Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Obsahy (49)

Zola (2020)

Film je natočen podle známého twitteru se 148 tweety, ve kterém se servírka Zola (Taylour Paige) setká s prostitutkou jménem Stefani (Riley Keough), která Zole nabídne život plný dobrodružství a peněz. Druhý den pozve Stefani Zolu na výlet, kde je cílem vydělat co nejvíce peněz tancem ve floridských striptýzových klubech. Zola souhlasí a najednou je uvězněna v nejbláznivějším a nejneočekávanějším výletu svého života.

Together Together (2021)

Matt (Ed Helms) je čerstvý čtyřicátník, který si uvědomuje, že už nikdy nebude mladší. Žije osamělým životem, ale vždy si přál rodinu. Proto se rozhodne pro vyhledání náhradní matky, kterou se stane mladá Anna (Patti Harrison). Oba jsou naprosto rozdílní, přesto spolu tráví spoustu času, aby byl Matt přítomný jejímu těhotenství. Jejich neočekávaný vztah se brzy změní v přátelství a možná i něco víc.

The Virtuoso (2021)

Nájemný zabiják, který si přezdívá Virtuoso (Anson Mount), musí splatit dluh u Mentora (Anthony Hopkins). Jedinou informaci, kterou dostal, je čas a místo, kde má zasáhnout cíl. Žádné jméno, žádný popis, nic. Když Virtuoso dorazí na místo, vidí několik možných cílů, včetně krajského šerifa. Neví, jestli zasáhl správný cíl, ale pokud ne, hrozí mu velké nebezpečí.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Detektiv Ezekiel „Zeke“ Banks (Chris Rock) pracuje ve stínu svého otce, váženého policejního veterána (Samuel L. Jackson). S novým případem morbidních vražd mu pomáhá jeho nový partner (Max Minghella). Vraždy připomínají návrat děsivého vraha Jigsawa, proto se Zeke musí obrátit se žádostí o pomoc na svého otce. Zeke si ale neuvědomuje, že celé jeho vyšetřování je pouhou morbidní hrou, kterou si pro něj vrah připravil.

Separation (2021)

Osmiletá Jenny (Violet McGraw) se neustále vyrovnává s hádkami svých rodičů Maggie (Mamie Gummer) a Jeffem (Rupert Friend). Uniká proto do vymyšleného světa se svými loutkami. Když její matka tragicky zemře, snaží se Jeff začít znovu a lépe. Do života jim vstupuje i chůva Jenny, která s nimi tráví více času. Po smrti Maggie se ale v dome děje něco nadpřirozeného. Loutky ožívají, po domě se objevují děsivé stíny a přízraky a Jenny je jediná osoba, která je vidí.

Music (2021)

Kazu (Kate Hudson) je bývalá alkoholička, která se živý prodejem drog. Po smrti babičky se jí život otočí vzhůru nohama. Najednou se nemusí starat jen o sebe, ale i o svou sestru Music (Maddie Ziegler) trpící autismem. I když má ve svém životě obrovskou podporu v podobě přitažlivého souseda Eba (Leslie Odom Jr.) a mrzutého majitele bytu George (Hector Elizondo), je pro Zu čím dál těžší starat se o svojí střízlivost a svou sestru.

Dear Dead Delilah (1972)

Přísná Delilaha (Agnes Moorehead) je hlavou rodiny, která žije ve strašidelném sídle v lesích. Rodina zjistí, že se v domě ukrývá vrah, který hledá skryté peníze, celkem 500 000 dolarů, a v noci zabíjí každého, kdo se mu postaví do cesty.

Who's Minding the Store? (1963)

Barbara (Jill St. John) je velmi bohatá dívka, která se zamiluje do Normana Phiffiera (Jerry Lewis), chudého mladého muže. Barbara mu ale neřekla z jakých poměrů pochází a pomalu připravuje svatbu. Její matka (Agnes Moorehead) ale nechce, aby se provdala za chudáka, proto najme Normana do jednoho ze svých obchodů a dá mu tu nejtěžší a nejšpinavější práci doufajíc, že až ho Barbara uvidí, tak svatbu odvolá, ale věci zkrátka nikdy nejdou podle plánu.

Bachelor in Paradise (1961)

A. J. Niles (Bob Hope) je autorem knižní série, která popisuje romantický život starého mládence v různých městech světa. Autor má náhle problémy s finančním úřadem, a aby si mohl zálohovat své daně, musí napsat další knihu rychle, aby je zaplatil. Jeho vydavatel si myslí, že kniha o životě v amerických předměstích by byla hitem, a proto se jeho nový příběh odehrává v Paradise Cove.

Twenty Plus Two (1961)

Sekretářka fanklubu slavné filmové hvězdy Leroye Danea (Brad Dexter) je brutálně zavražděna. Na místě činu se naleznou staré novinové výstřižky o chybějící dědičce. Tom Alder (David Janssen), který se specializuje na hledání chybějících dědiců, případ vyšetřuje. Věděla sekretářka něco o dědičce, která byla naposledy viděna v šestnácti letech poblíž školy? Když Tom jde navštívit Leroye Danea do restaurace, setká se tam se svou bývalou snoubenkou Lindou (Jeanne Crain) a její kamarádkou Nikki (Dina Merrill). S pomocí Tomových přátel - plukovníka z Washingtonu DC, který má přístup k vojenským záznamům, detektiva v New Yorku a lidmi, kteří vyšetřují stopy - začne Tom odhalovat složitý příběh, který zahrnuje Lindu, Nikki, Leroye Danea, a dokonce i jeho vlastní minulost.

Night of the Quarter Moon (1959)

Roderick Nelson (John Drew Barrymore) je mladý hezký muž pocházející z velmi bohaté rodiny. Po dlouhém cestování se vrací ke své rodině do San Franciska společně se svojí novou nevěstou Ginny (Julie London). Rodina jeho manželství neschvaluje a důvod dá jasně najevo, je to žena smíšené rasy, a proto se jeho matka Cornelia (Agnes Moorehead) rozhodne u soudu jejich manželství zrušit.

Jeanne Eagels (1957)

Životopisný snímek herečky Jeanne Eagels (Kim Novak), která se proslavila v 10. a 20. letech 20. století. Poté, co prohrála karnevalovou soutěž krásy a ztratila veškeré naděje na to, že by se mohla stát úspěšnou herečkou, přijme Jeanne nabídku a přidá se k putujícímu karnevalu. Když dorazí do New Yorku, uvědomí si, že sen stát se herečkou pořád může vyjít a podporuje ji v tom Sal Satori (Jeff Chandler), proto Jeanne začne brát herecké lekce od Nellie Neilson (Agnes Moorehead), která ji ujišťuje v tom, že má pro herectví opravdové nadání. Svoje štěstí zkusí na konkurzu na roli na Broadway, kterou získá a díky tomu směřuje i do hollywoodských studií. Její sláva dosáhla vrcholu rychle a jelikož se Jeanne nemůže vyrovnat s tak velkou psychickou zátěží, začne pít alkohol.

The True Story of Jesse James (1957)

Film vypráví posledních osmnáct let života Jesseho Jamese (Robert Wagner) včetně jeho domovského života v Missouri, zkušenosti s Quantrillovými lupiči, jeho pochybnou kariéru s bratrem Frankem (Jeffrey Hunter) a mladšími bratry a jeho pokus vést klidný život po katastrofálním pokusu o vyloupení banky v Northfieldu.

Pardners (1956)

Slim (Dean Martin) a Wade (Jerry Lewis) jsou potomci bývalých farmářů. Wadea vychovávala pouze matka, která byla velmi bohatá, ale jelikož touží po dobrodružství, vydá se na cestu za Slimem, který žije na starém západě, aby ho naučil, jak se stát kovbojem. Ranč, na které Martin žije, je ve finančních potížích a díky Wadeově neortodoxní pomoci společně ranč zachrání.

The Revolt of Mamie Stover (1956)

Počátkem 40. let, kdy je druhá světová válka na vzestupu, se prostitutka Mamie (Jane Russell) ze San Franciska odstěhuje z města na Havaj, kde, jak doufá, začne nový život. Její vyhlídky na dobrý život se zlepší po tom, co se zamiluje do spisovatele (Richard Egan), který se k ní chová s respektem a úctou, kterou si zaslouží, jenže blížící se válka a lhaní o své minulosti jí začínají komplikovat vztah. Mamie se nemůže úplně zbavit svého bývalého povolání a poskytuje některé ze svých služeb námořníkům žijícím ve městě. Začne si hledat jiný způsob vydělávaní peněz a zkusí investovat do několika nemovitostí a díky tomu docela zbohatne, jenže místní obyvatelé nezapomněli na její špatnou pověst.

The Swan (1956)

Dny, kdy se princezna Beatrice (Jessie Royce Landis) těší královskému životu, mohou být u konce, pokud její dcera, princezna Alexandra (Grace Kelly), neudělá dobrý dojem na vzdáleného bratrance, který přijede na návštěvu do jejich paláce. Prince Albert (Alec Guinness) prohledával celou Evropu, aby si našel nevěstu, a brzy ho život v paláci začne nudit, navíc má daleko větší zájem o majetek než o Alexandru samotnou. Aby se nějak zabavil, začne hrát fotbal s profesorem (Louis Jourdan) a Alexandřinými bratry. Pozve profesora na večerní ples, během něhož sleduje, jak elegantně tančí s Alexandrou.

Main Street to Broadway (1953)

V New Yorku se neohrabaný dramatický scénárista (Tommy Morton) setká s venkovskou dívkou (Mary Murphy), která vzdala svůj sen stát se herečkou a chce se vrátit domů. Několikrát ji pozve na večeři nebo na kávu a postupem času díky té dívce načerpá inspiraci k sepsání divadelní hry, kterou jeho agent chce uvést na Broadway. Když se ale plně věnuje své práci, jeho dívka se najednou začíná scházet s jiným mužem.

Příběh tří lásek (1953)

První příběh: Paula (Moira Shearer) je talentovaná tanečnice, která žije pouze tancem. Má ale vážnou srdeční chorobu, která jí neumožňuje věnovat se tanci celý život, což pro ni znamená vzdát se vysněného života.
Druhý příběh: Tommy (Ricky Nelson) opovrhuje svojí profesorkou francouzského jazyka (Leslie Caron) a nechce být dítětem. Chce být dospělým, aby si mohl dělat, co chce. Jeho přání se splní a přemění se do hezkého mladíka (Farley Granger) pouze na jeden večer a díky tomu se dozví o úplně nové stránce své francouzské profesorky.
Třetí příběh: Pierre Narval (Kirk Douglas) je trapézový umělec, který přestal vystupovat, když jeho partnerka zemřela při nebezpečném kousku, který vymyslel on. Jednoho dne zachrání Ninu (Pier Angeli), krásnou mladou ženu, když se vrhá do Seiny a přesvědčí ji, aby se stala jeho novou partnerkou. Její manžel byl během války zabit nacisty a ona se za to obviňuje. Zamilují se do sebe a svoji lásku otestují nebezpečným kouskem, při kterém Pierre přišel o svou první partnerku.

Scandal at Scourie (1953)

Když opuštěným dětem uhoří sirotčinec, musejí se všechny děti a jejich opatrovnice, řádové sestry, dopravit vlakem do Manitoby. Děti může kdokoli adoptovat během vlakových zastávek jako ve Scourie, kde se malá Patsy (Donna Corcoran) setká s Victorií McChesneyovou (Greer Garson). Victoria a její manžel Patrick (Walter Pidgeon) nemají žádné děti, a proto se rozhodnou Patsy adoptovat, jedinou podmínkou je, že bude vychovávána jako katolička. Patsy je slušná dívka, jejíž jediný problém je šikana ve škole od jednoho z dalších adoptovaných sirotků, který ji obviňuje za požár. Dívka se stane terčem kritiky od celého města, čímž ztěžuje život svým adoptivním rodičům, a ještě ke všemu ve městě začne hořet škola a poslední, kdo na tom místě byl, byla Patsy.

Those Redheads from Seattle (1953)

Paní Edmondsová (Agnes Moorehead) je žena a matka, která již od malička vedla své čtyři krásné dcery k umění. Učila je zpívat, tančit a hrát a chovat se jako opravdové slečny, aby si v budoucnu mohly najít bohaté manžele. Jednoho dne se rozhodne vzít své dcery do Dawson City během zlaté horečky, aby tam společně našli bohatství a možná i manžele.

Reklama

Reklama

Reklama