Streeper

Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50
    • 9.12.2017  11:35
    Tarzan 2 (2005)

Pokračování Tarzana není vůbec tak dobré jako jednička. Bohužel občas se to nepovede, i když se Disney snaží udělat ze svých kultovních pohádek úspěšná pokračování, tak se to občas povede, ale jsou i případy, kdy ne, jako třeba u Tarzana. Já bych pokračování vymyslela úplně jiné, třeba jak se jim všem společně žilo v džungli i s Jane a s jejím otcem, nevěnovala bych se jeho dětství, které mě vůbec nebavilo ani nezaujalo. Výhoda je, že je film jen hodinku dlouhý, ale i tak jsem se dost nudila.

• 7.12.2017  21:35

Film, ze kterého chtěli udělat velký akční trhák roku, ale vůbec se jim to nepovedlo, jelikož je to o ničem. Až se mě zítra někdo zeptá, o čem ten film byl, tak to nebudu vědět. Postavy ve filmu nedostali tolik prostoru, abych je nějakým způsobem poznala a porozuměla jim. Děj příběhu je strašný, jakoby to nemělo začátek ani konec, prostě je to jeden velký nepovedený zmatek. Nejlepší na tom všem je Orson Welles, kterého bych tam skoro ani nepoznala, ale jinak se na tenhle film nikdy znovu nepodívám.

• 6.12.2017  21:10
    Tarzan (1999)

Tarzana jsem neviděl už několik let, snad naposledy ve svých sedmi letech ještě na VHS a od té doby jsem ho neviděla, takže to bylo krásné oživení mého dětství. Film mě bavil od začátku do konce, je tam opravdu nádherná hudba, sice konec se mi zdál až moc neuvěřitelný, ale je to pohádka a v pohádkách se děje všechno možné, hlavně u Disneyho. Rozhodně se Tarzan zařadil mezi mé oblíbené pohádky.

• 5.12.2017  23:14
    Paddington 2 (2017)

Moc jsem se na pokračování Paddingtona těšila, vždyť, kdo by neměl rád to chlupaté a až moc příliš vstřícné stvoření? Jednička se mi moc líbila, byl to ten typický anglický humor, který miluji a celkově ten film byl krásně roztomilý, ale pokračování už se mi tolik nelíbilo, přišlo mi to až moc dlouhé na rodinný film, takže jsem se malinko nudilo a všimla jsem si, že děti v sále to taky nebavilo, jelikož neustále utíkali někam jinam, takže délku filmu považuji za velké mínus filmu a také už mi to nepřišlo tolik vtipné. Jednička je prostě lepší.

• 5.12.2017  23:05
    Demolice (2015)

Zajímalo by mě, jestli si Jake Gyllenhaal takové typy rolí vybírá schválně, protože jsou tak odlišné od ostatních a možná je to tak, chce se prostě lišit od jiných herců. Jeho role mi přišla zvláštní, nemohla jsem si k němu za celý film najít tu cestu, abych si oblíbila, takže mi to bylo malinko nepříjemné. Vlastně celý film je velmi zvláštní a asi to není úplně můj šálek čaje. Je to zajímavý snímek, ale ne pro mě.

• 5.12.2017  22:57

Dle mého názoru je pokračování jedničky na stejné úrovni jako první díl. Opět se jedná o ten trapnější humor, který tolik v lásce nemám, ale vždycky mě přiláká to super obsazení a tady se k Mile, Kristen a Kathryn přidali ještě dvě úžasné herečky Christine Baranski a Susan Sarandon, které mám moc ráda, takže jsem si film nemohla nechat ujít. Zasmála jsem se, bylo to hezké odlehčení od práce, ale není to film, na který bych se dívala pravidelně.

• 2.12.2017  20:32

Ráda jsem se na tenhle film dívala, když jsem byla malá a dnes jsem si to pustila po opravdu dlouhé době. Je to film udělaný převážně pro malé děti, aby pochopili, jak se vlastně stvořil svět podle Bible a je to velmi povedené. Krásná animace, skvělá hudba ("Milujte se a množte se") a samozřejmě nejlepší vypravěč - Jan Werich. Ale už mě to nebavilo tolik jako v dětství.

• 2.12.2017  20:29
    Jana Eyrová (1943)

Nebudu lhát, trošku jsem se toho filmu bála, jelikož předchozí filmy, ve kterém Orson Welles hrál nebo je režíroval mě až tak nezaujaly, ale naštěstí tohle je výjimka. Joan Fontaine byla pro roli Jane Eyre narozená, viděla jsem ještě další dvě filmové adaptace, ale Joan byla ze všech nejlepší, věřila jsem jí každé slovo, gesto, každý pohled. Orson Welles byl zase přímo stvořený pro Edwarda Rochestera, na začátku mi byl silně nepříjemný svým chováním, ale postupem filmu jsem se do něho zamilovávala stejně jako Jane Eyre. Příběh krásně utíká, velice na mě zapůsobil i černobílý obraz a potěšila mě přítomnost malé Elizabeth Taylor. Za mě se jedná o nejlepší filmovou adaptaci Jane Eyrovou.

• 2.12.2017  20:25

Je to velmi emotivní film o ženském přátelství v těch nejtěžší chvílích jedné z hlavních postav. Postava Milly mi byla silně nesympatická, i když byla nemocná, tak byla strašně sobecká a neustále říkala, já, já, já. Její kamarádka Jess byla přesně pravý opak, hodná kamarádka, která jí pomáhá, jakkoliv jen může. Mrzelo mě, že manželé nedostali ve filmu více prostoru, například Dominic Cooper, myslím si, že by to filmu hodně prospělo. Ale i tak se jedná o dost citlivý film, na konci jsem brečela jako malá, ale něco tomu chybělo. Viděla jsem hodně filmů z tématikou o rakovině, ale tenhle mezi ty lepší nepatří, je to prostě průměr.

• 27.11.2017  13:50

Přijde mi, že AHS je jak na horské dráze. Jedna série je skvělá, ta další zase nic moc, tahle série je něco mezi tím. Ze začátku jsem byla nadšená, líbil se mi kult ve formě klaunů, přišlo mi to aktuální a děsivé zároveň. Je fakt, že Sarah Paulson byla dost otravná s tím, jak neustále brečela a křičela, ale velmi se mi líbil růst její postavy, když se na konci stala tím bossem ona, kdo to měl všechno v hrsti. V polovině seriálu jsem začala být malinko zklamaná, protože se to začalo točit kolem chlapů a ženský z toho úplně vynechali. Ale konec se mi zase líbil, nicméně nepatří to mezi mé oblíbené série.

• 27.11.2017  13:31
    Mama (2013)

Tomuhle filmu jsem se vyhýbala, jak jen jsem mohla. Nemám ráda horory, ale jsou součástí filmového průmyslu, takže se sem tam na nějaký musím podívat. Snímek Mama jsem měla ve filmové výzvě od mé kamarádky, kdyby tam nebyl, tak bych se na něj asi nikdy nepodívala, i přes to, že tam hraje Jessica Chastain, kterou bych mimochodem díky nalíčení a černé paruce ani nepoznala. S hlavní hororovou postavou se setkáváme už na začátku a už tehdy jsem věděla, že to budu snášet dost blbě, jsem prostě slabší povahy a s tím nic nenadělám. Ve filmu se objeví pár lekaček, které mě vážně dostali, každopádně konec se mi líbil ze všeho nejméně. Nepřišel mi totiž až příliš hororový a navíc skončil jen z poloviny dobře a já mám ráda šťastnější konce.

• 25.11.2017  23:00

Další pohádka, na které jsem vyrostla a která mě snad nikdy nepřestane bavit. Nad jednou věcí jsem se ale při sledování filmu zarazila, možná je to jen můj pocit, ale zdálo se mi, že animace byla malinko odfláknutá než u ostatních Disneyovek, ale je to jenom malý detail. Zasmála jsem se u toho, je to krásně bláznivá pohádka s ponaučením, že malý člověk dokáže udělat velké věci.

• 25.11.2017  22:58
    Van Helsing (2004)

Vlastně vůbec netuším, co si o tomhle filmu mám myslet. Možná jsem od toho čekala něco daleko více než jsem nakonec dostala. Koukat se na to dalo, i když místy jsem jen kroutila hlavou a myslela jsem si, jak někdo mohl natočit takovou šílenou blbost a proto dávám tak malé hodnocení. Líbilo se mi ale spojení Hugh Jackmana a Kate Beckinsale, které to ve filmu neuvěřitelné sluší, jinak se jedná snímek, na který se asi už nikdy více nepodívám.

• 25.11.2017  22:56
    Maggie (2015)

Tohle se nepovedlo. Říkala jsem si, že spojení Arnolda a Abigail jako otce a dcery by mohlo zafungovat. Pravda je, že ty jejich emoce opravdu fungovali, ale Arnold jakoby tam skoro vůbec nebyl (měl by zůstat u akčních rolí, ty mu sednou) a Abigail jakoby úplně zapomněla jak se hraje, nevěřila jsem jí ani jediné gesto, slovo nebo slzu. Takže za mě opravdu velké zklamání a tenhle film už nikdy více.

• 25.11.2017  22:53

Avangers ani X-meni mě nijak zvlášť neberou, celkově se mi vůbec nelíbí ten nápad spojit několik super hrdinů do jednoho filmu, pro mě je to slátanina na druhou, ale Liga spravedlnosti se mi líbila moc a fungovalo to. Možná je to tím, že je tam většina mých nejoblíbenějších postav jako třeba Batman, Superman a Wonder Woman a nyní se k nim přidali i Aquaman a Flash, takže vlastně je tam skoro celá Liga. Když to vezmu kolem a kolem, tak je to hodně povedený film plný akce, skvělých postav, chvílemi i emotivní a ty dvě hodinky mi krásně utekly ani nevím jak. Pro mě zatím nejlepší DC film, který byl natočený, ale uvidíme, kam to povede dál.

• 24.11.2017  11:07

Tak tohle byla opravdu houba na suchu. Ten seriál zbožňuji, koukala jsem se na to od dětství a občas se na to podívám i teď. Vlastně dřív než seriál jsem viděla první film o Spongebobovi, a ten se mi vážně moc líbil, proto pokračování v podobě tohoto snímku je pro mě obrovským zklamáním. Já u toho usnula. Je to příliš dlouhé, nenapínavé, žádný vtip tam není. Dávám tomu jednu hvězdičku a to za překvapení Antonia Banderase v podobě piráta.

• 24.11.2017  11:05

Pro mě velké překvapení. Předlohy k filmu jsem nečetla, ale vím, že to je nejoblíbenější knižní série mé babičky, která má doma jedno z nejstarších vydání příběhů o Monte Cristovi. Film se mi moc líbil. Už od začátku jsem byla velmi zaujatá dějem, Dantesovo dobrá povaha se mi hned od začátku zalíbila a po celou dobu filmu jsem byla spřízněná s hlavní postavou. Asi nejvíce se mi líbily scény v pevnosti a následně scény, když se z něj stal samotná Hrabě Monte Cristo. Konec je pěkný a dojemný a film mě přesvědčil, abych si jednou knihy přečetla.

• 24.11.2017  11:01

Na tenhle film jsem se moc těšila, už jenom proto, že ho režíroval sám Russell Crowe, který se i obsadil do hlavní role. Nejprve musím říct, že rozhodně nejsem zklamaná z výsledku filmu. Příběh byl velmi silní a emotivní, příběh otce, hledajícího své zřejmě mrtvé syny mě dojal. Trošku mě mrzelo, že ve filmu Russell nerozvinul tu romantickou linku v hotelu mezi jím a Olgou, pro ženské publikum by to byl možná více přijatelnější film. Celkově se mi to líbilo, ale místy to bylo o malinko delší než by bylo třeba.

• 20.11.2017  14:34

Krásné a romantické zakončení trilogie, ale pro mě se jedná bohužel o nejhorší díl ze všech tří filmů. Proč tomu tak je? Sama nevím, možná je tam na mě až moc romantiky a málo dramatu, jak jsem byla zvyklá z předchozích dílů. Je pravda, že už tam vidíme malé náznaky na Pelíšky, ale co mě asi mrzelo ze všeho nejvíce je to, že režisér v Nápadníkovi vůbec nevysvětlil, proč se postava Dany neobjeví v Pelíškách. Na to jsem čekala celou trilogii.

• 16.11.2017  14:10

Film jsem už viděla dříve jednou a moc mě nezaujal, ale tentokrát jsem si ho opravdu hodně oblíbila. Tom Cruise se do takových rolí prostě hodí, otec, kterého jeho vlastní dětí moc nemusí se na konci stane hrdinou a oblíbencem, prostě celý Tom. Dakota realisticky zahrála reakci malé holčičky, myslím si, že tak jako ona by reagovala většina dětí na světě, křikem a sháněním se po mamince. Film celou dobu krásně šlape, ale konec mi přišel nelogický a uspěchaný. To jako zničili jednu tu potvoru a najednou se zničili všechny? Kde je nějaké vysvětlení a logika? Ale když to vezmu kolem a kolem a trochu přivřu oko, tak je to skvěle akcí našlapané sci-fi, od prvotřídního režiséra.

• 16.11.2017  14:06

Začátek je šíleně zdlouhavý, což na takovou detektivku není vůbec dobré. Čekáme přes půl hodiny než tam vlastně dojde k samotné vraždě. Výslechy a Poirotovo vyšetřování už mě bavilo o něco více, ale i tak bych to na několika místech prostříhala a zkrátila, protože délka tomuto filmu opravdu ubližuje nejvíce. Kenneth Branagh mě v roli Poirota velmi mile překvapil, trošku jsem se toho bála, ale nakonec se mi líbil. Výhodou u mě bylo, že jsem nečetla ani neviděla předchozí natočené filmy, takže jsem netušila, kdo je vrahem, tím to pro mě bylo zajímavější. Vizuálně je to krásný film, ale struktura příběhu a děje by se mohla zkrátit a prostříhat.

• 15.11.2017  13:48
    Milada (2017)

O Miladě Horákové jsem toho měla hodně načtené a upřímně na tenhle film jsem se třásla už dlouhou dobu. Se zvolenou Ayelet Zurer do hlavní role jsem moc nadšená nebyla ale nakonec mi spadla brada. Ta podoba s Miladou ve filmu je neuvěřitelná. Ayelet dokázala ovládnout její mimiku a gestikulaci. Ve filmu je několik nepřesností, ale druhá polovina filmu, kdy je Milada zatčena je nejlepší. Běhal mi mráz po zádech, objevili se u mě emoce a plakala jsem asi čtyřikrát. Milada Horáková měla těžký život a bojovala za naší zemi, tenhle film nám ukazuje blíže její osobní i pracovní život, ale hlavně ukazuje, co se dělo za dob Komunistů.

• 15.11.2017  13:30

Na tuhle pohádku jsem šla s vědomím, že to bude podobné jako Hotel Tranyslvánie, možná se to tím malinko inspirovalo, ale kvalitou je to úplně pod bodem mrazu. Je to nudné, zdlouhavé a vůbec to není vtipné. Scéna, kdy upírka honí čarodějnici je trapná a zbytečně dlouhá. Možná tahle pohádka bude bavit úplně ty nejmenší, ale rozhodně to není pohádka pro větší děti či pro dospělé.

• 9.11.2017  19:38
    Spláchnutej (2006)

Je to skvělá animace, kterou zbožňuji, ale příběh je slabší. Má to slibný začátek, ale potom mě už ty neustále honičky za rubínem a pak za kabelem přestávali bavit, bylo to neustále to samé dokola. Občas to zpříjemnili zpívající slimáci, takže jsem se maličko nudila, ale animace skvělá.

• 9.11.2017  19:37

Je to dobrý thriller a tím pádem průměrný. Emma Roberts byla ve své roli skvělá a krásně jí doplňoval i Dave Franco, navíc námět je velmi originální a aktuální. Dnes se vlastně vše točí kolem internetu a sociálních sítí a tenhle film tak trochu dokazuje, že pokud se ponoříme do těchto světů, tak nás to může tak pohltit, že nám bude jedno, co se stane s jediným lidským životem. Moc se mi líbil konec, ale přišlo mi, že to k tomu směřovalo až příliš rychle a mezi začátkem a koncem se nestalo skoro nic.

• 9.11.2017  19:34

Moc krásně natočený dokument o přírodě, kterou nevídám každý den a proto pro mě byla každá scéna s jiným zvířátkem zajímavá. Užívala jsem si krásné scenérie slunné Afriky nebo zasněžené Arktidy. Navíc jsem byla v ATMOS a opravdu i zvukový zážitek za to stojí.

• 8.11.2017  15:41

Na tenhle film jsem se vážně moc těšila. Katharine Hepburn a Spencer Tracy společně v jednom filmu, už jenom to je podle mého záruka kvality. Co se týká chemie hlavních dvou představitelů. tak ta je tam naprosto viditelná. Mezi Katherine a Spacerem to prostě jiskří a je vidět, že jsou opravdu zamilovaní, příběh už je slabší. Nic zásadního ani žádná gradace příběhu, takže jsem byla malinko zklamaná.

• 2.11.2017  20:49

Není to špatná pohádka, je to pohádka, která nepotřebuje skoro žádná slova, protože si vystačí s jednoduchou ale krásně udělanou animací, která vyjádří veškeré pocity hlavního hrdiny. Tuhle pohádku jsem milovala jako malá, nyní už mi tak zajímavá a záživná nepřijde, ale hudba za to stojí.

• 2.11.2017  20:47
    Válka Bohů (2011)

Nebudu lhát, bála jsem se tohoto filmu jako čert kříže, jelikož je to řecká mytologie, která mě nikdy nebavila ani nezaujala a bála jsem se oprávněně. Tenhle film už asi nikdy víckrát nevyhledám, až na skvělé akční scény a slušné herecké výkony Henryho Cavilla a, Mickey Rourkea to je pro mě podprůměrný film, který stojí tak maximálně za jedno shlédnutí. Rozhodně se to nevyrovná 300, i když se režisér dost snažil, aby se mu film alespoň trochu podobal, nepovedlo se to.

• 2.11.2017  20:44

Orson Welles natočil dokonalého Občana Kanea, který pro mě byl spíše průměrným filmem a tenhle jeho další film řadím hned na pozici vedle něj. Kompozičně a vizuálně mi to přišlo úplně stejné jako Občan Kane a to se mi na tom líbilo. Příběh mě ale skoro vůbec nebavil, rozhodně to nedávám za vinu Orsonovi, ale spíše společnosti, která film prostříhala a zbytek materiálu zničila, kdyby to neudělala, tak by byl film sice delší, ale myslím, že by mu to naopak dost přilepšilo. Příběh totiž utekl strašně rychle a pak se objevil šťastný happyend, to se mi moc nezamlouvalo.

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50