Streeper

homepage
Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 24.6.2018  10:40

Přemýšlela jsem jestli dát 3* nebo 4*, nakonec jsem dala 4* a to z důvodu, že se mi líbila to realistické pojetí vztahu mezi otcem a dcerou. Otec má za to, že jeho dcera je až příliš jednoduchá, raději věří nesmyslům jako jsou víly, které přeci neexistují namísto toho, aby se věnovala něčemu užitečnějšímu, nakonec ale přeci jen i on sám uvěří. Naštěstí mé dětství bylo dokonalé, jelikož rodiče mě v mých vírách ve víly, princezny nebo strašidla podporovali. Pohádka krásně utíkala, bavila jsem se u toho a líbilo se mi přátelství mezi Zvonilkou a Bětkou.

• 23.6.2018  17:23
    Pollyanna (1960)

Ze začátku filmu mi Hayley Mills přišla strašně nesympatická a protivná a říkala jsem si, proč nevybrali nějakou milejší herečku do takové role? Ale postupem příběhu jsem si začínala uvědomovat, že přesně to byl záměr filmařů. Chtěli, aby samotný divák se do Hayley zamiloval jako do hodné, naivní a hodně pozitivní slečny, která díky své milé povaze pomůže několika lidem a dokonce je změní i k nepoznání. Moc mě bavila postava Mrs.Snow, kterou ztvárnila Agnes Moorehead, přesně na její postavě ve filmu můžeme vidět, jak prosté veselé dítě dokáže změnit život. Konec mě velmi překvapil a rozplakal, proto dávám celkem 4*.

• 23.6.2018  17:18

První polovina filmu začala velmi zajímavě, ale na mě až příliš zdlouhavě. Většinou mi to přišlo nudné a přistihla jsem se, že než, abych se soustředila na film, tak myslím úplně na jiné věci. Druhá polovina už bylo o něco lepší. Jessica už to neměla tak lehká a musela začít za sebe bojovat, scéna u soudu, kdy dokázala, že jako lobbistka je prostě nedostižná se mi líbila nejvíce a málem mi spadla spodní čelist. Bylo to geniálně vymyšlené. Jedna hvězdička je pro samotnou Jessicu, která se mi v roli sebevědomé, inteligentní a přitažlivé mrchy velmi líbila, nicméně film jako celek už tolik nefunguje, což je škoda.

• 21.6.2018  06:52

Film se dle mého názoru hodně inspiroval Bridget Jones, bohužel na její kvality ale nemá. I když se film snaží být alespoň troche vtipný (občas to funguje), tak není do takové miry, abych se celý film srdečně smála. Naopak jsem se na začátku filmu cítila strašně zoufale, už jen kvůli hlavní hrdince, která se utápí v depresích, že není krásná (přitom Amy byť není nejhubenější, tak mi krásná přijde). Celý snímek je postavený na ideálu krásy a vlastně nám říká, že pokud navypadáte ukázkově jako modelka z časopisu, tak ze sebe musíte mít špatný pocit. Co se mi, ale líbilo bylo to, že jakmile se Amy začala věřit, všechno se jí dařilo, nasal přítele a skvělou práci, a proto by chtělo, aby si z toho nesebevědomá divačka odnesla to poučení, že si stačí věřit.

• 18.6.2018  20:30

Film jsem nemohla sehnat nikde na internetu, takže jsem byla nadšená, že ho konečně zařadili do vysílacího času na ČT2, škoda jen, že tak pozdě, protože se jedná o 2 a půl hodiny dlouhý film, ale i tak jsem to vydržela. Nebudu lhát, ze začátku se mi zavíraly oči nudou, teprve když se na plátně objevil John Malkovich a Nicole Kidman vedle sebe, tak to konečně začalo vřít. Nejprve se objevila lehká romance, pak sexuální touha a následně násilí. Moc se mi líbilo, jak to bylo hezky po sobě a jak na Nicole bylo vidět, že je nešťastná a John byl úplně v pohodě. Co mě ale asi mrzelo nejvíce byl konec, očekávala jsem, že dostanu vysvětlení, co se stalo s ostatními postavami, s dcerou, Johnem nebo Barbarou, ale nic. Film končí dle mého názoru naprosto nesmyslně a neuspokojivě.

• 16.6.2018  17:26
    Zvonilka (2008)

Poprvé jsem viděla první film o Zvonilce, před tím jsem viděla jen další pokračovaní a jiné příběhy, které mě spíše nudili a moc se mi nelíbili, tohle je ale jiný level. Moc jsem se bavila, krásná animace, bylo to kouzelné a i když se mi občas nelíbilo chování Zvonilky, film je velmi povedený a navíc Zvonilka se přeci jen takhle chová v Petru Panovi. Je prostě trochu urážlivější, takže to budu muset skousnout, nicméně mě překvapilo, jak hezká pohádka to je.

• 16.6.2018  17:24
    The Bat (1959)

Docela mě překvapuje hodnocení filmu, protože si myslím, že by si zasloužilo určitě lepší. Ano, není to dokonalé a máme daleko více lepších hororů a thrillerů, ale na konci 50.let horory byly trhákem, hlavně ty béčkové, jako tenhle. Musím říct, že se mi velmi líbila atmosféra filmu, místy to bylo děsivé, napínavé a ano někdy to bylo i slabší nebo nelogické, ale mě se to i tak líbilo. Navíc čemu dávám hodně velké plus je to, že jsem až do samotného odhalení nevěděla, kdo je vrahem a moc se mi ve filmu líbila Agnes, hlavní role měla hrát častěji.

• 12.6.2018  08:18
    Deadpool 2 (2018)

Oslovilo mě to úplně stejně jako jednička, to znamená, že nijak. Až na pár docela povedených vtipů a skvělého soundtracku to bylo stejně nechutné a trapné jako jednička. Ryan Reynolds ale v roli Deadpoola odvádí skvělou práci a je na něm vidět, že si to vážně užívá, navíc přítomnost mého milovaného Joshe Brolina mě potěšila. Ale opravdová fanynka Deadpoola už asi nebudu nikdy.

• 9.6.2018  20:35

Jsem ráda, že si i druhá série udržela tu kvalitu první. Je to vtipné, méně nechutné (za což palec nahoru) a hlavně je tam více dcery, která se zasloužila o nejvíce vtipů a narážek, u kterých jsem se nejvíce zasmála. Doufám, že stanice odsouhlasí i třetí sérii.

• 9.6.2018  20:30

Byla jsem jen krůček od toho, abych nedala odpad, ale řekla jsem si, že ty herecké výkony byly uspokojivé natolik, abych dala filmu alespoň jednu hvězdičku. Jinak to pro mě byla kolosální nuda, dokonce jsme u toho na chvilku i usnula a musela si to vracet, abych se neztratila v ději. Je hlavně vojenský příběh a proto mě to nebavilo. V komentářích se tady píše, že je dobré, že je to bez romantiky, já bych jí tam klidně přihodila, aby to zaujalo i dámské publikum.

• 9.6.2018  20:27

Tuhle pohádky od Disneyho jsem nikdy moc nemusela. Nikdy mě totiž nebavila, tak jako ostatní pohádky, i když hudba byla krásná, písně chytlavé, ale příběh se mi zdá trochu slabší a ne tak poutavý. Četla jsem i předlohu od Viktora Huga a překvapilo mě, jak se tvůrci docela drželi knihy samotné, jenom vynechali ty strašidelnější a nudnější části, za což mají ode mne poklonu, ale dle mého názoru, existují i lepší pohádky než Zvoník u matky boží.

• 9.6.2018  12:02
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

První polovina série je nuda. Samé mluvení o tom a o tomhle, nenávistné pohledy, přízraky Hannah ale jinak je to o ničem. Seriál se rozjíždí až od takového 8.dílu, kdy už to napětí ohledně soudu začíná stoupat, objevují se rvačky, více polaroidů a opět to je stejný psycho jako z první série. Za mně nejlepší díly byly 12 a 13, tedy dva poslední, kdy jsem na to koukala s otevřenou pusou, měla jsem husí kůži a opět depresivní stavy, hlavně kvůli Tylerovi, jenomže na 1.sérii to prostě nemá.

• 9.6.2018  11:59

Pohodový film, u kterého si odpočinete, občas zasmějete ale nic světového to není. Neviděla jsem původní Dannyho parťáky, na tenhle film mě převážně dostalo to skvělé obsazení včetně mé milované Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter nebo Anne Hathaway. Sandru až tolik nemusím, ale v tomhle filmu se mi líbila, byla krásně odměřená a nebyla hysterická, což je plus. Krádež byla skvěle vymyšlená, do nejmenších detailů, to se mi na tom líbilo nejvíce, ale očekávala jsem více akce, více napětí a to mi tam bohužel chybělo, ale jedná se o ten lepší film, na který se klidně podívám několikrát do roka.

• 9.6.2018  11:57
    Svědectví (TV film) (2016)

Nemůžu to moc kritizovat, jelikož to bylo natočené podle skutečných událostí, což tvůrcům trochu svázalo ruce, ale i tak si myslím, že existují daleko jiné a zajímavější skutečné příběhy o sexuálním obtěžováním než byl tenhle. Pointa příběhu je dobrá, docela jsem byla spokojená i s koncem, jelikož film nechává na vás, komu se rozhodneme věřit, herecké výkony skvělé. Oba herci byli skoro přesnou kopií originálu, ale jinak pro mě nic zajímavého a šokujícího.

• 7.6.2018  19:26

Tak tohle pro mě bylo obrovské překvapení! Čekala jsem něco zdlouhavého a nudného a dostala jsem takovou skvělou psychologicky napínavou bombu! Nikdy bych neřekla, že je to až takhle propletený, přišla jsem na to asi tak ve stejnou dobu jako na to přicházel Jude, ale nikdy by mě nenapadlo, že Rooney a Catherine jsou až takhle spojené! Jsem z toho filmu vážně nadšená, moc mě to bavilo a i přes velkou únavu jsem to dokázala dokoukat aniž bych usnula.

• 7.6.2018  19:24

Moc se mi líbila trojice George, Anna a Vera. George měl až překvapivě velmi sympatickou roli a docela jsem mu ten jeho život záviděla. Ráda bych si to s ním vyměnila a létala z jednoho státu do druhého, i když to musí být velmi osamělý život, ostatně, tak je to ve filmu ukázané. Vera byla skvělá "záporačka", když to tak nazvu, škoda, že jim to nevyšlo, hodili by se mi k sobě. Anna spíše sekundovala, místy mi přišla až nesympatická. Film se mi celkově velmi líbil, ale neoslovil mě natolik, abych mu dala lepší hodnocení.

• 5.6.2018  10:00

Zastávám názor, že pokračování téhle pohádky nikdy nemělo vzniknout. Není to tak vtipné, ani ta roztomilá trapnost tam není. Je to nudné, roztahané a bez nápadu. Jediný originální nápad se mi zalíbil a to byl ten svět z jídla, roztomilé jahody a pavouci ve formě Hamburgerů, ale jinak hodně slabá pohádka, kterou si za týden ani nebudu pamatovat.

• 5.6.2018  09:54

To bylo strašně dlouhý! Ta délka filmu je děsivá a bohužel ani ne moc lichotivá. Příběh je totiž slabší a ani takové herecé hvězdy jako je Motgomery Clift nebo Liz Taylor to nezachrání. Elizabeth mi ve filmu přišla až příliš hysterická a nepříjemná, chápu, že měla nějakou psychickou poruchu, ale na můj vkus až moc přehrávala. Skoda, že z toho filmu nevytáhli to nejlepší a troche ho nezkrátili, výsledek by pak mohl vypadat úplně jinak a lépe.

• 25.5.2018  19:44

Takhle jsem se nepobavila už hodně dlouho. Ano, je to další z řady filmů, kde sledujeme partičku starších ženských, které si myslí, že svá léta mají za sebou a nakonec se v letadle zjeví božský Andy Garcia a ostatní chlapi a vyvedou je z omylu. Jenomže ne každý je jako tenhle film. Tady přátelství mezi Jane, Diane, Candice a Mary funguje na jedničku. Je to vtipné, dojemné, veselé a herecky naprosto dokonalé. Přesně tohle očekávám od americké komedie, že se zasměji, odpočinu a vypnu a tohle vám snímek dá - relax a smích a jako bonus získáte Andy Garcíu (ten chlap je čím dál tím hezčí).

• 25.5.2018  19:41
    Zimní host (1997)

Stále netuším, co si o filmu jako takovém mám myslet, je to hodně zvláštní a svým způsobem i dost náročný film, který zachycuje život tří generací, které se obávají, že skončí jako rodiče. Nebo alespoň tohle jsem si z toho odnesla já. Nejvíce mě bavily scény s chlapci, kteří kouřili u moře a bavili se spolu o sexu a masturbaci, následná přítomnost Emmy Thompson a Phyllidy Law to jen vylepšila, nicméně si nejsem úplně jistá jestli jsem pochopila konec. Film mi přišel až moc složitý a komplikovaný, ale jsem si jistá, že přesně takhle to Alan Rickman zamýšlel, když napsal scénář. Možná tam dokonce i dal i něco ze svého života a z pohledu jeho jako chlapce, ale mě osobně ten snímek nijak nezaujal.

• 21.5.2018  18:50

Je to hezká, milá pohádka pro ty nejmenší dětičky než pro dospělé. Pro mě už to bylo trochu větší nuda, až příliš pomalý začátek a až moc rychlý konec. Záporák taky nebyl nic moc, právě by dokázal vylekal malé dítě, ale v dospělém člověku žádné emoce nevytvořil, což je podle mě škoda, protože ten film má sám o sobě docela velký potenciál, jen škoda, že si s tím tvůrci nedali více práce, mohla totiž z toho být další oblíbená pohádka.

• 20.5.2018  12:31

Nádherný film, který mi vyrazil dech. Kim Novak byla tak nádherná žena, tohle je důkaz toho, že češky jsou prostě nejhezčí na světě. Navíc nejenom, že byla krásná, ale také uměla i hrát, ty její uhrančivé oči mě dostávaly v každé scéně, ve které se objevila, ať už chtěla být roztomilá dívenka, dívka toužící stát se herečkou nebo sebevědomá a talentovaná herečka, vždy se jí změnil výraz ve tváři a po celý film, se její postava krásně vyvíjela a tak to má u správného filmu být. Režie byla dokonalá, záběry krásně natočené a rozvržené. Strhávám jednu hvězdu za velké nepřesnosti ve filmech, které mi tam vadili obzvláště její nervové zhroucení když se vzdala svého dítěte a nebo její smrt, která proběhla jinak a jinde. Jinak se jedná o skvělý životopisný snímek, který patří do zlaté škatulky Hollywoodu a měl by ho vidět každý filmový fanoušek.

• 20.5.2018  10:43

Ve filmu se skáče z jedné dějové linky do druhé, to by mi až tak nevadilo, protože je to naštěstí udělané tak, že se v tom divák vyzná, jenomže bohužel právě kvůli tomu nemá divák možnost se více spojit s postavami a nechat je, aby jim přirostly k srdci. Jesse James je od pohledu krásný chlap, ale postupem času jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo a kde je Jesse a proč udělal tohle a neudělal tamhle to. Postav je tam až moc a žádná z nich se divákovi neotevřela.

• 20.5.2018  10:29

Velmi originální pohádka, musím uznat, že je mi trošku líto, že se to třeba někdy nestane zkutečností, jelikož já jako obrovský milovník jídla, bych to docela uvítala. Postava Flinta Lockwooda je velmi sympatická a roztomilá, vážně si ho zamilujete hned od první chvíle, kdy ho spatříte, navíc se zasadí o většinu vtipů ve filmu. Jenomže i navzdory dobrému příběhu, skvělým postavám je film až příliš dlouhý a nezáživný, neustále se tam věci opakují a konec je předvídatelný, ale i tak je to pohádka, na kterou se vždy ráda podívám.

• 12.5.2018  15:08

Byla jsem docela mile překvapená, že mě to tolik bavilo. Čekala jsem spíše nudu, myslela jsme si, že to bude převážně o číslech než o nějaké akci, zabíjení nebo sexy Benu Affleckovi. Bena jako herce mám ráda, ale většinou hraje takové role, které mi jsou dost nesympatické, ale tahle byla pravý opak. Možná to bylo i tím, že moc nemluvil a vlastně se celou dobu choval strojeně a vážně a to k němu prostě sedí. Anna byla spíše jen takový osvěžením a ženskou ozdobou a příběh se mi velmi líbil, byly tam emoce, napětí, mrtvoly a dokonce i trochu romantiky, které bylo tak akorát.

• 11.5.2018  09:04
    Silnější (2017)

Vždycky mě neuvěřitelně překvapí Jake Gyllenhaal a to hlavně svým hereckým umem, protože to prostě umí. Když srovnám jeho poslední filmy, tak v každé roli byl jiný a svý a to na něm obdivuji. Ať už je z něj namakaný zápasník, nebo vyhublý slídil a nebo beznohý hrdina Bostonu, pokaždé je to jiný člověk a můžete si toho všimnout v jeho výrazu, opravdu mi dělalo hodně práce poznat v roli Jeffa alespoň troche Jakea. Nicméně jeho I tak skvělý herecký výkon nevyváží průměrné a nezajímavé zpracování filmu. Film se snaží být vtipný a hrát na city, ale nefunguje to natolik, aby mi hlavní postavy bylo líto, přála bych, aby šel příběh vice do hloubky, aby se postavy vice otevřely a vice zahrály na city diváka, ale to film bohužel nedělá.

• 9.5.2018  11:56
    Za plotem (2006)

Nečekala jsem, že se mi to bude tak moc líbit, takže mě to potěšilo. Vím, že jsem film viděla už jednou někdy v minulosti, ale moc jsem si z něj nepamatovala. Nicméně to nejlepší na téhle pohádce je náš dabing, který skvěle funguje a hlasy jsou dokonalé vybrané pro různé postavy. Samozřejmě postava Hammyho je prostě miláček a strašlivě moc se mi libil. Příběh není nijak originální, ale pobaví a krásně to utíká.

• 9.5.2018  11:48

Ne, že bych od toho čekala něco úžasného, spíše naopak. Vlastně film splnil moje očekávání, příběh je velmi podprůměrný a dost o ničem, často jsem se nudila a jediné zpestření na celém filmu byla Susan Hayward, která si zahrála milou mrchu, ale jinak film mě ničím nezaujal, až moc dlouhý, nudný a o ničem.

• 8.5.2018  13:16

Sakra to byl tak moc dobrý film, tak strašně moc dokonalý film. Klaním se před kreativitou Johna a před herectvím Emily. Je to snad jediný horor, u kterého jsem si nedávala ruku před oči, protože lekavé scény byly tak nepředvídatelné, že jsem to ani nestihla. A vlastně tam ani není čeho se bát, je to spíše i té psychice, jelikož jsem se lekla hlavně náhlých zvuků nebo hudby a to mi na tom přišlo geniální. Dokáže vás to vystrašit, i když nic strašidelného nevidíte, jenom cítíte ten strach z postav ve filmu a máte pocit, jakoby jste byli jeho součástí. Opravdu se klaním nad tímto filmem, navíc spojení John a Emily bylo dokonalé a konečně jsme měli šanci je vidět spolu na plátně a doufám, že ne naposledy.

• 8.5.2018  13:12

P.S. Miluji tě byla první kniha, kterou jsem četla od autorky Cecelie Ahern a doslova jsem se do ní zamilovala, kniha je jedna z mých nejoblíbenějších, dokázala mě rozesmát, rozplakat i potěšit. Film, ale zdaleka není tak dobrý jako kniha, spíše to pro mě bylo velké zklamání. Hilary Swank se mi do hlavní role Holly vůbec nehodila, nepovažuji jí zrovna za krásku, ale dokázala bych si na jejím místě představit někoho jiného, naopak Gerard byl ve své roli skvělý, ale i Hilary se mi vůbec nehodil, ani mezi nimi dle mého názoru neprobíhala ta jiskra. Proto je myslím docela škoda, že na celém filmu mě nejvíce bavila Lisa Kudrow, dokonce i příběh mi přišel o dost zajímavější v knize než na filmovém plátně a je to škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55