Streeper

Skype: tereza_filounkova

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 13.10.2017  12:20
    Shrek 2 (2004)

Pokračování u filmů většinou nebývá moc úspěšné, naštěstí pohádky jsou občas i skvělou výjimkou a tou je i právě Shrek 2. Je to originální příběh, stejné postavy plus některé navíc, které jsou stejně dobré jako ty postavy z prvního dílu (možná ještě lepší). Naprosto dokonalý soundtrack, díky kterému ten film ubíhá a šlape jako hodinky. Jednička a dvojka Shreka patří k mým nejoblíbenějším pohádkám, proto si je vždycky ráda pustím.

• 13.10.2017  12:17

Bála jsem se, hodně jsem se bála toho, že to nebude ta dobré jako jednička a hodnocení na této stránce mně v tom jen utvrzovalo. Nakonec se mi to ale líbilo. Ne tak moc jako první díl, ale i tak to bylo dobré. Hodně mi tam chyběla ta pozitivní postava Ondřeje Sokola, ale tenhle díl dostal větší prostor Jiří Macháček, který se mi vážně moc líbil. Nejdříve jsem si jeho postavu zamilovala, pak ho litovala a nakonec jsem na něj byla tak naštvaná, že jsem chtěla opustit sál. Není to tak dobré jako první díl, ale pořád to má nějakou kvalitu a jsem zvědavá na ten poslední.

• 13.10.2017  12:15
    Občan Kane (1941)

Je to hodně zvláštní film, dle mého názoru, který má super aspekty na to, aby byl dobrý a on je dobrý, ale asi to úplně není můj styl. Rozhodně zastávám názor, že tenhle film by měl vidět každý filmový fanoušek, protože patří mezi ty nejlepší klenoty Hollywoodu, ale samozřejmě ne každému bude sedět na tělo. Já jsem se na to vydržela dívat, ale po nějaké době jsem se přistihla, že myslím na něco jiného a to u sledování filmu nastat nemá, proto jen tři hvězdičky.

• 13.10.2017  12:12

Je pravda, že se jedná o naprosto předvídatelný příběh, která končí úplně stejně jako každá jiná romantická slaďárna ve stylu Rosamunde Pilcher, ale tohle má něco víc. Má to Kate Winslet a Idrise Elbu, těmhle dvěma to na plátně až neuvěřitelně slušelo a sedlo. Hned ze začátku máme napětí a postupem filmu jsem sledovala jak mezi hlavními postavami narůstá to sexuální a romantické napětí a právě to se mi na tom líbilo. Vůbec jsem se nenudila a film jsem si užívala každou minutou.

• 5.10.2017  22:10
    Robinsonovi (2007)

Naprosto zbytečná pohádka, která vůbec nemusela vzniknout. Vůbec mě to nezaujalo, spíše jsem se nudila než že bych se bavila, což u pohádky vyžaduje nejvíce, abych se zasmála a pobavila, ne nudila.

• 5.10.2017  22:09

Má to super potenciál a naprosto dokonalé duo Russell Crowe a Christian Bale, těmhle dvěma to na plátně spolu sedí. Rivalita na začátku a přátelství na konci, to co Ben Wade udělal na konci pro Dana Evanse mě dojalo a udělalo mi to vážně ohromnou radost. Bohužel ale zbytek filmu mi přišel zbytečně zdlouhavý, dalo by se to sestříhat a udělat to malinko zajímavější. Ale patří to k těm lepším průměrným snímkům.

• 5.10.2017  22:06

Naprosto a zbytečně dlouhý film, kvůli kterému lituji, že jsem zaplatila lístek a šla na něj do kina. Trailer je super návnada, ale ve skutečnosti je film dlouhý a nudný. První polovinu filmu jsem doslova usínala a probral mně nakonec Harrison Ford, naštěstí od jeho zjevení na plátně se film konečně začal trochu hýbat a nějaká ta akce se tam objevila, takže posledních 45 minut jsou nejlepší, ale to je tak jediný.

• 5.10.2017  22:03
    Pride (2014)

Na film jsem se těšila už od jeho zveřejnění, ale s filmy jsem byla malinko ve skluzu, takže Pride musel počkat. Nakonec jsem i malinko zklamaná, čekala jsem něco více zábavnějšího. Každopádně i tak se na film dalo koukat, místy mi sice přišel malinko zdlouhavý, takže jsem se nudila, ale největší aspektem filmu je, že je natočený podle skutečné události a závěrečná scéna, kdy LGBT komunita a horníci pochodují společně na podporu práv homosexuálů mi přišla nejhezčí z celého filmu a dojala mě.

• 29.9.2017  20:32

Odkládala jsem shlédnutí tohoto filmu kvůli Alanu Rickmanovi, chtěla jsem si nechat jeho poslední film na den, kdy budu mít chuť a náladu se na takový typ filmu podívat. Ten den byl dnes a nelituji toho. Alan měl ve filmu daleko větší roli než jsem předpokládala a tím mi filmový tvůrci udělali obrovskou radost. Bohužel tam úplně nebyl využit jeho herecký potenciál, ale tím to vyrovnala úžasná Helen Mirren, kterou jsem mohla vidět opět v něčem nezvyklém a novém. Druhá polovina filmu je plná napětí a emocí a během sledování si uvědomíte, že politici a vysoce postavení vojáci, to mají opravdu těžké.

• 29.9.2017  20:30
    Pevné pouto (2009)

Stanley Tucci byl v celém filmu nejlepší, skvěle zahrál slizáckého, úchylného souseda, který se vyžívá ve vraždách, bohužel ale hlavní roli zde hraje Saoirse Ronan, která je dobrou herečkou, ale celý film sama neutáhla. Navíc mně děsně iritovali scény v nebi, které byli natočené digitální kamerou, přišlo mi to až příliš fantasmagorické. Můj názor je, že o ty scény v nebi se to mohlo klidně zkrátit a tím by délka filmu byla třeba o hodinu kratší a nebylo by to místy tak děsně nudné. Peter Jackson má navíc a tohle byl podle mě malino úlet stranou.

• 29.9.2017  20:26
    Báječná sedmička (TV film) (2005)

Na tenhle film jsem se moc těšila už kvůli milované Heleně Bonham Carter a nakonec jsem vůbec nevěděla, co si mám o tom filmu myslet. Přišlo mi to jako filmový dokument a Helena mi přišla opravdová, jakoby to vůbec nebyla herečka, ale vážně máma sedmi dětí, z toho tří chlapců, kteří byli jedineční. Byl to odraz reálného světa a režisér se s tím vypořádal skvěle.

• 29.9.2017  20:24
    Odsouzení (2010)

Největším a nejsilnějším aspektem celého filmu je to, že je natočený podle skutečné události. Přijde mi až neuvěřitelné jak silný sourozenecký vztah byl mezi Kennym a Betty a to se mi moc líbilo. Betty byla schopná udělat cokoliv pro záchranu svého bratra. Hilary působila opravdu vidlácky a obyčejně, za to má obrovské plus, na celém filmu se mi líbila nejvíce. Sam tam dostal málo prostoru, ale i on svojí část splnil. Bohužel ale takové příběhy už ve filmovém průmyslu nejsou originálními a na podobné a lepší filmy se stejnou tématikou narazíte docela dost, proto jsem se malinko nudila.

• 26.9.2017  21:44

Henry Cavill mi nebyl nikdy moc sympatický jako člověk. Od té doby, co jsem viděla film Muž z oceli jsem si ho docela oblíbila a zařadil se mezi ty herce, které mi nevadí, proto jsem se filmu vyhýbala a teď jsem vážně moc nadšená, že jsem se na něj díky filmové výzvě mohla podívat. Je to zvláštní akční film, který je tak v kinech neuvidíme. Většinou se akční filmy logicky zaměřuje na akční scénky plné střílení, rvaček a krve, v tomhle filmu jsou takové scény sestříhané do různých menších čtverců a doprovázené skvělou rytmickou hudbou, za tohle je u mně obrovské plus. Snímek se tedy více věnuje dějové lince a postupem poznáváme i postavy, takže tohle je přesně akční film pro mně. Už teď se těším na pokračování!

• 26.9.2017  21:40

Opravdu dlouho, dlouho, dlouho jsem přemýšlela jestli nemám druhému dílu dát pět hvězdiček, ale usoudila jsem, že tomu ještě něco chybělo. Kingsman: Zlatý kruh je dokonalý film, který krásně šlape, je tam akce, vtip, skvělá hudba, úžasní herci, Julianne Moore jako záporák (kapitola sama o sobě!). Někomu to může připadat jako šílená blbost, ale já tyhle typické komedie s anglickým humorem miluji, navíc když je tam k tomu ještě Colin Firth. Myslím si, že pokračováním tvůrci neudělali vůbec chybu. Jednička je lepší, ale dvojka jí šlape na paty a proto jsem ráda, že si tvůrci udrželi svůj styl.

• 26.9.2017  21:37

Do teď netuším proč, ale tomuhle filmu jsem se vždycky vyhýbala, možná mně jen děsila ta délka filmu, která by mohla být o chloupek kratší, ale vydržet se to dá. Leonardo a Tom v jednom filmu je prostě sen, ještě ke všemu, když na režisérském křesle sedí Steven Spielberg. Film krásně šlape, je tam pár vtipných poznatků, naivní Amy Adams jako sestřička a dokonalý gentleman Christopher Walken. Film mě moc bavil a sledování jsem si vážně užila.

• 26.9.2017  21:34
    To (2017)

Nejdříve se musím přiznat, že jsem původní film neviděla a tudíž nemůžu porovnávat. V jistém ohledu je to ale výhoda, protože se mi dostalo vážně skvělé a nápadité podívané, kterou jsem viděla hned dvakrát. Poprvé jsem toho při děsivých scénách moc neviděla, horory prostě nemám ráda, ale je to součást filmového průmyslu, který miluju. Po druhé jsem zjistila, že klaun Pennywise není tak děsivý jak se zdá a dá se na něj i koukat. Moc mně bavily výkony dětí ve filmu, byly opravdu přesvědčivé, ale nejsem si jistá jestli je dobrý nápad rozdělit tak kvalitní horor do více dílů, ale uvidíme.

• 13.9.2017  12:11

Přemýšlela jsem kolik mám dát filmu hvězdiček, ale když to porovnám s filmem Nebe existuje, který je vlastně natočený na stejných principech, tak se mi oba filmy líbili stejně. Krásný a smutný příběh se zajímavým koncem. U filmu jsem si poplakal, jelikož mě to v některých scénách vážně dojalo, ale bylo to na mně až moc náboženské.

• 13.9.2017  12:08
    Zodiac (2007)

Je to zvláštně natočený film, ale David Fincher jiné filmy neumí (a díky bohu za to). Na začátku filmu jsem si říkala, že se mi film líbit nebude a určitě se u něj budu nudit, nakonec jsem byla docela mile překvapená. Je fakt, že mně malinko štvalo ten neustálý časový posun, při kterém jsem byla občas trochu zmatená, ale jinak film měl správné napětí, o které se ke konci postaral hlavně Jake Gyllenhaal (prostě správný skautík). A konec (spoiler!) mě taky hodně zaujal, říkala jsem si, že je divné, že Arthur Lee Allen byl hlavní podezřelý, dokonce ho usvědčili i přeživší, ale DNA a ostatní důkazy vůbec neseděli. Divné a záhada Zodiac zůstává nevyřešená.

• 13.9.2017  11:52

Na film jsem se těšila, už z toho důvodu, že Kathy Bates za tuhle roli získala Oscara a já se na ní v tomhle filmu velice těšila. Nezklamal, Kathy byla vážně dokonalá psychopatka. Jednu chvíli miloučká a neškodná a v druhé chvíli naprostý agresivní magor. A ten konec? Ta ženská byla snad nezničitelná! Ale celkově jsem se u filmu spíše nudila. Kdyby nebylo Kathy Bates, tak by mé hodnocení bylo ještě o hvězdičku nižší. Nezaujalo mně to na tolik, jak jsem čekala.

• 13.9.2017  11:49

Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Vera Farmiga, Alec Baldwin a ti všichni pod taktovkou Martina Scorsese? Tenhle film musí být dobrý, už jenom díky skvělému hereckému obsazení a úžasnému režisérovi. Je pravda, že film je možná až moc dlouhý, zkrátit by se to dalo, kdyby se vystříhali některé až příliš ukecané scény, u kterých jsem se malinko nudila. Ale konec je nelepší překvapení, přitom jsem si říkala: "Vážně jsem se dívala dvě a půl hodiny na tenhle film a pak to takhle skončí?" Byla jsem malinko naštvaná, ale na druhou stranu je dobře, že ve mně film vyvolal takové pocity.

• 8.9.2017  22:59

Já prostě miluju boxerské filmy. Nevím proč, tenhle sport mi nikdy nepřišel nijak zajímavý ani sympatický, ale možná se mi na tom líbí to vzrušení a napětí jak ten zápas skončí a tady je toho plno. Ze začátku se postupně seznamujeme s hlavní postavou, kterou dokonale ztvárnil Russel Crowe (jak já toho chlapa miluju!). Hezky mu sekundovala i Renée, která ve filmu nedostala tolik prostoru, ale pro ní to bylo akorát. Druhá polovina filmu je plná zápasů, napětí, rvaček a to se mi opravdu moc líbilo. Na konci jsem se neubránila slzám, díky dojetí a utvrdila jsem se v tom, že James J. Braddock byl opravdu hrdinou z lidu.

• 8.9.2017  22:56

Na film jsem se moc těšila už jenom kvůli vysokému hodnocení, ale překvapivě (nebo ne) mě to moc nezaujalo. Přišlo mi to zdlouhavé, nezáživné. Matt Damon se snažil utáhnout celý film na sobě a vůbec se mu to nedařilo. Navíc mu režisér jako partnerku přidělil (podle mně) velmi nesympatickou herečku, u které mi přišlo, že ani neumí hrát. Určitě se podívám i na ostatní díly z cyklu Jason Bourne, ale začátek teda nic moc.

• 8.9.2017  22:54
    Leon (1994)

Milé překvapení v podobně Jeana Rena. Když jsem si přečetla zajímavosti k filmu, kde role Leona byla nabídnuta například Al Pacinovi nebo Robertu De Nirovi, tak jsem si říkala, proč sakra sáhli rovna po Renovi, ale po shlédnutí filmu to chápu. Jean se do role Leona neuvěřitelně hodil, tu postavu si skvěle osvojil a po většinu filmu jsem si ani neuvědomovala, že je to Jean. Natalie Portman byla také skvělá, na svůj věk to zahrála skvěle a chemie mezi Mathildou a Leonem byla divná a zároveň opravdová. Když to vezmu kolem a kolem, tak mám z filmu smíšené pocity.

• 8.9.2017  22:51

Asi jsem čekala nějakou opravdovou bombu, která mě usadí do židle a budu zní naprosto unešená a to byl asi ten důvod, že jsem byla malinko zklamaná. Nejvíce se mi líbila role Christophera Lloyda, který si roli bláznivého vynálezce opravdu hodně užíval. Některé části tam jsou vážně vtipné a myslím si, že na tu dobu to bylo velmi originální a nevídané, ale já osobně snímek Návrat do budoucnosti považuji za průměrný film, který mně bohužel místy nudil. Každopádně si stejně nenechám ujít další díly, na které se později určitě podívám.

• 31.8.2017  14:59
    Neznámý (2011)

Liam Neeson nikdy nezklame, co se týká akčních thrillerů, vždycky jsem úplně spokojená. A možná proto jsem nebyla tak spokojená s tímto snímkem, asi jsem od toho čekala daleko více. Podívala jsem se nejdříve na trailer a ten mně hodně navnadil, hodně jsem se těšila, ale film samotný mně malinko zklamal. S akcí jsem plně spokojená, bylo to krásně vyvážené příběhem, nebylo to přeplácané, ale dějová linka nebyla tak zajímavá a propracovaná, jak jsem u ostatních thrillerů s Liamem zvyklá.

• 31.8.2017  14:57
    Muž z oceli (2013)

Další z filmů, na který bych se asi v blízké době nepodívala, kdybych ho neměla ve filmového výzvě. Nejsem zrovna velká fanynka Supermana a i když Henry Cavill se do téhle role perfektně hodí, tak film byl pro mně šíleně zdlouhavý a nekonečný. Navíc tam na mně bylo moc bum, bum, bum a po chvilce bum, bum, bum a pak zase bum, bum, bum. No prostě až moc přeplácané scény, až moc akcí. O dost bych to zkrátila a nechala tam spíše tu hlavní dějovou linku, jak se z malého chlapce stal Superman, ale to je jen můj názor. Amy Adams byla pro mně v tomhle filmu TOP!

• 31.8.2017  14:54

Na tenhle film jsem se moc těšila. Nepodívala jsem se na trailer, abych si nespoilerovala příběh nebo nezkazila zážitek a udělala jsem dobře. První polovina filmu je plná vtipu, boxu, akce a byla jsem z ní nadšená. Druhá polovina je plná boxu, překvapení a hlavně plná emocí. U druhé půlky filmu jsem nemohla vůbec zastavit slzy, hodně tomu přispěla i skvělá hudba, kterou Clint k filmu složil a úžasný výkon Hilary Swank, opravdu tleskám. Závěr filmu byl pro mně nečekaný a takové příběhy miluju. Jediné, co bych filmu vytkla je pár zdlouhavějších a "ukecanějších" scén, které by ve filmu (dle mého názoru) být ani nemuseli.

• 31.8.2017  14:50
    John Wick (2014)

Kdybych tento film neměla ve filmové výzvě od mé kamarádky, tak bych se na něj asi nepodívala, hlavně z toho důvodu, že Keanu Reeves mi není zrovna dvakrát sympatický, co se akčních rolí týká, ale podívala jsem se na to. Je to film nabitý akcí, ze začátku tam je i trocha emocí, ale příběh se mi zdál malinko průměrný, nebyl tak dobře propracovaný na to, aby mně to chytlo a vydržela bych se na to koukat aniž bych myslela na něco jiného, což se právě stalo, ale i tak se někdy v budoucnu podívám na druhý díl.

• 28.8.2017  22:56
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

U mně zatím jedna z nejlepších sérií z celého seriálu! Už se nemůžu dočkat dalšího roku a bohužel na poslední sérii, která podle mně bude naprosto epická!

• 25.8.2017  22:14

Tuhle pohádku jsem jako malá milovala, hlavně díky písním, které po shlédnutí nedostanete z hlavy, i když se o to snažíte sebevíce, takže jsem si ráda pohádku připomněla. Je pravda, že se nejedná o nějak zvlášť dokonalý a promyšlený příběh, ale je to krásně zpracované, má to mravní ponaučení a odehrává se to celé díky dětské fantazii, která je nepřekonatelná a proto se mi ta pohádka tak líbí.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49