Streeper

Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 20.1.2019  17:49
    Boy Erased (2018)

Pro mě je to velké zklamání. Čekala jsem od Joela daleko více než nudný utahaný příběh o chlapci, kde se vlastně skoro nic nedělo. Úplně nesmyslné flashbacky, které by tam nemusely být, kdyby se to natočilo postupně. Možná kvůli tomu jsem se nedokázala vcítit s hlavní postavou. Scény v "léčebně" byly dobré, ale očekávala bych více dramatu nebo wow momentů. Bohužel mě snímek nezasáhl emočně natolik, aby mě bavil a dala mu lepší hodnocení.

• 20.1.2019  17:46

Těšila jsem se na skvělou komedii s hláškami, které mě rozsekají a bohužel nic takového jsem nedostala. Dostala jsem solidní policejní film o sektě, která je proti jiným rasám. Ano, sem tam se objevil nějaký ten fórek ale nefungovalo to tak, jak bych si představovala. Adam Driver se mi moc líbil a i mladý Washington nebyl vůbec špatný (hlas má celý po taťkovi), ale něco tomu filmu chybělo. Hodně často to bylo utahané, ukecané a nudné a to je jedno velké mínus na tomto snímku.

• 20.1.2019  17:44

Nejsilnější stránkou tohoto filmu jsou beze sporu herecké výkony. Steve Carell a Timothée Chalamet doslova září, když jsou zrovna ve scéně a i společně jim to skvěle šlape jako otci a synovi. Příběh je místy utahaný ale přežijete to, díky krásnému emocionálnímu vyjádření vztahu mezi otcem a synem. Za dobrý nápad beru to, že jsme drogovou závislost mladistvého viděli z pohledu otce a jak těžké je vyrovnat se s ním, když nevíte nebo nemůžete pomoci člověku, kterého tolik milujete.

• 12.1.2019  22:38
    Bird Box (2018)

Napínavý thriller od úžasné a talentované dánské režisérky Susanne Bier opravdu funguje. Příběh je zajímavý a dobře napsaný, hlavní postava Malorie, kterou ztvárnila Sandra Bullock a ztvárnila ji skvěle si ale ke mému srdci cestu nenašla a více mi záleželo na tom, aby se ty děti dostaly do bezpečí než ona. Moc se mi líbila postava Johna Malkoviche a škoda, že nevydržel ještě o něco déle. Neubráním se ale srovnáním s Tichým místem, námět je totiž dost podobný jen v tomhle snímku nesmíš vidět a ve druhém nesmíš udělat jakýkoliv zvuk. Tiché místo mi přišlo lepší hudebně a příběhově je to více napínavější, proto Bird Box si ode mne vysloužil 3*.

• 12.1.2019  22:29
    Robin Hood (2018)

Už ze začátku je jasné, že Robin Hood cílí na mladistvé publikum, kteří v dnešní době vzhlížejí a fandí superhrdinům z komixu. Myslím si, že tvůrci chtěli právě takovým divákům nastínit i obyčejného zloděje, který byl ve své době „superhrdinou“ a nejdou na to vůbec špatně. Má to drive, akci, hezkou holku a sympatického herce v hlavní roli. Na film jsem šla s tím, že neuvidím nic úžasného, a nakonec jsem odcházela docela spokojená. Robina Hooda bych označila jako filmové „guilty pleasure“, u kterého vypenete mozek a užíváte si skvělý akční snímek, který ale není dokonalý.

• 6.1.2019  16:07
    Eighth Grade (2018)

Realistické vyobrazení dospívajících dívek, kteří nemají největší sebevědomí na světě na rozdíl od ostatních úspěšnějších spolužáků. Kayla mi hodně připomínala mě, byla jsem taky outsider na základní škole a stejně jako hlavní postava, tak i já, jsem se chovala jinak ve škole a jinak doma, až na to, že já přátele měla. V dnešní době je to horší, existují sociální média, která dnešní mládež pohlcují a tím pádem už neexistuje komunikace z očí do očí. Snímek nemá žádnou gradaci, žádný pořádný příběh, ani vlastně poučení, jen je to realistický život outsidera, který moc touží po tom být oblíbeným. Škoda, že to je tak nezajímavě natočené.

• 5.1.2019  21:13
    Dumplin' (2018)

Nečekala jsem, že se mi to bude až tak moc líbit, ale jsem unesená. Je to skvělá hudební komedie, která vás rozesměje a dojme. Hlavní hrdinka je sympatická již od začátku a soucítíte s jejími pocity a problémy. Jedná se spíše o ženský film, který není nijak originální, jelikož se věnuje ideálu krásy, ale herecky je to skvěle zahrané a to je největší kvalita tohoto snímku. Písně Dolly Parton jsou jen třešničkou na dortu. Skvělý film, ke kterému se budu ráda vracet.

• 5.1.2019  17:48
    Okja (2017)

Bylo to zajímavé a hezky moderně zpracované. Okja je zajímavý a inteligentní tvor, který dokazuje, že by měl dostat možnost žír i v reálném světě a neskončit na jatkách. Vážně jsem se nad sledováním pozastavila, jestli taková nejsou vlastně všechna zvířata a zřejmě ano. Příběh Okjy a Mijy mě chytl za srdce a opravdu mě dojalo jejich pevné přátelství a oddanost. Jake Gyllenhaal předvedl skvělý výkon, nebyl vůbec k poznání a Tilda byla skvělým zpestřením.

• 31.12.2018  10:07
    Mrakodrap (2018)

Přemýšlela jsem, zda dát 2* nebo 3*, nakonec dávám horší 3*. Hlavně z důvodu toho, že se jedná o skvělý akční film, který ale musíte brát s rezervou. Dwayne Johnson byť je to silák, tak úplně nevěřím, že by tohle dokázal zvládnout normální člověk napěchovaný adrenalinem. Nicméně musím uznat, že při některých scénách jsem napjatá a nervozní byla. Zápletka filmu je předvídatelná od čtvrtiny filmu, ale naštěstí to funguje jako dobrý akčňák.

• 30.12.2018  12:34

První polovina je skvělá, líbila se mi ta romantická část, ale blouznění Howarda Hughese už tak hezké nebylo, spíše dost nudné. Škoda, že se Warren nesoustředil spíše na tu romantické vzplanutí mezi Marlou a Frankem a více se soustředil na poslední roky života Howarda, kdyby to alespoň napsal nějak zajímavě, ale tohle prostě nešlo. Bylo to nudné, utahané a úplně zbytečně dlouhé.

• 29.12.2018  16:18

Will Ferrell a John C. Reilly byla skvělá volba do rolí nevlastních bratrů, skvěle se k sobě hodí, navíc si jsou trochu i podobní, ale jak se dalo očekávat, jedná se o naprosto podprůměrnou americkou komedii s Willem Ferrellem, která vás ničím neoslní ani nerozesměje. Ve filmu uvidíte spoustu trapných vtípků, některé vtipné, některé naopak ne. Film, u kterého nemusíte nijak zvlášť přemýšlet, ale stačí ho vidět jednou za život.

• 29.12.2018  13:04
    Vetřelci (1986)

Na to, jak moc se mi jednička nelíbila jsem velice překvapená, že dvojka předčila veškerá má očekávání. Řekla bych, že hodně tomu přidalo to, že se příběh více soustředil na Ripleyovou, nebyla už natočená jako vedlejší postava, ale jako hlavní a vetřelec se přesunul na vedlejší, pro mě to fungovalo daleko lépe. Posádka byla příjemná a rozmanitá, hned si ke mě našla cestu a malá Newt byla jen skvělým přírůstkem do Vetřelecké rodinky. Připadá mi, že na tomhle scénáři se Cameron vyřádil daleko lépe, šlo to více přes emoce a lidské vztahy než jen umělé příšery a střílečky, takže palec nahoru.

• 29.12.2018  10:14

Tak tohle pro mě bylo nudné peklo. Jedničku jsem tak nějak přežila hlavně díky Emily Blunt, tady jsou samí chlapi a jedna malá nafrněná holka, což moc nefunguje. Postava Benicio Del Tora mohla dostat daleko více prostoru a příběhu, Josh Brolin se mi líbil asi nejvíce, nicméně ten konec??! Strašný! Měli ho nechat být a byl by to skvělý konec, stejně nakonec nic neudělal. Akce bylo málo, gradace příběh skoro žádná a spousta vedlejších postav, které tam byly úplně zbytečně. Za mě se jedná o úplně zbytečný film.

• 29.12.2018  10:11

Pokračování se povedlo stejně dobře jako jednička, i když možná je o kapánek horší. Je horší v tom, že se tam dost věcí opakuje, místo chlápka s lopatou je tam žena s holuby, banditi jsou stejní akorát si říkají dlouhoprstí a opět je Kevin skoro zabije v domě. Naštěstí se mění prostředí a to filmu hodně pomáhá. Velice mě bavily i scény v hotelu, což byla také příjemná změna. Také se mi zdálo, že snímek více hraje na city, hlavně co se hračkářství a nemocnice týká, ale to beru jako velké plus. Prostě se jedná o kvalitní pokračování skvělé jedničky, která k Vánocům patří.

• 26.12.2018  21:30
    Sám doma (1990)

Vánoční film bez, kterého by nebyly Vánoce. Kevina jsem zbožňovala už od malička, ať už bojoval proti mokrým banditům doma nebo v New Yorku, milovala jsem toho blonďatého klučinu. Je to vtipné, dojemné a skvěle vás to navodí na vánoční atmosféru. Nikdy jsem tenhle film na Vánoce nevynechala a nehodlám v tom přestávat.

• 22.12.2018  19:59
    Aquaman (2018)

Pro mě obrovské překvapení, nečekala jsem, že to bude tak dobré a že se mi to bude tak líbit, ale fungovalo to. Bylo to akorát akční, akorát romantické, všeho tam prostě bylo akorát. Sem tak nějaký joke nebo hláška a byla jsem spokojená. Navíc dokonalé a svalnaté tělo Jasona Momoy, tomu se prostě nedalo odolat a Amber Heard s červenými vlasy byla taky k nakousnutí. Mě se to moc líbilo a mám takový dojem, že Aquaman se stal mým nejoblíbenějším hrdinou za DC.

• 22.12.2018  19:57

Na tenhle film jsem se těšila od té doby, co jsem se dozvěděla, že se bude natáčet. Emily Blunt byla skvělá volba do role Mary Poppins, nevěřím, že by to někdo zvládl zahrát lépe nebo se alespoň přiblížil originální Julii Andrews, tak jako ona. Klobouk dolů a nominace na GG je zasloužená! Písně trochu zklamání, až moc písní a tanečních vystoupení na úkor dějové linky, které nebyla ani moc dobře promyšlená. Navíc ani jedna z písní se mi nelíbila nebo neoslovila natolik, abych si jí po shlédnutí broukala. Chválím český dabing, nebylo to tak zlé, jak jsem očekávala, ale i tak se podívám na originál a třeba své hodnocení změním.

• 19.12.2018  12:44

Už na začátku mě Bing Crosby chytil za srdce písní White Christmas, která je prostě dojemná a naprosto úžasná. V 50.letech bylo takových muzikálů až moc, některé lepší, některé horší, tenhle bych označila za průměrný. Na můj vkus je tam až moc choreografických čísel, za které herci mají velkou poklonu, ale nemuselo by jich tam být tolik. Uvítala bych klidně více zpívání a méně tančení. Příběh také není nic moc, má hrát na city, ale nefunguje to natolik, aby mě to oslovilo.

• 18.12.2018  12:38

Nemám ráda trapné vtípky nebo scény, kvůli kterým se tak cítím a bohužel v této vánoční komedii je jich až moc, proto jsem dala tak malé hodnocení. Navíc chemie mezi Reese a Vincem je skoro nulová, vůbec jim to spolu nefungovalo.

• 18.12.2018  12:37

Tohle je vážně hodně špatný film. Musela jsem se přemlouvat, abych ho dokoukala, ale kdybych to neudělala, tak by se stejně nic nestalo, protože žádný zvrat, ani žádné překvapení se nekonalo. Zbytečný film, do kterého se vrazily úplně zbytečné prachy.

• 18.12.2018  12:34

Tak tohle nemělo nikdy vzniknout. Nevím, jestli se Bruce a John nudí nebo potřebovali nutně peníze, ale do toho by nevlezl ani ten nejpitomější herec na světě, proto mě překvapuje, že oni dva do toho šli. Za prvé nic světoborného nepředvedli, za druhé příběh stojí za velkou bačkoru a za třetí Bruce už prostě není žádný hezký mladík, takže jeho polonahé scény byly spíše mučení. Jedna hvězdička za Jasona Momou, kterého jsem vůbec nepoznala a alespoň něco předvedl.

• 18.12.2018  12:30
    Město (2010)

Kdyby to nebylo tak šíleně dlouhý Bene, tak by to bylo lepší! Je to Krimi/Thriller, takový film si představuji jako skvěle šlapající a napínavý film, který mě uzemní a nenechá mě odtrhnout oči od obrazovky, bohužel to u Města tak nebylo. První půlku filmu jsem dokoukala jeden den a druhou druhý den, musela jsem si to rozdělit, jinak bych to nedokoukala. První půlka se mi líbila více, dobře to šlapalo, vykradení banky bylo skvěle promyšlené, ale v druhé je to samé pořád dokola. Nezdálo se mi to úplně dobře propracované.

• 18.12.2018  12:27

Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd a Steve Carell, tohle zní jako komedie, na kterou se těšíte a chcete jí vidět. Já se těšila, ale jsem hodně zklamaná. Film má sice pouze 94 minut, ale já měla pocit, jako by to trvalo tři hodiny, vůbec mi to neutíkalo a celý snímek je postavený na sexismu v začátcích televize. Za celý film jsem se zasmála tak 2x, jinak je to trapná a nevtipná komedie, kterou nezachrání ani hvězdná komediální jména.

• 18.12.2018  12:25
    Varieté (2010)

Příběh je ohraný a Hollywoodem ohraný stále dokola. Mladá, hezká a chudá dívka touží po slávě a o zpívání, narazí na jeden podnik, kde se tančí a ona by se chtěla přidat a světe div se, tu šanci dostane a předvede všem, že má daleko více talentu než celý kabaret dohromady. Celý film ale stojí na skvělé choreografii, písničkách a hereckých výkonech Cher a Stanleyho. Měla bych k tomu jedinou výtku, chtělo by tam přidat třeba duet Cher a Christiny a bylo by to dokonalé.

• 13.12.2018  13:34
    Obludárium (2017)

Asi jsem čekala něco více emotivního. Hlavní postava Billy mi byl velmi sympatický, líbila se mi jeho výstřednost, originalita a to, že chtěl být vždycky a všude tím, kým se zrovna cítil. Odezva spolužáků skvěle vyjadřuje momentální cítění studentů na školách oproti jedinečným dětem. Ale něco mi tam chybělo, víc emocí a méně přátel.

• 13.12.2018  13:26

Od George Clooneyho jsem viděla čtyři režisérské počiny z toho tři se mi vůbec ale vůbec nelíbili, za to tenhle mě oslovil. Bylo to zábavné, napínavé a skvěle zahrané. Podle traileru to vypadalo, že Matt Damon je ta oběť, ale hned ve scéně, kdy mají identifikovat pachatele mi to došlo. Tetičku jsem prokoukla už na začátku, nějak mi tam neseděla. Možná na konci je až moc zvláštních úmrtí, ale to jsou Coenovi. Co se mi vážně nelíbilo byl konec, zrovna u tohoto filmu bych brala dořešení příběhu, i když na druhou stranu syn, který má dům plný mrtvol si jde zaházet se sousedem a vůbec nic neřeší, je docela dost velká ironie.

• 12.12.2018  14:20
    Vetřelec (1979)

Asi jsem si prostě cestu ke kultovnímu filmu Vetřelec nenašla. Plánuji se podívat na celou sérii, tak třeba mě nějaký díl překvapí lépe a dostane ode mne lepší hodnocení. Tohle na mě prostě nefungovalo. Jako horor to nefunguje vůbec, tvůrci vsadili jen na černou potvoru vyrobenou z kondomů, možná se měli lépe soustředit na dějovou linku, která je vlastně o ničem, hlavně v druhé polovině. První půlka se mi líbila více, bylo tam seznámení s planetou, vetřelcem a první napadení, ale zbytek filmu nic moc.

• 12.12.2018  14:15

Stejně jako většina pokračování si ani Pařba nedokázala udržet originalitu a vtip jedničky. Dvojka ještě ušla, ale třetí díl už nemusel vzniknout, i když na druhou stranu jsem ráda, že si Alan našel taky svojí drahou polovičku jako zbytek jeho vlčí smečky. Bohužel opakovaný vtip není vtipem, takže po většinu filmu jsem se spíše nudila nebo myslela na něco jiného, jednička byla originální a vtipná, dvojka celkem ještě ušla, ale tohle už bylo moc.

• 10.12.2018  18:34

Nádherný zamilovaný film, u kterého moje srdce několikrát zaplesalo. Navíc se to odehrává ve staré Anglii za doby královny Alžběty a jsem obrovská fanynka této doby. Navíc William Shakespeare je moje velká srdcová záležitost, i když je mi jasné, že příběh je hodně vymyšlený a není úplně založený na realitě. Ale je to hezká domněnka, jak to mohlo vypadat a Viola by mohla být skvělou inspirací pro Romea a Julii. Gwyneth Paltrow nemám ráda, vlastně je to jedna z mála hereček, které nesnesu na filmovém plátně, bližší důvod to nemá, ale v roli Violy mi tolik nevadila, i když bych raději viděla někoho jiného.

• 10.12.2018  11:24

Nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček, na tomhle jsem vyrostla, naučila jsem se věřit v kouzelnický svět a kouzla a pro mě je Kámen mudrců jeden z nejlepších dílů z celé série Harryho Pottera, jak filmové, tak knižní.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59