Streeper

homepage
Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56
    • 12.8.2018  14:37

Heath Ledger je mi sympatičtější čím dál, tím více. Už jsem s ním viděla šest filmů a překvapuje mě, že to je ten samý herec. Když srovnám Příběh rytíře a Deset důvodů proč tě nenávidím, tak si říkám zda je to opravdu ten samý herec? Je neuvěřitelné, co všechno dokáže do té role dát, aby se do ní ponořil a divák tak měl pocit, že se nedivá na herce, ale na samotnou postavu, tohle umí opravdu jen ty nejlepší a jsem ráda, že Heath byl mezi nimi. Vždycky jsem viděla kousek filmu v televizi, ale nikdy jsem si neříkala, že by mě to bavilo natolik, abych se na to podívala od začátku a ono je to vážně skvělý film. Bojovné scény mě bavili, trocha romantiky pro ženy a soundtrack je bomba sama o sobě.

• 12.8.2018  14:33

Snímek nabitý akcí, Colinem a Samuelem! Pro mě obrovské překvapení, čekala jsem, že mě to bude spíše nudit, ale tam se nenudíte ani chvilku, díky tomu, že to tak dobře společně funguje. Jeremy Renner je skvělý záporák a finální scéna s letadlem mě dostala. Určitě se chci v budoucnu podívat ještě na pokračování.

• 12.8.2018  14:32
    Patrola (2012)

Co se mi na to moc líbilo byla ta kamera, chápu, že asi ve skutečnosti by to policii nedovolili, aby natáčeli místo činu nebo na samotném okrsku, ale právě díky té kameře celý film působil velmi realisticky. Navíc parťáctví mezi Jakem a Michaelem vážně hodně funguje a proto byl pro mě konec velmi bolestivý. Je super vidět film, který ukazuje pravdivost toho, jak to mají obyčejní policajti v těchto částech těžké. Občas i samotný gang má větší moc než policie a to je na tom to smutné.

• 9.8.2018  09:29

Moc se mi líbilo, jak z filmu dosloa dýchala atmosféra 50.let. Užívala jsem si to, mám ráda filmy z téhle doby, přijdou mi zvláštní a zajímavé a tenhle není výjimkou. Julia Roberts je skvělá a sympatická herečka, kterou velmi obdivuji a I když v tomhle filmu nepředvádí bůh ví, jaký velký herecký výkon, tak se na ní stale hezky kouká. Film nemá silný příběh, ale silné obsazení a díky tomu je koukatelný a dobře hodnocený. Řekla bych, že film spíše docení dívky a ženy než muži, jelikož se jedná o historii žen natočené mužem, ale I tak velmi povedený film.

• 5.8.2018  11:47
    Megan Leavey (2017)

Moc jsem se na tenhle film těšila. Mám ráda válečné filmy, hlavně když jsou podle skutečné události, tak je to něco pro mě. Kate Mara je velmi nevýrazná herečka a v tomhle filmu je to pro ní trošku problém, jelikož mě její přítomnost na plátně nebavila natolik, aby udržela mojí pozornost. Pro mě byl zajímavější Rex a samotný příběh filmu. Bylo krásné sledovat zesilující pouto mezi Megan a Rexem a to všechno, co spolu zažili muselo být strašné. I když je příběh velmi emotivní, tak mě nedostal natolik, abych se rozplakala, ale i tak mě to bavilo.

• 5.8.2018  11:41
    7 životů (2017)

Původně jsem na to chtěla jít do kina, ale nějak nebyl čas, takže jsem to bohužel nestihla. Nicméně i tak se mi to velmi líbilo. Nebyla jsem si úplně jistá volbou herečky Noomi Rapace do hlavní role, ale zvládla to naprosto s přehledem a dokonce mě i mile překvapila. Bavilo mě sledovat různorodost 7 sester. Navíc to bylo napínavé, romantické a konec nečekaný, byla jsem docela překvapená a šokovaná. Glenn Close byla dobrým potěšením ve filmu, ale mohla dostat více prostoru.

• 4.8.2018  13:49

Série Hotel Transylvánie už by měla skončit. Doufala jsem, že druhým dílem už bude konec a oni přijdou i s trojkou. Za mě je to zklamání. Za celý film jsem se zasmála dvakrát, jinak jsem spíše usínala nebo nepřítomně hleděla na plátno. Tržby zřejmě i tak budou velké oproti kvalitě filmu, ale v hloubi své duše doufám, že se nerozhodnou natočit další díl.

• 4.8.2018  13:47

Velmi mě zaujal trailer k filmu, proto jsem se rozhodla na něj zajít do kina a jsem ráda, že jsem to udělala. Shailene, i když není žádná kráska, tak si dokáže celý film ukrást pro sebe a to se vážně hodně cení, dokazuje tím, že je skvělá herečka. Mezi Shai a Samem to ve filmu opravdu jiskřilo a dodávalo to tak na realitě. Bylo to napínavé, emotivní, veselé a smutné. Konec mě zasáhl asi nejvíce, jelikož jsem to vůbec nečekala a byla jsem docela dost překvapená. Určitě se v budoucnu vrhnu i na knihu, která posloužila jako předloha k filmu.

• 4.8.2018  13:41

Pokračování Úžasňáků mi přijde srovnatelné s prvním dílem, takže proto dávám stejné hodnocení. Zápletka příběhu je průhledná více méně od začátku, takže proto o jednu hvězdičku méně. Líbilo se mi, že více prostoru dostal Jack-Jack, který si krade největší pozornost a postaral se o nejvtipnější scénky, hlavně s Ednou. Elastička a Úžasňák jsou stále incredible jako v prvním díle. Akce je dostatek, vtipu je nadmíru a oblíbené postavy, stále oblíbené.

• 4.8.2018  13:38

Ze začátku to vypadalo velmi zajímavě a říkala jsem si, že by mě to nakonec mohlo i přeci jen bavit, ale pak to začalo být roztahané, zdlouhavé a zmatené. Příběh sleduje vlastně tři generace rodiny a následně se to rozdělí na příběhy dvou sester. Nejvíce mě bavily scény s Debbie Reynolds, její vystupování a zpěv bylo hezké rozptýlení, ale jinak nic moc.

• 19.7.2018  21:09

Nevím, jak se to stalo, ale tenhle film jsem viděla dnes poprvé. Je pravda, že občas jsem ho zahlédla v televizi, ale nikdy jsem neměla čas se na něj podívat a jsem moc ráda, že v rámci filmové výzvy na něj padla řada. Je to krátký film a tím pádem hezky rychle utíká, všechno tam krásně šlape, příběh se věnuje středoškolské problematice a lásce puberťáků. Jsem ráda, že se nejedná o žádný trapný komediální film, kde každý zvrací, onanuje nebo tráví hodinu na záchodě. Tohle je film, který bych pustila svým dcerám, než by šli na střední školu, je to milé, romantické a bohužel zřejmě i nepravdivé, jelikož na žádné střední škole nenarazím na kluka podobného Heathovi, aby se do mě zamiloval jako do Julie.

• 19.7.2018  19:43

Asi je to na mě už moc dětské nebo okoukané. Nebavilo mě to tolik jako dříve. Spíše jsem se nudila, hlavně začátek je zdlouhavý, bavilo mě to jen chvílemi, když se tam konečně objevily cirkusáci, ale i tak to nebylo ono. Za mě průměrná pohádka, na kterou se stačí podívat jednou za rok, nepustila bych si jí vícekrát.

• 17.7.2018  22:10

Čekala jsem něco daleko horšího, než jsem nakonec viděla. Nicméně hodnocení filmu mě přesvědčilo, že by to nemuselo být až tak špatné, maximálně bych vyhodila peníze za totální sračku, naštěstí se to nestalo. Byla jsem hodně překvapená, jak dobré to bylo. Byla tam akce, napětí, občas nějaká romantika, ale napětí tomu šéfovalo nejvíc, zvláště v druhé polovině filmu, kdy jsem skoro přestala dýchat u finální scény. Úplně mě to dostalo. Neviděla jsme žádné z předchozích filmů, ale vzhledem k tomu, že se jedná o prequel, tak by to nemělo vadit, ale moc se mi to líbilo. Lekla jsem se celkem 3x, nesmíte to brát jako horor, ale spíše jako napínavé sci-fi.

• 17.7.2018  08:34

Druhá série se mi líbila o kousek vice než ta první. Možná to bylo tím, že to bylo méně June, ale vice Offred, která mi přišla zajímavější než spousta flashback, které byly v první sérii, ale chápu, že jsme se s postavou June museli nějak seznámit. Celkově mi Offred tuhle sérii přišla zajímavější a jiná a proto mě to asi bavilo vice. A konec mě asi jako všetčinu strašlivě nas*al. Zachovala se jako sobecká mrcha a tolik lidí vystavila nebezpečí, ale stejně se šíleně těším na další sérii, už bych jí tu chtěla mít!

• 17.7.2018  08:28

Nevím proč jsem se seriálem tak dlouho čekala, nakonec jsem se na něj podívala na doporučení kolegyně z práce, která ho vychvalovala. Až na dva díly se mi seriál moc líbil a nijak mě nenudil, v těch dvou dílech, které se věnují spíše vedlejším postavám (například Nick nebo Luke), ty mě moc nebavili, u těch jsem se nudila, zajímala mě spíše hlavní postava June nebo-li Offred, zajímal mě její psychický stav, její myšlenky, sny, představy a nápady, prostě opravdu všechno. Celkově se jedná o velmi originální nápad, který se klidně může stát i skutečností, nijak si naší budoucnost růžově nepamatuji, jsem navíc hodně zvědavá, co se bude dít v další sérii.

• 16.7.2018  08:38

Bohužel se nevyhnu srovnávání s původním filmem, I když se nejedné o remake, jako spíše o pokračování, vzhledem k tomu, že tam jsou odkazy na původní film, ale vyhnout se tomu nejde. Čekala jsem něco na stejný způsob, ale většina byla jako přes kopírák, skoro nic originálního, vše se inspirovalo původním filmem, to mě asi mrzelo nejvíce. Dvojice Anna a Eugenio bylo skvělé, nejdříve se mi k sobě nehodili, ale postupem času jsem si na ně zvykla. Za celý film jsem se srdečně zasmála tak dvakrát, jinak to bylo pouze občasné pousmání nebo se mnou hláška či scéna ani nehli.

• 16.7.2018  08:29
    Moulin Rouge (2001)

Moulin Rouge patřil vždy k mým oblíbeným muzikálům, akorát jsem na něj nějak zapomněla, ale jsem ráda, že díky filmové výzvě jsem si ho opět mohla znovu připomenout. Začátek je krásně bláznivý, energický, moderní a skvěle střižený. Příběh je plný romantiky a taky kýčovitý, ale to mi nevadí, naopak moc se mi to líbí. Nicole a Ewan jsou skvělá dvojice a ráda bych je společně viděla v nějakém dalším filmu, hodně se mi k sobě hodí a samozřejmě konec jsem celý probrečela, ale to už k Moulin Rouge prostě patří.

• 12.7.2018  09:33

Ze všech filmů, co jsem viděla se Zvonilkou se mi nejvíce libel originální film. Tohle k tomu sice nemělo až tak daleko, protože příběh je daleko lepší než třeba příběh s piráty, ale i tak by se dal ještě vice promyslet a rozvinout a možná by se dalo vymyslet I něco záživnějšího. Takže za mě takový lepší průměr.

• 7.7.2018  09:54

Začátek vypadal hodně slibně a zajímavě, ale potom to šlo rychle dolů. Bylo to nudné, zdlouhavé a nezajímavé. I když se mi líbilo, že jsme mohli vidět zrod kapitána Hooka, ale jinak mě film vůbec nevadil. Zvonilka má daleko lepší filmy.

• 7.7.2018  09:52

Film, který jsem milovala už v dětství mi ve filmové výzvě od kamarádky udělal obrovskou radost, jelikož jsem ho neviděla už asi deset let a ráda jsem si ho znovu připomenula. Navíc jsem úplně zapomněla, že ta filmem stojí společnost Walt Disney Pictures a to mě potěšilo ještě více. Postavy jsou sympatické, příběh krásně utíká, je to vtipné a písničku: "Někteří lidi nevěří, že jamajský bob zvítězí." Asi jen tak z hlavy nedostanu.

• 5.7.2018  14:44

První polovina filmu trochu utahaná, zdlouhavější a nudnější. Druhá půlka už má něco do sebe, konečně to začíná být vtipnější a za nejlepší scénu považuji tu finální u soudu, kdy jsem se zasmála nejvíce. Bob Hope je ve své roli velmi sympatický byť to není žádný velký krasavec, tak charisma má a nedivím se, že mu nakonec Lana Turner podlehla.

• 5.7.2018  14:41

Tenhle film mě nikdy neomrzí. Spojení Tommyho a Willa bylo to nejlepší, co Barry Sonnenfeld mohl udělat. Film je krásně bláznivý, vtipný a akční a právě díky tak skvělým hercům si stále udržuje jakousi důstojnost. Tato komedie patří mezi mé nejoblíbenější komedie vůbec a vždycky se na něj ráda podívám, i kdybych ho viděla po sté, tak mě nikdy neomrzí.

• 4.7.2018  14:49

KVIFF 2018 - Očekávala jsem trochu více. Režisér s hlavním hercem byli velmi vtipní, když film uváděli, jen je škoda, že vyli vtipnější než samotný film. Sám režisér prohlásil, že je to jako Star Wars akorát bez vesmírných lodí. Věřte mi, není tomu tak. Téma filmu jsme už mohli vidět několikrát a film je vtipně natočený. Vincect Cassel se svojí obsesí o Iluminátech byl asi nejlepší na celém filmu a také malá holčička, která mě svým úsměvem na konci dostala, ale jak říkám, čekala jsem to vtipnější a akčnější.

• 4.7.2018  14:46

KVIFF 2018 - Čekala jsem, že se pobavím, ale byl to šok už od první scény filmu a myslím si, že to překvapilo celý sál. Začátek byl trošku zmatený, na můj vkus až moc postav a dějových linek najednou, ale postupem času si na to člověk zvykne a začíná to chápat. Nejvíce mě pobavily scény v letadle, které vážně stály za to. Moc se mi líbil konec filmu, kdy se ukázalo, že vlastně veškeré příběhy jsou chytře propojené. Film je rozhodně v TOP 3 nejlepších, co jsem letos viděla na festivalu.

• 4.7.2018  14:42

KVIFF 2018 - Moc se mi líbila kompozice filmu a zvolení černo-bílé kamery, dodávalo to filmu jisté kouzlo. Začátek se mi moc líbil, hlavní herečka i herec mi byli velmi sympatičtí, ale klidně tam mohlo být více té romantiky, nebo rozvinutí jejich vztahu. Příběh mi přišel až moc strohý a stručný. Žádné emoce, občas nějaké drama, ale čekala jsem od toho daleko více.

• 4.7.2018  14:39
    (2017)

KVIFF 2018 - Na snímek jsem šla s očekáváním, že uvidím nějaké dokonalé, kouzelné spojení filmových scén z vesmíru. No, rozhodně to není dokonalé, ani kouzelné, nazvala bych to slovem zbytečné. 99 minut nesmyslných sestříhaných scén, které trvaly od 2 do 10 vteřin. Chvilku bylo ticho, pak něco bouchlo, najednou byla hudba, někdo mluvil a zase to samé dokola.

• 4.7.2018  14:36
    Bratři (2017)

KVIFF 2018 - Jeden z nejhorších filmů, co jsem letos viděla na filmovém festivalu. Popis mě velmi zaujal a kvůli tomu jsem snímek chtěla vidět, jenomže pojetí příběhu je strašné. Je to zdlouhavé, nudné, nezáživné. Nekoná se žádná akce. Co možná stojí za shlédnutí je posledních 20 minut filmu, kdy se nakonec vše vysvětlí a konečně se něco stane, zbytek je naprosto k ničemu.

• 4.7.2018  14:35
    Má dcera (2018)

KVIFF 2018 - Já miluji energické italské filmy a tenhle má energie až dost. Velmi se mi líbil temperament herečky Alby Rohrwacher, navíc hrála zajímavou postavu, o které si na začátku myslíte, že je totální magor a moc jí nemusíte, pak si jí zamilujete a nakonec je vám jí strašně líto. Role mladé Vittorie se chopila Sara Casu, která se postupem filmu vyvíjí a snaží se pochopit své místo. Moc se mi líbil konec, ale dokázala bych si ho představit dramatičtěji, klidně bych brala i tragický konec.

• 4.7.2018  14:31
    Euforie (2018)

KVIFF 2018 - Ještě stále netuším, co si o tomhle filmu mám myslet a jak ho ohodnotit, proto jsem šla neutrální cestou se 3*. Moc se mi líbí samotný příběh o dvou bratrech, kteří jsou každý úplně jiný, ale v největší nouzi se potřebují a musejí spolu vycházet. Film je ze začátku trošku zdlouhavý a nudnější, ale postupně to hezky začne šlapat a gradovat a navíc se tam objeví i několik vtipných hlášek a scén, které mě srdečně rozesmáli. Hlavní herci mi byli velmi sympatičtí a navíc je na tom filmu poznat, že ho režírovala žena, jelikož se soustředila na tu citovou stránku filmu než na ten příběh samotný, což je škoda, kdyby se soustředila a více propracovala i příběh, možná by to bylo zajímavější.

• 4.7.2018  14:26
    Geula (2018)

KVIFF 208 - Trochu zdlouhavé a nudnější drama, ale chemie mezi mladou herečkou a jejím filmovým tatínkem funguje a to se mi na filmu líbilo nejvíce. Navíc jsem byla ještě velmi vděčná za hudbu, díky které jsem neusnula (ano, jsem upřímná). Hudba byla chytlavá, energická a klidně bych si jí pustila i doma. Film je celkově dobrý, ale chybělo mi tam nějaké velké drama, nějaký zvrat, ale co se emocí týká, za mě splněno.

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56