Streeper

homepage
Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57
    • 13.10.2018  20:04

Na tenhle snímek slýchám z každé strany jen samou chválu, tak jsem si to dnes šla potvrdit do kina a ano je to skvěle natočený snímek o Neilovi a o jeho cestě na Měsíc. Byla jsem překvapená tím, co všechno musel zažít on nebo zbytek týmu. Místy je příběh trochu zdlouhavější a nudnější, ale jinak jsem byla moc spokojená. Hudba je vážně úžasná, stejně tak skvělé záběry kamerou, které vám dávají pocit, že se vážně díváte na film ze 60.let. Ryan mi přišel trošku odtažitý a divný, ale zřejmě takový Neil byl i ve skutečnosti, velmi mě překvapila Claire Foy, byla úžasná a doufám pro ní v nějakou nominaci.

• 13.10.2018  20:02

Mám ráda 50.léta kor ve filmu Woodyho Allena a vážně jsem se hodně moc bála toho, jak to bude vypadat, jelikož některé z jeho posledních filmů se mi moc nelíbili, ale tohle mě překvapivě docela bavilo. Kate byla skvělá, moc se mi líbila její postava psychicky labilní žárlivky a s Justinem jí to docela i sedělo. Příběh mohl být trochu více propracovanější, nebo mohli ukázat více z konce a neuzavřít ho tak pitomě "domysli si sám", to já nemám ráda! Ale jinak Woody odvedl skvělou práci.

• 13.10.2018  19:59

Musím se přiznat, že jsem se neubránila srovnávání mezi tímto a filmem s Barbrou Streisand, který u mě stále vede. Asi mi byla příjemnější ta doba, jelikož tady se mi moc nezdála ta proměna Ally v popovou ikonu, myslím si, že její povaha by to nedovolila, proto mi to přišlo trošku nesmyslné, ale ok, když tohle hodím za hlavu, tak se jednalo o hezký, dojemný hudební film, na který se ráda kouknu když si budu chtít poplakat. Lady Gaga je vynikající zpěvačka a soundtrack určitě poputuje ke mě do mobilu, ale svým hereckým umem se nevyrovná skvělému Bradleymu, určitě věřím, že film si pro nějakou nominaci půjde.

• 23.9.2018  13:11

Je to moc milý film na deštivé nudné odpoledne, když není co dělat, krásně tím zabijete čas, ale jinak to není nic úžasného. Reese je skvělá a do této role se hodí, můžeme jí vidět jako dokonalou matku a jsem si jistá, že do této role dala hodně ze sebe, příběh už je trošku slabší. Zaplete se s jedním z mladých kluků, najednou dorazí ex, který se chce vrátit, téma, které je omílané stále dokola, co mě ale mrzelo nejvíce byl konec, doufala jsem v něco konkrétnějšího.

• 20.9.2018  15:28

Celý film vede skvělý herecký výkon Halle Berry, která je vážně úžasná a ze začátku jsem měla velký problém jí poznat. Začátek má trošku pomalejší rozjezd, hlavně než divák pochopí, co se tam vlastně děje, ale postupem času se z toho stává dramatická podívaná, která hraje na psychiku neskutečným způsobem. Konec není takovým překvapením, spíše mě překvapil fakt, že to bylo natočené podle skutečné události.

• 20.9.2018  11:18

Debbie Reynolds v hororu jsem si nemohla nechat ujít, navíc jí to tam vážně sluší a vypadá trochu jako mladá Helena Vondráčková. Trochu se tam zastepuje, občas nějaká nechtěná vražda z bláznivé mysli, ale je tam hodně zdlouhavých dialogů, které mě moc nebavili. Mohlo se stát něco víc mezi Debbie a jejím nápadníkem, aby to bylo více zajímavější.

• 19.9.2018  21:56
    Úkryt v zoo (2017)

To hodnocení mě mrzí, ale kdybych dala o hvězdu navíc nebylo by to upřímné. Těšila jsem se na film, jelikož mám ráda tématiku druhé světové války a tohle je příběh, o kterém jsem nikdy neslyšela, proto mě to zajímalo více. Obsazení obstojné, občas obohacené o české herce, Jessica svojí roli zvládla na jedničku, proto jedna hvězda za ní, vizuálně je to krásně zpracované, ghetto realistické za to druhá hvězda zbytek příšerná nuda... Je to příliš ukecané, vůbec to nehraje na divákovi emoce (možná tak ve finální scéně, jinak vůbec). Po celou dobu sledování filmu jsem pozorovala, jak dlouho ještě zbývá do konce filmu. Tohle se za mě prostě nepovedlo.

• 19.9.2018  21:52

Obsazení láká ke shlédnutí, ale po celou dobu filmu jsem si říkala, co je to pro boha za kravinu?! Do čeho to Glenn Close, John Malkovich a Patrick Stewart vlezli? Herci s takovými jmény a skvělými filmy a zahrají si v takové sra*ce. Jednu hvězdičku dávám za tato tři jména, že měli tu odvahu do toho vlézt a jen tak se utěšuji, že to bylo kvůli tomu, aby si společně zahráli ve filmu, navíc Glenn Close to v téhle roli vážně moc sluší.

• 19.9.2018  10:41

Film už jsem jednou viděla v minulosti hlavně kvůli Anne Hathaway a pamatovala jsem si pár chvilek z filmu, takže jsem se na film moc těšila. Pro Anne to byla daleko odlišná role než od ostatních, které kdy ztvárnila, je tu více drsnější, paličatější a odvážnější, díky tomu se k Jakovi vážně hodně hodila, protože on se vždycky chová jako frajírek a tenhle film není výjimkou. Příběh jako takový je vtipný, zajímavý, hezky to utíká a konec dojemný, měla jsem slzy v očích, takže za mě spokojenost.

• 19.9.2018  10:35

Začátek má super drive, nezačíná to, jako klasický Tarzan, Tarzana už totiž vidíme jako civilizovaného člověka, který žije v Británii se svojí Jane, ale jeho domovina má problémy a tak se tam jako Tarzan musí vrátit a v tu chvíli to začíná být nuda. I když je tam více akce, napětí, tak to nefunguje natolik dobře, aby to diváka zaujalo, první polovina se mi líbila, druhá už bylo daleko horší. Místy je to navíc děsná blbost.

• 18.9.2018  21:37

Baseball mě z amerických sportů docela baví, je to akční hra, kterou s každým filmem, ve kterém se tahle hra vyskytuje chápu čím dál více. Snímek se mi moc líbil, bavilo mě to od začátku do konce, je pravda, že místy to bylo moc ukecané, ale to u ženských nikdy jinak nejde. Konec je velmi dojemný a starší protagonistky byly velmi přesvědčivou kopií mladých hereček. Tom Hanks byl hezké zpestření, i když jeho postava mi byla nesympatická ze všech nejvíce a to od začátku do konce.

• 18.9.2018  17:26

Začátek slibuje slibný a zajímavý horor, ale po úvodní scéně přijde spousta nudných a zdlouhavých dialogů, které mě vůbec ničím nezajímali, jediné o čem se bavili bylo dědictví a teprve po hodině se začne konečně něco dít, začnou padat hlavy, ruce, sekyra mlátí sem a tam a ke konci se dozvíme kdo je vrahem, nebudu lhát, docela mě to překvapilo, podezřívala jsem někoho jiného. Celkově se jedná o béčkový horor, který není nijak zajímavý, ale na 70.léta dobrý.

• 16.9.2018  19:18
    Ladíme 3 (2017)

Film od filmu je to moje hodnocení horší a horší a bohužel takhle to přesně odpovídá kvalitě toho filmu. Soutěžení na škole bylo zajímavé, ale v tomhle filmu už jen vařili z vody. Nic originálního, písničky taky nic moc, DJ Khaled tam byl jen jako návnada pro mladé diváky, kteří to už chtěli vzdát. Takže za mě velké zklamání.

• 16.9.2018  17:52
    Jumanji (1995)

Film mého dětství, který si nikdy v televizi nenechám ujít, viděla jsem ho asi 100x, je to skvělá rodinná podívaná, která baví jak velké tak malé diváky. Robin Williams byl a je hvězda a v 90.letech zářil ve filmech nejvíce, hlavně v těch určené pro dětské oči. Je to vtipné, dobrodružné, napínavé. Ano je fakt, že efekty nejsou nic moc, je vidět, že lev a pavouci jsou umělí, opice počítačový, ale na devadesátky stále dobře udělané.

• 16.9.2018  16:03
    Sestra (2018)

Pravda je, že jsem se několikrát lekla, ale já se bojím i jen u thrilleru, takže podle toho to hodnotit nemůžu. Měla jsem nepříjemné pocity, celkově kláštery, kostely a hřbitovy jsou pro mě nejstrašidelnějšími místy společně s blázinci, takže, co se prostředí týká, tak za mě jednička. Valaka jsem si oblíbila v Zajetí démonů 2 a proto jsem se moc těšila na jeho samotný film, škoda, že jsem zřejmě očekávala více než jsem nakonec dostala. Závěrečnou scénu bych si klidně představila jinak, než jsem (SPOILER) pliváním Ježíšovi krve do obličeje a najednou démon zmizel jak Meryl Streep v Into The Woods. Nevím, nevím, zkusím se na to podívat znovu, ale u průměrného hodnocená zřejmě zůstanu, na V zajetí démonů to nemá.

• 9.9.2018  14:59
    Čokoláda (2000)

Je to milý film, se skvělými charaktery a hereckým obsazením, ale bohužel více toho nenabídne. Krásně se na to dívalo, ale spíše jsem se nudila než, abych udržela po celý film pozornost. Johnny Depp byl takové hezké zpestření ve druhé polovině filmu, jinak všude moje milovaná čokoláda, která mi nedala a hned jsem si k tomu něco sladkého dala. Film je hezký, milý, pro děti jako dělaný, ale mě to tolik nebavilo.

• 9.9.2018  13:23
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Na seriál jsem se dívala hlavně kvůli Amy Adams, je to trošku těžší žánr, dost hraje na psychiku a po skoro každém díle jsem měla pocit, že upadnu do depresí, ale přesně takový pocit by to mělo v divákovi probudit. Amy Adams byla úžasná, svojí roli Camille ztvárnila dokonale, až mě samotnou překvapila. Konec pro mě takovým překvapením nebyl, protože jsem to čekala, ale ta finální scéna mě docela šokovala, možná by nebylo úplně špatné nějaké pokračování, ale to se uvidí.

• 6.9.2018  20:48
    Zakladatel (2016)

Zřejmě jsem od toho očekávala více, než jsem nakonec dostala. Micheal Keaton mi byl ve své roli velmi nepříjemný, už od první scény jsem si říkala, co je to za debila a na konci se to jen potvrdilo. Bohužel takhle tohle je bussiness, samá špína a podvrhy. Zrod McDonalds mě docela překvapil, nečekala jsem, že za tím stojí nějaký podomní prodejce, který se jen chytil příležitosti a využil toho naplno. Film jako celek mě moc nezaujal, spíše jsem se nudila, místy je to až příliš ukecané a zdlouhavé.

• 4.9.2018  10:12

Tohle pro mě bylo hodně velké překvapení. Filmu jsem se vyhýbala poměrně dlouho jak čert kříži, ani nevím proč. Možná jsem si jen nedokázala Toma Cruise představit jako samuraje nebo jsem se obávala, že se mi to nebude líbit, naopak jsem až šokovaná, jak moc se mi film libel. Toma jsem ztěží v roli Nathana poznávala, jiného herce bych si jen těžko v té roli dokázala představit. Nádherný soundtrack z rukou Zimmera, dojemné a bojové scény, které podrásají nervy a chytí za srdce.

• 4.9.2018  09:36

Je to divné, ale Dannyho parťáky jsem viděla teď poprvé v životě. Docela mě k tomu přemluvila nejen filmová výzva, ale take film Debbieiny parťačky, na kterém jsem byla v kině, a nyní s jistotou musím říct, že original je daleko lepší. Spojení těchto hereckých velikánů funguje pro mě daleko lépe. Krásně to utíkalo, je to napínavé, akční a vtipné. Geniálně vymyšlená zápletka, která mi zamotala hlavu stejně jako Andy Garcíovi.

• 4.9.2018  08:44

Pamatuji si, že jsem film viděla už hodně dávno a nevěděla jsem jestli se mi líbí nebo ne, tentokrát jsem měla úplně stejné pocity. Will Ferrell je zvláštní herec, ale dobrý, tady hraje troche vážnější postavu, ale překvapivě mu to sedí na tělo, akorát jeho sexuální spojení mezi ním a Maggie Gyllenhaal mi moc nesedělo, vůbec to mezi nimi nejiskřilo. Emma Thompson byla takové hezké zpestření společně s Dustinem Hoffmanem, ale jinak mi ten film moc nedal.

• 27.8.2018  19:12
    Jan Palach (2018)

Po tom, co jsem viděla film Hořící keř, který se mi velmi líbil, jsem se na Jana Palacha těšila, bohužel některé recenze mi už vyzradili, že to nebude tak dobrý film, jaký byl očekávala nebo jaký by si Jan Palach zasloužil. Zuzana Bydžovská předvedla skvělý herecký výkon, který by jí mohl přinést i lva za vedlejší herečku a vůbec bych se tomu nedivila. Líbil se mi ale i hlavní představitel Palacha herec Viktor Zavadil, jeho nervozita před slečnami a oddanost státu byla úžasně zahraná. Ve filmu můžeme vidět i několik silných scén, například na Váslavském náměstí, když si občané sednou a zpívají hymnu. Celkově jsem z filmu trochu zklamaná, až moc to přeskakovalo a bylo to moc rychlé. Konec je samozřejmě emotivně nejsilnější.

• 21.8.2018  19:51

Pokračování úspěšného muzikálu není tak dobré jako jednička, ale je více vyspělejší. Jednička, která byla potřeštěná, bláznivá, vtipná a utancovaná nám dělala a dělá radost všude, ale pokračování už je vážnější, smutnější a hraje na city, za což má u mě palec nahoru. Lily James byla skvělou volbou do role mladé Donny, i když jsem o ní trochu pochybovala, ale zvládla to skvěle. Christine a Julie nezklamaly, nicméně brala bych s nimi více scén, nebo alespoň ještě jednu píseň navíc. Krásné osvěžení je Cher v roli babičky, i když trošku zbytečné, ale stále dokazuje, že je diva a legenda. Meryl Streep se zde objeví jen krátce, ale za to se jedná o nejemotivnější scénu, která mě rozbrečí snad vždy. Film jsem si užívala od začátku do konce, nemusela jsem přemýšlet, zpívala jsem si písně a užívala si pohled na známé tváře, ale na jedničku to prostě nemá.

• 17.8.2018  21:24
    Jak na věc (2002)

Pustila jsem si to, když jsem nemohla usnout a koukalo se na to skvěle, takže jsme neusnula dalších hodinu a půl, nicméně nelituji toho. Hugh Grant mi nikdy nebyl sympatický a bohužel ani v tomhle filmu si mě nezískal, ale s Nicholasem Houltem jsou skvělá dvojka a krásně jim to spolu klapalo. Toni Collette mi tam připadala jako jen takové dramatické zpestření filmu, jinak vztah mezi těmi dvěma byl stěžejní bod příběhu. Film se mi líbí daleko více než kniha, je to odpočinkové, zábavné, romantické a dojemné. Prostě balíček pro každou ženskou.

• 17.8.2018  21:21

Na mě film velice zapůsobil jako psychologický thriller. Bette Davis celý film táhne sama na vlastních hereckých zkušenostech a talentu, naštěstí pro ni to funguje. Olivia je krásná herečka, ale přišla mi strohá a nudná, zajímalo by mě, jak by film vypadal, kdyby se po boku Bette opět objevila Joan Crawford, myslím, že by to bylo zajímavější. Film jako celek není špatný, ale první půlka je trošku utahanější, ta druhá už hraje na napětí a nervy diváka a to se mi líbilo.

• 12.8.2018  14:37

Heath Ledger je mi sympatičtější čím dál, tím více. Už jsem s ním viděla šest filmů a překvapuje mě, že to je ten samý herec. Když srovnám Příběh rytíře a Deset důvodů proč tě nenávidím, tak si říkám zda je to opravdu ten samý herec? Je neuvěřitelné, co všechno dokáže do té role dát, aby se do ní ponořil a divák tak měl pocit, že se nedivá na herce, ale na samotnou postavu, tohle umí opravdu jen ty nejlepší a jsem ráda, že Heath byl mezi nimi. Vždycky jsem viděla kousek filmu v televizi, ale nikdy jsem si neříkala, že by mě to bavilo natolik, abych se na to podívala od začátku a ono je to vážně skvělý film. Bojovné scény mě bavili, trocha romantiky pro ženy a soundtrack je bomba sama o sobě.

• 12.8.2018  14:33

Snímek nabitý akcí, Colinem a Samuelem! Pro mě obrovské překvapení, čekala jsem, že mě to bude spíše nudit, ale tam se nenudíte ani chvilku, díky tomu, že to tak dobře společně funguje. Jeremy Renner je skvělý záporák a finální scéna s letadlem mě dostala. Určitě se chci v budoucnu podívat ještě na pokračování.

• 12.8.2018  14:32
    Patrola (2012)

Co se mi na to moc líbilo byla ta kamera, chápu, že asi ve skutečnosti by to policii nedovolili, aby natáčeli místo činu nebo na samotném okrsku, ale právě díky té kameře celý film působil velmi realisticky. Navíc parťáctví mezi Jakem a Michaelem vážně hodně funguje a proto byl pro mě konec velmi bolestivý. Je super vidět film, který ukazuje pravdivost toho, jak to mají obyčejní policajti v těchto částech těžké. Občas i samotný gang má větší moc než policie a to je na tom to smutné.

• 9.8.2018  09:29

Moc se mi líbilo, jak z filmu dosloa dýchala atmosféra 50.let. Užívala jsem si to, mám ráda filmy z téhle doby, přijdou mi zvláštní a zajímavé a tenhle není výjimkou. Julia Roberts je skvělá a sympatická herečka, kterou velmi obdivuji a I když v tomhle filmu nepředvádí bůh ví, jaký velký herecký výkon, tak se na ní stale hezky kouká. Film nemá silný příběh, ale silné obsazení a díky tomu je koukatelný a dobře hodnocený. Řekla bych, že film spíše docení dívky a ženy než muži, jelikož se jedná o historii žen natočené mužem, ale I tak velmi povedený film.

• 5.8.2018  11:47
    Megan Leavey (2017)

Moc jsem se na tenhle film těšila. Mám ráda válečné filmy, hlavně když jsou podle skutečné události, tak je to něco pro mě. Kate Mara je velmi nevýrazná herečka a v tomhle filmu je to pro ní trošku problém, jelikož mě její přítomnost na plátně nebavila natolik, aby udržela mojí pozornost. Pro mě byl zajímavější Rex a samotný příběh filmu. Bylo krásné sledovat zesilující pouto mezi Megan a Rexem a to všechno, co spolu zažili muselo být strašné. I když je příběh velmi emotivní, tak mě nedostal natolik, abych se rozplakala, ale i tak mě to bavilo.

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57