stejně důležitý jako ostatní, ale jinak je to vážně o ničem.

• 11.8.2017  13:40

Charlize Theron to v tomhle filmu neskutečně moc sluší, ale to je tak jediné, co je na tomhle filmu to nejhezčí. Je tam spousta akčních scén, které jsou vážně skvělé nabité akcí a krví a to se mi moc líbilo. Nebylo tam příliš zdlouhavých hluchých bodů, za což má u mně film velké plus, ale příběh byl takový zamotaný a zmatený. Kamarád na konci nevěděl, o co se tam vlastně vůbec jednalo, takže jsem se mu to snažila vysvětlit, ale i já jsem z toho byla trošku zmatená. Takže to není úplně ten typ filmu, na který bych se dívala pravidelně.

• 11.8.2017  13:35

Skončila jsem dříve v práci a neměla jsem, co dělat, tak jsem zašla na Valeriana a bylo to velmi příjemné překvapení. Čekala jsem nějakou šílenou blbost, ze které se vyklube hloupá parodie na Star Wars, ale nakonec to bylo vážně skvělé. Od začátku jsem se zamilovala do dvou hlavních postav, Cara Delevigne je skvělá herečka a velmi krásná. Nejvíce se mi ale stejně líbila role Rihanny, ta taneční scéna byla dokonalá, jen škoda, že se o tak zásadní postavu hned v zápětí přišlo. Spousta úžasných efektů, velmi krásný příběh připomínající Avatar a Star Wars dohromady. Já jsem byla spokojená.

• 11.8.2017  13:31
    Dunkerk (2017)

Je to hodně zvláštně natočené. Na takový typ filmů nejsem u Nolana zvyklá, ale mile mně to překvapilo. Začátek byl malinko zdlouhavější, ale pak jsem se od plátna nemohla vůbec odtrhnout. S otevřenými ústy jsem sledovala rozdělené příběhy na vodě, ve vzduchu a na zemi a držela jsem všem palce. Přítelovi se nejvíce líbil Tom Hardy jako pilot v letadle. Jak jsem psala, je to velmi zvláštně natočený film a proto si asi nenajde všude své příznivce, ale je to skvěle a originálně natočené.

• 11.8.2017  13:22

Z celé série Transformerů jsem viděla pouze 3.,4. a nyní 5.díl. A ani jeden z nich mně vůbec ničím nezaujal. Koukat se na to dá, ale pro mě je to šílená blbost. Omlouvám se, ale spojit Transfromery s králem Arušem a legendou o kouzelníkovi Merlinovi? Vážně se tohle stalo? Super efekty, skvělá akce, ale příběh hrozný. Už by se vážně tahle série měla ukončit.

• 2.8.2017  15:26
    Robin Hood (1973)

Tahle pohádka mně ale vůbec nebavila a to vážně vůbec ničím. Nic mi nepřišlo vtipné, zajímavé, či napínavé. Navíc o téhle pohádce jsem se doslechla teprve nedávno, takže zřejmě není tak známá a u mě zapadá do podprůměrné Disneyovky, která neměla co nabídnout než upravený příběh o Robinu Hoodovi.

• 2.8.2017  15:23

Moje hodnocení se liší od ostatních a u tohoto snímku mně to zrovna mrzí. Postava Jamese Barrieho je úžasná, plná fantazie a skvělých příběhů a nápadů, okamžitě jsem si tu postavu oblíbila, stejně tak malé děti a Petera, kteří byli skvělou inspirací pro vytvoření kouzelného příběhu o Petru Panovi. Líbilo se mi, že režisér ve filmu ukázal, že pouhé štěstí a dětské hry a fantazie může pomoct spisovateli k napsání, tak neuvěřitelného příběhu. Bohužel to je ale všechno, co mně na tomto snímku zaujalo. Když budu hodnotit film celkově, tak je to nuda, která se mi místy zdála až příliš nekonečná, což je škoda, protože film má obrovský potenciál.

• 2.8.2017  15:19

Film se mi líbil o něco více než předešlé snímky o lásce a okamžitém zamilování. Hodně tomu prospěla delší dějová linka, se kterou si režisér docela dobře pohrál. Párkrát jsem se i zasmála a to především skvělým hláškám a gestům Oldřicha Nového, kterého bych málem nepoznala.

• 2.8.2017  15:17

Nápad je vážně skvělý a originální. Sama věřím tomu, že naše osudy neřídíme my, ale nějaká vyšší moc, která se o nás stará, takže teoreticky je tohle moje představa života na Zemi, proto se mi moc líbil děj filmu. Matt Damon a Emily Blunt byli skvělý, pro své role, ale celkové zpracování filmu se mi moc nelíbilo. Častokrát jsem se přistihla, že při sledování myslím úplně na něco jiného a vůbec se nesoustředím a tohle je pro mně už hvězdička dolů, jinak bych dala 4*. Nevím, co přesně mi na filmu vadilo, ale není to snímek, na který bych se ráda podívala několikrát do roka.

• 31.7.2017  12:37

Na třetí díl to nebylo úplně špatné. Líbí se mi ten nápad "ztraceného bratra", je to originální, ale mrzelo mně to, že tři děvčata z původního filmu nedostali více prostoru, ale asi prostě neměli na ně co vymyslet. Mimoni byli jako vždy úžasní a vtipní, scény z vězení - nejlepší.

• 31.7.2017  12:34
    Baby Driver (2017)

Film jsem viděla včera a rozhodně jsem z kina odcházela nadšená. Snímek je nabitý hudebníky peckami od začátku do konce, úplně jsem se zamilovala do toho soudntracku. Líbilo se mi třeba spojení hudby a střílení z pistolí do rytmu, to si mně hned získalo. Hlavní postava je tajemná a velmi sympatická, stejně tak krásná Lily James. Nejvíce se mi ale asi stejně líbil Kevin Spacey v roli mafiánského bosse, kterou si užíval a bylo to vidět. Film nabitý akcí, střílením, skvělým soundtrackem, vtipem, láskou a smrtí.

• 31.7.2017  12:32
    Oklamaný (2017)

Moc jsem se na film těšila už jenom kvůli skvěle udělanému traileru, ale trailer je na tom to nejlepší. Navnadí vás na naprosto napínavý peckový thriller, ale ve skutečnosti dostanete zdlouhavý film o zbytečné smrti, která se vůbec ani nemusela stát. Nicole Kidman byla skvělá, ale mohla ve filmu dostat více prostoru nebo spíše lepší charakter. Na celém filmu je nejlepší režie, režijně je totiž film bez chybičky, ale scénář je katastrofa, ten by potřeboval ještě malinko propracovat.

• 31.7.2017  12:29

Pro mně to bylo malinko delší než by bylo potřeba. Ze Spider-mana se stal puberťácký fracek, který touží po tom, aby se dostal do zadku Starkovi. Michael Keaton si zase střihl roli Birdmana, tentokrát ale v akčnějším stylu a v daleko zábavnějším. Že by to byla až moc ostrá kritika? Takhle to prostě cítím. Koukat se na to dalo, občas jsem se zasmála, naprosto skvělé efekty a nejvíce mně těšila přítomnost Roberta Downeyho Jr. Jinak jde podle mého názoru Spider-man kvalitně dolů.

• 14.7.2017  00:42
    Westworld - Série 1 (série) (2016)

Ze začátku mě to vůbec nechytlo a docela jsem se u dílů u nudila, přišlo mi to zdlouhavé a jakoby o ničem, ale pak přišel jeden šok a pak další šok a další, další další. A najednou jsem byla u posledního dílu a říkala si: "Já chci další!" Takže i když mě to ze začátku hned nezaujalo, tak následně jsem se od toho nemohla vůbec odpoutat. Mrzí mě, že jsem v 1.sérii přišla o dvě pro mě velmi oblíbené postavy, ale i tak jsem hodně zvědavá na další sérii.

• 5.7.2017  21:59
    Kámen (2017)

52. KVIFF - Je to černobílý film o kamenu.

• 5.7.2017  21:58
    Nina (2017)

52. KVIFF - České a Slovenské filmy nikdy nebyli pro mě. Tenhle nebyl výjimkou, i když téma bylo skvělé. Rozvod rodičů z pohledu malé slečny, která tím vším bohužel trpí, tak moc, že se ztratí, aby jim ukázala, že na ní přece záleží nejvíce. Téma skvělé, ale zpracování se mi vůbec nelíbilo. Ve filmu byla spousta zbytečných scén, které bych dala úplně pryč, protože byli zdlouhavé a nudné. Výkon herců ale hodnotím jako velmi pozitivní.

• 5.7.2017  21:53

52. KVIFF - Vzhledem k tomu, že jsem studovala na zdravotní škole, tak mě filmy ze zdravotního prostředí baví a jistým způsobem i přitahují, proto jsem se na tohle těšila a docela mile mě to překvapilo. Úžasná hudba, skvělé záběry a krásně vyvážení scén mezi postavami. Jen škoda, že jsme se více něco nedozvěděli o hlavní postavě chlapce, který zemřel, protože by to bylo více emotivnější pro diváka.

• 5.7.2017  21:43

52. KVIFF - Hodně jsem přemýšlela jestli tomu dát 3* nebo 4* hvězdičky, nakonec jsem se rozhodlo, pro to menší, bylo tam hodně zdlouhavých a hluchých scén, takže jsem se malinko nudila, ale jinak je to vážně skvěle natočené. Líbila se mi ta "tichá romantika" mezi hlavními představiteli a ta odvážnost, proto tak zbožňuji festivalové snímky.

• 5.7.2017  20:41

52. KVIFF - Tenhle film bych označila asi jako nejlepší film, který jsem na festivalu viděla. Chtěla jsem ho vidět už když jsem si přečetla popis a taky o něj byl veliký zájem. Už od začátku je to hodně zajímavé a napínavé. Převážně hlavní postava mi přišla zajímavá, hlavně její způsob myšlení. Konec je bohužel předvídatelný a bohužel ne moc vysvětlený, ale to u festivalových filmů bývá, ale i tak jsem byla z tohoto filmu nadšená.

• 5.7.2017  20:39

52. KVIFF - Film, který stojí převážně na hlavním výkonu herečky, která i když to zahrála skvěle, tak zdlouhavé a tiché záběry tomu ubírali zajímavost. Hodně krát se mi u filmu chtělo spát a jen díky několika písním, které jsou vážně skvělé (ne-li to nejlepším na tom filmu celém) jsme neusnula.

• 5.7.2017  20:37
    Fortunata (2017)

52. KVIFF - Byla jsem na film hodně zvědavá. Hlavní herečka Jasmine Trinca mi při představování filmu byla hodně sympatická, nakonec to nebylo tak hrozné. U filmu jsem neusnula, což beru jako velké plus. Ono se u toho ale moc spát nedalo, protože po většinu filmu se tam křičí a hádají, ale italština už je asi taková, že? Jasmine byla skvělá herečka, stejně jako mladá herečka, která hrála její dceru. Téma bylo aktuální a věřím, že to v některých rodinách opravdu takhle chodí, takže opět za mě velké plus, ale stejně mi tam něco chybělo, abych tomu mohla dát o hvězdičku navíc.

• 5.7.2017  20:32

52. KVIFF - Slíbila jsem si, že letos se na festivalu na žádný dokument nepodívám, kromě dokumentu o Heathovi Ledgerovi, ale nebyla na co jít a tak jsem skončila na tomhle a nelituji toho. Bylo zajímavé sledovat tři obyčejné lidi, kteří něco v minulosti pokazili, museli za to pykat a teď to chtějí napravit. Někdo úspěšně, někdo ne. Na dokumentu bylo vidět, že je natočený ženou, protože se zaměřovala hlavně na emoce vystupujících a tím si mě získala.

• 5.7.2017  20:30

52. KVIFF - První film, který jsem letos viděla na festivalu a jsem ráda, že se mi hned tak líbil. Vybrala jsem si ho záměrně, jelikož je to téma, které mám ráda a Heath Ledger byl obrovsky talentovaný herec, kterého byla velká škoda. Mohli jsme se dozvědět něco z jeho dětství, o jeho začátcích, o jeho dalších talentech, problémech a snech. Zasmála jsem se i jsem si poplakala. Jeden z nejlepších filmů, které jsem na letošním festivalu viděla.

• 5.7.2017  20:27
    Auta 3 (2017)

Na pokračování Aut jsem se moc netěšila, i když jsem všude na internetu četla, že se to hodně podobá prvnímu dílu, tak ne. První díl je prostě jedinečný a v tomhle filmu se většina věcí opakuje ze starších dílů, takže nic nového ani originálního. Navíc mě mrzelo, že moje oblíbené postavy nedostali více prostoru, například Burák. Bylo mi jasné, že se to neobejde bez nových postav, ale prostor tam mohli nechat i těm starším.

• 5.7.2017  20:25
    Mumie (2017)

Nic jsem od toho nečekala, opravdu vůbec nic, vlastně jsem na to ani nechtěla do kina jít, ale byla jsem přemluvena. Nakonec to pro mě byla úplná ztráta času, které malinko lituji. Tom Cruise je stále dobrý, ale sakra vždyť on i Russell mají na dost lepší role než byli tyto. Nápad to nebyl špatný, ale dalo se to zpracovat lépe. Navíc přidat do příběhu o Mumii příběh Jekyl a Hyde, jako vážně? A ještě jedná otázka...kostry umějí plavat?

• 5.7.2017  20:22
    Smrtihlav (2017)

Film mi přišel hodně dobře natočení. Osobně velmi chválím to, že se věnoval převážně Heydrichovi, protože když to budu porovnávat s filmem Anthropoid, tak tam mi pohled ze strany Heydricha docela chyběl, takže bylo zajímavé se dozvědět něco o tomhle člověku. Zároveň se mi líbilo, že byl příběh rozdělen na dvě poloviny a mohli jsme vidět pohled z obou scén. Takže za mě rozhodně palec nahoru, byla jsem mile překvapená.

• 9.6.2017  13:20
    Bylo, nebylo - Série 6 (série) (2016)

Divím se, že seriál bude pokračovat dál i bez několika hlavních hvězd. Například Snow a David přece byli hlavní linkou příběhu a Swan byla hlavní postava, tak jak to chtějí udělat bez nich? Jsem na to hodně zvědavá, myslím si, že to nebude tolik fungovat, ale uvidíme. Nejvíce mně potěšila muzikálová epizoda, velmi chytlavé písně, hlavně ta od Reginy.

• 9.6.2017  13:18

Asi jsem čekala něco jiného a lepšího. Už ze začátku mně to nijak neoslovilo, ale říkala jsem si, že v průběhu filmu to přijde, ale nepřišlo. Je pravda, že na rozdíl od jiných animáků je tohle od začátku do konce nabité akcí, ale tím pádem nezbývá moc prostoru pro hlubší příběh a já jsem ten příběhový typ.

• 9.6.2017  13:16

Film jsem viděla už před nějakou dobou, takže jsem věděla to hlavní, ale nepamatovala jsem si ty věci okolo a po shlédnutí mi došlo proč tomu tak bylo. Jake Gyllenhaal a Heath Ledger zahráli skvělé milence, jejich lásku jsem jim věřila, ale to na filmu bylo nejlepší. Zbytek se jen zbytečně táhne, spousta zbytečných dialogů o ničem. Po většinu filmu jsem se nudila a přišlo mi to neuvěřitelně zdlouhavé.

• 9.6.2017  13:13

Lísa Baarová je skvělá herečka, na rozdíl od Adiny Mandlové jí věřím všechno co řekne a zahraje. Bohužel ale i kvalita jejího hraní nedokázala zvednou nízkou kvalitu filmu, který není ničím zajímavý a opět se zde opakuje to co v každém druhém filmu ze 30.let. Láska na první pohled a po pár dnech hned žádost o ruku. Navíc příběh ani negraduje a plyne v jedné rovné přímce.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49